Charakteryzujemy Forumowiczów 2.1

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Charakteryzujemy ForumowiczĂłw 2.1

Post autor: Kuba »

Na forum brak ostatnio jakiejœ wspólnej inicjatywy, dlatego wychodzê ze sprawdzonym ju¿ tu pomys³em, który z pewnoœci¹ zintegruje jakoœ nasz¹ spo³ecznoœÌ. Zasady takie, jak zwykle - 10 osób, tylko pozytywnie :D.

Zaczynam:


Kajetan - (uwielbia) (uÂżywaĂŚ) (na)wiasĂłw. Zawsze ma najÂświeÂższe wyniki z AGB. Ciekawi mnie skÂąd... Jego posty sÂą straszliwie dÂługie, co jest ostatnio rzadkoÂściÂą na tym forum.

mexodio - nie wierzê w to, ¿e ma dziesiêÌ lat. A jeœli ma, to gratulujê. Zero b³êdów, szerokie s³ownictwo... :hmm: Dalej nie wierzê :D

ÂŁukasz - najwiĂŞkszy cham i spamer na forum. Zasypuje kaÂżdy temat po kolei jednozdaniowymi, czasem nawet jednowyrazowymi postami. Zawsze pisze nie na temat. Nie wnosi nic do dyskusji i Âłamie wszystkie punkty regulaminu po kolei. DziwiĂŞ siĂŞ, Âże pozwalamy mu byĂŚ dalej adminem.

Black Jack '62 - chyba juÂż coraz rzadziej nas odwiedza. Ostatni post z 30 wrzeÂśnia. Ma 'goodbye' w avatarze. W sygnaturze 'ostatnie chwile na forum' . Na szczĂŞÂście ze znakiem zapytania :> . NapisaÂł 3% wszystkich postĂłw na forum. Nie znalazÂłem posta krĂłtszego niÂż dwa zdania. Wszystkie elokwentne. Jego posty charakteryzujÂą siĂŞ wielkÂą iloÂściÂą znacznikĂłw [quote] jak zresztÂą wszystkich 'prawdziwych fanĂłw'.

szym - uwielbia amerykaĂąskie seriale. Jak w sumie ja, z tym, Âże ja nie mam czasu na ich oglÂądanie. Wiem, ze prowadziÂł kiedyÂś SÂłIt BlOgAsSsQa, ale zgubiÂłem adres. MĂłwi w darkblue.

Marcin - nie wiem :D. NapisaÂł tysiÂąc piĂŞĂŚset sto dziewiĂŞĂŚset newsĂłw na stronĂŞ. Jest sympatyczny. Z nikim z forum nie gadam na GG, on jest wyjÂątkiem. CoÂś jeszcze?

karolchelm - ma naszÂą-klasĂŞ. Na forum siĂŞ praktycznie nie udziela, a szkoda.

mks - fan Polsatu. ZagorzaÂły fan Polsatu. Fan Polsatu, bez wzglĂŞdu na wszystko. Chyba lubi dyskutowaĂŚ z POpieramem.

kamilo - lubi wklejaÌ artyku³y z ró¿nych portali medialnych bez komentarza. Nie lubiê tego nawyku, myœlê, ze mia³by coœ ciekawego do powiedzenia.

Nika - lubiĂŞ jÂą. Pisze bardzo fajnie, wydaje siĂŞ, Âże miÂło rozmawiaÂłoby siĂŞ z niÂą nie tylko w Internecie.

Zapraszam do zabawy!
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

kolejnoœÌ jest przypadkowa :lol:

kamiiloo - zawsze mylĂŞ go z uÂżytkownikiem o podobnej nazwie, z kamilo. Pisze duÂżo, zazwyczaj na temat i sensownie.

pawell - nie lubi gdy ktoœ "nie jest na bie¿¹co". Pisze fajnie i ciekawie, zawsze ma jakieœ nowe newsy.

Dorotka969 - bardzo Âładna dziewczyna (wiem, bo widziaÂłem :D ). Jej posty ograniczajÂą siĂŞ do "niom, jest siuper", ale i tak
bardzo jÂą lubiĂŞ. :)

r_r16 - stara siĂŞ pisaĂŚ duÂżo i na temat, ale nie zawsze mu to wychodzi. Mam wraÂżenie, Âże oglÂąda TVN od wczoraj. :neutral:

Ptr15 - fan Kuby WojewĂłdzkiego. CzĂŞsto gadam z nim na gg. Nie wiem co jeszcze napisaĂŚ - po prostu Ptr15. :lol:

mks - wielki fan Polsatu, od jakiegoÂś czasu chyba boi siĂŞ zaglÂądaĂŚ na fora i wortale, by znĂłw nie przeczytaĂŚ "wielka poraÂżka
Polsatu". Nie dopuszcza do myÂśli tego, Âże inna telewizja moÂże byĂŚ lepsza. :lol:

Faktomaniak - (chyba) fan "Faktów". Wkleja tylko newsy z ró¿nych stron; ma³o pisze, czêœciej odzywa siê w SB. :)

Funckyrella - fanka WernerĂłw, ÂŁukasikĂłw i tych innych, bez ktĂłrych nie moÂże ÂżyĂŚ. Pisze bardzo fajnie i ciekawie, aÂż chce
siĂŞ czytaĂŚ. :D

kamilo - gdyby nie on to na forum nie byÂłoby Âżadnych capsĂłw. :D

podmark - fan Polsatu, ale (w przeciwieĂąstwie do mks'a) potrafiÂący obiektywnie spojrzeĂŚ na inne stacje. :P
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

POpieram - juÂż widaĂŚ po nicku, Âże sympatyk Platformy Obywatelskiej, jednak ja nie mam mu tego za zÂłe - sam (gdybym mĂłgÂł) zagÂłosowaÂłbym na PlatformĂŞ jak 6.5 miliona ludzi.

r_r16 - pisze mÂądrze, to tyle :P

tobi - wedÂług swego podpisu "TVN odszedÂł wraz z Lisem i Olejnik", i ma w tym trochĂŞ racji. Lubi kolorowaĂŚ swoje posty, szczegĂłlnie w oliwkowym.

Greg Haus - czĂŞsto wypowiada siĂŞ w dziale o Faktach, lubiĂŞ jego posty

Gato:D - wystartowaÂł z kopyta, a teraz go coÂś nie sÂłychaĂŚ... moÂże znudziÂło mu siĂŞ TVN?

Szlachcic - widaĂŚ, Âże chcĂŞ wielkiego powrotu MilionerĂłw, jest ich fanem

Enceladus - jego posty czĂŞsto sÂą sensacyjne

Ptr15 - czĂŞsto wypowiada siĂŞ w wÂątku o Kubie WojewĂłdzkim

doktorfaustus1 - WIELKI TVP-owiec! Inaczej o nim nie mogĂŞ.

betark - podziwiam jego talent plastyczny, jego praca w wÂątku o oprawie TVN24 jest po prostu piĂŞkna!

£ukasz - nie potrzebnie wchodzi w flamewary z fastusem... i ten w¹tek o Wydarzeniach... wygl¹da, jak by siê chcia³ z ka¿dym k³óciÌ na forum.

mexodio :lol: - nie wypowiada siĂŞ wcale o zaÂłodze TVN, nie jest fanatykiem tej stacji, jednak najwiĂŞcej wypowiada siĂŞ na forum TVN. Lubi TV Puls, jak moÂże, to oglÂąda Puls Raporty kiedy moÂże (po Faktach oczywiÂście). PodziwiajÂą jego wiek, ale nie miaÂł tak Âłatwo - nawet nie wiecie, ile byÂło przez te trzy lata na forach banĂłw, warnĂłw i gÂłupich postĂłw :P. Interesuje siĂŞ IT i tym podobnymi tematami. Nie lubi kolorowanych postĂłw.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Co prawda ostatnio maÂło piszĂŞ ale staram siĂŞ byĂŚ czĂŞsto obecny i duÂżo czytam postĂłw wiĂŞc i ja postaram siĂŞ o krĂłtkÂą charakterystykĂŞ. Wiele osĂłb z mojej poprzedniej charakterystyki juÂż nie pisze ale jest teÂż wiele nowych :P

pawell - có¿ - cz³owiek o wewnêtrznych rozterkach. Chodz¹ca encyklopedia forum, zawsze cos znajdzie ciekawego i interesuj¹cego. Ostatnio chyba mniej pisze, podejrzewam, ze ze wzglêdu na szko³ê. Super sympatyczne posty.

Marcin - Wielki Moderator niezÂłomnie walczÂący o porzÂądek na forum i chwaÂła mu za to. Pisze teÂż ostatnio mniej ale jak pisze to fajnie siĂŞ czyta.

POpieram - ciekawe posty, ciekawe i dÂługie wypowiedzi. OgĂłlnie bardzo sympatycznie.

Black Jack '62 - ach te nasze wojny :devil: Zagorza³y fanatyk najpierw Anity Werner a potem z czasem równiez m.in i Agaty Tomaszewskiej. Jego posty to czasem by³y arcydzie³a jak potrafi³ ze szczegó³ami zrelacjonowaÌ np. Poranki z Anit¹.

r_r16 - duÂżo pisze.

Funckyrella - có¿ mo¿na napisaÌ. Super posty, super stylowe. Szkoda, ze jest ich chyba coraz mniej

arrow - maÂło pisze ale obecny na forum "od zawsze" :D

maxxx - wielki fan Joasi KryĂąskiej - potrafiÂący poematy prawie na Jej temat pisaĂŚ.

DÂżastina - kolejna fanka Pani Werner. Pisze chyba tylko tam.

£ukasz - có¿ mo¿na napisaÌ. WIELKI FAN Tomasz Lisa i kiedyœ Kingi Rusin. Teraz jak jest to nie wiem - trzyma pieczê nad tym wszystkim.

Przy okazji pozdrowienia dla osĂłb, ktĂłre juÂż dawno nas nie odwiedzaÂły m.in. terraX - super dziewczyna z ktĂłrÂą przegadaÂłem wiele godzin na gg, salladyn - wielki fan Justyny Pochanke, pochanke-fan nick mĂłwi sam za siebie - brakuje bardzo jego capsĂłw teraz i inne osoby, ktĂłre w wiĂŞkszy czy mniejszy sposĂłb pokazaÂły siĂŞ na tym forum.
ZIMA
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Na pocz¹tek chcê podkreœliÌ, ¿e 10 osób to zdecydowanie za ma³o, ka¿dy user wnosi coœ nowego i niepowtarzalnego na forum, nawet taki z którym w 100% siê nie zgadzamy. Mam nadziejê, ¿e te osoby których nie wymieni³am nie poobra¿aj¹ siê, gdyby to zale¿a³o ode mnie opisa³abym tu co najmniej 30 forumowiczów, ale tymczasem przejd¿my do "dziesi¹tki", kolejnoœÌ zupe³nie przypadkowa:

ÂŁukasz- autor dwĂłch mega udanych wywiadĂłw z Lisem i Durczokiem (z obydwoma z osobna rzecz jasna! :D ) DziĂŞki niemu mam duÂże N na poczÂątku nicka. Niestety ostatnio rzadko pisuje na forum. A szkoda!

Marcin- zawsze w odpowiednim momencie wkracza tam gdzie dyskusja skrĂŞca w nieodpowiedniÂą stronĂŞ. Uwielbiam teÂż jego krĂłtkie treÂściwe zdania. Czasami jednowyrazowe (rekord to chyba byÂło: "Tak" :D ) Ale wÂłaÂśnie czasami potrzeba tak niewiele by przekazaĂŚ to co wÂłaÂściwe lub by daĂŚ userowi odpowiedniÂą wskazĂłwkĂŞ.

Black Jack'62- forumowicz legenda! Ju¿ zawsze bêdzie mi siê kojarzy³ nieod³¹cznie z dwoma "wiadomymi" w¹tkami. I trzeba to jasno powiedzieÌ, to on nadawa³ im ducha i charakteru. Chocia¿ teraz nowi userzy ca³kiem zgrabnie przejêli po nim schedê, to i tak ¿al, ¿e Czarnego Jacka coraz mniej.

adam- user, z którym najwiêcej lubiê siê sprzeczaÌ, i który najczêœciej dostawa³ ode mnie przys³owiowe "zimne wiaderko wody" na g³owê. Chocia¿ ostatnio trzeba przyznaÌ, ¿e jesteœmy zgodni niczym dwie papu¿ki nieroz³¹czki :D Jestem mu szalenie wdziêczna za rozruszanie "krzysiowego" w¹tku, co wpowadzi³o o¿ywienie i w koùcu przyci¹gnê³o nowych forumowiczów.

Ptr15- tak samo jak ja wielki wielbiciel Prison Break'a. Zawsze na wyÂścigi donosimy co siĂŞ wydarzyÂło w ostatnim epizodzie. MyÂślĂŞ, Âże ma bardzo dobre poczucie humoru. :D

pawell- czĂŞsto wprowadza nowe niusy na forum, obiektywny, elokwentny, jako jeden z nielicznych nie jest na bakier z zasadami ortografii, interpunkcji i stylistyki. Jego piĂŞkne wypowiedzi moÂżemy czytaĂŚ w kolorze zielonym.

arczi- chcia³ mnie porwaÌ na rejs ³ódk¹ po mazurskich jeziorach. Prawie pobi³ siê o to z adamem :lol: Obok maxxa to jeden z najweselszych u¿ytkowników na forum, w zanadrzu ma zawsze uszykowane ciête riposty, w razie gdyby ktoœ chcia³ szkalowaÌ dobre imiê Joasi! :D

epsztajnek- autor najbardziej unikatowych capsĂłw, wielbiciel pÂłci piĂŞknej, a szczegĂłlnie kilku zacnych prezenterek!

Lena- nowa userka, ktĂłra pracowicie poszerza pewne istotne dla mnie wÂątki. ZasÂłynĂŞÂła determinacjÂą w zdobywaniu informacji na temat urlopĂłw co niektĂłrych zaÂłogantĂłw TVN24 :D .

pochanke-fan- ostatnio zaszyÂł siĂŞ w podziemiu, ale wychodzi raz po raz ze swojego undergroundu nagabywany przez nas we wÂątku StyÂśki do dyskusji. ChÂłopie wychodÂż pora na napisanie kolejnych 175 stron o tej wspaniaÂłej dziennikarce, a bez Ciebie tego tak dobrze nie zrobimy!
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

hmm to mo¿e i ja wyra¿ê swoje zdanie i odczucia :P

Nika w krĂŞgu Prisona, mam wraÂżenie, Âże ma duchowy kontakt z majkelem i prĂłbuje mu pomĂłc w ucieczce:P a tak btw bardzo miÂła i urocza persona


POpieram rzeczowy "liberaÂł" ale nie wiem na kogo gÂłosowaÂł :P tutaj mogĂŞ sie spodziewac ciekawych wypowiedzi, wydaje mi sie Âże mamy podobny ÂświatopoglÂąd ale to moje subiektywne spostrzeÂżenie :P


pawell czymÂże byÂłoby to forum bez niego no i bez spiĂŞĂŚ z nim :P rĂłzne zdania i rĂłzny styl bycia


Isabelka lady telenowela :P wszystko, typu spadania szklanki w 5 odcinkach musi byĂŚ oglÂądniĂŞte


mks kto tu rzÂądzi? oczywiÂście Âże polsat! i nie moÂże byĂŚ inaczej to jasne jak sÂłoĂące w logotypie jego ulubionej stacji, ktĂłrÂą niczym romantyczny rycerz bĂŞdzie broniÂł do ostatniej kropli :) ale kiedy wpadniesz miĂŞdzy wrony... no nie ma zycia :P


kamilo no przypa³êta³ sie taki jeden, kopiuje te newsy <no i moj nick:P> i powiedz tu cos o nim :P ciezko ciêzko ale lubi grzebaÌ w necie i wklejaÌ te informacje o których i tak wiemy z branzowych stronek, czasami brakuje mi komentarza, opinii czegokolwiek :P zama³o kamila w kamilu


r_r16 no nie wiem co napisaÌ zawsze tworzy jakies giga eseje które póŸniej 3eba czytaÌ no chyba nic pozytywnego nic nie wycisnê :P oo jeszcze rzeczowe s¹! :)


Kuba oo to kolejny prokreator giga esejĂłw :P psuja sie gaÂłki oczne ale w gÂłowie zostaje coÂś do przemyÂślenia, celne odpowiedzi i konkluzje


corner o z tym panem chyba mam podobne zdanie w wiĂŞkszoÂści :P i nie rozpiszĂŞ siĂŞ


wystarczy tych nieszczĂŞÂśnikĂłw : w koĂącu ile moÂżna obgadywaĂŚ osoby publiczn(i)e :P
z gĂłry przepraszam za moje subiektywne opinie
jednoczmy siĂŞ :P
TVN innowacja i nowoczesność...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

NIKA jak juÂż sama wspomniaÂła lubi wylaĂŚ kubeÂł zimnej wody na gÂłowĂŞ :spiewa: kiedyÂś pilnowaÂła abym nie przesadziÂł w temacie Joasi KryĂąskiej :rydzyk: -nie chciaÂła zabraĂŚ mnie na Âżagle ;(

MAXXX KiedyÂś byÂło nas tylko dwĂłch w pewnym temacie i miÂło wymienialiÂśmy siĂŞ poglÂądami ( Nika czasami siĂŞ wtrÂącaÂła :devil: )

ARCZI bardzo podobny charakter jak Maxxx moÂże troszeczkĂŞ bardziej skory do wypisywania wariactw niÂż Maxxx :stop: Niestrudzony w pisaniu postĂłw

EPSZTAJNEK pokazaÂł Âże robienie capsĂłw to sztuka :brawa: i dziĂŞki niemu nie czujĂŞ sie taki stary na forum :brawa:

AVEO od jakiegoÂś czasu siĂŞ juÂż nie pojawia -ale pamiĂŞtam ze miÂło siĂŞ z nim dyskutowaÂło

D¯ASTINA wielki mam podziw dla jej zaanga¿owania w w¹tek o Pawle £ukasiku -zawsze ma kilka s³ów pocieszenia dla nieszczêœliwych fanów Joasi Kryùskiej -równie sympatyczna jak Nika

NEL500 Nikt nie byÂł bardziej tajemniczy :shock:

PAWELL postaĂŚ najbardziej wierna na temu forum :brawa:

ALCHEMIK za wÂątek o Sylwii Walendowskiej :brawa:

SYBIC zawsze ma fajne capsy i trzyma zawsze rĂŞce na pulsie

NOSTROMO Razem z Aveo wciÂągnĂŞli mnie kiedyÂś w wÂątek Ani J.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Nika- Âświetna koleÂżanka z forum :P Maniaczka Prision Break i Krzysia GĂłrlickiego :D MiaÂła ze mnÂą ÂżeglowaĂŚ na Mazurach, ale w koĂącu nie wyszÂło ;( CzĂŞsto wspiera wÂątek Joasi :tanczy:

Adam- szalony goœÌ, ci¹gle ¿ywi urazê do Joasi, bo nie odpisa³a mu na maila :devil:
Bardzo fajnie wymienia siĂŞ z nim postami, uwielniam siĂŞ z nim sprzeczaĂŚ :tanczy:

Maxxx- kolega z pewnego wÂątku, uwielbia Joasie i Agatke Adamek :tanczy:
Pilny student, mimo natÂłoku pracy ma duÂżo czasu na pisanie na forum :tanczy:
Nigdy nie byÂło miĂŞdzy nami spiĂŞĂŚ, mamy bardzo podobny ÂświatopoglÂąd :P

Epsztajnek- Âświetny capsiarz, koneser tefauenowskich dziennikarek :P
Uwielbia przytaczaĂŚ fragmenty piosenek w wÂątkach :P

Marcinkowsky- uwielbia Agate Tomaszewsk¹ :aniol: GoœÌ, który ma chyba najwiêkszego fio³a na punkcie swojej ulubienicy :D Zawsze coœ ciekawego do powiedzenia :hyh:

Kamilo- informacja i capsy- to chyba najlepsza charakterystyka :P Gdyby nie on, wiele zjawisk nie zostaÂłoby zarejestrowanych :D

Sybic- fan pogodynek, szczegĂłlnie jednej :D ÂŚwietne capsy :brawa:

Alchemik- stale Âśledzi poczynania Sylwii Walendowskiej :tanczy:
Bardzo ciekawe posty :D

Black Jack'62- chyba ju¿ odszed³ z forum, cz³owiek bardzo honorowy :P Gdy pewna dziennikarka nie chcia³a mu o sobie opowiedzieÌ- wzi¹³ to bardzo mocno do siebie :uhh:
Z najmniejszymi detalami opisywaÂł prace Anity Werner :aniol:

DÂżastina- Âświetna biografia PawÂła ÂŁukasika :brawa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Nika - zawsze mnie intrygowaÂło, czy ta piĂŞkna blondynka z jej wczeÂśniejszego avatara , to Ona. Jako czÂłek nieÂśmiaÂły, nigdy nie odwaÂżyÂłem siĂŞ jej o to zapytaĂŚ.
Lena - KapÂłanka Politycznej PoprawnoÂści. Zawsze interweniowaÂła,jak sobie pozwalaÂłem na luÂźniejsze dowcipy sÂłowne.
DÂżastina - imponuje mi jej chÂłodna , precyzyjna analiza dokonaĂą zawodowych jej dziennikarskich idoli. Ja tak nie potrafiĂŞ.
Dorotka969 - zawsze , kiedy patrzê na jej wypowiedzi, mam ochotê cisn¹Ì w ni¹ czymœ ciê¿kim... Jak to dobrze, ¿e internet nie dopuszcza takiej mozliwoœci.
POpieram - fanatyczny zwolennik PO. Przypomina mi moj¹ górn¹ i chmurn¹ , wczesn¹ m³odoœÌ , kiedy to bezkrytycznie wierzy³em w jedyny , sprawiedliwy ustrój, a¿ raz wybi³ mi to z g³owy pewien genera³ w grudniowy poranek.
Black Jack'62 - pomyÂśleĂŚ , Âże to przez niego bardzo dÂługo ociÂągaÂłem siĂŞ z uaktywnieniem siĂŞ nad tym forum. Kiedy czytaÂłem jego wypowiedzi o bardzo lubianej przecieÂż Anicie Werner , czuÂłem Âże lepiĂŞ siĂŞ od lukru. Kiedy ujawniÂłem siĂŞ na forum , okazaÂło siĂŞ, Âże mamy zbliÂżony, podwyÂższony poziom wraÂżliwoÂści na otaczajÂący Âświat. Nie mogĂŞ jednak zrozumieĂŚ jego odejÂścia. :<
Adam i Maxxx - omawiam ich razem - to dziêki nim , a raczej ich dowcipnym, sympatycznym dyskusjom w w¹tku Joasi zdecydowa³em siê ujawniÌ na forum. No i dziêki nim w¹tek Joasi znalaz³ siê w czo³ówce watków. Chocia¿ , paradoksalnie, s¹ chwile , kiedy nie mogê zrozumieÌ o czym tak naprawdê dyskutuj¹ :lol:
Arczi - godnie zastĂŞpuje rzadko ostatnio pojawiajÂącego siĂŞ Adama , jako partner Maxxxa w dyskusjach na forum.
king_kocur - udziela siê bardzo sporadycznie, ale to dziêki niemu, a raczej zamieszczonym przez niego zdjêciu, do grona moich idolek do³¹czy³a pewna Bardzo Dostojna Poznanianka.
Marcinkowsky - zadeklarowany pozytywista, ktĂłry bardzo nie lubi Sienkiewicza :devil:
ÂŁukasz - czasami zastanawiam co robiĂŞ na forum administrowanym przez czÂłowieka, ktĂłry zachwyca siĂŞ GosiÂą Andrzejewicz :twisted: ....nie moja epoka, nie mĂłj styl....
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

epsztajnek pisze:Nika - zawsze mnie intrygowaÂło, czy ta piĂŞkna blondynka z jej wczeÂśniejszego avatara , to Ona. Jako czÂłek nieÂśmiaÂły, nigdy nie odwaÂżyÂłem siĂŞ jej o to zapytaĂŚ.
[....
Obrazek
Ta piĂŞkna blondynka to Hayden Penettiere z serialu "Heroes", ja jestem brunetkÂą, a czy piĂŞkna to bĂŞdziesz miaÂł moÂże kiedyÂś okazjĂŞ oceniĂŚ jak w porywie dobroci umieszczĂŞ na forum link do jakiejÂś mojej foty.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Ta piĂŞkna blondynka to Hayden Penettiere z serialu "Heroes"
PrawdĂŞ mĂłwiÂąc, to zdawaÂłem sobie sprawĂŞ , Âże nikt tu nie wstawia swojej aktualnej fotki, ale tak myÂślaÂłem, Âże moÂże tak wyglÂądaÂłaÂś w ostatniej klasie podstawĂłwki...
ja jestem brunetkÂą,
To wspaniale :tanczy: brunetki na mnie silniej dzia³aj¹ ... je¿eli do tego masz jeszcze ciemne oczy :rozglada: .... nie , ja nie jestem ¿eglarzem i na ¿aglówkê ciebie nie porwê :lol2: co najwy¿ej mogê ci poœpiewaÌ "I'm sailing", albo "WróÌmy na jeziora" :)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pawell - na kaÂżdy temat ma coÂś do powiedzenia, ÂźrĂłdÂło wielu ciekawych informacji i newsĂłw przede wszystkim o TVN-ie :D

kamiiloo - krĂłtko, zwiĂŞÂźle i na temat :D

POpieram - ciekawe i wyczerpujÂące posty na dany temat :D

maxxx i arczi - krĂłtko scharakteryzujĂŞ ich razem: bardzo pozytywnie kojarzÂą mi siĂŞ przede wszystkim z JoasiÂą KryĂąskÂą. Moim zdaniem w ''joasiowym'' wÂątku rewelacyjnie siĂŞ uzupeÂłniajÂą. LubiĂŞ teÂż czytaĂŚ ich posty w innych tematach - zawsze coÂś wnoszÂą na forum :D

Epsztajnek - z pewnoÂściÂą jego najwiĂŞkszym atutem na tym forum sÂą rewelacyjne capsy :D

Nika - bardzo sympatyczna uÂżytkowniczka forum; lubiĂŞ czytaĂŚ jej ciekawe posty, szczegĂłlnie w wÂątku o Krzysztofie GĂłrlickim, choĂŚ mam wraÂżenie, Âże mnie na tym forum unika :D

Dorotka969 - jest bardzo mi³¹ u¿ytkowniczk¹ tego forum, choÌ jej posty (tak jak napisa³ POpieram) bardzo czêsto ograniczaj¹ siê do "niom, jest super" :D

Sybic - Âświetne capsy, zawsze potrafi coÂś powiedzieĂŚ o Mai Popielarskiej :D

Greg Haus - ostatnio zafascynowany ''Milionerami''. Jego posty sÂą bardzo ciekawe i niejednokrotnie siĂŞ czegoÂś z nich dowiadujĂŞ :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Marcin :arrow: istny straÂżnik tekasau tego forum. Zawsze rzeczowy. Ostatnio gorÂący przeciwnki Kingi Rusin w YCD.

Kajetan :arrow: Zawsze pisze treÂściwe posty - ciekawe, peÂłne informacji. Wielki pozytyw!

pawell :arrow: zawsze zarzuci jakiegoÂś ciekawego newsa, bardzo lubie czytaĂŚ jego posty - zawsze znajdzie siĂŞ w nich coÂś ciekawego,

Nika :arrow: kompendium widzy na temat Prison Break'a. ÂŻeĂąski pierwiastek tego forum.

POpieram :arrow: sam nick mĂłwi sam za siebie - to rĂłwny chÂłop :P

Szlachcic :arrow: encyklopedia wiedzy o 'Milionerach, a jak zaÂłwaÂżyÂł to kamilo - to ostatnio format, ktĂłremu bacznie siĂŞ przyglÂądam.

kamilo :arrow: czÂłowiek od capsĂłw. Zawsze ma coÂś ciekawego do powiedzenia/napisania.

mexodio :arrow: rĂłwnieÂż bardzo ciekawa osoba na forum. Ostatnio poszukiwacz kubka z logiem faktĂłw :lol:

mks :arrow: wielki fan Polsatu - no i dobrze bo co to za forum gdzie wszyscy sÂą bezkrytyczni wobec tvn'u?

Greg Haus :arrow: wiem, Âże miaÂło byĂŚ tylko pozytywnie, no ale muszĂŞ to napisaĂŚ: bezdnadziejny, nudne posty, brak werwy... Strasznie... :devil: :P

Przepraszam, Âże tylko tyle osĂłb ale takie sÂą zasady - a szkoda bo jest tu wielu ciekawych ludzi!!!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

kamilo pisze:
Nika - bardzo sympatyczna uÂżytkowniczka forum; lubiĂŞ czytaĂŚ jej ciekawe posty, szczegĂłlnie w wÂątku o Krzysztofie GĂłrlickim, choĂŚ mam wraÂżenie, Âże mnie na tym forum unika :D

D
B³êdne przeœwiadczenie. :D Po prostu urzêdujemy po innych w¹tkach i siê pewnie mijamy.
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Black Jack '62 - uparty, konsekwentny, pomys³owy, oryginalny, szorstki i wra¿liwy, a jednoczeœnie romantyk XXI wieku :D Cz³owiek zagadka, pe³en sprzecznoœci :D Przez wielu postrzegany jako ikona tego forum, w moim odczuciu jest jednak prawdziwie prawdziw¹ ikon¹ tzw. podziemia - kto zasmakowa³ dyskusji z nim w mniej publicznym miejscu wie, ¿e wtedy dopiero uwalnia siê jego prawdziwy nieskoùczenie wielki potencja³ dyskusyjny (no limits!) :lol2: Na forum publicznym bardzo ten potencja³ powœci¹ga, a to przez wzgl¹d na krêpuj¹c¹ i go i onieœmielaj¹c¹ ekspresjê twórczych, bardzo czêsto niecenzuralnych pomys³ów :devil: Ogólnie jednak facet potrafi siê powœci¹gaÌ i zachowywaÌ kanony dobrego smaku :)
Czêsto ulega emocjom, ale w przewa¿aj¹cej czêœci myœli i zachowuje siê zdroworozs¹dkowo :D Jego najwiêksza ¿yciowa s³aboœÌ i pasja to piêkne, b³yskotliwe i inteligentne kobiety, najlepiej ¿eby to by³y dziennikarki :lol2:
Przez d³ugi okres czasu, stoj¹c z boku, widzia³em w nim (i nadal widzê) przewodnika nadaj¹cego tempo i kierunek dynamice dyskusji w niektórych (zw³aszcza dwóch) w¹tkach na tym forum :D Trening... forumowy trening interpersonalny w wykonaniu charyzmatycznego usera, jakim jest bez w¹tpienia BJ, zainspirowa³ mnie do spróbowania w³asnych si³ na forum :D I tak naprawdê dopiero wówczas pozna³em i doceni³em jego wk³ad w to, co uda³o mu siê zdzia³aÌ na forum :D Przykre, ¿e ju¿ go z nami nie ma, ale jako cz³owiek od pocz¹tku do koùca wierny zasadom i jako cz³owiek wci¹¿ nienasycony, musia³ niestety podj¹Ì radykalne kroki i tak¹ decyzjê, kiedy nie mog¹c znaleŸÌ (wydawaÌ by siê mog³o banalnego) zrozumienia u jednej z bardzo wa¿nych dla niego osób, zatraci³ sens misji, która przez wszystkie lata pcha³a go tutaj do przodu :/
Zasady zobowiÂązujÂą :lol2: Nawet jeÂśli przestrzeganie ich przychodzi z ogromnym bĂłlem serca.

Funcky - sympatyczna optymistka (tak, tak, nie przes³odzi³em :D ), pe³na pomys³owoœci, oryginalnoœci, b³yskotliwoœci, giêtkoœci myœlenia i wra¿liwoœci poznawczej dojrza³a... emocjonalnie ( :lol2: ) i piêkna ( :P ) dziewczyna :) Wie czego chce, cieszy siê, gdy to dostaje, z³oœci siê, gdy coœ idzie nie po jej myœli :D W dyskusji z regu³y delikatna jak dotyk motyla, ale gdy trzeba potrafi pokazaÌ pazurki i broniÌ swoich i swoich ulubieùców racji :lol2: Prawdziwa natura i osobowoœÌ do poznania (jak wy¿ej :lol2: ) w dzia³alnoœci podziemnej - korzystam w celu wzbogacenia swojej osobowoœci :lol2: Przemawia do mnie jej autentycznoœÌ i umiejêtne stosowanie technik rozbudzaj¹cych postawy empatyczne i ogóln¹ wra¿liwoœÌ w kontaktach z ludŸmi, nawet gdy nie ka¿de doœwiadczenie ich obecnoœci i dzia³ania jest dobre i przyjemne :P

obie¿yœwiat - m³ody cz³owiek, m³ody charakter, u którego zaobserwowa³em najwiêksz¹ przemianê wewnêtrzn¹ podczas naszej wielomiesiêcznej znajomoœci :D Pozna³em go jako ch³opaka z rozbudzon¹ potrzeb¹ posiadania, bycia, smakowania rozkoszowania, czêsto na ma³¹ chwilê, krótsz¹, ni¿ mrugniêcie powieki. Przez spory okres czasu ja i on byliœmy skazani, zw³aszcza w godzinach rannych i wczesno popo³udniowych tylko i wy³¹cznie na swoj¹ obecnoœÌ na forum i myœlê, ¿e dziêki temu uda³o mi siê ukszta³towaÌ poniek¹d jego forumowy krêgos³up :lol2: Teraz potrafi cierpliwie czekaÌ na ³askawy los, wpajaj¹c star¹ jak œwiat maksymê " je¿eli czegoœ pragniesz to ca³y œwiat, wszystkie si³y zmierzaj¹ ku temu, by Ci pomóc" :lol2: Miêdzy innymi dlatego, jako zadeklarowany wyznawca wspó³czesnej popkultury doczeka³ siê i wzi¹³ udzia³ w koncercie Red Hot Chilli Pepers w Chorzowie :lol2:

