TV4

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Nie mam zielonego pojĂŞcia, co do nadawcy. Ale za to wiem, Âże producentem francuskiej wersji bĂŞdzie czÂłonek zrzeszenia Sparks Network - firma Elephant :)
krzysztof205
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek 18 lip 2005, 15:10
Lokalizacja: trzciana k. bochni
Kontakt:

Post autor: krzysztof205 »

to miaÂł robiĂŚ Polsat i zatrudniĂŚ mÂłynarskÂą w roli prowadzÂącego
krzysztof miśkowicz
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

SzczegĂłly i opisy tych 2 nowych programĂłw, ktĂłre bĂŞdÂą nadawane juÂż od maja:
Media Link pisze:TV4 przygotowaÂła dla swoich widzĂłw dwa nowe programy, ktĂłre bĂŞdÂą emitowane od maja w popoÂłudniowym paÂśmie. Na antenie TV4 pojawi siĂŞ nowy teleturniej „Przetrwanie” oraz talk – show „CaÂła prawda”. Na poczÂątku maja stacja koĂączy nadawanie premierowych odcinkĂłw programu „Daje sÂłowo”.

Na program „Przetrwanie” (od 4 maja, o godz. 18.15) skÂładajÂą siĂŞ cztery rundy, w ktĂłrych powtarzajÂą siĂŞ te same pytania, a zawodnicy swojÂą niewiedzĂŞ nadrobiĂŚ zapamiĂŞtywaniem odpowiedzi udzielonych przez innych uczestnikĂłw.

Jak wyjaœnia TV4, w poszczególnych rundach eliminowani s¹ kolejni gracze, w finale pozostaje zaœ ju¿ tylko jeden zawodnik, który teraz œciga siê z czasem: w ci¹gu 90 sekund musi odpowiedzieÌ na wszystkie 24 pytania które dot¹d pad³y w grze, a ka¿da b³êdna odpowiedŸ powoduje, ¿e stan jego konta spada do zera i musi zdobywaÌ punkty od nowa.

Teleturniej „Przetrwanie” powstaje we wrocÂławskim studiu firmy ATM, reÂżyseruje go Tamara Aagten, a prowadzi PaweÂł OrleaĂąski.

Talk – show „CaÂła prawda” (od 8 maja, o godz. 17.15) poÂświĂŞcony bĂŞdzie dramatom zwyczajnych ludzi. Zaproszone do programu osoby opowiadajÂą o swoim problemie prowadzÂącej – Katarzynie Adamczyk – i publicznoÂści w studiu. Tymczasem w pokoju obok studia oczekujÂą inni bohaterowie tej samej historii – partner, ma³¿onek, osoba z rodziny – ktĂłrzy na monitorze obserwujÂą wszystko, co siĂŞ dzieje w programie i przysÂłuchujÂą siĂŞ rozmowie. Kiedy zostanÂą poproszeni o wejÂście do studia, bĂŞdÂą mogli ustosunkowaĂŚ siĂŞ do tego, co usÂłyszeli i przedstawiĂŚ swĂłj punkt widzenia.
Jednak ten talk - show nie poprowadzi Agata MÂłynarska. :> Ten program Katarzyny Adamczyk - "CaÂła prawda" jak dla mnie nie zapowiada siĂŞ ciekawie. :roll: GoÂście bĂŞdÂą mĂłwiĂŚ tylko o swoich problemach - pewnie przez to bĂŞdÂą pÂłakaĂŚ, a ja tego nie lubiĂŞ... :roll: JuÂż sobie wyobraÂżam jak to mniej wiĂŞcej bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ... :roll:

Natomiast nowy teleturniej "Przetrwanie", ktĂłry zastÂąpi "Daje sÂłowo" zapowiada siĂŞ nawet ciekawie. :> Tylko szybko moÂże siĂŞ znudziĂŚ. :roll: Codziennie w programie te same pytania. :roll: No ale chyba bĂŞdzie ciekawie :> zobaczymy jak jest z ich wiedzÂą i pamieciÂą. 8) :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

pawell pisze: Ten program Katarzyny Adamczyk - "CaÂła prawda" jak dla mnie nie zapowiada siĂŞ ciekawie. :roll: GoÂście bĂŞdÂą mĂłwiĂŚ tylko o swoich problemach - pewnie przez to bĂŞdÂą pÂłakaĂŚ, a ja tego nie lubiĂŞ... :roll: JuÂż sobie wyobraÂżam jak to mniej wiĂŞcej bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ... :roll:
Masz racjê.To bêdzie telewizyjne wyciskanie najpodlejszych ludzkich instynktów i licytowanie siê na nieszczêœcia.ObrzydliwoœÌ :x
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Identyczny teleturniej jak "Przetrwanie" widziaÂłem w Wielkiej Brytanii w ubiegÂłe wakacje - nie pamiĂŞtam, jak siĂŞ nazywaÂł, ale byÂł caÂłkiem fajny. Nie jakaÂś rewelacja, taki sobie "poÂłudniowy teleturniej", wrzucany na godzinĂŞ 12:00-13:00 kiedy i tak nie ma nic lepszego w telewizji, a wypasĂłw siĂŞ nie daje, bo 3/4 ludzi jeszcze i tak w robocie albo w szkole siedzi ;)
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

TV4 liczy, Âże "CaÂła prawda" stanie sie powaÂżnÂą konkurencjÂą dla "RozmĂłw w toku" tymczasem zapowiada sie normalne pranie brudĂłw na oczach telewidzĂłw. Za to teleturniej "Przetrwanie" zapowiada siĂŞ ciekawie.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

E tam Ewe i Rozmowy w Toku i tak bedzie wiêcej ogl¹daÌ osób 8) A pore pewno przesun¹ jak bêd¹ mieli ma³a ogl¹dalnoœÌ :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Gazeta.pl pisze o tym nowym talk - show TV 4 >>> http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 09445.html .

SzczegĂłlnie zaciekawiÂł mnie ten ragment artykuÂłu:

Program produkuje firma Time 2 Talk z Poczdamu. WczeÂśniej przez dziesiĂŞĂŚ lat przygotowywaÂła go dla niemieckiej publicznoÂści. - Niemcy zaproponowali najpierw projekt TVN. Stacja przez jakiÂś czas ich zwodziÂła, w koĂącu odrzuciÂła pomysÂł. NiedÂługo potem talk-show Drzyzgi trochĂŞ siĂŞ zmieniÂł. Teraz widaĂŚ w nim elementy naszego formatu - mĂłwi Adam Stefanik, dyrektor programowy TV4.
No nie dziwiĂŞ siĂŞ - TVN zrobiÂłby gÂłupio gdyby kupiÂł ten format wtedy mieliby 2 codzienne talk - show'y... :roll:

I na koniec kawaÂłek studia "CaÂłej prawdy":

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Oprawa ÂłudzÂąco podobna do RozmĂłw w Toku. Kolor studia pomaraĂączowy... :? :neutral:
Ciekawe czyj plagiat: tej niemieckiej firmy, czy TVNu?
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

A kto bĂŞdzie prowadziÂł ten program w TV4 ? :uhh:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Popatrz stronĂŞ wczeÂśniej. Program bĂŞdzie prowadziÂła Katarzyna Adamczyk.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Martin pisze:Oprawa ÂłudzÂąco podobna do RozmĂłw w Toku. Kolor studia pomaraĂączowy... :? :neutral:
WidziaÂłeÂś oprawĂŞ :?: gdzie jest :?: fakt scenografia bardzo podobna. :roll:
Martin pisze:Ciekawe czyj plagiat: tej niemieckiej firmy, czy TVNu?
Chyba nikogo TVN robi "Rozmowy w toku" na innym formacie i to jest inny format. :roll:
Monster pisze:A kto bĂŞdzie prowadziÂł ten program w TV4 ? :uhh:
JakaÂś Katarzyna Adamczyk...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

WidziaÂłeÂś oprawĂŞ :?: gdzie jest :?: fakt scenografia bardzo podobna. :roll:
Sorka, chodziÂło mi o scenografiĂŞ. :lol2:

Chyba nikogo TVN robi "Rozmowy w toku" na innym formacie i to jest inny format. :roll:
A tu chodziÂło mi o plagiat studia. O kolor. :lol2:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No raczej nie jestem jasnowidzem, aby siĂŞ domyÂśleĂŚ o co Ci chodziÂło. :> Co do studia raczej nie powiedziaÂłbym, ze to plagiat. :? W studiu "RozmĂłw w toku" nie ma tak duÂżo tego mocnego pomaraĂączowego :roll: sÂą inne odcienie. :roll: OgĂłlnie studio "CaÂłej prawdy" jest nieporĂłwnywalne do studia programu Ewy Drzyzgi - brzydsze. 8) :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

OglÂądaÂłem wczoraj teleturniej Przetrwanie. Nie zrobiÂł wielkiego wraÂżenia, sama formuÂła byc moze ciekawa, ale prowadzÂący (miejmy nadziejĂŞ, Âże w serialach POLSATU lepiej mu pojdzie) to klapa i studio strasznie ÂściÂśniĂŞte bardzo maÂłe. Na razie nie mam ani zÂłego, ani dobrego zdania o tym programie .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości