Strona główna serwisu tvn.tivi.pl

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Gratuluje wam tekstu o tvnmaniaku....Naprawde fajny artykó³ i œwietnie ¿e wytkneliœcie im te b³edy :lol: Dobry ruch ze strony redakcji. Tylko uwa¿ajcie na kontrataki - ja osobiœcie radze np. zmienic grafike faktów na aktualna ( mimo iz - tez ma star¹) itp. Nprawde fajnie to napisaliœci :P
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

jo-jo pisze:Bannerek stat4u ze strony i z forum prowadzi do tego samego indetyfikatora. Czy to znaczy, ¿e jeœli u¿ytkownicy forum co chwilê odœwie¿aj¹ stronê, to liczba wejœÌ do serwisu tvn.tivi.pl stale siê zwiêksza? I dziêki temu chwalisz siê tak wysok¹ ogl¹dalnoœci¹?
Nie. Bo z stat4u bierzemy pod uwagê unikalnych u¿ytkowników, a nie ods³ony i tymi w przesz³oœci siê chwaliliœmy. Jest zamieszczony tu i tu, bo to jedna ca³oœÌ. Jednak w ostatnim czasie pos³ugujemy siê danymi z cpanelu. Szczegó³owe statystyki ruchu na naszej stronie prowadzi tak¿e Gemius i przekazuje je do IDM NET.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Moim zdaniem takie praktyki sÂą niedopuszczalne i tyle. Bawienie siĂŞ w mniejsze artykuÂły, artykuliki mĂłwienie Âże to tak wÂłaÂściwie tylko taki tekÂścik niewinny jest gÂłupotÂą.

No ale jak to mĂłwiÂą "Sukces ma wielu ojcĂłw, poraÂżka jest sierotÂą".
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

jak pierwszy raz przeczyta³am ten artyku³, to nie zwróci³am uwagi na adres konkurencji tylko na sposób w jaki j¹ potraktowali. przecie¿ dzia³a ju¿ doœÌ d³ugo, a z tekstu wynika jakby by³a œwie¿a :D zamazanie adresu nie by³o a¿ tak bardzo nie na miejscu, wiadomo ¿e jednak reklama kosztuje. i tak wiemy kto jest gór¹ :D
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ja to wszystko bardziej na luzie potraktowa³em. Reakcja tvnmaniaka spowodowana jest ich z³oœci¹ i zazdroœci¹. Pan z Wyborczej rozmawia³ zarówno ze mn¹ jak i z nimi. Za to, ¿e jestem bardziej przekonywuj¹cy i mia³em lepsze argumenty nikogo przepraszaÌ nie bêdê. Niech sobie lamentuj¹, narzekaj¹, krzycz¹, p³acz¹, zazdroszcz¹, z³oszcz¹... Przegrali kolejn¹ ma³¹ wojenkê.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Lukasz ale ty jesteÂś gÂłuchy na jakiekolwiek argumenty :!: Nie waÂżne czym byÂła spowodowana reakcja tvnmaniaka (moim zdaniem sÂłuszna) waÂżne Âże oni majÂą racjĂŞ :!: Skoro dziennikarz ktĂłry z tobÂą przeprowadzaÂł wywiad uznaÂł Âże powinien siĂŞ pojawiĂŚ tam rĂłwnieÂż adres konkurencji to znaczy Âże z pewnych powodĂłw go tam umieÂściÂł. Nie ty jesteÂś od interpretowania jego tekstu.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Mam mieszane uczucia co do tej sprawy :/. £ukasz móg³ tego nie wykreœlaÌ nazwy i pokazaÌ wy¿szoœÌ na tvn-----kiem. To nie reklama, bo tam naprawdê nie ma nic lepszego. Kto raz odwiedzi tvn.tivi nie zostanie zwiedziony przez maniaków :lol:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Moim zdaniem reklama u konkurencji to nic zÂłego, a tak to ta caÂła wojenka jak jÂą nazywacie, odbiera obydwojgu klasĂŞ, niestety. Gdyby nie to, Âże o tvn.tivi czĂŞsto byÂła mowa na maniaku, pewnie nigdy bym na wasze (nasze) forum nie trafiÂła, a tak jednego dnia szukajÂąc w necie info o Krzysiu GĂłrlickim-trafiÂłam na link w googlach do maniaka, a potem przeczesujÂąc ich forum, dotarÂłam do Was. Nie potrzebowaÂłam Âżadnego wytykania bÂłedĂłw czy tez poraÂżek ktĂłregos z forĂłw, po prostu na pierwszy rzut oka byÂło widaĂŚ, kto w "tym temacie" rzÂądzi :D Dlatego tu zostaÂłam... moÂże siĂŞ nie znam, ale ja bym chyba olaÂła jakieÂś tam zarzuty konkurentĂłw i spokojnie robiÂła swoje.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Proponujê aby z ca³ego tego tematu wyci¹gn¹Ì tylko opinie kobiet i ich siê trzymaÌ. :D (kobiet i opinii)
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
tomick
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 13 sie 2005, 20:41

Post autor: tomick »

Wed³ug mnie Panie £ukaszu, studencie dziennikarstwa (podobno) to raczej wina le¿y po Twojej stronie. Zasada Kalego? Nie pamiêtasz jak oskar¿a³e¶ inny serwis? Ale twojego ju¿ nie mo¿na? Redakcja http://www[dot]tvnm[]aniak[dot]pl dobrze post±pi³a zwracaj±c uwagê na DENNE i KRETYÑSKIE zamazanie adresu. Dam ci "Hot tip": Id¼ do piaskownicy po wiaderko i grabki.

Edit:
===========
LOL! Jeszcze na forum adresy zmieniacie? PoprawiÂłem, abyÂś mĂłgÂł doÂłoÂżyĂŚ nowy filtr na forum.
Nie. Bo z stat4u bierzemy pod uwagê unikalnych u¿ytkowników, a nie ods³ony i tymi w przesz³oœci siê chwaliliœmy. Jest zamieszczony tu i tu, bo to jedna ca³oœÌ. Jednak w ostatnim czasie pos³ugujemy siê danymi z cpanelu. Szczegó³owe statystyki ruchu na naszej stronie prowadzi tak¿e Gemius i przekazuje je do IDM NET.
Tia... A moÂże byÂś udostĂŞpniÂł dane z gemiusa? :>
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Mimo wszystko nie powinniÂście zamazywaĂŚ tego adresu. Skoro w GW byÂło tak napisane, to na Waszej stronie taÂż tak powinno byĂŚ. Przez to co zrobiliÂście konkurencyjny serwis ma wiĂŞkszÂą reklamĂŞ.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Gdzie teraz mo¿na znaleŸÌ ten news o -? Jakoœ dziwnie znikn¹³ ze strony g³ównej, wraz z wszystkimi komentarzami. Oczywiœcie nie s¹dzê, ¿e zosta³ skasowany, ale mo¿e zosta³ zupe³nie nieœwiadomie schowany do jakiegoœ archiwum...?
jo-jo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 26 sie 2006, 19:38

Post autor: jo-jo »

A co to jest? :>

http://img243.imageshack.us/img243/8489/beznazwysz9.png

Czy to znaczy, Âże wkrĂłtce zobaczymy reklamy serwisu tvn.tivi.pl w prasie, radiu i telewizji? :D
Liczą się tylko Fakty... te z Durczokiem! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

jo-jo pisze:A co to jest? :>

http://img243.imageshack.us/img243/8489/beznazwysz9.png

Czy to znaczy, Âże wkrĂłtce zobaczymy reklamy serwisu tvn.tivi.pl w prasie, radiu i telewizji? :D
WÂłasnie - o co chodzi z tÂą promocja tvn.tivi ?? :lol:
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

W tamtym miejscu pojawi siĂŞ jakiÂś banner reklamujÂący tvn.tivi.pl. Przynajmniej to wÂłaÂśnie oznacza sÂłowo "autopromocja". U mnie ten napis wywoÂłaÂł uÂśmieszek...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości