Piotr Kraśko

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Maciek_POZ »

Może nie będzie przy Wiertniczej, ale kto wie czy nie trafi prędzej czy później do projektu telewizyjnego Agory - choć taka sytuacja dodałby sporo amunicji wszystkim "prawilnym" :P Internet dość mocno został za(PiS)any, więc nie będzie mu łatwo, co pokazuje spora ilość komentarzy pod każdą notką dotyczącą jego samego, tudzież B. Tadli czy T. Lisa. Większość to tępej jakości hejt, możliwe nawet że opłacany...
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Piotr Kraśko

Post autor: michal_borkowski »

Na razie poleciał do Rzymu na premierę filmu "Apartament" o życiu JP2. Dziennikarz (podobnie jak m.in Marek Zając), jest współtwórcą scenariusza.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Camilo »

Coraz głośniej zaczyna się spekulować, że Kraśko chce stworzyć internetową telewizję Obywatelska 2.0.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Piotr Kraśko

Post autor: michal_borkowski »

Brakuje mi drugiego słowa w tej nazwie. Podpowiedź: rządziła w Polsce w latach 2007-2015.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Camilo »

Nieoficjalnie: Piotr Kraśko poprowadzi na żywo dla Onetu cotygodniowy program "Subiektywni".
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Camilo »

Camilo pisze:Coraz głośniej zaczyna się spekulować, że Kraśko chce stworzyć internetową telewizję Obywatelska 2.0.
Prawdopodobnie w tej plotce chodziło o projekt Publiczna 2.0. O szczegółach wczoraj w TOK FM mówili Paweł Kwaśniewski i Piotr Ślubowski.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Piotr Kraśko

Post autor: prze_kw »

Wątek można przenieść do działu "Załoga TVN". Piotr w weekendy z Kingą Rusin będzie prowadził DDTVN, a dodatkowo program informacyjny w TVN24 Bis.
Liczą się tylko Fakty.
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Piotr Kraśko

Post autor: avatar »

Nie wiem czy to dobra decyzja o tym, żeby pojawił się w DDTVN ale cieszę się, że trafił do TVN.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Piotr Kraśko

Post autor: michal_borkowski »

prze_kw pisze:Wątek można przenieść do działu "Załoga TVN". Piotr w weekendy z Kingą Rusin będzie prowadził DDTVN, a dodatkowo program informacyjny w TVN24 Bis.
Najpierw JK, teraz on do śniadaniówki? ps. Program w BIS skrojony specjalnie dla niego, czy...
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Camilo »

Pewnie sobie poradzi i przyciągnie nowych widzów, co będzie dla TVN strzałem w dziesiątkę, tylko mam poczucie, że Kuźniar, Kalczyńska i Kraśko powinni być siłami napędowymi kanału newsowego, a nie telewizji śniadaniowej. Oj, oddalamy się coś od tych amerykańskich standardów.
michal_borkowski pisze:Program w BIS skrojony specjalnie dla niego, czy...
Czy "Fakty z zagranicy" na zmianę z Pieńkowską?
tracer2013
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 391
Rejestracja: poniedziałek 22 lip 2013, 14:41

Re: Piotr Kraśko

Post autor: tracer2013 »

Dziwne ,że go nie dali do Faktów o 19:00
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Camilo »

Patrząc tylko i wyłącznie na słupki to jest to całkiem uzasadnione. "Faktów" generalnie już wzmacniać nie trzeba, bo "Wiadomości" same się osłabiły, a w BISie albo DDTVN jest bardziej o co walczyć znanym nazwiskiem.

Poza tym Kraśko - paradoksalnie - mógłby być takim samym pożytkiem dla "Faktów", co obciążeniem. Byłby KOLEJNYM byłym prezenterem "Wiadomości" na pokładzie, więc już sam pomysł takiego transferu uznać należy za wtórny. I facet jest jednak mocno specyficzny, a "Fakty" mają już ten swój wypracowany styl i niekoniecznie wcale widzowie mogliby to zaakceptować. W branży uchodzi zresztą za faceta, który ma lepszy PR niż warsztat.
avp98765
Bywalec
Bywalec
Posty: 532
Rejestracja: wtorek 08 wrz 2015, 16:14

Re: Piotr Kraśko

Post autor: avp98765 »

Kraśko już oficjalnie pokazał się jako nowy prowadzący DDTVN
ketjow
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 192
Rejestracja: wtorek 13 maja 2014, 21:15

Re: Piotr Kraśko

Post autor: ketjow »

a od poniedziałku poprowadzi Fakty z zagranicy :)
Dijon
Początkujący
Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek 02 sty 2012, 20:01

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Dijon »

Nagranie debiutu Piotra Kraśki w DDTVN: https://vk.com/video-119292166_456239021

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości