Diana Rudnik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcin3usb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 202
Rejestracja: niedziela 12 mar 2017, 18:18

Re: Diana Rudnik

Post autor: marcin3usb »


2021-04-26 | TVN Fakty

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Mirek
Bywalec
Bywalec
Posty: 569
Rejestracja: sobota 22 sie 2020, 17:49

Re: Diana Rudnik

Post autor: Mirek »

Dzisiaj ponownie w głównych Faktach.
marcin3usb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 202
Rejestracja: niedziela 12 mar 2017, 18:18

Re: Diana Rudnik

Post autor: marcin3usb »


2021-04-27 | TVN Fakty

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Diana Rudnik

Post autor: Wojciech 29 xxx »

Extra ! Dziękujemy za te piękne screeny 😊 oglądałem dzisiaj też Fakty o 19 godz 😊
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Diana Rudnik

Post autor: Meteor »

Teraz są artykuły że wróciła https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/d ... prowadzaca

26.04.2021 | Fakty

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

27.04.2021 | Fakty

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

28.04.2021 | Fakty

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Diana Rudnik

Post autor: Wojciech 29 xxx »

Świetne screeny Meteor 👏 :red: trzy dni pod rząd przepiękna stylizacja 😊 Miejmy nadzieje że będzie Pani Diana prowadzić Fakty o 19 g ;)
Mirek
Bywalec
Bywalec
Posty: 569
Rejestracja: sobota 22 sie 2020, 17:49

Re: Diana Rudnik

Post autor: Mirek »

Wojciech 29 xxx pisze: czwartek 29 kwie 2021, 13:03 Miejmy nadzieje że będzie Pani Diana prowadzić Fakty o 19 g ;)
Diana dziś również będzie bo mówiła wczoraj do jutra na koniec programu ;)
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Diana Rudnik

Post autor: Wojciech 29 xxx »

Mirek pisze: czwartek 29 kwie 2021, 13:14
Wojciech 29 xxx pisze: czwartek 29 kwie 2021, 13:03 Miejmy nadzieje że będzie Pani Diana prowadzić Fakty o 19 g ;)
Diana dziś również będzie bo mówiła wczoraj do jutra na koniec programu ;)
Dzięki za informację ;) oglądałęm wczoraj Fakty o 19 godz ale nie do końca. Myślałem że już dzisiaj nie będzie pani Diana. To nie dawał bym komentarza bo nie chcę już spamować. Ale uwielbiam panią Dianę jeszcze od czasów TVP info :)
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Diana Rudnik

Post autor: Meteor »

29.04.2021 | Fakty

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Mirek
Bywalec
Bywalec
Posty: 569
Rejestracja: sobota 22 sie 2020, 17:49

Re: Diana Rudnik

Post autor: Mirek »

Diana właśnie prowadzi FpP, więc @Wojciech 29 xxx pewnie się ucieszy ;)
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4466
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Diana Rudnik

Post autor: Meteor »

04.05.2021 | Fakty po Faktach

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

06.05.2021 | Fakty po Południu

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Diana Rudnik

Post autor: Maciek_POZ »

Mam całkiem pokaźną kolekcję screenów, choć tylko z połowy programu, nie byłem w stanie "wyrobić" więcej. Największy fan Diany Wojciech 29 xxx z pewnością się ucieszy :P
Swoją drogą zobaczcie - dwie największe gwiazdy "Wiadomości" TVP sprzed ery kaczyzmu teraz rozmawiają ze sobą przy stole w TVN24... a Pan Dziennikarz Piotr Kraśko Telekamery zdobywa z przytupem. Chyba jednak dobra zmiana dla nich - zdaje się chyba nawet Diana coś takiego kiedyś rzuciła przy jednej z poprzednich rozmów :P

5/05/2021, "Fakty po południu" - 16:00-17:00 (screeny)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Diana Rudnik

Post autor: Wojciech 29 xxx »

Dziękuje za te piękne screeny ☺️ 👏 doceniam pana pracę 🤝 🥇 Meteor też świetne screnny 👏 łapka w górę za screnny z faktów po faktach 👍 to były czasy .. tak 😎 gdy Piotr Kraśko i Pani Diana prowadzili Wiadomości TVP a teraz są w TVN dalej razem prowadzą :) Ale najbardziej lubiałem poranki w TVP Info z Panią Dianą ;) tutaj video z TVP Info 8) 2014 r https://www.youtube.com/watch?v=dCA-hiWkg8g https://www.youtube.com/watch?v=1yJH9ekgtTU
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Diana Rudnik

Post autor: Maciek_POZ »

Na koniec dzisiejszego late night session galeria z Dianą Rudnik, którą przebiłem chyba wszystkie swoje poprzednie w tym wątku 8)

14/05/2021, "Fakty po południu" (screeny)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Diana Rudnik

Post autor: Wojciech 29 xxx »

Gratulacje Panie Macieju 😊 👏 Dobra robota 👍Piękne screeny po prostu świetne i nie zabrakło uśmiechu :) przepiękna stylizacja :red: ładnemu we wszystkim ładnie ;) Dzisiaj też Pani Diana prowadzi FpP 8) Którego z prowadzących program "Fakty" TVN lubisz najbardziej? ja już zagłosowałem sonda u dołu.
https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/n ... -9uwh.html
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot], Wojciech 35 xxx i 49 gości