TV4

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

pawell pisze:TUTAJ MoÂżecie przeczytac o wiosennej ramĂłwce TV4. 2 nowe zagraniczne programy i kolejne odcinki znanych juÂż programĂłw no i troche sportu...
LiczyÂłem na powrĂłt programu Odlot, ale siĂŞ przeliczyÂłem... Tego kanaÂłu nic juÂż nie uratuje...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Adam3k pisze:LiczyÂłem na powrĂłt programu Odlot, ale siĂŞ przeliczyÂłem... Tego kanaÂłu nic juÂż nie uratuje...
No ale jednak w ten kana³ inwestuj¹ nie to co w TVN Siedem. :? TV4 ma chyba ok 2% udzia³u w rynku Siódemka czasem nawet o po³owê mniej. No ale to nie zmiania faktu ¿e na TV4 te¿ jest wiele powtórek g³ównie z polszmatu, ale siê jakoœ ona trzyma. :roll: Zobaczymy jak bêdzie z tymi wynikami na wiosnê.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Adam3k pisze:LiczyÂłem na powrĂłt programu Odlot, ale siĂŞ przeliczyÂłem... Tego kanaÂłu nic juÂż nie uratuje...
Druga edycja "Odlotu" pojawi siĂŞ w wakacje - tak jak pierwsza odsÂłona tego programu...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hm... a TV4 ma jeszcze oprawĂŞ zimowÂą - tÂą z okresu ÂświÂąt. :? Ta czwĂłrka obracajÂąca siĂŞ ktĂłra przypomina choinkĂŞ teraz wyglÂąda okropnie gÂłupio. :? ÂŚwiĂŞta dawno mineÂły, a oni trzymajÂą tÂą oprawĂŞ. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

wszystko otv4

Post autor: salladyn »

ZmieniÂą pewnie w lipcu... na wiosennÂą :twisted:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

nie nie - tak jest co roku - zmienia to na swieta wielkanocne - to bedzie wtedy oprawa tej trawy
a czerwcu dopiero wroci na jakies 3 lub 4 miesiace ich noromalna grafika - i moge sie zalozyc , ze w pazdzierniku walna znowu ta chlodna , brzydka i tragiczna oprawe
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

pawell pisze:No ale jednak w ten kana³ inwestuj¹ nie to co w TVN Siedem. :? TV4 ma chyba ok 2% udzia³u w rynku Siódemka czasem nawet o po³owê mniej. No ale to nie zmiania faktu ¿e na TV4 te¿ jest wiele powtórek g³ównie z polszmatu, ale siê jakoœ ona trzyma. :roll: Zobaczymy jak bêdzie z tymi wynikami na wiosnê.
WeÂź pod uwagĂŞ Âże TV4 jest ogĂłlnodostĂŞpna, a TVN7 jest tylko w kablĂłwce/satelicie.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Nieprawda. W mojej okolicy nie ma ogĂłlnodostĂŞpnej TV 4. Jest chyba tylko ogĂłlnodostĂŞpna na zachodzie Polski (tv odra i te sprawy).
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Adam3k pisze:
pawell pisze:No ale jednak w ten kana³ inwestuj¹ nie to co w TVN Siedem. :? TV4 ma chyba ok 2% udzia³u w rynku Siódemka czasem nawet o po³owê mniej. No ale to nie zmiania faktu ¿e na TV4 te¿ jest wiele powtórek g³ównie z polszmatu, ale siê jakoœ ona trzyma. :roll: Zobaczymy jak bêdzie z tymi wynikami na wiosnê.
WeÂź pod uwagĂŞ Âże TV4 jest ogĂłlnodostĂŞpna, a TVN7 jest tylko w kablĂłwce/satelicie.
No tak, ale TVN Siedem udziaÂły ciÂągle spadajÂą i spadajÂą i to przez to Âże prawie nic ciekawego nie ma... :) A kiedyÂś one wynosiÂły ponad 2% moÂże nawet 3% a teraz ledwo ponad 1%. :?

[ Dodano: Pon Mar 06, 2006 3:24 pm ]
hm
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

wÂłoch pisze:Nieprawda. W mojej okolicy nie ma ogĂłlnodostĂŞpnej TV 4. Jest chyba tylko ogĂłlnodostĂŞpna na zachodzie Polski (tv odra i te sprawy).
Nie zgodzĂŞ siĂŞ. ja czwĂłrkĂŞ odbieram bez problemĂłw ze zwykÂłej anteny, a mieszkam w ÂświĂŞtokzryskim....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A dziÂś z TV4 dziaÂło siĂŞ coÂś dziwnego - nie byÂło dzwiĂŞku, a obraz sie zatrzymaÂł to byÂło gdzieÂś od 8 do 13 - 14. :roll: Hehe - ale te obrazy siĂŞ zmieniaÂły najpiejw byÂł jakiÂś but (chyba) z jakiejÂś bajki, a potem jakby caps z meczu siatkĂłwki. :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Sporo ludzi narzekaÂło na niezmieniajÂącÂą siĂŞ od lat oprawĂŞ graficznÂą TV 4 - zmienia siĂŞ to juÂż od 1 kwietnia:
Nowa oprawa TV4
W rocznicĂŞ powstania stacji, na antenie pojawi siĂŞ odnowione logo TV4 - z dotychczasowego logotypu stacji usuniĂŞta zostanie duÂża biaÂła czwĂłrka, pozostanÂą natomiast cztery obramowane na biaÂło czarne kwadraty, w ktĂłre wpisane bĂŞdÂą znaki "t", "v" i "4".

CaÂłkowicie nowa bĂŞdzie oprawa stacji, przygotowana przez studio Contrast, odzwierciedlajÂąca najnowsze trendy w grafice trĂłjwymiarowej, w ktĂłrej zastosowano nowatorskie techniki obliczeĂą rozkÂładu ÂświatÂła i cienia. W miejsce abstrakcyjnej grafiki pojawi siĂŞ naturalistyczna animacja, przedstawiajÂąca budzÂącÂą siĂŞ do Âżycia przyrodĂŞ. Autorami koncepcji graficznej sÂą Jacek UryÂś i Bartosz Boruta, muzykĂŞ skomponowaÂł Robert Amirian.

media2
No, a oto maÂły fragment nowej oprawy:
Obrazek
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Beznadzieja - ale wiadomo - robiona grafa przez jakas podrzedna polska firme wiec czego mozna sie spodziewac. Polsat przynajmniej sie opamietal i skorzystal wkoncu z profesjonalnej firmy
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

a-j-p pisze:Beznadzieja - ale wiadomo - robiona grafa przez jakas podrzedna polska firme wiec czego mozna sie spodziewac. Polsat przynajmniej sie opamietal i skorzystal wkoncu z profesjonalnej firmy
A widziaÂłeÂś juÂż tÂą oprawĂŞ Âże jÂą oceniÂłes juÂż :?: :?

Nie ma siĂŞ czego wielkiego spodziewaĂŚ stacja nie jest wielka i nie bĂŞdzie wydawaĂŚ na oprawy duÂżo kasy wiĂŞc i one bĂŞdÂą pewnie sÂłabe. :roll: Ale najperw muszĂŞ to zobaczyĂŚ Âżeby oceniĂŚ. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

WidzĂŞ jednÂą zaletĂŞ - TV 4 korzysta z usÂług polskiego przedsiĂŞbiorstwa i daje pracĂŞ. A jest to o tyle waÂżne, Âże gdy bezrobocie bĂŞdzie mniejsze, to nie bĂŞdĂŞ musiaÂł pisaĂŚ 15 stronicowej ( :x ) pracy na temat bezrobocia i przez to bĂŞdĂŞ mĂłgÂł wiĂŞcej tutaj przebywaĂŚ. :D
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości