Kajetan w tvn.tivi.pl

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Kajetan w tvn.tivi.pl

Post autor: Łukasz »

Po poÂłudniu w SB pojawiÂły sie jakieÂś zapytania, wiĂŞc teraz chciaÂłem wszystkim wyjaÂśniĂŚ, co zaszÂło. :D

Kajetan Brodacki - dotychczasowy szef newsroomu w innym serwisie o tvn ( :lol: ) od dziÂś zostaÂł redaktorem tvn.tivi.pl. :D WrĂłciÂł takÂże na nasze forum, za chwilĂŞ otrzyma teÂż rangĂŞ przyjaciela. :D

Oczywiœcie móg³bym na wzór pewnego by³ega administratora ML wyg³osiÌ pe³n¹ patosu przemowê. Bo przecie¿ to doœÌ znacz¹cy transfer, ale mam tylko nadziejê, ¿e siê cieszycie. :D Kajetan wzmocni nasz¹ redakcjê na razie tylko pisz¹c newsy. Z czasem siê to pewnie zmieni. No i Ci, którzy narzekali, ¿e ostatnio ma³o nowych, fajnych osób na forum, te¿ siê uciesz¹. 8)

Przywitajcie siĂŞ Âładnie. :D :brawa: :brawa: :brawa:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Witamy, witamy! :tanczy: :brawa: :D Transfer na miarĂŞ tego z Durczokiem. :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

WidzĂŞ Âże nastaÂła moda na transfery... to moÂże ja bym kogoÂś upolowaÂł? :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Kajetan w tvn.tivi.pl

Post autor: pawell »

ÂŁukasz pisze: w innym serwisie o tvn ( :lol: )
Teraz tak na nich mĂłwicie :?: :devil:
ÂŁukasz pisze:Przywitajcie siĂŞ Âładnie. :D
No witam, witam... :> ChoĂŚ wydaje mi siĂŞ, Âże mnie nie lubisz za te artykuÂły z innego serwisu o TVN ( :devil: ) wklejane bez ÂźrĂłdÂła. :devil: :devil: :spiewa: :lol2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Re: Kajetan w tvn.tivi.pl

Post autor: Kajetan »

DzieĂą Dobry TVN.tivi! (a raczej juÂż dobry wieczĂłr! ) :D

Mam nadziejĂŞ, Âże zaklimatyzujĂŞ siĂŞ tu dosyĂŚ szybko, chyba nie bĂŞdzie trudno, przecieÂż to rychÂły powrĂłt na to forum :D CaÂłkiem miÂło, dziĂŞkujĂŞ za przywitanie niektĂłrych :)
W najbliÂższych dniach popiszĂŞ trochĂŞ, liczbĂŞ ponad 330 postĂłw naleÂży jak najszybciej poprawiĂŚ :D
pawell pisze: No witam, witam... :> ChoĂŚ wydaje mi siĂŞ, Âże mnie nie lubisz za te artykuÂły z innego serwisu o TVN ( :devil: ) wklejane bez ÂźrĂłdÂła. :devil: :devil: :spiewa: :lol2:
Rzeczywiœcie dra¿ni³o mnie to, ale có¿ - regulamin powinno siê przestrzegaÌ, ty to robi³eœ :D Nie chowam ¿adnej urazy, myœlê, ¿e bêdziemy siê dogadywali :D
Marcin pisze:Witamy, witamy! :tanczy: :brawa: :D Transfer na miarĂŞ tego z Durczokiem. :D
Marcinie, nie przesadzajmy :lol:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Marcinie, cofnij to o Durczoku bo on miaÂł byĂŚ transferem roku a pĂłki co to wszyscy tylko narzekajÂą :P :arrow:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

arrow pisze:Marcinie, cofnij to o Durczoku bo on miaÂł byĂŚ transferem roku a pĂłki co to wszyscy tylko narzekajÂą :P :arrow:
Ja nie narzekam :p btw witamy Kajetanie! :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

No to i ja powitam. Witamy ciĂŞ chlebem i solÂą i chcemy ÂżebyÂś byÂł solÂą tej ziemi :D A tak na serio to cieszĂŞ siĂŞ Âże ktoÂś wreszcie przywĂŞdrowaÂł tutaj.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Tak, witamy i cieszymy siĂŞ, Âże przybyÂł rekomendowany przez innych i , z tego co mĂłwicie wartoÂściowy czestnik naszego forumowego Âżycia :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

ÂŁadnie siĂŞ witam :lol:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Bardzo dobrze, Âże na tej stronie pojawiajÂą siĂŞ nowi, dobrzy redkatorzy, ktĂłrzy podwyÂższÂą jeszcze jej poziom. PrzyÂłaczam siĂŞ do powitaĂą. Nie ma co pĂłrywnywaĂŚ tego transferu do transferu Durczoka, bo na razie Durczok zawodzi.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Re: Kajetan w tvn.tivi.pl

Post autor: arti »

ÂŁukasz pisze: OczywiÂście mĂłgÂłbym na wzĂłr pewnego byÂłega administratora ML wygÂłosiĂŚ peÂłnÂą patosu przemowĂŞ.
Ciekawe o kogo chodzi ?? :> :> :> 8) :lol:

No i oczywiÂście rĂłwniez witam Kajetana. Rzadko zaglÂądam na obydwa serwisy, ale dobrze kojarzĂŞ postaĂŚ :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości