Patrycja Redo-Łabędziewska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Patrycja Redo

Post autor: ziom »

Dziewczyno Patrycja Redo to była główna twarz Faktów TVN gdzie jej do TVP i gdzie do sportu?
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Patrycja Redo

Post autor: ziom »

matik pisze:Poszukaj na wirtualnych mediach w tematach poświęconych zmianom personalnym w TVN Warszawa.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/by ... n-warszawa
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/cz ... n-warszawa
W komentarzach wypowiadali się byli pracownicy stacji.
Ja też się mogę podpisać jako były pracownik TVN-u. Dla mnie to świetna dziennikarka była prezenterka głównych Faktów wieczornego Magazynu 24H i Dnia na żywo. Miała wrócić do weekendowych Faktów w październiku 2007 w parze z Piotrem Marciniakiem ale wygryzła ją Beata Tadla. Stworzyła świetny zespół i program informacyjny Stolica w TVN Warszawa. Dla mnie to świetna dziennikarka ale ludzie byli są i będą zawistni a najlepiej wyładowują się anonimowo na forach internetowych
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Patrycja Redo

Post autor: piotrek888 »

Nie wygryzła jej żadna Beata Tadla! Nie opowiadaj głupot!! W 2007 roku to badania zdecydowały o tym kto poprowadzi Fakty! Wygrała Beata Tadla. Każda prowadząca serwisy informacyjne stanęła do tych badań przeprowadzanych przez jeden z instytutów badawczych. Nie siej plotek i oskarżeń, że Beata Tadla kogoś wygryzła, bo to nie Beata pchała się do Faktów tylko w badaniach na najbardziej rozpoznawalną i profesjonalną twarz TVN24 wygrała właśnie ona. Nie dopowiadaj historii, której nie było...
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Patrycja Redo

Post autor: ziom »

Wiadomym jest że w 2007 roku bardziej rozpoznawalna była Patrycja Redo.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Patrycja Redo

Post autor: matik »

piotrek888 pisze:W 2007 roku to badania zdecydowały o tym kto poprowadzi Fakty!
Pierwsze słyszę, ja słyszałem kiedyś, że Patrycja wtedy była już zaangażowana w nowy projekt, dlatego nie zdecydowała się poprowadzić Fakty.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Cóż... Przejrzałem pobieżnie te wpisy, jest ich całkiem sporo. Internet internetem, ale nie sądzę by ktoś z samej zawiści pisał po 8 stron komentarzy. To są ewidentnie ludzie, którzy mieli doświadczenia z TVN Warszawa. To, że anonimowi... No Boże, ciężko, by podpisywali się nazwiskiem. Ja tam takie wypowiedzi cenię sobie najbardziej, bo można odróżnić kiedy kto pisze z nudów albo z zawiści, a kiedy jest coś na rzeczy. Tak samo zresztą w przypadku anonimowych wypowiedzi dla prasy. Nie ma może 100% wiarygodności, ale przeważnie takie wypowiedzi są najciekawsze i dotykają sedna.
Inna sprawa, że nie natknąłem się w komentarzach, by ktoś pisał akurat personalnie o Patrycji Redo. Kierownictwo to rzesza ludzi.
Choć to, że od startu TVN Warszawa Patrycja nie pojawiła się publicznie, jest dość dziwne.
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Patrycja Redo

Post autor: ziom »

W 2009 roku urodziła drugie dziecko może postanowiła poświęcić czas na jego wychowanie. Pamiętam że ostatni raz w Dniu na żywo pojawiła się w maju 2007 roku a w Prosto z Polski w lipcu tego samego roku. Następnie wydawała Dzień na żywo. Głośno mówiło się o jej powrocie do Faktów we wrześniu 2007 nawet w tym wątku. Naturalne było to że duety stworzą Panie prowadzące Fakty popołudniowe (Anita Werner, Patrycja Redo) które zniknęły w czerwcu 2007 z Panami prowadzącymi Fakty w weekendy (Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak). Redo była kiedyś prezenterką głównych Faktów w weekendy. Następnie w marcu 2008 roku została szefową Stolicy - flagowego programu TVN Warszawa. Z tej redakcji do TVN24 w kwietniu tego roku przeszło kilkanaście osób (reporterzy wydawcy producenci) a słuch po Patrycji zaginął.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Patrycja Redo

Post autor: ziom »

Maciej Maciejewski (obecnie zastępca dyrektora programowego TVN) i Patrycja Redo o starcie TVN Warszawa - Dzień Dobry TVN 14.12.2008:
http://dziendobrytvn.plejada.pl/24,1365 ... detal.html
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Patrycja Redo

Post autor: matik »

Patrycja Redo jest zaangażowana w nowy projekt TVN i Stavki - U-TV - ogólnopolski odpowiednik TVN Warszawa.
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Patrycja Redo

Post autor: Frazes »

To ja dorzucę jeszcze ten artykulik o przygotowaniach do startu "U-TV".

http://blogi.satkurier.pl/69386-ludzie- ... -u-tv.html

Inna sprawa, że moim zdaniem "TVN" niepotrzebnie angażuje się w ten projekt, chociaż wiadomo, że chodzi o to, żeby mieć dodatkowe miejsce w "DVB-T", ale ja bym raczej wolał, żeby zespół odpowiedzialny za "TVN Warszawa (w tym Patrycja, którą uważam tak poza tym za najseksowniejszą prezenterkę w historii "Faktów" :D ! - Anita Werner, czy Justyna Pochanke są moim zdaniem w obecnym wydaniu za bardzo męskie, a za mało kobiece :D ) przystąpił do "restrukturyzacji" pomysłu na główny kanał "TVN", bo ten obecny się moim zdaniem już wyczerpał i poza "Dzień Dobry TVN" nic mnie tam o rozsądnej porze nie przyciąga, a to co może bym chętnie obejrzał (np. "Milion W Minutę") jest emitowane dla mnie za późno...
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Patrycja Redo

Post autor: lukaszbialas »

Patrycja Redo odpowiada za programy informacyjne i publicystyczne w TTV.
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Patrycja Redo-Łabędziewska

Post autor: lukaszbialas »

Patrycja Redo wraca na antenę TVN24.:) Taką informację podały wirtualnemedia.pl. To świetna wiadomość. Ostatni raz na antenie TVN24 pojawiła się w lipcu 2007 roku w Prosto z Polski. Teraz wraca na antenę. Myślę, że jej fani czekali na to !. Ja czekałem i nie wierzyłem w jej powrót, a jednak. Wolałbym aby tak jak pierwotnie zakładano w październiku 2007 prowadziła Fakty TVN z Piotrem Marciniakiem, ale trzeba się cieszyć, że Patrycja wraca na antenę TVN24 już w poniedziałek 7 maja 2012 roku by prowadzić Czarno na białym:) Do maja gospodarzem programu będzie jego reporter Tomasz Marzec.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Patrycja Redo-Łabędziewska

Post autor: epsztajnek »

A to niespodzianka :tanczy:
A jakieś kilka tygodni temu obejrzałem sobie stare nagrania Pati , myśląc , że już chyba nie wróci na ekran :lol2:
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Patrycja Redo-Łabędziewska

Post autor: avatar »

Nareszcie! :brawa:
Szkoda że nie poprowadzi Faktów. :ech:
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Patrycja Redo-Łabędziewska

Post autor: lukaszbialas »

Dziwią mnie te krytyczne wpisy na forum portalu wirtualnemedia.pl:
http://forum.wirtualnemedia.pl/patrycja ... 50205.html
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości