Piotr Kraśko

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Meteor »

Gratulacje :!:
Grzybek77
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: piątek 16 sie 2019, 19:09

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Grzybek77 »

Gratulacje dla Pana Piotra, zasłużona nagroda!
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29539
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Piotr Kraśko

Post autor: melona »

2008r.

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Maciek_POZ »

Lubię te wstępy Pana Dziennikarza - to przy okazji rozmowy z Radosławem Sikorskim, obecnie europosłem, byłym ministrem, a także...korespondentem wojennym:
"Jeden z najsłynniejszych fotoreporterów wojennych w historii Robert Kapa powiedział kiedyś - jeżeli twoje zdjęcie nie jest wystarczająco dobre, to znaczy że nie byłeś wystarczająco blisko. Z bycia daleko to żyją producenci lornetek, media muszą być blisko - to jest ich istotą"

I przy tej okazji muszę się nieco poznęcać nad tak zwanym pisowskim stanem wyjątkowym, który polegał tylko na tym, aby odsunąć media od granicy i instalowania tego pseudo drutu kolczastego. Przy obecnej technice starczyłaby jedna ciężarówka plus kilka dronów by dość skutecznie patrolować granicę, w odwodzie patrole na quadach, żeby łapać delikwentów. Póki co nie mamy tysięcy Arabów na granicy. Przy większym problemie zawsze można zaangażować Frotex, tak jak zrobiła to Litwa, ale... ta zła Unia, prawda, przecież oni mają jak dobry wujek - dawać kasę i nie pytać. Niestety jest to niepoważne i przypomina to strzelanie z bomby atomowej do wróbla.
Wracając do odsunięcia mediów - to jest skandal. Jak to jest że na wojnie w Syrii czy na Ukrainie mogą działać reporterzy, a na nie ujmując głupiej scysji granicznej nie można? Przecież to przeczy zdrowemu rozsądkowi. Mówił o tym nawet generał Polko, że nowoczesne wojsko w demokratycznych krajach ma tzw. "combat camery", które pokazuje działania oddziałów, aby nie było posądzeń o jakieś złe działania. W tej chwili jedyne co można stamtąd uzyskać, to nagrania wysyłane na Kontakt24, a przy okazji dochodzi do absurdalnych sytuacji, gdzie nie można odwiedzić kolegi w sąsiedniej wiosce, czy zrobić zakupów w lokalnym sklepie, bo w strefie stanu wyjątkowego wstęp ma tylko najbliższa rodzina.

Na koniec piękny cytat Radosława Sikorskiego:
"Ten rząd notorycznie kłamie, w sprawach małych i dużych i ja po prostu im nie wierzę"
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Wojciech 29 xxx »

melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29539
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Piotr Kraśko

Post autor: melona »

Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Meteor »

Ostatni materiał we wczorajszych (10.11) Faktach dotyczył wielokrotnych podziękowań premiera Morawieckiego kierowanych z mównicy sejmowej pod adresem prezesa Kaczyńskiego w trakcie specjalnego posiedzenia Sejmu w związku z sytuacją na granicy z Białorusią.

Po materiale prowadzący P.Kraśko dodał:
"Tak pomyślałem, że długi ciąg wydarzeń z minimalnym udziałem pana prezesa doprowadził to tego, że siedzę przy tym stole, co zawsze tak samo mnie cieszy i pana prezesa na pewno też cieszy, więc i ja miałbym za co dziękować prezesowi, ale my dziękujemy obywatelkom i obywatelom - widzom Faktów - za to że zawsze są państwo z nami."

Mistrz :lol2:

Nagranie:
https://www.mediafire.com/file/2j4xn3xx ... VN.ts/file
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Wojciech 29 xxx »

Gdzieś nie mogę uwierzyć ! już chyba nic mnie nie zdziwi :neutral: brawo ! bez komentarza wizytówka TVN .
juzeff6
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 16 maja 2021, 21:33

Re: Piotr Kraśko

Post autor: juzeff6 »

Meteor pisze: czwartek 11 lis 2021, 00:40 Mistrz :lol2:
Mistrz kierownicy :lol:
ukrytaprawda
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 487
Rejestracja: niedziela 24 kwie 2016, 10:51

Re: Piotr Kraśko

Post autor: ukrytaprawda »

To jednak jest obłuda i nie ma co sciemnaic, że nie. Układ okrągłego stołu istnieje i ma się bardzo dobrze. Resortowe dzieci porobiły kariery na plecach przemian i ułomności władzy oraz systemu. Nie odmawiam Panu Krasce talentu dziennikarskiego ale jawnie kpic z prawa i jeszcze robić sobie z tego dobry spektakl i samochodowy lans to już gruba przesada. To coś podobnego, oczywiście na mniejsza skalę jak Polsko kler mówiący o moralności i ubóstwie. Nasz kraj jest chory. Wciąż funkcjonuje na zasadzie postkomuny i nietykalnych grup społecznych. Ksieza, dziennikarze, politycy i może aktorzy nie wiem czemu sa uznawani za nietykalnych. Przykład Mejzy i tego senatora który targał psa za samochodem. Obaj bezczelnie twierdzą, że są niewinni a cała akcja to atak polityczny. Wiele faktów jeszcze jest nieznanych. Ale jak patrzeć na Monikę Olejnik i Michnika wiedząc że razem z Urbanem jedli kolacyjki. Niech jedzą ale niech nie kreują się na wojowników o wolność. Uważam że gen Jaruzelski miał miał sobie tyle kultury i mądrości politycznej że wielu dzisiejszych polityków/zawodowych posłów mogłoby się od niego uczyć. Patologia post komuny w Polsce ma się bardzo dobrze. Ciqgle te są gęby zmieniające najwyżej tylko barwy.
Kocham Martę Klos :)
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Maciek_POZ »

Piotr Kraśko stał się ostatnio bohaterem tabloidów - od kilku dni nie ma okładki bez tytułów: "Kraśko jeździł bez prawka", "Kraśko się kaja". Trzeba jednak przyznać, że nie stosuje standardów, które sprowadzają się do hasła "jak złapali cię za rękę, to mów, że to nie twoja ręka" - co robi wspomniany wyżej poseł Mejza czy pan senator "kochający inaczej" czworonogi.
Gdy popełnia się wykroczenie trzeba umieć stanąć w prawdzie, przyjąć karę i przeprosić. Moim zdaniem to lepsze od kluczenia czy wmawiania opinii publicznej, że winni są Żydzi, masoni, dziennikarze czy cykliści.

Nie zmienia to mojego szacunku do dziennikarskiej pracy Piotra Kraśki, a za swoje popisy drogowe powinien ponieść karę, zasądzoną przez niezależny sąd. Jak to mówił kolega wyżej? Strażnicy niech strzegą granicy, aktorzy niech grają, studenci do nauki? Zaraz, ktoś to już kilkadziesiąt lat temu mówił :P (od razu napisze że ironia, żeby znowu nie było afery). Co do kleru akurat racja - bo akurat oni w wielu wypadkach perfekcyjnie wpisują się w dzieło niejakiego Moliera.

A propos układu okrągłostołowego: co lepsze? Olejnik, Meller, Kraśko czy Ogórek, Jakimowicz i Rachoń? Jak dla mnie pytanie retoryczne. Z jakiej racji ktoś ma odpowiadać za to kim są czy byli jego rodzice? Rodziny się nie wybiera, rodzinę się ma. Zawsze tak było - kiedyś też byli chłopi pańszczyźniani i magnaci, a urodzenie decydowało o twoim losie, czy się to nam podobało czy nie. Jak mówi stare powiedzenie: kiedyś rasa, potem masa, a teraz kasa. Mało komu udaje się ten jak dla mnie zły paradygmat przełamywać i raczej robią to ludzie pracowici (jak Robert Lewandowski) a nie pyskaci (jak Jerzy Janowicz), że się do sportu odwołam. Osobiście uważam, że dobrze by było, gdybyśmy patrzyli na ludzi przez pryzmat dokonań, zaangażowania, także pewnej nie zawsze wychwytywanej kultura bycia (np. wysławiania się), nie związanej z wykształceniem, stanowiskiem czy dobrym pochodzeniem. Może jest to utopijne, ale mam prawo do swojego zdania, mam jednak też świadomość że tego złego świata nie zmienię - nie jestem Bezosem czy Gatesem. Nie zmieni go też zmiana Kowalskich na Nowaków, którą proponują nam obecnie rządzący, czy to w sądownictwie, czy w mediach, czy w urzędach - bo oni akurat perfekcyjnie wprowadzają w życie zasadę sprzed stuleci, że "zły pieniądz wypiera dobry". Przykładów jest aż nadto.
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Hubert-2020
Początkujący
Początkujący
Posty: 140
Rejestracja: czwartek 23 sty 2020, 21:28

Re: Piotr Kraśko

Post autor: Hubert-2020 »

A Dziennik Telewizyjny ostatnio przejął funkcje Pudelka
ukrytaprawda
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 487
Rejestracja: niedziela 24 kwie 2016, 10:51

Re: Piotr Kraśko

Post autor: ukrytaprawda »

Dokładnie Maciek. Mejza i od psów sa bezczelni i tylko się pogrążają Jednak Kraśko też pomimo zakazu nic sobie z niego nie robił. A przeprasza dopiero jak sprawa wyszła na jaw. Też bezczelnie bo miał karę daleko gdzieś... Tylko przjmuje się "co ludzie powiedza".
Ogladam wszystkie media i serwisy TVP, Polsat, TVN i powiem szczerze, że TVP i TVN działają na zasadzie ping pinga. W TVP powiedzą że trawa jest zielona to w tvn, że nie jest zielona jedynie może trochę zielonkawa. Polskę podpalił PiS. Tak qntagonistycxnego społeczeństwa nie było nigdy. Nawet to wyzywane policjantów od bandytów, zomo itp.. No coś tu nie gra. Byle kto wyciera sobie gębę służbami, które na odpowiedzialność i nakładane obowiązki oraz wymagania przełożonych zarabiqja naprawdę niewiele. To jest wynik rządów PiS ale PO też ciagle podrrzymuje żar aby ten ogień nie zgasł. Wiele ludzi jezdzi samochodem majac zabrane prawko. Ale łowca stał się ofiara. Przeprosił to troche mało. Bo zaraz wszyscy przestępcy zaczna przepraszać i co... ułożyć im kary? Powinien poniesc karę i adekwatne do zarobków wpalic na fundusz ofiar wypadków i os.. Może nie wiezienie bo bez sensu ale odśnieżanie ulic w zimie będzie sprawiedliwe. Czemu tylko patusow wysyła się na prace społeczne a dziennikarzy juz nie. Dziennikarz to tylko zawód a nie bog.
Kocham Martę Klos :)
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29539
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Piotr Kraśko

Post autor: melona »

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości