Zachowanie

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Zachowanie

Post autor: Marcin »

Ostatnie wypowiedzi niektĂłrych osĂłb udowodniÂły, Âże nie kaÂżdy potrafi kulturalnie korzystaĂŚ z dobra, jakim jest publiczne forum dyskusyjne. ÂŻeby nie byÂło niejasnoÂści, to zdradzĂŞ, Âże chodzi o to co dziaÂło siĂŞ w wÂątku dotyczÂącym Marcina ÂŻebrowskiego.

UÂżytkowniczka gangsterrka nie potrafiÂła dostosowaĂŚ siĂŞ do panujÂących powszechnie zasad kultury, netykiety oraz obowiÂązujÂącego tutaj regulaminu, a wiĂŞc zostaÂła po wczeÂśniejszych ostrzeÂżeniach definitywnie zbanowana. Nie bĂŞdziemy siĂŞ godziĂŚ na obraÂżanie kogokolwiek i naruszanie godnoÂści osobistych dziennikarzy TVN.

Z dniem dzisiejszym zaszÂły zmiany w skÂładzie moderatorĂłw, majÂące na celu szybsze i skuteczniejsze reakcje moderatorĂłw na tak ÂżaÂłosne, ÂżenujÂące i nieprzystajÂące jakiemukolwiek forum wypowiedzi.

  • Wszystkie dziaÂły bĂŞdĂŞ moderowaÂł ja z ÂŁukaszem, a dodatkowo:
  • dziaÂły Telewizja TVN i ZaÂłoga: Kuba
  • dziaÂły Fakty i KanaÂły Grupy ITI: arrow (jak do tej pory)
  • dziaÂł TVN24: Bartek (jak do tej pory)
  • dziaÂły Na kaÂżdy temat i Telewizja: Kajetan


Tak bĂŞdzie przynajmniej na razie, dopĂłki nie wrĂłci ÂŁukasz, ktĂłrego na razie nie ma. On bĂŞdzie podejmowaÂł ostateczne decyzje dotyczÂące forum.

Mam nadziejĂŞ, Âże kaÂżdy bĂŞdzie potrafiÂł opanowaĂŚ emocje i w cywilizowany sposĂłb prowadziĂŚ dyskusjĂŞ. JeÂśli nie, to ja nie widzĂŞ dla takich osĂłb miejsca tutaj.
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

TeÂż, aÂż tak nie przesadzajcie z rygorem. To forum, a nie jakiÂś obĂłz koncentracyjny. Nic nie sugeruje. Tylko mĂłwiĂŞ, zebyÂście nie przesadzili.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co nie oznacza Âże wolno wszystko.
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Marcin napisaÂł :
Tak bĂŞdzie przynajmniej na razie, dopĂłki nie wrĂłci ÂŁukasz, ktĂłrego na razie nie ma. On bĂŞdzie podejmowaÂł ostateczne decyzje dotyczÂące forum.
Ja mam pytanie dlaczego nie ma ÂŁukasza ?
I jeÂśli jest moÂżliwa (ewentualnie) odpowiedÂż - to kiedy Administrator wrĂłci?
NOWA ERA W TVN
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Faktomaniak pisze:Ja mam pytanie dlaczego nie ma ÂŁukasza ?
I jeÂśli jest moÂżliwa (ewentualnie) odpowiedÂż - to kiedy Administrator wrĂłci?
DoœÌ niespodziewanie wyjecha³em na nieco ponad tydzieù, wczoraj wieczorem wróci³em. :D

Co do moderatorĂłw to zostanie tak jak pisaÂł Marcin.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

jezarekd pisze:TeÂż, aÂż tak nie przesadzajcie z rygorem. To forum, a nie jakiÂś obĂłz koncentracyjny. Nic nie sugeruje. Tylko mĂłwiĂŞ, zebyÂście nie przesadzili.
Moim zdaniem nikt nie przesadza. To co wprowadziÂł Marcin to jest to podstawowe minimum tyczÂące sie netykiety na forum. Znam fora, na ktĂłrych panujÂą tak restrykcyjne zasady, Âże ponad poÂłowa z nas forumowiczĂłw na nich, by siĂŞ nigdy nie utrzymaÂła. Ale w tym jest klucz, bo panuje wĂłwczas porzÂądek, kultura i jĂŞzyk polski nie schodzi na psy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości