Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..widziaÂłem notka :szalony:

..widziaÂłem i sÂłyszaÂłem :lol2:
Agatko -jeÂśli tiu zaglÂądasz -wielkiiiii caÂłusss :* :* :* za relacje w sprawie Szengen :* !!
..zostaw te caÂłusy - jeszcze mnĂłstwo wspaniaÂłych rzeczy przed nami :lol2:

..dobry nastrĂłj Agatki nie opuszcza - teraz prezentowaÂła go na targu w SÂłubicach :lol:
..rozmawiaÂła w cukierni z dwiema paniami o tym czy ruch jest juÂż wiĂŞkszy :lol2:

..a na koniec jeszcze Kacper Kaliszewski dopytaÂł AgatkĂŞ czy nie wie po ile jest kilogram karpia :?: :lol:

..ona powiedziaÂła Âże jest w cukierni ale i tak siĂŞ dowiedziaÂła po ile karp stoi :lol2:

..no a Kacper pytaÂł bo myÂślaÂł Âże moÂże siĂŞ ugadajÂą i im do Warszawy by Agatka przywiozÂła :?: :lol:

..wiĂŞc jutro bĂŞdzie chyba w Warszawie :jupi:

..ja teÂż tĂŞskniÂłem za Wami :jupi:

.a za takÂą jak wczoraj i dzis Agatka to jeszcze bardziej :jupi:

..a avatarek musiaÂłem odchudziĂŚ i stÂąd to przyspieszenie :lol2:
..ale jest bardziej komicznie :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:Nie wiem od kogo zacz¹Ì cytowanie :rozglada: ?? Jestem w kropce :rozglada: !! Jakie mi³e uczucie :jupi: !! :racja: !!
JesteÂś w kropce? :> A moÂże w dwĂłch? :lol2: DziĂŞkujĂŞ, Âże do czegoÂś ci siĂŞ przydaÂłem :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:
Agatko -jeÂśli tiu zaglÂądasz -wielkiiiii caÂłusss :* :* :* za relacje w sprawie Szengen :* !!
..zostaw te caÂłusy - jeszcze mnĂłstwo wspaniaÂłych rzeczy przed nami :lol2:

..dobry nastrĂłj Agatki nie opuszcza - teraz prezentowaÂła go na targu w SÂłubicach :lol:
..rozmawiaÂła w cukierni z dwiema paniami o tym czy ruch jest juÂż wiĂŞkszy :lol2:
Agatta lubi dobieraĂŚ sobie specyficznych rozmĂłwcĂłw, ale mniejsza o to :lol2: PrzeprowadziÂła bardzo treÂściÂą i interesujÂącÂą rozmowĂŞ :tanczy:
Momentami bardzo zabawna, z mocnym akcentem na koniec :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:..a na koniec jeszcze Kacper Kaliszewski dopytaÂł AgatkĂŞ czy nie wie po ile jest kilogram karpia :?: :lol:
Potwierdza siê nasza wczeœniejsza teza, ¿e jeœli chodzi o sprawy materialne, Agatta nie myœli o oszczêdnoœci :lol2: Kto inny robi³by zakupy, ¿eby by³o taniej... a nie :hmm: Jedna z paù przecie¿ mówi³a o tym, ¿e ceny u nich prawie takie jak u Niemców, tylko jakoœÌ towarów lepsza :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:..no a Kacper pytaÂł bo myÂślaÂł Âże moÂże siĂŞ ugadajÂą i im do Warszawy by Agatka przywiozÂła :?: :lol:

..wiĂŞc jutro bĂŞdzie chyba w Warszawie :jupi:
Wspaniale :jupi: DziĂŞkujemy wÂścibskiemu koledze za to, Âże taki wywiad z AgattÂą przeprowadziÂł :jupi:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Post autor: }{ypnosea »

Jak myœlicie, chyba czêœciej powinnam ganiÌ Agatê za to, ¿e jej relacje s¹ ma³o spontaniczne? :lol: To, co Agata prezentuje od dwóch dni wokó³ strefy Schengen obala moje wczeœniejsze spostrze¿enie :tanczy:
SÂłowa uznania, wielkie brawa i jak najczĂŞÂściej w tym kierunku 8)
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Alchemik pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..a na koniec jeszcze Kacper Kaliszewski dopytaÂł AgatkĂŞ czy nie wie po ile jest kilogram karpia :?: :lol:
Potwierdza siê nasza wczeœniejsza teza, ¿e jeœli chodzi o sprawy materialne, Agatta nie myœli o oszczêdnoœci :lol2: Kto inny robi³by zakupy, ¿eby by³o taniej... a nie :hmm: Jedna z paù przecie¿ mówi³a o tym, ¿e ceny u nich prawie takie jak u Niemców, tylko jakoœÌ towarów lepsza :lol2:
Ale tego karpia to niech lepiej Kacprowi do Warszawy nie wiezie :spiewa:
Chyba, Âże w przenoÂśnej lodĂłwce :devil:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

}{ypnosea pisze:Jak myÂślicie, chyba czĂŞÂściej powinnam ganiĂŚ AgatĂŞ za to, Âże jej relacje sÂą maÂło spontaniczne? :lol:
Skoro Twoje sÂłowa i Âżyczenia majÂą moc sprawczÂą, moÂżesz w najbliÂższym czasie zganiĂŚ AgattĂŞ za zbyt "szczelne" stroje - oczywiÂście te ze studia :lol2:
}{ypnosea pisze:SÂłowa uznania, wielkie brawa i jak najczĂŞÂściej w tym kierunku 8)
Do³¹czam 8) Amen :lol2: A w³aœciwie to do przodu :tanczy:

[ Dodano: PiÂą Gru 21, 2007 11:37 am ]
not that kind pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..a na koniec jeszcze Kacper Kaliszewski dopytaÂł AgatkĂŞ czy nie wie po ile jest kilogram karpia :?: :lol:
Ale tego karpia to niech lepiej Kacprowi do Warszawy nie wiezie :spiewa:
Chyba, Âże w przenoÂśnej lodĂłwce :devil:
:hahaha: Zdecydowanie niech z pomysÂłu zrezygnuje :lol:
Lepiej przewieŸÌ ciasteczko :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..po pierwsze to chciaÂłem o wÂściekÂłoÂści napisaĂŚ :twisted:
..przerwali konferencjÂą relacjĂŞ Agatki :twisted:
..co gorsza to mieliÂśmy takiego pecha jak tylko w koszmarze moÂżna mieĂŚ :twisted:
..dos³ownie otarliœmy siê..kilka minut póŸniej by siê zaczê³a i Agatka nada³aby relacjê bez problemów ;(
..innym reporterom siĂŞ udaÂło a jej relacja przepadÂła ;(
Alchemik pisze:
}{ypnosea pisze:Jak myÂślicie, chyba czĂŞÂściej powinnam ganiĂŚ AgatĂŞ za to, Âże jej relacje sÂą maÂło spontaniczne? :lol:
Skoro Twoje sÂłowa i Âżyczenia majÂą moc sprawczÂą, moÂżesz w najbliÂższym czasie zganiĂŚ AgattĂŞ za zbyt "szczelne" stroje - oczywiÂście te ze studia :lol2:
..na nasze uwagi nigdy nie reagowaÂła :devil:
..wiĂŞc musi chodziĂŚ o odgĂłrny rozkaz :devil:
Alchemik pisze:
not that kind pisze:Ale tego karpia to niech lepiej Kacprowi do Warszawy nie wiezie :spiewa:
Chyba, Âże w przenoÂśnej lodĂłwce :devil:
:hahaha: Zdecydowanie niech z pomysÂłu zrezygnuje :lol:
Lepiej przewieŸÌ ciasteczko :lol2:
..wzglĂŞdy estetyczne zadecydowaÂły :?: :lol2:

..wydaje mi siĂŞ jednak Âże Agatka rozmawiaÂła ze sprzedawcÂą ryb :lol2:
..ale nie mogĂŞ tego stwierdziĂŚ ze 100% pewnoÂściÂą bo przerwali relacjĂŞ i materiaÂł filmowy :twisted:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Agatka bĂŞdzie w weekend :o !! Jak cudownie :jupi: !! O BoÂże :szalony: !! Jak miÂło z takim wyprzedzeniem..... no wÂłaÂściwie to juÂż jutro Agatka siĂŞ przywita z nami :lol2: !! ale wyprzedzenie jest , wiĂŞc super ,ze juÂż wiemy , Âżeby siĂŞ szykowaĂŚ :jupi: !!
obieÂżyÂświat pisze:..po pierwsze to chciaÂłem o wÂściekÂłoÂści napisaĂŚ :twisted:
..przerwali konferencjÂą relacjĂŞ Agatki :twisted:
..co gorsza to mieliÂśmy takiego pecha jak tylko w koszmarze moÂżna mieĂŚ :twisted:
..dos³ownie otarliœmy siê..kilka minut póŸniej by siê zaczê³a i Agatka nada³aby relacjê bez problemów ;(
..innym reporterom siĂŞ udaÂło a jej relacja przepadÂła ;(
OdwykÂłeÂś teÂż od tych przykrych niespodzianek , ktĂłrych wolelibyÂśmy na oczy nie widywaĂŚ , ale oswoisz sie z nimi tak prĂŞdko jak z tymi zdecydowanie bardziej pozytywnymi :jupi: !!
Nie mĂłwcie mi ,jacy politycy przerwali Agatce , bo nie rĂŞczĂŞ za siebie przy nastĂŞpnych wyborach :devil: ! :evil:
Alchemik pisze:
}{ypnosea pisze:Jak myÂślicie, chyba czĂŞÂściej powinnam ganiĂŚ AgatĂŞ za to, Âże jej relacje sÂą maÂło spontaniczne? :lol:
Skoro Twoje sÂłowa i Âżyczenia majÂą moc sprawczÂą, moÂżesz w najbliÂższym czasie zganiĂŚ AgattĂŞ za zbyt "szczelne" stroje - oczywiÂście te ze studia :lol2:
..na nasze uwagi nigdy nie reagowaÂła :devil:
..wiĂŞc musi chodziĂŚ o odgĂłrny rozkaz :devil: [/quote]

OpatrznoœÌ nad nami czuwa , wiêc mo¿e w sobotê i niedzielê Agata zaprezentuje siê w wystrza³owej kiecce -przecie¿ w studio chyba jest wystarczaj¹co ciep³o :lol2: ??
not that kind pisze:Ale tego karpia to niech lepiej Kacprowi do Warszawy nie wiezie :spiewa:
Chyba, Âże w przenoÂśnej lodĂłwce :devil:


Wystarczy wejœÌ do sklepu rybnego , ¿eby wiedzieÌ , ¿e karp nie nadaje siê na krótk¹ podró¿ , a co dopiero na tak¹ d³ug¹ :devil: !! Ale decyzja nale¿y do Agatki :lol2: !! Ona przecie¿ lubi przypodobaÌ siê kolegom z redakcji -rogaliki dla Jarka , to czemu nie karp dla Kacpra :lol2: ?? :devil:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Agatka bĂŞdzie w weekend :o !! Jak cudownie :jupi: !! O BoÂże :szalony: !! Jak miÂło z takim wyprzedzeniem..... no wÂłaÂściwie to juÂż jutro Agatka siĂŞ przywita z nami :lol2: !! ale wyprzedzenie jest , wiĂŞc super ,ze juÂż wiemy , Âżeby siĂŞ szykowaĂŚ :jupi: !!
..to bĂŞdzie nasz pierwszy od dÂłuÂższego czasu wspĂłlny wieczĂłr z AgatkÂą :racja:
marcinkowsky pisze:OdwykÂłeÂś teÂż od tych przykrych niespodzianek , ktĂłrych wolelibyÂśmy na oczy nie widywaĂŚ , ale oswoisz sie z nimi tak prĂŞdko jak z tymi zdecydowanie bardziej pozytywnymi :jupi: !!
Nie mĂłwcie mi ,jacy politycy przerwali Agatce , bo nie rĂŞczĂŞ za siebie przy nastĂŞpnych wyborach :devil: ! :evil:
..politycy PiS'u :devil:
..nie musisz siĂŞ juÂż martwiĂŚ o zemstĂŞ na nich :devil:
marcinkowsky pisze:OpatrznoœÌ nad nami czuwa , wiêc mo¿e w sobotê i niedzielê Agata zaprezentuje siê w wystrza³owej kiecce -przecie¿ w studio chyba jest wystarczaj¹co ciep³o :lol2: ??
..byÂłoby piĂŞknie :)
..ale to sfera marzeĂą ;)
..w sylwestrowy wieczĂłr - wynika z obliczeĂą - Agatka bĂŞdzie w Poznaniu :D
..pytanie gdzie dokÂładnie :?: :lol2:
..czy w pracy czy na prywatce :mhm:
marcinkowsky pisze: Wystarczy wejœÌ do sklepu rybnego , ¿eby wiedzieÌ , ¿e karp nie nadaje siê na krótk¹ podró¿ , a co dopiero na tak¹ d³ug¹ :devil: !! Ale decyzja nale¿y do Agatki :lol2: !! Ona przecie¿ lubi przypodobaÌ siê kolegom z redakcji -rogaliki dla Jarka , to czemu nie karp dla Kacpra :lol2: ?? :devil:
..fajnym gestem byÂł ten prezent w postaci rogalikĂłw - sÂłodki dosÂłownie i w przenoÂśni :P
..z karpiem mogÂłaby byĂŚ inna - ÂśmierdzÂąca sprawa :hyh: :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:
marcinkowsky pisze:Agatka bĂŞdzie w weekend :o !! Jak cudownie :jupi: !! O BoÂże :szalony: !! Jak miÂło z takim wyprzedzeniem..... no wÂłaÂściwie to juÂż jutro Agatka siĂŞ przywita z nami :lol2: !! ale wyprzedzenie jest , wiĂŞc super ,ze juÂż wiemy , Âżeby siĂŞ szykowaĂŚ :jupi: !!
..to bĂŞdzie nasz pierwszy od dÂłuÂższego czasu wspĂłlny wieczĂłr z AgatkÂą :racja:
Szykujcie prowiant i napoje :lol2: BĂŞdzie ÂświĂŞtowanie :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:
marcinkowsky pisze:Nie mĂłwcie mi ,jacy politycy przerwali Agatce , bo nie rĂŞczĂŞ za siebie przy nastĂŞpnych wyborach :devil: ! :evil:
..politycy PiS'u :devil:
..nie musisz siĂŞ juÂż martwiĂŚ o zemstĂŞ na nich :devil:
Sytuacja fatalna :/ Wspó³czujê prowadz¹cemu... w³aœciwie to mia³ szczêœcie, ¿e nie musia³ przerywaÌ Agatce w pól s³owa, a po materiale filmowym po prostu przeniós³ siê do sejmu :hmm: Wyobra¿am sobie, co móg³ czuÌ wtedy - ¿al :( Nie dogada³ siê miêdzy innymi w sprawie karpia :devil:
obieÂżyÂświat pisze:..w sylwestrowy wieczĂłr - wynika z obliczeĂą - Agatka bĂŞdzie w Poznaniu :D
..pytanie gdzie dokÂładnie :?: :lol2:
..czy w pracy czy na prywatce :mhm:
To moÂże nam zdradzi jakiÂś inny gaduÂła :devil: LiczyÂłbym siĂŞ jednak z tym, Âże skoro Agatta duÂżo pracuje teraz, to w okolicach Sylwestra... w telewizji nie bĂŞdzie po niej Âśladu :spiewa: ChoĂŚ chciaÂłbym siĂŞ oczywiÂście myliĂŚ :D
obieÂżyÂświat pisze:..fajnym gestem byÂł ten prezent w postaci rogalikĂłw - sÂłodki dosÂłownie i w przenoÂśni :P
..z karpiem mogÂłaby byĂŚ inna - ÂśmierdzÂąca sprawa :hyh: :lol:
Musicie byĂŚ tacy... tacy naturalistyczni? :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:Szykujcie prowiant i napoje :lol2: BĂŞdzie ÂświĂŞtowanie :lol2:
..jest adwent - nie moÂżna uprawiaĂŚ hulanek :aniol:
..w spokoju bĂŞdziemy adorowaĂŚ AgatkĂŞ :)
Alchemik pisze:Sytuacja fatalna :/ Wspó³czujê prowadz¹cemu... w³aœciwie to mia³ szczêœcie, ¿e nie musia³ przerywaÌ Agatce w pól s³owa, a po materiale filmowym po prostu przeniós³ siê do sejmu :hmm: Wyobra¿am sobie, co móg³ czuÌ wtedy - ¿al :( Nie dogada³ siê miêdzy innymi w sprawie karpia :devil:
..moÂże jutro siĂŞ coÂś wyjaÂśni w tej kwestii :devil:
..moÂże Porankowej ekipie Agatka przywiezie kopĂŞ karpi :devil:
..wywnioskujemy po ich minach :hahaha:

..trochê odreagowa³em sobie z³oœÌ po tamtej przerwanej relacji ;)
..z³oœÌ mnie na nowo ogarnia kiedy uœwiadomiê sobie ile jeszcze takich rozmów mog³a Agatka przeprowadziÌ :roll: :twisted:

..a teraz jakby o niej zapomnieli ;(
..moÂże jedzie juÂż do domu :mhm:
..przecie¿ jutro nastêpna podró¿ :roll:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

not that kind pisze:Filmy wysÂłane, wiĂŞc teraz przekazujĂŞ paÂłeczkĂŞ dalej :lol2:
I jak obiecywaliÂśmy, filmy zostaÂły spoÂżytkowane :D

Relacje z wejÂścia Polski do Strefy Schengen w wykonaniu Agaty Tomaszewskiej :D Trzeba dodaĂŚ Âświetne relacje 8) :brawa:
DziĂŞkujĂŞ not that kind :)
not that kind pisze:WidzieliÂście rozmowĂŞ Agaty sprzed chwili? :lol:
TeÂż bĂŞdzie na You Tube :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

king_kocur pisze: I jak obiecywaliÂśmy, filmy zostaÂły spoÂżytkowane :D

Relacje z wejÂścia Polski do Strefy Schengen w wykonaniu Agaty Tomaszewskiej :D Trzeba dodaĂŚ Âświetne relacje 8) :brawa:
DziĂŞkujĂŞ not that kind :)
Nie ma za co :D Ca³a przyjemnoœÌ po mojej stronie :lol2:

ZalegÂłe capsy z "uciĂŞtej" relacji :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

A tej, juÂż caÂłej, nikt nie widziaÂł? :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jeœli Agata chce zd¹¿yÌ na jutro do Warszawy, to chyba powinna ju¿ zabieraÌ zabawki ze S³ubic? :lol2:
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..widziaÂłem - tylko czekaÂłem aÂż ktoÂś mnie zripostuje :lol2:
king_kocur pisze:
not that kind pisze:Filmy wysÂłane, wiĂŞc teraz przekazujĂŞ paÂłeczkĂŞ dalej :lol2:
I jak obiecywaliÂśmy, filmy zostaÂły spoÂżytkowane :D

Relacje z wejÂścia Polski do Strefy Schengen w wykonaniu Agaty Tomaszewskiej :D Trzeba dodaĂŚ Âświetne relacje 8) :brawa:
DziĂŞkujĂŞ not that kind :)
..no wreszcie :jupi:
..myÂślaÂłem Âże juÂż siĂŞ nie doczekam :lol2:
..te ozdobniki w postaci intra i fajerwerkĂłw to inicjatywa notki :?: :lol2:
..zacznjcie wspó³pracowaÌ :jupi:
.takie ozdobniki dodajÂą relacjom Agatki jeszcze wiĂŞcej uroku :lol2:

..i faktycznie - nawet widaÌ - jak Agatka schodzi na dó³ ¿eby porozmawiaÌ z pani¹ wyk³adaj¹c¹ na uniwerku :lol2:
..Al to ma oko :lol2:
king_kocur pisze:
not that kind pisze:WidzieliÂście rozmowĂŞ Agaty sprzed chwili? :lol:
TeÂż bĂŞdzie na You Tube :lol2:
..jesteÂście niemoÂżliwi :szalony:
..czekam oczywiÂście :lol2:

..a tvn24 niedawno siĂŞ zrekompensowaÂła :lol2:
..i pozwoliÂła Agatce nadaĂŚ relacjĂŞ - od poczÂątku do koĂąca :lol2:
..oczywiÂście z targowiska ze SÂłubic :lol2:
..no od razu mi lepiej na sercu :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

marcinkowsky pisze:Nie wiem od kogo zacz¹Ì cytowanie :rozglada: ?? Jestem w kropce :rozglada: !! Jakie mi³e uczucie :jupi: !! :racja: !!
:shock: A co ja mam napisaÌ? :devil: le zrobi³am odk³adaj¹c zagl¹dniêcie na forum na ostatni¹ chwilê :lol2: Do tej pory wraca³am po 3,4,5 tygodniach przerwy i nie by³am w stanie przeczytaÌ wszystkiego, co napisaliœÌie, ale ja wracam teraz po zaledwie kilku godzinach nieobecnoœci :uau: :lol:
marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze::o obi :lol2: WidzĂŞ, ÂżeÂś siĂŞ juÂż rozhasaÂł na dobre? :lol2: I skutecznie innym udziela siĂŞ TwĂłj dobry nastrĂłj :jupi:
za takim obim tĂŞskniliÂśmy , prawda :lol2: ??
Mój wielki ¿yciowy sukces! :lol2: Dziêkujcie mi, ¿e uda³o mi siê w koùcu wepchn¹Ì obi'ego znowu na forum :lol2:
Obok Agaty, to chyba wczoraj i dzisiaj narobiÂłeÂś tutaj najwiĂŞkszego zamieszania? :lol2:
GratulujĂŞ ci mĂłj drogi szybkiego powrotu do formy :lol2:
Agata narzuci³a i tobie, i nam szalone tempo :lol2: Wiêc jej nale¿¹ siê najwiêksze podziêkowania :*
marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:Dziki zachĂłd? :hahaha: Dobre :hahaha: /.../
Bardzo dziki zachĂłd :lol: !! moÂże juÂż przestaĂąmy siĂŞ naÂśmiewaĂŚ , bo do reszty zdziczejemy :devil: !!
ZostaĂą prawdziwym kowbojem i zmierz siĂŞ ze mnÂą - reprezentantkÂą DD w pojedynku na rewolwery :x
Ja Wam dam dziki zachĂłd :nie: :devil: Nie widziaÂłam w meldunkach Agaty, Âżadnych kowbojĂłw z lassem w rĂŞku :devil: Co najwyÂżej AnioÂły na szczudÂłach i ÂżuÂżlowcĂłw robiÂących potworny haÂłas :devil:

ChÂłopaki, chÂłopaczki, chÂłopaczyska :> Czy tylko ja wierzyÂłam w to, Âże i byÂłam caÂłkowicie spokojna o to, Âże Agatka da na granicy totalnego czadu? :lol2:
Specjalnie dla Agaty, nastawiÂłam sobie wczoraj budzik :lol2: Ale nie po to, Âżeby mnie obudziÂł - nie spaÂłam jeszcze, a po to, Âżeby po prostu nie zapomnieĂŚ o tym, Âżeby oglÂądaĂŚ :lol2: I, caÂłe szczĂŞÂście, nie zapomniaÂłam :D
Brawo :brawa: "Schengenowa" Agata byÂła wyborna - tak samo filmik, ktĂłry skomponowaliÂście :) Relacje, rozmowy - wszystko peÂłna profeska :brawa: Nikogo chyba jednak o tym specjalnie przekonywaĂŚ nie muszĂŞ :lol: DorzuciĂŚ chciaÂłam tylko mĂłj gÂłos w dyskusji :lol2:
Jeœli Agata chce zd¹¿yÌ na jutro do Warszawy, to chyba powinna ju¿ zabieraÌ zabawki ze S³ubic?
WÂłaÂśnie przemknĂŞÂła mi przez gÂłowĂŞ podobna myÂśl :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze: ÂŹle zrobiÂłam odkÂładajÂąc zaglÂądniĂŞcie na forum na ostatniÂą chwilĂŞ :lol2:
..masz t¹ wspania³¹ umiejêtnoœÌ treœciwego odnoszenia siê do wszystkiego co my piszemy przez kilka dni..tygodni..a czasem miesiêcy z niesamowit¹ gracj¹ :*
Funckyrella pisze: Mój wielki ¿yciowy sukces! :lol2: Dziêkujcie mi, ¿e uda³o mi siê w koùcu wepchn¹Ì obi'ego znowu na forum :lol2:
Obok Agaty, to chyba wczoraj i dzisiaj narobiÂłeÂś tutaj najwiĂŞkszego zamieszania? :lol2:
GratulujĂŞ ci mĂłj drogi szybkiego powrotu do formy :lol2:
..tak jak napisaÂłaÂś :lol2:
..gdyby nie ty i Agatka ja bym nie istaniaÂł :lol2:
Funckyrella pisze:ZostaĂą prawdziwym kowbojem i zmierz siĂŞ ze mnÂą - reprezentantkÂą DD w pojedynku na rewolwery :x
Ja Wam dam dziki zachĂłd :nie: :devil: Nie widziaÂłam w meldunkach Agaty, Âżadnych kowbojĂłw z lassem w rĂŞku :devil: Co najwyÂżej AnioÂły na szczudÂłach i ÂżuÂżlowcĂłw robiÂących potworny haÂłas :devil:
..ech - trochĂŞ dzikoÂści w was jest :lol:
..juÂż sie nie wypieraj :lol:
..a poza tym nie mieszkacie nad OdrÂą a nd WartÂą :lol:
..wiĂŞc nie ma porĂłwniania :*
Funckyrella pisze: Brawo :brawa: "Schengenowa" Agata byÂła wyborna - tak samo filmik, ktĂłry skomponowaliÂście :) Relacje, rozmowy - wszystko peÂłna profeska :brawa: Nikogo chyba jednak o tym specjalnie przekonywaĂŚ nie muszĂŞ :lol: DorzuciĂŚ chciaÂłam tylko mĂłj gÂłos w dyskusji :lol2:
..taki jak twĂłj gÂłos zawsze jest liczÂący :*
..a co waÂżne u nas zwasze mile widziany :*
..g³os taki prawdziwy i oddaj¹cy rzeczywistoœÌ :)
Funckyrella pisze:
Jeœli Agata chce zd¹¿yÌ na jutro do Warszawy, to chyba powinna ju¿ zabieraÌ zabawki ze S³ubic?
WÂłaÂśnie przemknĂŞÂła mi przez gÂłowĂŞ podobna myÂśl :lol2:
..wszystko wskazuje na to Âże Agatka Was dziewczynki posÂłuchaÂła :D
..zniknĂŞÂła z relacjami :D
..to paradoksalnie powĂłd do radoÂści :lol2:
..bo przybliÂża nas do jutrzejszego dyÂżuru prezenterskiego Agatki :jupi:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 18 gości