marcinkowsky - zawsze pe³en pozytywnej energii (mówi³ mi, ¿e to wynik podpisanego na czas nieokreœlony kontraktu z Energa SA :hahaha: ), a nawet jeœli jej mu na chwilê zabraknie, to bardzo szybko j¹ uzupe³nia i co wa¿ne rozdziela sprawiedliwie miêdzy tych, którzy przejawiaj¹ chêÌ odbioru, sam nie zdejmuj¹c sobie uœmiechu z facjaty :D Cz³owiek wulkan - nigdy nie wiadomo, kiedy wybuchnie... oczywiœcie wybuchnie pozytywn¹ energi¹ i lawin¹ pomys³ów :D
Jego barwne, jaskrawe, ¿ywio³owe wpisy na zawsze zapadaj¹ w moj¹ pamiêÌ i muszê siê przyznaÌ, ¿e jako cz³owiek ze wszechmiar powa¿ny chc¹c zab³ysn¹Ì w towarzystwie, niektóre wykorzystujê w prywatnym ¿yciu :lol2: Pe³en zapa³u do pracy... ale z tego co wiem tylko tu na rzecz forum :lol2: Muszê jeszcze wiêcej czasu poœwiêciÌ nad kszta³towaniem jego morale - tego wspó³czesnego pozytywisty w klasyczno-romantycznym wydaniu :lol2:

not that kind - przyk³ad kobiety, która w zderzeniu z technologi¹ komputerow¹ nie jest bezsilna :lol2: Zdetronizowa³a ch³opaków: marcinkowsky'ego i obie¿yœwiata z funkcji forumowych capsomakerów, zasila znacz¹co dokonania innych wci¹¿ aktywnych capsomakerów (epsztajnek'a, sybic'a, king_kocur'a), mimo to bardzo lubiana i wyczekiwana w gronie :D Konkretna, czujna, dobrotliwa :D Przekonali siê o tym zw³aszcza ci, którzy bezustannie wyci¹gaj¹ d³onie w jej kierunku po wiêcej... wiêcej capsów i filmów :lol2: Zawsze stoi po s³usznej - naszej stronie :D Nigdy nie zaprzecza, ¿e zaspakajanie potrzeb potrzebuj¹cych, poczucie bycia wa¿nym i akceptowanym sprawia jej du¿¹ przyjemnoœÌ :D Ma du¿e mo¿liwoœci techniczne, dobre serce i anielsk¹ cierpliwoœÌ :lol2:

epsztajnek - wspomaga sÂłowem i capsem - czuwa nad nami jak dobry duch: prezentuje ciekawe pomysÂły, interpretuje nasze :D NiezaleÂżny i nie uzaleÂżniony (mam wraÂżenie :lol2: ), a jednak ze sÂłaboÂściÂą do piĂŞknych paĂą z telewizyjnego szkieÂłka przegrywa :lol2: Robi co chce i kiedy chce :D DoÂświadczony, zapracowany czÂłowiek z rozsÂądnymi poglÂądami i szerokÂą wiedzÂą (tutaj z zakresu mediĂłw), ktĂłre niekiedy musi tÂłumaczyĂŚ na jĂŞzyk mÂłodzieÂży :lol2:

DÂżastina - miÂła, stonowana, prezentuje ciekawe pomysÂły, ich interpretacjĂŞ... nieco tajemniczÂą, a czasem pozytywnie zakrĂŞconÂą... Do niedawna towarzyszka broni, a od niedawna zdecydowana solistka na forum. OdeszÂła i nie przebywa juÂż moim towarzystwie w bliÂżej... ani nawet w dalej niewyjaÂśnionych okolicznoÂściach :mhm: To samo niestety (w kontekÂście nie pojawiania siĂŞ w moich ulubionych wÂątkach) mogĂŞ napisaĂŚ o userce Nika ;(

Marcin - racjonalista, bywa, Âże czasami malkontent nie do koĂąca wierzÂący w zasÂługi i umiejĂŞtnoÂści niektĂłrych dziennikarzy, ale gdy potwierdzajÂą je swoimi decyzjami wÂładze TVN, broniÂący finalnej polityki kadrowej tejÂże stacji :D Lubi wiedzieĂŚ, odnoszĂŞ wraÂżenie, wiĂŞcej niÂż my o poczynaniach naszych ulubieĂącĂłw, i lubi nas o tym informowaĂŚ :lol2:

HERMEN - ÂżaÂłujĂŞ, Âże go nie poznaÂłem :/ CzujĂŞ, Âże kiedy by siĂŞ do mnie zwracaÂł, czuÂłbym siĂŞ jak podmiot liryczny :lol2:

...a tym dziesi¹tym - regulaminowym charakteryzowanym u¿ytkownikiem forum, niech bêd¹ wszyscy ci, z którymi mia³em tutaj kiedykolwiek stycznoœÌ: pomys³owy maxxx, z którym kiedyœ zdecydowanie wiêcej dyskutowa³em, jak i zreszt¹ z adam'em ;) ; kontrowersyjna }{ypnosea, której pomys³y i interpretacje daj¹ du¿o do myœlenia (na tyle kontrowersyjna, ¿e nie wiem, jakim kolorem j¹ oznaczyÌ :lol: )... i wielu innych, których nie wymieni³em :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości