Patrycja Redo-Łabędziewska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Patrycja Redo-Łabędziewska

Post autor: Marcin »

Świetna moim zdaniem prezenterka, bardzo fajnie przedstawiająca informacje. Ma duży wdzięk i ładny głos. :) Ma ktoś jakieś capsy? Bardzo lubię oglądać Fakty, gdy prowadzi je Patrycja.

Co Wy sądzicie o Patrycji Redo? Może fani Anity się wypowiedzą. Jestem ciekaw ich zdania. :D
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

O, ta pania to akurat lubie! Fajna jest, chociaz ostatnio zrobila sie jakas taka, no jak by to okreslic, za bardzo powazna? Nie, no nie wiem, ale kiedys byla fajniejsza. No i zawsze lubilem ja bardziej od iwony Radziszewskiej, ktora, zawsze uwazalem, ze jest strasznie niesympatyczna i zarozumiala.

A tu zdjecie z tej starej strony tvn:
[x] zdjecia nie ma, bo strone skasowali :(
Ostatnio zmieniony poniedziałek 14 mar 2005, 17:38 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ona fajnie prowadziÂła na jesieĂą, czy w lato '2004 Magazyn 24 Godziny. :)
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

marcin_pabianice pisze:Ona fajnie prowadziÂła na jesieĂą, czy w lato '2004 Magazyn 24 Godziny. :)
ProwadziÂła :shock: naprawdĂŞ? No, Âże ja jej nie widziaÂłem ;( Ale Fakty tez fajnie prowadzi. No i czesem rozmowy w studio24.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A prowadziÂła :P I to juÂż chyba po 6 wrzeÂśnia w nowym studo, choĂŚ nie jestem pewien.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Najwiêkrzym b³êdem TVN-u by³o osuniêcie jej i Anity z g³ównych. Pati jest bardzo profesjonalna i jest w penym sencie pokrzywdzona bo choÌ ma te Fakty du¿o razy ale to tylko je prowadzi [Anita ma jeszcze Poranki]. Ma czasem rozmowe i tyle (kiedyœ mia³a magazyny i dy¿ury). Mog³a by prowadziÌ Fakty o 19.00 razem lub na zmianê w weekend (Pt.-Nd.) z Anit¹. A tak zamiast siê relaksowaÌ mi³ym i sympatycznym prezenterem w weeken jesteœmy skazani na pewnego pana na literê A :!: :evil: :twisted: :mad:


Edit: Iwonke RadziszewskÂą lubiÂłem i to bardziej od Pati :-D Tak fajna kobitka :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Obrazek

Szkoda Âże odeszÂła z FaktĂłw... W TVN Style jÂą oglÂądam ale siĂŞ tam troche marnuje...

£ukasz proszê cie zamieœÌ to zdjêcie Patrycji :arrow: http://www.tvn.tivi.pl/stara/fakty_39.jpg << Pisze nie typowe ujecie a mnie to tak ciekawi!! [£ukasz jedno zdjêcie w tê czy w tê co to za ró¿nica!!]
Ostatnio zmieniony niedziela 06 mar 2005, 18:35 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Żartowałem.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Okej, ale gdyby Wernerowa i Redo prowadzi³y g³ówne, to kto mia³by prowadziÌ popo³udniowe? Mo¿e £ukasz Grass? :? :? :? Po za tym Kajdanowicz jest okej, prêdzej nale¿a³oby Rymanowskiego wywaliÌ. :x
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Co wy sie tak do Bogusia przczepiliÂście!! Spooko facet :super: :P D popoÂłudniwych - np. moÂże byĂŚ tak

TydzieĂą I

Patrycja Pon, Wt, ÂŚr - Fakty popoÂłudniowe + weekend o 19
Anita Pon, Wt ,ÂŚr Poranek Czw. Pt. PopoÂłudniowe

TydzieĂą II
Patrycja Pon. Wt. ÂŚr. JakiÂś program w TVN24 lub dyÂżur Czw. Pt PopoÂłudniowe
Anita Pon.Wt. Œr popo³udniowe Czw.Pt. + Czwartkowy Poranek <Pi¹tek w TVN24 wolny> G³ówne w weekend
Żartowałem.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Obrazek
proszĂŞ ;)

TeÂż nie wiem co chcecie od ogusia jak nie ubierze mocherowego beretu to jest fajny ;)

pon-pt Anitka
pon-pt Justyna

a Ryman co drugi tydzien z PatrycjÂą weekebdowe do popoÂłudniowych A*tomat i awansowaĂŚ nareszcie KalczyĂąskÂą :mad: albo np...
rotacyjnie pon-Âśr Anita/Justyna czw -pt Patrycja
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

marcin_pabianice pisze:A prowadziÂła :P I to juÂż chyba po 6 wrzeÂśnia w nowym studo, choĂŚ nie jestem pewien.
Nie. prowadzi³a Magazyny w starym studio g³ównie w lipcu i to nawet po 3-4 wieczorne wydania Magazynu24GODZINY.

A ja pamiĂŞtam jak ta stronka jeszcze pod adresem http://www.tvn.akcja.pl bardzo chwaiÂła i miaÂła grono idoli wrĂŞcz Pati i peÂłno tu byÂło linkĂłw do stron jej fanĂłw. Jakos teraz zamilkli albo odeszli.

Pati lubie i te¿ s±dze ¿e siê marnuje. Powinna miec weekendowe. Jest tam najd³u¿ej z ca³ej obecnej ekipy FAKTÓW zwa¿ywszy ¿e kiedy¶ czê¶ciej go¶ci³a o 19 i ludzie kojarzyli j± z tym, programie bardziej. Dzi¶ kto nie w³±czy o 16.45 TVN to zapomnia³ o jej istnieniu. Dobra jest te¿ w rozmowach.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Awatar użytkownika
Marcela
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 05 lut 2005, 10:57
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Marcela »

Redo i Radziszewska w Faktach byÂły najlepsze. To one nadawaly faktom klimat szkoda ze ich juz nie ma. Kazda poszla w swoij strone ale podoba mi sie ich praca w tvn24 i tvn style.
Marcela
Witam i pozdrawiam wszystkich :-) tvnbest.prv.pl, fm.igol.pl czyli iGol fm.
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

Zapomnia³em napisaÌ kilku s³ów o Iwonce. Mo¿e to i fajna kobitka, ale zawsze jak j¹ ogl¹da³em w Faktach, to mia³em wra¿enie, ¿e ona ma p³acone tylko od momentu przywitania z widzami do momentu po¿egnania, a w czasie zjazdów kamerowych jest w studiu ju¿ za darmo i do tego traci swój cenny, prywatny czas. Bo to wygl¹da³o tak:

Obrazek
ZakoĂączenie FaktĂłw Wieczornych
Iwona Radziszewska (uœmiech od ucha do ucha): To wszystko w tym wydaniu Faktów, jutro pierwsze Fakty o 16:00, na g³ówne wydanie zapraszam o 19:00 w imieniu Tomasza Lisa, ¿yczê Paùstwu spokojnej nocy, do zobaczenia.
W tym momencie uœmiech momentalnie znika z twarzy p. prezenterki, Iwonka z wyrazem lekcewa¿enia sk³adda energicznie plik kartek, rzuca je z obrzydzeniem na stów (kamera pokonala dopiero 3/4 drgi), po czym wyviaga s³uchawkê z ucha, raze nawet zdd¹¿y³a wstaÌ w ogóle od stolu).

No có¿, nie wygl¹da³o to sympatycznie (przyjrzyjcie siê, inni bardzo ¿adko tak robi¹, jedynie Leœkiewicz w uwadze, zreszt¹ nie wiem, bo dawno go nie ogl¹da³em).

Tak trochĂŞ to jÂą rozumiem, bo siĂŞ dokÂładnie tak samo czujĂŞ, jak jedna nauczycielka kaÂże nam regularnie zostawaĂŚ po lekcjaach sszkole, jednak taki prezenter moglby zaczekac te 30 sekund z okazywaniem widzom lekcewazenia.

A, i do tego jeszcze zawsze krecila sie na krzesle, w czasie czytanie newsow (to przypadlosc bylych dziennikarzy radiowych), ale po tylu latach pracy w Faktach mogla mysle sie tego wyzybyc.

Dlatego cieszylem sie, kiedy odchodzial z faktow, jak sie pozniej okazalo nie dlatego, ze widzom sie nie podobala, a dlatego, ze zaproponowano jej kierowanie majacym powstac w przyszlosci kanalem tvnstyle (wiem, ze czepiam sie jak cholera)[/img]
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ja lubie Pati i faktycznie mogÂła by prowadziĂŚ weekendowe na zmiane z AnitkÂą :D
Wróciłem!!
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Obrazek
Żartowałem.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Chyba mogĂŞ napisaĂŚ posta co nie?? :wink:

Pati z nowym fryzem - dawno zrobione ale nie miaÂłem czasu aby je zamieÂściĂŚ:

Obrazek
Obrazek


Thanks to ImageShack for Free Image Hosting
Żartowałem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 52 gości