Opiniotwórcze tvnfakty.pl :)

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Opiniotwórcze tvnfakty.pl :)

Post autor: Łukasz »

Jakiś czas temu zdjęcie i niektóre zdania z tvn.tivi.pl (wtedy jeszcze personal) wykorzystało radio RMF FM. Wiele razy na informacjach podawanych przez stronę opierał się także Medialink oraz WirtualneMedia. W dzisiejszym Wprost jest bardzo obszerny artykuł o TVN w dużej cześci napisany był w oparciu o informacje ze strony. Jest tam taki diagram stworzony na podstawie dziaÂłu historia na stronie, a całośc podpisana "źrodło: tvn.tivi.pl, własne". Zdziwiło mnie to, że już w poniedziałkowym Wprost podali nowy adres, ktołry mamy od soboty. Za kilka dni fragmenty mojego wywiadu z Wiktorem Baterem opublikowane zostaną w lokalnym dzienniku Nowiny (nakład dzienny około 30 tys.). Cały wywiad, bardzo długi i bardzo ciekawy znajdzie sie 12 grudnia na stronie.

I teraz prośba: jak zauważycie w jakiejś gazecie, stronie itp. informacje z tvn.tivi.pl to inforumujcie mnie w tym temacie.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

OczywiÂście, bĂŞdziemy informowaĂŚ. Tak jak ja Ciebie poinformowaÂłem o "Wprost". Obrazek
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

ÂŁukaszu nooo... zrĂłb te nowe emotki... chociaÂż kilka... pamiĂŞtasz, kiedyÂś Ci na GG pokazywaÂłem kilka fajnych... daaaawno, ale jednak... przecieÂż nie bĂŞdziemy wklejaĂŚ ich jak zdjĂŞcia :D

A Âżeby nie byÂło, Âże 'nie-na-temat' to zapeniam, Âże jak coÂś znajdĂŞ to poinformujĂŞ :)
:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Nom nie. Nie bĂŞdziemy robiĂŚ wieÂśniactwa z ikonkami z gg. Mi siĂŞ to nie podoba. Jak znajdziesz ikonki z tej serii co te obecne, to nie ma problemu. Nie podoba mi siĂŞ ta gÂłupia moda ta gadulcowe emoty. WystarczÂą Wam chyba na gg. Poza tym nie wiem czy to do koĂąca zgodne z prawem/zasadami.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Skoro wg Ciebie uÂżywanie ikonek z GG jest wieÂśniactwem to nie bĂŞdziemy dyskutowaĂŚ 8)
:)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

W takim razie ja juÂż jestem na wsi, daleko od Was... Zaraz, tylko gdzie te kury? :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

http://www.gcnowiny.pl/apps/pbcs.dll/ar ... E/41213019 - przeredagowali mi jedno pytanie... aÂż tak byÂło zÂłe? :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

GratulujĂŞ - to miÂło, Âże porposili CiĂŞ o komentarz, liczÂą siĂŞ z TwojÂą opiniÂą. :wink: Oby tak dalej - tego Ci ÂżyczĂŞ w Nowym Roku! :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dzisiaj chwilami mieliœmy na froum 60 goœci, potem oko³o 50, godzinê póŸniej jak sprawdza³em by³o to 30. Hmm... wiecie coœ na ten temat? Gdzieœ ktoœ coœ o nas napisa³, cytuj¹ nas znowu...? :>
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

jeÂśli jakiÂś artykuÂł siĂŞ ukaÂże moÂżemy liczyĂŚ na skan :> ?
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

To mo¿e nie ma wiele wspólnego z tytu³em w¹tku, ale warto wspomnieÌ, ¿e nasz link pojawi siê na najbardziej znanym i chyba najchêtniej czytanym przez ludzi mediów Forum Telewizja gazeta.pl. Pewnie troszkê wzroœnie ogl¹dalnoœÌ, a i mo¿e pojawi¹ siê jacyœ nowi forumowicze. Zobaczymy. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dwa tygodnie temu by³o o nas w "Gazecie Wyborczej", ostatnio w "Dzienniku Polskim", a dzisiaj zacytowali tvn.tivi.pl w "Gazecie Polskiej" i to w artykule, który wywo³a³ niema³¹ burzê: http://www.gazetapolska.pl/?module=mess ... sage_id=94 :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

To moÂże niedÂługo bĂŞdziemy w Faktach 8) :lol:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale dzieĂą! Jeden z goÂści magazynu 24 Godziny przytoczyÂł dziÂś zawarte w tvn.tivi.pl materiaÂły. :D Konkretnie byÂł to jeden z redaktorĂłw Gazety Polskiej. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości