Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

kuomi1 pisze:DziÂś sobota i Agata wreszcie powinna sie pojawiĂŚ w Warszawie :D
A jeÂśli siĂŞ nie pojawi :> ?? to co wtedy :> ??

JeÂśli na przykÂład z jakiegoÂś powodu Agatka obraziÂła siĂŞ na caÂły Âświat ........ "'troszeczkĂŞ''..... i nie zamierza nikomu robiĂŚ przyjemnoÂści poprzez pojawienie siĂŞ w telewizji :> ?? :> ??

nie mog³em sobie odmówiÌ tej przyjemnoœci -musia³em to urocze s³ówko wyodrêbniÌ :lol2: !! W³aœnie sam skorzysta³em z w³asnej rady dla }{ypno i obejrza³em i wys³ucha³em zesz³osobotnich relacji :lol2: !! :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=ET0aQZKzDOI :tanczy:

Dzisiaj przynajmniej -bez wzglêdu na plany tvn24 wobec osoby Agatki -ta nie musi marzn¹Ì na dworze -a wszystko dziêki naszemu œwie¿o upieczonemu parlamentowi :devil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
kuomi1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 19 paź 2007, 18:22

Post autor: kuomi1 »

Ale z ciebie pesymista :twisted: Agata ma dyÂżury w Warszawie co dwa tygodnie wiĂŞc dziÂś powinna siĂŞ pojawiĂŚ w studio, przecieÂż to oczywiste :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

JeÂśli na przykÂład z jakiegoÂś powodu Agatka obraziÂła siĂŞ na caÂły Âświat ........ "'troszeczkĂŞ''..... i nie zamierza nikomu robiĂŚ przyjemnoÂści poprzez pojawienie siĂŞ w telewizji :> ?? :> ??
Czy obraziÂła siĂŞ na caÂły Âświat i nie zamierza nikomu robiĂŚ przyjemnoÂści, poznamy po tym , jakÂą bluzkĂŞ zaÂłoÂży na najbliÂższy wystĂŞp studyjny :devil:
kuomi1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 19 paź 2007, 18:22

Post autor: kuomi1 »

i jak mĂłwiÂłem Agata siĂŞ dziÂś pojawiÂła :D na przekĂłr niektĂłrym dzisiejszym pesymistom
ta rĂłzowa bluzeczka jest super :)
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Jak na moje oko , to mój wniosek-teoria siê potwierdza -jeœli wzi¹Ì jeszcze Twoj¹ epsztajnek propozycjê :devil: !! Agatka jest obra¿ona na ca³y œwiat :lol: !! :devil: :devil: :devil: :devil:

StrĂłj coÂś fatalnego :hyh: !! Nigdy nie sÂądziÂłem , Âże bĂŞdĂŞ przywiÂązywaÂł wagĂŞ do strojĂłw -tym bardziej kobiecych , ale po dzisiejszym wyczynie garderobianym Agatki mam mieszane uczucia :hyh: !! :devil:

Poza tym Âświetnie :D !!
No ale ja zamiast pod¹¿aÌ za newsem pod¹¿a³em za fa³dami to na marynarze , to znów na koszuli :devil: !! :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Ta marynara to chyba po dziadku? :devil:

Widzê, ¿e ''nowa" :devil: Nie wiem, gdzie Agata robi zakupy, ale tak siê sk³ada, ¿e bywam w Poznaniu i odwiedzam sklepy z odzie¿¹ damsk¹ :devil: Na coœ podobnego nigdy siê nie natknê³am - nawet w najgorszym œnie :devil:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Trzy ostatnie to moje ulubione :devil: Nie ze wzglĂŞdu na to, Âże to moja robota, ale przez wzglÂąd na to, co dzieje siĂŞ z tÂą marynarÂą podczas, gdy Agata porusza rĂŞkoma :devil: Nieprawdopodobne :hmm: :devil:
Jak na moje oko , to mój wniosek-teoria siê potwierdza -jeœli wzi¹Ì jeszcze Twoj¹ epsztajnek propozycjê :devil: !! Agatka jest obra¿ona na ca³y œwiat :lol: !! :devil: :devil: :devil: :devil:
Bez przesady ;) PrzecieÂż siĂŞ nawet prĂłbowaÂła uÂśmiechaĂŚ do widzĂłw :) Przynajmniej takie jest moje zdanie :devil:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Ta marynara to chyba po dziadku? :devil:
:hahaha: Spadek , spadek :> ?? i nie wypadaÂło nie zaÂłoÂżyĂŚ :lol2: ?? :lol:
Trzy ostatnie to moje ulubione :devil: Nie ze wzglĂŞdu na to, Âże to moja robota, ale przez wzglÂąd na to, co dzieje siĂŞ z tÂą marynarÂą podczas, gdy Agata porusza rĂŞkoma :devil: Nieprawdopodobne :hmm: :devil:
Agatka chyba duÂżo czasu spĂŞdza na siÂłowni :mhm: ?? Biceps wybija siĂŞ na rĂŞkawie -widzisz notka :lol2: ?? :lol:
Bez przesady ;) PrzecieÂż siĂŞ nawet prĂłbowaÂła uÂśmiechaĂŚ do widzĂłw :) Przynajmniej takie jest moje zdanie :devil:
Ale za maÂło by chÂłopaki zmiĂŞkli i bez wzglĂŞdu na wszystko pojawili siĂŞ na forum :/ !!
Poza tym miaÂłem nadziejĂŞ , Âże Agatka zaÂłoÂży na siebie dzisiaj coÂś ekstrawaganckiego , coÂś wyzywajÂącego , Âżeby zwabiĂŚ wszelkich dezerterĂłw .......... no i jest ''ekstrawagancko" i "wyzywajÂąco" , ale nie w tĂŞ stronĂŞ co powinno :devil: !! :lol: :hahaha: Raczej zniechĂŞca do pisania aniÂżeli zachĂŞca :devil: !!

DziĂŞki noteczko za pamiĂŞĂŚ :* !! Nie zapominaj nigdy o mnie..... ;( !! :*
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
kuomi1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 19 paź 2007, 18:22

Post autor: kuomi1 »

Jestescie okropni :) jak mozecie drwic z Agaty gustu? jak ma sie biedna usmiechac do was jak z niej drwicie? kochani o gustach sie nie dyskutuje :D skonczmy juz tÂą gadke o jej dzisiejszym stroju i skupmy sie na meritum :)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

skonczmy juz tÂą gadke o jej dzisiejszym stroju i skupmy sie na meritum
Tylko ,Âże tu nie chodzi o gust... to jest wyraÂźny sygnaÂł ... wÂątpiĂŞ , Âżeby Agata tak bez powodu zaÂłoÂżyÂła marynarkĂŞ klauna :devil:
Teraz o meritum.... zgodnie z tradycjÂą o 19:30 - "blue box". Kamery muszÂą byĂŚ chyba bardzo blisko stanowiska, bo wyraÂźnie widaĂŚ , jak Agata czytajÂąc tekst porusza oczami.... co podnosi ciÂśnienie znacznie mocniej, niÂżby byÂła prowokacyjnie roznegliÂżowana.... :devil:
Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sob Lis 24, 2007 7:33 pm ]
WÂłaÂśnie teraz patrzĂŞ na raport wieczorny i stwierdzam, Âże ten krĂłtki kosmyk zsuwajÂący siĂŞ na prawy policzek jest uroczy :tanczy:

[ Dodano: Sob Lis 24, 2007 7:59 pm ]
Obrazek Obrazek
Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Nie wiem jak chÂłopaki to wytrzymujÂą , ale ja duszĂŞ siĂŞ jak siĂŞ nie mogĂŞ wygadaĂŚ :devil: !!

Dlatego na prĂłbĂŞ ja staram siĂŞ max. krĂłtko :devil: !!

Ja jestem wÂściekÂły :evil: !! Wszystko , co ma u mnie zwiÂązek z AgatÂą idzie nie tak jak powinno :? !!
To mnie rzucaj¹ koledzy od dyskusji , to znów Agatce zabieraj¹ serwis , to znów po³owê raportu -tê lepsz¹ bo z goœÌmi :twisted: !! o stroju nie wspomnê..... :devil: i jak ju¿ napisa³em -nie ma goœci w raporcie :twisted: !!

Ale mnie to zeÂźliÂło :twisted: !!

Przez to nie umiem siĂŞ cieszyĂŚ tym , co byÂło :hyh: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

DziĂŞki za ten delikatny, ale sÂłodki uÂśmiech , Agatko :aniol: :tanczy:
Obrazek Obrazek
Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:DziĂŞki za ten delikatny, ale sÂłodki uÂśmiech , Agatko :aniol: :tanczy:
Jak dwa ostatnie capsy to rzeczywiœcie piêkny acz delikatny uœmiech , to pierwszy caps poczytujê jako lekk¹ z³oœsœliiiwoœÌ :> ?? :devil:
Chyba Âże o pokazanie starannego makijaÂżu ci chodziÂło :lol: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:DziĂŞki za ten delikatny, ale sÂłodki uÂśmiech , Agatko :aniol: :tanczy:
Jak dwa ostatnie capsy to rzeczywiœcie piêkny acz delikatny uœmiech , to pierwszy caps poczytujê jako lekk¹ z³oœsœliiiwoœÌ :> ?? :devil:
Chyba Âże o pokazanie starannego makijaÂżu ci chodziÂło :lol: ??
Pierwszy caps wynikÂł z tego, Âże Agata uÂśmiechnĂŞÂła siĂŞ jednoczeÂśnie przymykajÂąc powieki ...cudownie to wyglÂądaÂło.... :tanczy:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze: Pierwszy caps wynikÂł z tego, Âże Agata uÂśmiechnĂŞÂła siĂŞ jednoczeÂśnie przymykajÂąc powieki ...cudownie to wyglÂądaÂło.... :tanczy:
No tak :D !! Niech ci bĂŞdzie -ja przymknĂŞ jedno oko ;) !! :devil: Agatka przymknĂŞÂła oboje oczu -mam nadziejĂŞ , Âże nie zasnĂŞÂła :o !! PrzecieÂż jeszcze jeden serwis i podsumowanie dnia zostaÂły :uwaga: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

No có¿, w obu serwisach po 23 Agata rozweseli³a siê tylko przez moment, ostrzegaj¹c panów przed zawodowymi kusicielkami ....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Wojciech 35 xxx i 29 gości