TV4

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja niewiem czy mĂłwimy o tym samym programie, ale ostatnio zauwaÂżyÂłem, Âże jest jakiÂś taki program na TV4 i taka typiara biega przed jakimÂś murem czy czymÂś. to jest bardzo podobmne do TVNGra.
Wróciłem!!
quenti-n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 lip 2005, 13:35
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Post autor: quenti-n »

Ja tego nie rozumiem , niedosc ,ze od 4 lat(lub od 3) ta oprawa jest wciaz taka sama na swieta i jest emitowana do kwietnia najczesciej to jeszcze na dodatek jest beznadziejna i przytlaczajaca!
Czy oni tego nie widza??
To juz lepiej by bylo jakby zostawili ta oprawa z szescianami ktora jest normlana oprawa.
Chyba naprawde slepi ludzie pracuja w tv4
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

Ech ...
Raz czy dwa da siĂŞ obejrzeĂŚ "DajĂŞ sÂłowo", ale drĂŞtwota ludzi, ktĂłrzy sÂą wybierani do wystÂąpienia normalnie obraÂża mojÂą inteligencjĂŞ.
BoÂże, widzisz i nie grzmisz :mad:
I'm ready for HD!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

medialink.pl pisze: W wigilijny wieczĂłr, 24 grudnia telewizyjna CzwĂłrka zanotowaÂła najlepszy wynik oglÂądalnoÂści w swojej historii. KomediĂŞ "Sami swoi" obejrzaÂło na jej antenie ponad 2 milony osĂłb.(...)
No tak taki wynik mogÂła miec tylko powtĂłrka powtĂłrki powtĂłrki. :? Tak samo jak na polszmacie. Ja nie wiem jak to jest Âże na TV4 i polszmacie ludzie tak chĂŞtnie oglÂądajÂą powtĂłrki powtĂłrek. Na TVN i TVN Siedem teÂż sÂą ale juÂż nie sÂą tak chetnie oglÂądane... I czasem sÂą nawet lepsze filmy niÂż "Sami swoi" czy 2 czeÂści Kevina... :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jak informuje "Fakt" na TV4 od wiosny bêdzie program podobny do "Jestem jaki jestem" w roli g³ównej oczywiœcie Micha³ Wiœniewski. :shock: :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ten program miaÂł byĂŚ na Polsacie i miaÂł siĂŞ nazywaĂŚ "PokaÂż swojÂą twarz", czy jakoÂś tak. Katastrofa. :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Pisze takÂże o tym Onet.pl:

Wraca reality show MichaÂła WiÂśniewskiego

Fani MichaÂła WiÂśniewskiego znĂłw bĂŞdÂą mogli podglÂądaĂŚ jego prywatne Âżycie. JuÂż wkrĂłtce lider Ich Troje powrĂłci na ekrany telewizorĂłw.

Trzecia edycja programu "Jestem jaki jestem" rozpocznie siĂŞ najprawdopodobniej wiosnÂą tego roku. Kamery znĂłw zagoszczÂą na staÂłe w domu wokalisty. Tym razem u jego boku nie zobaczymy jednak Mandaryny, lecz jego nowÂą partnerkĂŞ, AniĂŞ ÂŚwiÂątczak.

Poprzednie dwie edycje programu, nadawane przez TVN, wzbudziÂły sporo kontrowersji. Trzecia odsÂłona show pokazywana emitowana bĂŞdzie przez telewizjĂŞ TV4.


Ale to juÂż byÂło... :roll: Napewno ten program nie bĂŞdzie sie nazywaÂł "Jestem jaki jestem" bo przecieÂż on naleÂży do TVN. :roll: I tak pewnie maÂło osĂłb bĂŞdzie to oglÂądaĂŚ - tylko jacyÂś wielcy fani MichaÂła.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Nie mam dostĂŞpu do TV 4, ale mam pytanie. Kto prowadzi Wydarzenia TV 4 i ile razy sÂą nadawane?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wÂłoch pisze:Nie mam dostĂŞpu do TV 4, ale mam pytanie. Kto prowadzi Wydarzenia TV 4 i ile razy sÂą nadawane?
SÂą nadawane codziennie jeden raz po 22. Prowadzi je Beata Grabarczyk i Kaczmarek (tak on chyba ma na nazwisko :roll: taki pan w okularach :) ).
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Jak informuje "Onet.pl" od wiosny kolejne reality-schow z udziaÂłem MichaÂła WiÂśniewskiego tym razem na antenie TV4. Onet.pl informowuje, Âż eprogram bĂŞdzie trzeciÂą edycja "Jestem jaki jestem" ale niewiem czy to prawda, jak tak to prawa do programu chyba by musiaÂł sprzedaĂŚ TVN.
Wróciłem!!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Grabarczyk ju¿ chyba Wydarzeù w TV4 nie prowadzi. Oprócz Kaczmarskiego jest jeszcze Diana Rudnik i taki koleœ... Zapomnia³em jak siê nazywa... Niedawno w TV4 "Wydarzenia" prowadzi³¹.... Kutyna. :?
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ooo! Na wikipedii pisze:

Diana Rudnik,
Artur Kaczmarski,
Marcin JĂŞdrasiewicz.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Kowal pisze:jak tak to prawa do programu chyba by musiaÂł sprzedaĂŚ TVN.
Nie TVN, a polski Endemol Neovision, bo to oni sÂą wÂłaÂścicielami licencji. TVN zakupiÂł od tej firmy licencjĂŞ na wyprodukowanie takiego programu. JeÂżeli TV4 zechciaÂło kupic licencjĂŞ i mieli wystarczajÂąco pieniĂŞdzy to Endemol Neovision sprzedaÂł im i jeszcze zajmie siĂŞ produkcjÂą...
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

no chyba, Âże tak ale swoja droge jeÂżeli to siĂŞ bĂŞdzie nazywaÂło "Jestem jaki jestem 3" to jakoÂś tak dziwne....ciekawe czy bĂŞdzie miaÂło takÂą samÂą strukture jak program w TVN-ie.
Wróciłem!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TUTAJ MoÂżecie przeczytac o wiosennej ramĂłwce TV4. 2 nowe zagraniczne programy i kolejne odcinki znanych juÂż programĂłw no i troche sportu...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości