Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re:

Post autor: Dżastina »

maxxx pisze:Paweł ciut dłużej się urlopował niż 'pekiński' kolega Skóra , albo poprostu bardziej był odpowiedzialny za logistyke :lol2:
Odwiedził studio przed paroma chwilami , jak zawsze fajnie opowiadał między innymi o tym jak to Chińczycy kochają swój kraj i są przekonani , że zrobia najlepsza Olimpiade :szalony:
A ja - do dziś najwierniejsza fanka - ten wielki moment, moment powrotu Pawła, tak po prostu, najzwyczajniej w świecie przegapiłam ;( ;( ;(
maxxx pisze:Mały uszczerbek , jedynie małe okienko :spiewa:
Mały, ale jaki cenny :tanczy: Dzięki maxxx :* Widać, że Paweł wypoczęty wrócił z urlopu :tanczy:
maxxx pisze:Wylot : niedziela ! Zapowiedział się z relacjami na wieczorny poniedziałek o ile wszystko przebiegnie zgodnie z planem :aniol:
Musi być dobrze, nie ma innej opcji :D
A teraz trochę smutno będzie :uhh: Choć tego nie chcę, zmuszonajestem zakończyć moją forumową działalność :uhh: To, że przestaję się udzielać na forach nie oznacza oczywiście, że nie będę już kibicowała Pawłowi :D On i jego poczynania zawsze mogą liczyć na moje wsparcie i uwielbienie :D Tym, którzy udzielali się w wątku dziękuję za miłe konwersacje :D Wszystkim, którzy cenią Pawła, życzę wielu spotkań z jego profesjonalizmem :D Mam nadzieję, że fątek nadal będzie się rozwijał mimo, iź mnie zabraknie :D
_________________
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Dżastina pisze:A ja - do dziś najwierniejsza fanka - ten wielki moment, moment powrotu Pawła, tak po prostu, najzwyczajniej w świecie przegapiłam ;( ;( ;(
Nie na darmo jest przysłowie , że najciemniej w jasnościach :cicho: A właśnie może to wina tego zaćmienia dzisiejszego :rozglada:
Dżastina pisze:Widać, że Paweł wypoczęty wrócił z urlopu :tanczy:
Potwierdzam , widać równiez ,że rwie się do pracy :D A jak pracowac to wiadomo w Chinach - tam to robi się ponoć najwięcej :spiewa:
Dżastina pisze:Choć tego nie chcę, zmuszonajestem zakończyć moją forumową działalność :uhh: To, że przestaję się udzielać na forach nie oznacza oczywiście, że nie będę już kibicowała Pawłowi :D On i jego poczynania zawsze mogą liczyć na moje wsparcie i uwielbienie :D Tym, którzy udzielali się w wątku dziękuję za miłe konwersacje :D Wszystkim, którzy cenią Pawła, życzę wielu spotkań z jego profesjonalizmem :D Mam nadzieję, że fątek nadal będzie się rozwijał mimo, iź mnie zabraknie :D
Ojej ale się tu melancholijnie zrobiło :uhh: :uhh: Może jeszcze to przemyślisz :rozglada: Mimo , że tak naprawdę jakoś namiętnie nigdy nie dyskutowaliśmy naprawdę żałuje , że zamierzasz Nas opuścić ;( A jak Paweł musi dopiero żałować :rozglada: Naprawde fajnie się czytało Twoje posty , były takie dopieszczone,z polotem i autentyczne :aniol: I naprawdę nie wiem czemu czwarty raz piszę naprawdę :shock: W każdym badz razie ode mnie wielkie dzięx :buzi:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Nika »

Dżastina wracaj!!! :rydzyk:
Pawełek jest właśnie w "delegacji" życia i sporo, sporo i jeszcze raz sporo go na ekranie. a nikt tak nie potrafi ładnie zdawać relacji z jego relacji jak Ty.
Nasz pekiński redaktor jeszcze trochę i będzie w materiałach wydawał z siebie jeden dźwięk: 回來 - "wracaj"
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Paweł Łukasik

Post autor: epsztajnek »

ObrazekObrazek ObrazekObrazek
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Paweł Łukasik

Post autor: obieżyświat »

:tanczy: :lol: :lol: :lol:
..Paweł to ma poczucie humoru i jak zawsze można liczyć na jego poczucie humoru :lol2:

..pewnie sam sobie przywiózł tę czapkę :)
..którą później notabene szpanował Kuźniar w Poranku :D
..jak i innymi gadżetami zapewne przez Pawła przywiezionymi :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Paweł Łukasik

Post autor: maxxx »

A dziś Paweł omało nie oberwał kamerą, która śmignęła mu tuż nad głową. :hmm: Zrobił mały unik i jakoś wyszedł z opresji. :lol2: A z tego co widziałem zajmuje się dziś przedstawianiem 3 lat wiadomo kogo. :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Paweł Łukasik

Post autor: epsztajnek »

A z tego co widziałem zajmuje się dziś przedstawianiem 3 lat wiadomo kogo. :spiewa:
tematem z twojej stopki ? :hahaha:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Paweł Łukasik

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:tematem z twojej stopki ? :hahaha:
Ja byłbym baaardzo za. :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
monetowy_chlopak

Re: Paweł Łukasik

Post autor: monetowy_chlopak »

Paweł Łukasik był wczoraj tuż przed 0:00 gościem "Sylwestra TVN 24". Był w wakacyjnej koszuli :-) . Rozmawiali między innymi o zeszłorocznym wyjeździe do Sydney. Chyba nawet przywitał nowy rok w studio. Szkoda tak swoją drogą, że jakoś ostatnio Pawła mniej w TVN 24.
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Paweł Łukasik

Post autor: TinkiWinki »

Wątek prawie czteroletni , 126 podstron i taka przerwa?
http://www.dailymotion.pl/video/xbnatp_ ... anie_sport
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Nika »

Łukasik ostatnio rządzi we wczesnych godzinach Poranka :D Oczywiście tematem głównym jest pogoda i zaspy śnieżne na drogach, ale trzeba przyznać, że to chyba jedyny reporter, który występuje w czapce. Przynajmniej mnie w domu dreszcze nie przechodzą jak go oglądam na tym wietrzysku. Nawet zaspany Porada się wczoraj przebudził i zagaił go o tę czapkę, że wygląda jak z Peru. A dziś pokazywał nieodśnieżone, nieprzejezdne drogi, i za nim, tuż za jego plecami, jakiś samochód się zakopał w zaspie i nie mógł ruszyć. Paweł skończył nadawać relację i pobiegł pomóc pchać samochód. No i szczęśliwie ruszył. :D Po 7.50 to było, jakby ktoś miał filmik. Widzowie od razu się rozpisali i wszyscy wychwalali Łukasika. :D
Jacek-t
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: środa 06 maja 2009, 02:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Jacek-t »

Poniżej redaktor Łukasik pchający samochód:

http://www.megaupload.com/?d=9A7SU60N
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Paweł Łukasik

Post autor: maxxx »

Tyle w tej czapce chodził i tyle relacjonował ze snieżnych miejsc, że Go na Olimpiade wysłali :lol2: A tam ponoć śniegu mało :hmm: .
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
joana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: niedziela 23 lis 2008, 13:24

Re: Paweł Łukasik

Post autor: joana »

maxxx pisze:Tyle w tej czapce chodził i tyle relacjonował ze snieżnych miejsc, że Go na Olimpiade wysłali :lol2: A tam ponoć śniegu mało :hmm: .

hurrrrrra :!: :!: po tym jak widziałam jak eksponował się i relacjonował Pekn - te zimowigrzyska już zapowiadają się atrakcyjnie (przynajmniej w relacjach reporterskich) :tanczy: :tanczy: Pan Łukasik zawsze coś fajnego wymysli i zauważy 8) 8)



:!:
filipek24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 215
Rejestracja: czwartek 10 gru 2009, 18:24

Re: Paweł Łukasik

Post autor: filipek24 »

Po tym jak wielokrotnie mieliśmy okazję się przekonać o znajomości angielskiego przez P. Łukasika, tak teraz była okazja by przekonać się o jego znajomości rosyjskiego ;)
Przez wiele dni siedział w tym moskiewskim studio i mówił... i mówił ;d
Widać, że musi doskonale znać języki obce , skoro głównie on wyjeżdża za granicę (Chiny, Australia, Vancuver itp. no i USA podczas wyborów ) ;)
Jedyna, nieoficjalna strona poświęcona dziennikarce TVN24 Dagmarze Kaczmarek - Szałkow :)
Szczegóły na http://www.dagmarakaczmarek.dbv.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 64 gości