Nowe posty...

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Nowe posty...

Post autor: mexodio »

Chodzi o to, Âże jeÂśli nie ma mnie 2-3 dni to po zalogowaniu widzĂŞ mniej-wiĂŞcej coÂś takiego:
Liczba nieprzeczytanych postĂłw przekroczyÂła [ileÂśtam]. Posty z ostatnich 2 dni zostanÂą oznaczone jako przeczytane.
I to mnie strasznie irytuje, bo nie wiem co jest nowego na forum :/. Da siê to jakoœ wy³¹czyÌ?

Jeœli nie, to czy mo¿na zrobiÌ tak, ¿eby by³a mo¿liwoœÌ aby nowe posty w dziale "Za³oga TVN" nie by³y liczone? Bo ja tam wcale nie zagl¹dam, a tam jest najwiêcej nowych postów i g³ównie przez to dostajê takie komunikaty...
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

o tak tak wlasnie Âświetna uwaga tez to mnie denerwuje, moÂżna cos z tym zrobic?
TVN innowacja i nowoczesność...
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

Ludzie, czy nic nie da siĂŞ z tym zrobiĂŚ? NaprawdĂŞ to irytuje...
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Mo¿na powiêkszyÌ liczbê tych nieprzeczytanych postów i daÌ wiêcej ni¿ 150, ale to zabawa dla admina, natomiast na w³asn¹ rêkê przed ka¿dym "d³u¿szym" wyjœciem z forum polecam klikaÌ na "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane". U mnie (przewa¿nie) za³atwia to sprawê, ale u kogoœ kto na forum wchodzi co kilka dni mo¿e nie wyjœÌ.

"Posty z ostatnich 2 dni zostanÂą oznaczone jako przeczytane."
Ta, to jest doœÌ g³upie, moim zdaniem je¿eli ju¿ to oznaczone jako przeczytane powinny byÌ nie te najnowsze posty, a te najstarsze z nowych.
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

Ale ja nie mam planów co do wchodzenia na forum, ró¿nie bywa...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości