4 fun.tv

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

morus1000 pisze:MAJKEL idz na swoj temat POLONII 1 <u-haha>
To miaÂło byĂŚ zÂłoÂśliwe?
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

sorry
-------------------------------------------------
ojj podpadam dzis panie KARSTAR na medialinku kolega
-------------------------------------------------
KARSTAR dziekuje ze wraca SAT NEWS


kocham was


DO TEMATU:

W Wirtualnychmediach pisza ze bedzie wiecej wydan WIADOMOSCI
a w tvn-e i polsa-cie cisza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Morus nie przesadzasz? Trzy posty pod rzad? ChÂłopie, wyczucia!
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

I juÂż jest 1 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

I juÂż jest lepiej :D
Pozdrawiam, Filip
morus1000
Początkujący
Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: wtorek 18 maja 2004, 14:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: morus1000 »

Jak wam sie podoba nowy program 4fun.tv >>>ODPAL SIE NAÂŻYWO czyli HYDE PARK <<< bo dla mnie cool program mozna sie posmiac z ludzi
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

4fun.tv podoba mi siĂŞ coraz mnie-
na poczÂątku puszczali teaser "kogo nie usÂłyszymy". I co :?: :?: PuszczajÂą tam teraz kaÂżde gĂłwno. I "Piesek Leszek" coraz mniej cieszy... Na tÂą chwilĂŞ spadajÂą po rĂłwni pochyÂłej... Oby siĂŞ podnieÂśli, bo zapowiadaÂło siĂŞ caÂłkiem obiecujÂąco.
MAKEPOVERTYHISTORY
aero
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: piątek 03 lut 2006, 18:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: aero »

4FunTV mo¿e znikn¹Ì
Telewizja 4Fun.tv Âłamie ustawĂŞ o radiofonii i telewizji - stwierdziÂła KRRiT. I dodaje: - Upomniana w zeszÂłym roku stacja nie dostosowaÂła siĂŞ do zaleceĂą Rady i konsekwentnie puszcza deprawujÂące mÂłodzieÂż programy.
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji (organ decyduj¹cy o tym, kto mo¿e nadawaÌ programy radiowe i telewizyjne) chce odebraÌ stacji koncesjê. Dlaczego? "Na skutek uporczywego i ra¿¹cego ³amania w programie 4Fun.tv. przepisów ustawy o radiofonii i telewizji w zakresie ochrony ma³oletnich, ze wzglêdu na znaczny stopieù negatywnego oddzia³ywania tego programu na prawid³owy fizyczny, psychiczny lub moralny rozwój ma³oletnich, a tym samym wyst¹pienie realnego zagro¿enia dla ich rozwoju" - czytamy w komunikacie Rady. (...)
Doskonale wiem, ¿e KRRiT powinna siê najpierw zaj¹Ì RM i ca³ym dorobkiem medialnym Rydzyka i równie¿ TVP i PR, ale to na razie tylko marzenia.
Mimo caÂłej mojej niechĂŞci do tej instytucji trudno nie przyznaĂŚ jej racji w tym wypadku. 4FunTV czĂŞsto przesadza, a to co pokazuje jest po prostu, nie moÂżna tego nazwaĂŚ inaczej, gÂłupie.
Jak ja bym chciaÂł Âżeby w naszych "muzycznych" telewizjach byÂła naprawdĂŞ pokazywana muzyka i to jeszcze taka, ktĂłra nadaje siĂŞ do sÂłuchania. Niestety w pewnym momencie MTV zaniÂżyÂło udziaÂł muzyki w swoim programie do jakiÂś 10 %, to ma byĂŚ muzyczna telewizja.
VIVA zrobiÂła to samo, tyle Âże nie na rzecz bzdurnych amerykaĂąskich programĂłw tylko konkursĂłw, reklam, dzwonkĂłw itp.
VH1 trochê ratuje sytuacje, ale jak wiadomo tam s¹ emitowane g³ównie starsze teledyski, poza tym reklamy na tym kanale s¹ po 3 klipach to chyba przesada !
4FunTV to w tej chwili kompletne nieporozumienie, kiepska jakoœÌ (technicznie i merytorycznie), naci¹ganie ludzi na czat, w którym trudno siê po³apaÌ i jeszcze wiele innych rzeczy, których nawet nie chce mi siê wymieniaÌ...
KRRiT powinna coœ z tym zrobiÌ, bo w koùcu je¿eli s¹ to stacje o profilach muzycznych to wiêksza czêœÌ czasu antenowego powinna byÌ poœwiêcona na to w³aœnie. Rzadko to mówiê, ale akurat w tym wypadku chcia³bym ¿eby by³o jak dawniej (zw³aszcza, ¿e to a¿ tak dawno nie by³o).
Najwięcej archiwalnych capsów z tvn24:
http://iminiplus.prv.pl
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Powiedzmy sobie szczerze - poziom jaki reprezentuje 4fun.tv jest baaaaardzo niski. MoÂże na poczÂątku byÂło w porzÂądku, nawet tak bardzo, Âże jako fioletowy pokemon stwierdziÂłem, Âże mi siĂŞ podoba, ale kolejne zmiany w tej "telewizji" wcale nie wychodzÂą na lepsze.

Obecna oprawa graficzna jest katastrofalna, nieczytelna i niechlujna, po³owa ekranu jest zawalona jakimiœ badziewiami, przez co czêsto nie widaÌ teledysków, a jak ju¿ widaÌ to okazuje siê, ¿e prawie zawsze obraz nie wspó³gra z dŸwiêkiem, do tego tragiczne wejœcia na ¿ywo, gadanie "prezenterów" i te naci¹gane konkursy:

Kto jako pierwszy wyœle esemesa o treœci "Jupi" dostanie p³ytê, po czym na ekranie SMSy siê nie pojawiaj¹ (co b³êdnie sugeruje, ¿e pierwsza wiadomoœÌ "Jupi" jeszczenie dosz³a i wci¹¿ mo¿na wygraÌ), natomiast wiadomoœÌ o konkursie ca³y czas widnieje i ludzie przez 10 minut wysy³aj¹ SMSy bez szans na powodzenie. Po kwadransie przez kolejn¹ godzinê wyœwietlane s¹ wiadomoœci od nabitych w butelkê: Jupi, Jupi, Jupi... Kilku moderatorów czata dzia³a w³aœnie w ten sposób.

Wkurza mnie ta telewizja i to bardzo, choĂŚ ma dobre momenty - niektĂłre odcinki "Pod gradobiciem pytaĂą" sÂą okej i puszczÂą raz na jakiÂś czas ciekawÂą muzyczkĂŞ, wiĂŞc z tym zamykaniem nie przesadzajmy. Na pewno 4fun.TV jest lepszy od iTV, tutaj to dopiero mĂłgÂłbym pisaĂŚ eseje :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Przepraszam - moja kablówka dostarcza mi 3 kana³y "muzyczne" - MTV, Vivê i 4fun.TV. Kiedy chcê w³¹czyÌ sobie muzykê w telewizji zostaje mi tylko 4fun.TV - na MTV na muzykê trafiÌ graniczy z cudem, a Viva puszcza praktycznie same byle co. 4fun mimo, i¿ ma zaœmiecony ekran, puszcza z tych trzech kana³ów najlepsz¹ muzykê. dobra stacja do s³uchania, nie ogl¹dania.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

wole vive od 4fan-u bo mtv wiadomka ciagle jakies zagraniczne programy poziom 1fanu jest baardzo niski z kartonami na czele
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A oto trochĂŞ na temat nowej ramĂłwki kanaÂłu:
JesieniÂą i zimÂą 4fun.tv chce zapropowaĂŚ swoim widzom wiele nowych pozycji. Zmiany spowodujÂą, Âże telewizja bĂŞdzie bardziej interaktywna, a telewidzowie bĂŞdÂą mieli jeszcze wiĂŞkszy i bardziej bezpoÂśredni wpÂływ na to, co siĂŞ w niej dzieje.

Jednym z nowych programĂłw, ktĂłry juÂż zostaÂł wprowadzony do jesiennej ramĂłwki 4fun.tv to "Polssporty". Jego tematem przewodnim sÂą sporty ekstremalne. ProwadzÂącym jest Martinez, wielbiciel sportĂłw ekstremalnych. Premierowe odcinki sÂą emitowane w co drugi poniedziaÂłek, o godzinie 17:00.

22 wrzeÂśnia rusza projekt Heyawood – program stworzony wspĂłlnie przez Heyah i 4fun - nawiÂązujÂący do „Fabryki SnĂłw – Hollywood”. Projekt ten realizowany jest w formie konkursu skierowanego do mÂłodych miÂłoÂśnikĂłw kina, ktĂłrzy chcieliby zaistnieĂŚ jako filmowcy – amatorzy i dobrze siĂŞ przy tym bawiĂŚ. Filmy bĂŞdÂą oceniane przez Jury, w ktĂłrego skÂład wchodzÂą przedstawiciele Heyah i 4fun. Najlepsze prace prezentowane bĂŞdÂą w sobotnim programie HEYAWOOD, emitowanym o godzinie 13:00. Gospodarzem bĂŞdzie popularny prezenter Piotr KĂŞdzierski - KĂŞdzior

Zmianom uleg³y godziny emisji Kartonów. Od wrzeœnia bêd¹ nadawane o 20:00, 23:00 i 5:00. Do plejady Kartonowych bohaterów do³¹cz¹ nowe postaci. Tym razem bêd¹ to Reagee Rabits. To weso³e króliczki, które mieszkaj¹ w osiedlowym parku i komentuj¹ wszystko, co siê w ich otoczeniu dzieje. Kolejn¹ now¹ postaci¹ jest Pindol. Seria opowiada o historii pewnego kurczaka, przygodach jego i jego przyjació³.

Stacja wprowadzi³a równie¿ zró¿nicowane pasma muzyczne na bloki 4fun.PL, 4fun.hits, rock.hits, chcesz-masz.hits. Program "Ciacho szczêœcia" emitowany jest ka¿dego dnia w godzinach 7:00, 8:00 i 13:00.

4fun.tv przygotowaÂła rĂłwnieÂż program Striptiz, w ktĂłrym przez SMSy telewidzowie bĂŞdÂą mogli odsÂłaniaĂŚ ponĂŞtne ciaÂła modelek, a takÂże zadawaĂŚ im pytania na Czacie. Program emitowany bĂŞdzie od niedzieli do czwartku, w paÂśmie nocnym, od godziny 01:00. Premiera w poniedziaÂłek 1 paÂździernika br.

JuÂż 26 wrzeÂśnia br. na antenie 4fun.tv pojawi siĂŞ program „Wyztwamy CiĂŞ!”. Format, ktĂłry stanowi jeden z elementĂłw projektu przygotowanego przez markĂŞ Sprite. Jest to interaktywna zabawa, w ktĂłrej mogÂą uczestniczyĂŚ wszyscy mistrzowie ciĂŞtej riposty. Gospodarzem programu na antenie 4fun.tv bĂŞdzie Tede. Artysta bĂŞdzie komentowaÂł, oceniaÂł, rymowaÂł najciekawsze prace zamieszczone na http://www.sprite.pl oraz ogÂłaszaÂł cotygodniowego zwyciĂŞzcĂŞ. Projekt potrwa do koĂąca listopada.

Jeszcze we wrzeÂśniu na antenie pojawi siĂŞ - 4fun.info – krĂłtki, animowany flash informacyjny, ktĂłry zawieraĂŚ bĂŞdzie najwaÂżniejsze informacje zwiÂązane z danym dniem – imieniny, wydarzenia kulturalne oraz newsy ze Âświata polityki i showbiznesu.

Na antenĂŞ powraca uwielbiany przez widzĂłw stacji KĂŞdzior. Wraz z nim pojawi siĂŞ nowa twarz – Iwona Rejzner, ktĂłra poprowadzi program Top Tygodnia. Od paÂździernika Iwona i KĂŞdzior poprowadzÂą rĂłwnieÂż w kaÂżdy piÂątek o godzinie 17:00 "Koncert ÂżyczeĂą". BĂŞdzie on nawiÂązywaÂł do popularnego programu emitowanego w latach 80-tych. "Koncert ÂżyczeĂą" 4fun.tv bĂŞdzie interaktywnÂą listÂą piosenek na Âżyczenie, w ktĂłrej widzowie przez caÂły tydzieĂą mogÂą nagrywaĂŚ za poÂśrednictwem usÂługi IVR (interactive voice response) swoje pozdrowienia.

Dotychczasowy program poranny "Powstanie" od 24 wrzeÂśnia br. bĂŞdzie emitowany w kaÂżdy poniedziaÂłek, ÂśrodĂŞ i czwartek o nowej porze - 15:00. ZmieniÂła siĂŞ rĂłwnieÂż jego formuÂła. Od jesieni program nie bĂŞdzie rozbudzaÂł, ale pomagaÂł organizowaĂŚ popoÂłudnia swoim widzom. Jak zwykle nie zabraknie wywiadĂłw, relacji z imprez, przeglÂądĂłw prasy. NowoÂściÂą w programie bĂŞdzie gimnastyka oraz gra IVR, dziĂŞki ktĂłrej widzowie bĂŞdÂą rywalizowaĂŚ miĂŞdzy sobÂą na Âżywo i wygrywaĂŚ nagrody. Zmieni siĂŞ rĂłwnieÂż prowadzÂący – bĂŞdzie nim KĂŞdzior i WieÂśniak.

Wprowadzenie tak duÂżych zmian w nowej ramĂłwce podyktowane jest nowÂą strategiÂą stacji, ktĂłra zakÂłada pozycjonowanie marki 4fun.tv jako dojrzaÂłego medium kierowanego do mÂłodych odbiorcĂłw.
ÂźrĂłdÂło: mediafm.net

Wcale nie uwaÂżam, Âże 4FUN.tv jest ''najlepsza na Âświecie'' o czym mĂłwi tytuÂł tematu. WolĂŞ juÂż oglÂądaĂŚ VivĂŞ.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A ja bardzo lubiĂŞ 4FUN.tv. UwaÂżam jÂą za najlepsza stacje muzyczna.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

zmieniaja ramowke i tak jest beznadziejna, nie wiem co z ta telewizjÂą jest
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości