Poznajmy się

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Michal91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 19 sty 2020, 10:13

Re: Poznajmy się

Post autor: Michal91 »

Hej
Witam wszystkich. Przeglądam forum długi czas,teraz dopiero się zarejestrowałem. Głównie dla kobiet i ubioru.
Szymon R-ee z By-cy
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: wtorek 11 sie 2020, 04:58
Lokalizacja: Bystrzyca Kłodzka

Re: Poznajmy się

Post autor: Szymon R-ee z By-cy »

Hej,
witam społeczność forum, ludzi zaprzyjaźnionych z TVN, TVN24. Lubię pisać merytoryczne i treściwe posty, bardziej niż rozmawiać. Na forach internetowych piszę od 2002 roku. Interesuję się sportem, muzyką i polityką. Kolejność jest nieprzypadkowa zgodnie z wiedzą i znajomością. Skończyłem LO w Bystrzycy Kłodzkiej i zaoczne studia na kierunku politologii - licencjackie na UO i magisterskie na UWr. Popieram Lewicę. W polityce mam duże braki a najaktywniejszy jestem przy aktach wyborczych - od 1998 brałem udział we wszystkich wyborach i referendach, także w II turach. Pracę magisterską napisałem w temacie "Ewolucji systemu wyborczego III RP". Jestem kawalerem, mam 41 lat.
Definiuje mnie własna twórczość internetowa, ale oparta na faktach, prawdzie i argumentach. :) W słowie pisanym siła. :)
Adam1234
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: sobota 08 lip 2023, 21:33

Re: Poznajmy się

Post autor: Adam1234 »

Witam.
Jestem Adam mam 22 lata.
Moje zainteresowania to poszukiwania wykrywaczem metalu, numizmatyka oraz piłka nożna.
Wojciech 35 xxx
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 249
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2023, 22:49

Re: Poznajmy się

Post autor: Wojciech 35 xxx »

Witam mam na imie Wojtek mam 35 Lat. Moje zainteresowania to muzyka , motoryzacja i podróże . Witam wszystkich.
Fan Pani Diany Rudnik ❤ od Lat....
ZbigniewA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 24 gru 2023, 12:39

Re: Poznajmy się

Post autor: ZbigniewA »

Szanowni Państwo
Z dumą dołączam do Szanownego Grona Userów forum. Moim zamiarem jest dzielić się wrażeniami z obejrzanych w TVN pozycji w celu wymiany poglądów i to nie tylko politycznych. Liczę konstruktywną wymianę myśli.
Pozdrawiam i życzę pogodnych świąt.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości