Co sądzicie o konkursie z nagrodami?

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Co sÂądzicie o konkursie z nagrodami?

Post autor: michal641 »

czy w przyszÂłoÂści nasz kochany serwis: tvn.tivi.pl zorganizuje swoim czytelnikom konkurs z nagrodami? MoÂże warto by byÂło poszujkaĂŚ sponsorĂłw... Co o tym sÂądzicie????? :?: :D
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ja juz zajmowalem sie pozyskiwaniem sponsorow dla serwisu filmowego z niemnalymio sukcesami, zaproponowalem w meilu cos takiego rowniez lukaszowi, bezinteresownie, pomimoto mail pozostal bez odpowiedzi, no coz nien bede sie narzucal :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

ZaleÂży jakie miaÂłyby byĂŚ te nagrody... [jakies symboliczne czy bardziej kosztowne] :?:
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

strona dla ktorej pozyskiwalem nagrody, wyposazona byla w sysytem mikroplatnosci sms, zeby cos wygrac trzeba bylo wyslac smsa za np 1 zl i pozniej system losowal zwyciezce, a nagrody udalo mi sie pozyskac od klubu wiat ksiazki i byly to ksiazki, od klubu dla ciebie, rowniez ksiazki os firmu zajmujacej sie produkcja filmow spinka udalo mi sie pozyskac dvd, vhs, plakty filmowe, oraz dostep do poufnych widomosci a takze licencie na muzke filmowa z filmow produkowanych przez te firme, w azmian oczekiwali jedynie jakiejs drobnej reklamy...serwis filmowy mial duzo mniej wizyt niz strona lukasza, to tak na marginesie, co prawda zeby znalezc tyuch 3 sponsorow musialem sie troche pomeczyc, ale udalo sie :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

To moÂże coÂś z tego wyjdzie? :wink:
Monster

Post autor: Monster »

To jak? BĂŞdzie ten konkurs czy nie?!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Piotrek_1992 pisze:To jak? BĂŞdzie ten konkurs czy nie?!
No ale tu nikt z administracji siĂŞ nie wypowiedziaÂł wiĂŞc tak myÂślĂŞ Âże to byÂł pomysÂł tylko michal641 :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości