Forumery 2019 - propozycja

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Forumery 2019 - propozycja

Post autor: Maciek_POZ »

Tak jak skutecznie zaproponowałem dwa lata temu kategorię "Dziennikarz social media", to tym razem na fali plebiscytu Radia Zet, który skądinąd oglądam w tej chwili, pomyślałem o dwóch kategoriach, które można by dodać do Forumerów:
- Reportaż roku (honorowałby ludzi pracujących nad materiałami, które miały ważny wpływ na życie społeczno-polityczne)
- Debiut roku / Dziennikarz z perspektywą (mimo tego, że środowisko dziennikarskie - zwłaszcza w mediach krajowych - nie jest jakieś olbrzymie, to pojawiają się nowe osoby, które warto byłoby choćby symbolicznie uhonorować, a także docenić pracę tych, którzy awansowali z reporterki terenowej lub z mniejszych ośrodków lokalnych)

Wiadomo, że do naszego konkursu został jeszcze miesiąc, ale chciałbym poddać swoją propozycję pod głos dla organizatorów :)
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Forumery 2019 - propozycja

Post autor: maxxx »

Uważam, że zwłaszcza w pierwszej kategorii zaproponowanej jest w tym roku szczególne pole do popisu przy głosowaniu.Odsyłam choćby do nominacji nagród im.A.Woyciechowskiego w podobnej kategorii.

Jestem ZA! :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Forumery 2019 - propozycja

Post autor: Meteor »

Ja również popieram. Szczególnie ta pierwsza propozycja jest warta uwzględnienia.

W roku wyborczym dodałbym też kategorię "Najlepszy publicysta" / "Najlepszy dziennikarz polityczny".
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Forumery 2019 - propozycja

Post autor: Meteor »

matik pisze: niedziela 05 sty 2020, 23:30 Pierwsza część Forumerów została już zakończona. Docelowe było uzyskanie 3 nominacji w każdej kategorii, nie zawsze to się udało.
Nie lepiej dać trochę większy wybór w przypadku 2-3 wyników ex aequo w cz. I zamiast zostawiać tylko 2 propozycje?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Forumery 2019 - propozycja

Post autor: matik »

W poprzednim roku w takich sytuacjach udało się zwiększyć wybór do 4 wyników. W tym roku w zależności od kategorii nie dałoby się pójść na taki kompromis, ponieważ byłyby kategorie z dwoma wynikami jak i z siedmioma.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości