[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

szynek27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 15 lip 2007, 12:23

Post autor: szynek27 »

Jak dla mnie BOMBA! WiedziaÂłem... W programie 'SZT' Hubert wyraÂźnie powiedziaÂł "DO ZOBACZENIA" :D

Cieszê siê, ¿e to w³a¶nie Hubert poprowadzi now± edycjê MILIONERÓW xD
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ja teÂż siĂŞ bardzo cieszĂŞ. Szkoda, Âże finaÂłu TzG nie widziaÂłem, ale bardzo jestem szczĂŞÂśliwy, Âże Hubert wybraÂł MilionerĂłw. Mam nadzieje, Âże bĂŞdzie filmik na youtube.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Greg Haus pisze:Mam nadzieje, Âże bĂŞdzie filmik na youtube.
Na pewno bĂŞdzie... przez 5 minut. :devil: Niestety z doÂświadczenia wiem, Âże wszystkie nagrania, ktĂłre pochodzÂą z anteny TVN sÂą (prawie) natychmiast usuwane. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Bardzo dobrze , Âże Hubert poprowadzi nowÂą edycjĂŞ MilionerĂłw , ale jednak UrbaĂąski nie zostaÂł pracownikiem TVN , gdyÂż zostaÂł zatrudniony jedynie przez firmĂŞ Intergalactic .
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

POpieram pisze:Tak najprawdopodobniej bĂŞdzie wyglÂądaÂło nowe 'drzewko' w "Milionerach":

1. 500 zÂł
2. 1000 zÂł
3. 2000 zÂł
4. 5000 zÂł
5. 10000 zÂł
6. 20000 zÂł
7. 50000 zÂł
8. 75000 zÂł
9. 150000 zÂł
10. 250000 zÂł
11. 500000 zÂł
12. 1000000 zÂł
Chyba jednak nie:
onet.pl pisze:Do miliona bĂŞdzie moÂżna dotrzeĂŚ pokonujÂąc drzewko zawierajÂące dwanaÂście, a nie jak to byÂło piĂŞtnaÂście pytaĂą. Sumy gwarantowane to tysiÂąc po drugim i czterdzieÂści tysiĂŞcy zÂłotych po siĂłdmym pytaniu.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

http://www.dailymotion.com/video/x3l532 ... s?from=rss - Hubert we wczorajszym "TaĂącu".
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Na tvn.pl jest juÂż oficjalna informacja o powrocie MilionerĂłw. Zastanawia mnie tylko jedno zdanie:
tvn.pl pisze:PoczÂąwszy od nowej oprawy muzycznej (...)
Maj¹ na myœli unowoczeœnion¹ oprawê muzyczn¹ (tê, któr¹ s³ychaÌ w nowej czo³ówce z drzewkiem pieniêdzy), czy jak¹œ ca³kiem inn¹?
Asef
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 15:49

Post autor: Asef »

Ehm, jak mia³a byc nowa muzyka, jeœli chodzi o te muzyki w pytaniach jakie s¹, to jakoœ nie za bardzo bêdzie ciekawie, bo muzyka taka jaka by³¹ najbardziej przypad³a mi du gustu, zw³aszcze te po odpowiedzi na 10 pytanie.Nierozumiem w takim razie dlaczego takie zmiany wielkie robi¹, najpierw z 15 do 12 pytaù, a teraz jeszcze t¹ muzykê.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wydaje mi siĂŞ, Âże to tylko drobna modyfikacja bĂŞdzie. Na pewno istota muzyki pozostanie taka sama. To znak rozpoznawczy programu.
szynek27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 15 lip 2007, 12:23

Post autor: szynek27 »

Hmmm... Dziêki za informacjê. Co do tej oprawy muzycznej. Najbardziej satysfakcjonowa³a by mnie stara oprawa, stara scenografia, nowe pytania i ten sam prowadz¹cy. Nowe pytania i Huberta ju¿ mamy. Scenografia bêdzie inna i z tym mogê siê jeszcze pogodziÌ. Co do muzyki - nie! Nie chcê innej. Nie wiem jak dla Was moim drodzy, ale dla mnie ma to kluczowe znaczenie. Zgodzê siê na zmianê muzyczki w czo³ówce, ale na zmianê muzyki w tle przy pytaniach? - Nie ma mowy. Tak czy siak bêdê ogl¹da³ Milionerów, gdy¿ jest to mój ulubiony teleturniej, ale... No w³aœnie - zawsze pozostaje to ale.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Muzyka raczej nie bĂŞdzie caÂłkiem nowa, tylko odÂświeÂżona.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A co do nowej scenografii to ja bym siĂŞ nie martwiÂł. Na pewno bĂŞdzie na tej samej zasadzie tylko nowoczeÂśniejsza (to zrozumiale - kilka lat minĂŞÂło). LiczĂŞ tylko na to, Âże studio bĂŞdzie wiĂŞksze od poprzedniego, bo tamto byÂło straaaaaaaasznie malutkie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Asef pisze:Nierozumiem w takim razie dlaczego takie zmiany wielkie robiÂą, najpierw z 15 do 12 pytaĂą, a teraz jeszcze tÂą muzykĂŞ.
Czy ja wiem czy to bĂŞdÂą takie 'wielkie' zmiany? To chyba jasne, Âże...
szynek27 pisze:Najbardziej satysfakcjonowaÂła by mnie stara oprawa, stara scenografia, nowe pytania i ten sam prowadzÂący. Nowe pytania i Huberta juÂż mamy. Scenografia bĂŞdzie inna i z tym mogĂŞ siĂŞ jeszcze pogodziĂŚ. Co do muzyki - nie! Nie chcĂŞ innej.
...nie dadzÂą oprawy graficznej i scenografii z poprzednich edycji. TrochĂŞ czasu minĂŞÂło, sporo rzeczy siĂŞ zmieniÂło, wiĂŞc to wprowadzÂą - Âładniejsze, fajniejsze to i nowoczeÂśniejsze. :devil: Ja jestem za odÂświeÂżeniem... ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Asef
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 15:49

Post autor: Asef »

Tak wiêc zmieni¹ to oprawê muzyczn¹ w cz³ówce czy przy pytaniach ?
Tak ogólnie to super, ¿e Milionerzy wracaj¹ ponownie, szkoda, ¿e w poprzednich wersjach nigdy nie pad³¹ g³ówna wygrana.
marek01110
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 17:07
Lokalizacja: Katowice

Post autor: marek01110 »

Myœlê i mam tak¹ nadziejê, ¿e w tej serii "Milionerów" padnie g³ówna wygrana.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość