[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Ja nie wierze, ¿e dadz¹ jeden odcinek i potem niby kiedy reszta na wiosnê? Coœ jest nie tak z t¹ ramówk¹. Ja wole poczekaÌ a¿ ramówka bêdzie na stornie Biura Reklam lub na g³ównej stronie TVN to wtedy zobaczymy, bo teraz nawet nie mo¿na klikn¹Ì na styczeù, tylko trzeba wpisywaÌ adres.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Wiadomo, Âże ten program jeszcze moÂże ulec zmianie i to nie raz. Tak byÂło teÂż z Wieczorem Wyborczym - najpierw w programie go nie byÂło, a potem siĂŞ znalazÂł. Tak samo z programem na ÂŚwiĂŞta - zmieniaÂł siĂŞ kilkakrotnie.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

WieczĂłr Wyborczy to caÂłkowicie inna sprawa, ale co do reszty to zdecydowanie siĂŞ z tobÂą zgadzam. PoÂżyjemy, zobaczymy :P
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Ja teÂż myÂślĂŞ, Âże Milionerzy bĂŞdÂą w innej porze. Zawsze chciaÂłem ich widzieĂŚ od poniedziaÂłku do czwartku o 20:00 ( w-11 na zmianĂŞ z detektywami o 18:30). Ale z tego co widaĂŚ majÂą byĂŚ raz w tygodniu. To moÂże w niedzielĂŞ o 20:00 lub 21:00 ?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

PojawiÂł siĂŞ program na 20.01 - o 18:00 "Milionerzy". Za to brak SZT i Clever.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Lepiej byÂłoby, gdyby "Milionerzy" byli nadawani tak, jak dawniej - od piÂątku, w sobotĂŞ, niedzielĂŞ, do poniedziaÂłku tylko teraz o 18:00.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Sobota i niedziela o 18 to dobry czas. Dla przeciwników tej godziny, którzy twierdz¹, ¿e "Milionerzy" nadaj¹ siê na access prime time, to trzeba pamiêtaÌ, ¿e póŸniejsze pory TVN ma ju¿ bardzo dobrze zagospodarowany i programy odnosz¹ sukces - g³upot¹ by³oby usuwanie (albo zmiana godziny) programu ciesz¹cego siê wielomilionow¹ widowni¹. Trzeba zacz¹Ì walczyÌ o inne godziny. "Milionerzy" spokojnie obroni¹ siê w tym paœmie.
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

JeÂśli milionerzy bĂŞdÂą o 18.00 , to nie bĂŞdzie zaskakujacej ogladalnoÂści , a szczegĂłlnie w sobotĂŞ , bo w niedzielĂŞ trochĂŞ wiecej ludzi jest popoÂłudniu przed telewizorem.
Jestem tylko ciekawy dlaczego Edward Miszczak nie daÂł milionerĂłw po 20.00. PrzecieÂż w styczniu i w lutym w sobotĂŞ zapewne bĂŞdÂą powtĂłrki Niani ktĂłra dopiero co siĂŞ skoĂączyÂła , a w niedzielĂŞ po 20.00 zapewne bĂŞdÂą albo powtĂłrki , albo filmy. ja osobiÂście wolaÂłbym milionerĂłw zamiast powtĂłrek.A teleturniej w sobotĂŞ i niedzielĂŞ o 20.00 przyciÂągnÂąby wiĂŞkszÂą widowniĂŞ , gdyÂż reszta stacji nie planuje Âżadnego ciekawego programu na ÂścisÂły wieczĂłr zimowy.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A póŸniej co? W marcu zmiana nadawania "Milionerów"? Przecie¿ wiadomo, ¿e TVN planuje kolejn¹ seriê "Niani", byÌ mo¿e bêdzie VII edycja "Taùca z gwiazdami". TVN pewnie ju¿ w chwili ustalania pory nadawania "Milionerów" myœla³ o wiosennej ramówce.

Zaskakuj¹ca ogl¹dalnoœÌ nie jest potrzebna, wa¿ne ¿eby by³y wysokie udzia³y. A to jest naprawdê bardzo ciekawe pasmo. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
marek01110
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 17:07
Lokalizacja: Katowice

Post autor: marek01110 »

W dzisiejszym "Fakcie" byÂła notka o "Milionerach" Oto ona:
Dobra wiadomoœÌ dla widzów, którzy czekaj¹ na powrót "Milionerów". Pierwszy odcinek ju¿ 19 stycznia!
ProwadzÂący Hubert UrbaĂąski bĂŞdzie goÂściÂł na ekranach naszych telewizorĂłw w kaÂżdÂą sobotĂŞ i niedzielĂŞ o godzinie 18:00.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ale to juÂż wiemy od kilku dni.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Trzeba dodaĂŚ, Âże produkcja "MilionerĂłw" zacznie siĂŞ 11 stycznia. I emisjĂŞ poprzedzi oczywiÂście kampania reklamowa.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

pawell pisze:I emisjĂŞ poprzedzi oczywiÂście kampania reklamowa.
A tak przy okazji, myœlê, ¿e kampania 'antenowa' w TVN-ie powinna zacz¹Ì siê najpóŸniej w tygodniu miêdzyœwi¹tecznym (Wigilia - Sylwester). :aniol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Dlaczego tak wczeÂśnie? Prawie miesiÂąc przed... Sylwester w tvn jest reklamowany 12 dni przed, wiĂŞc dlaczego teleturniej miaÂłby byĂŚ reklamowany wczeÂśniej? ZresztÂą prawie wszyscy juÂż wiedzÂą o powrocie MilionerĂłw (liczne artykuÂły w gazetach i Internecie, ogÂłoszenie w TzG, wizyta UrbaĂąskiego w SZT, zgÂłoszenia do programu).
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

ZaczĂŞli juÂż dzwoniĂŚ do osĂłb, ktĂłre siĂŞ zgÂłosiÂły :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości