Oprawa graficzna TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

D00 pisze:A skoro nowa grafika, to chyba i nowe Fakty, prawda?
Niestety.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

POpieram pisze:Niestety.
Czemu? Ja tam siĂŞ juÂż nie mogĂŞ doczekaĂŚ, co nam TVN jutro zmaluje. :)
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

JuÂż wysÂłaÂłem plik z tÂą animacjÂą na youtube, juÂż jest dostĂŞpny.
http://www.youtube.com/v/wudzfp5O1Sg
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

zobaczcie nawet to przejscie z tym produkcja 2008 gdzie sa 3 kolorki i zaraz wchodzi oprawa switeczna gdzie jest zroznicowanie totalne i co jest lepsze ?
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

faktycznie przypomina kwiatka, a mi w³aœciwie dmuchawca :) Wiecie co, teraz kilka razy lookn¹³em i jest lepiej, w telewizji raz widzia³em i s³abo zapamiêta³em, ale i tak zbytnio piêkna nie jest
//////////
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

Teraz tak sobie na to patrzĂŞ... i to jest Âświetne! Taki kwiat, ale nie kwiat. :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Poczekajmy do jutra, aÂż prawie na pewno pojawi siĂŞ nowa oprawa i wtedy bĂŞdziemy oceniaĂŚ caÂłoksztaÂłt, a nie jeden element, ktĂłry tak jak juÂż kilkakrotnie pisaÂłem powinien byĂŚ prostszy, bo to tylko plansza "produkcja".
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

nie no ja jakos watpie aby tvn wybral tak zalosna oprawe - nie wierze i nie uwierze oni beda chcieli przebic polsat a tym nie przebija polsatu .
pozaty zobaczcie na oprawy np tvn cnbc biznes - juz widac ,ze wiedza jak w tvn informacyjnej grafa i dzwieki powinny byc.
i nie sadze aby taki kicz wstawili do tv ogolnej.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

SkÂąd wiesz, Âże nowa oprawa to kicz, skoro widziaÂłeÂś tylko jednÂą, maÂło znaczÂącÂą planszĂŞ???
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

bo tvn ( we wszystkich kanalach ) robi tak ,ze calosc grafiki jest zgrana a nie tak ,ze to co na koncu programow jest inne niz ogolnie w grafie
no chyba ,ze zeminili podejscie
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

Fajna ³adna i nowoczesna, lecz z zachowaniem prostoty i za ni¹ (oprawê) wielkie brawa dla TVNu :) Ja jestem niemal pewny, ¿e jest to element nowej oprawy tvn-u, bo po co by mieli tak¹ planszê i jak¹œ specjalnie stworzon¹ animacjê robiÌ, tylko dla jednego elementu...

Film ktĂłry wrzuciÂł Miko znajdujĂŞ sie pod adresem http://youtube.com/watch?v=wudzfp5O1Sg (ten co podaÂł Miko nie dziaÂła).
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
piotrek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 17:05

Post autor: piotrek88 »

qmate pisze:
piotrek88 pisze:spojrzaÂłem na stronĂŞ tej firmy >>> http://www.ca-square.com/ i okazuje sie Âże oni robili grafikĂŞ Sopot festival, ktĂłra jest bardzo dobra...
Juz od lat o tym wiadomo
Co do planszy Prod. tvn, to bardzo mnie nie zachwyciÂła, taka "zwykÂła", a przecieÂż nowa oprawa miaÂła byĂŚ swietna

Nikt tak nie mĂłwiÂł, Âże ma byĂŚ Âświetna, a juÂż najmniej sam zainteresowany: tvn sÂłowem nie wspomniaÂł o nowej oprawie. Ale jaja jak jutro bĂŞdzie stara wersja.

Widzê, ¿e wiêkszoœÌ negatywnie ocenia zmianê :( Ja te¿.
[/quote]


MĂłwiÂło siĂŞ poprostu, ze to pierwsza powaÂżna metamorfoza TVN, Âże grafiki maja robic ludzie, ktĂłrzy robili grafiki dla ABC, no i zmana grafik miaÂła byĂŚ kosztowna, czyli poprostu, miaÂła byĂŚ najlepsza wÂśrĂłd polskich tv, tymczasem wÂątpie czy tak bĂŞdzie

A co do grafiki Sopot fest. to zwrĂłciÂłem tylko na to uwagĂŞ bo dopiero sie dowiedziaÂłem, przepraszam, jestem osÂłem, przecieÂż jak moÂżna nie interesowaĂŚ siĂŞ takimi waznymi rzeczami jak to jaka firma robiÂła grafiki wszystkich programĂłw w polskiej TV
Tak serio to ja kojarzyÂłem do tej pory firmĂŞ velvet, ktĂłra robiÂła dla TVN duÂżo grafik
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

No i nowa oprawa faktĂłw, aleÂż bĂŞdzie dzieĂą. Ciekawe jeszcze jak z muzykÂą do planszy, jak mĂłwiliÂście wczeÂśniej byÂło wczoraj jakieÂś blum blum, a to mi tam nie pasuje, raczej kojarzy mi siĂŞ z kapaniem wody, chociaÂż dÂźwiĂŞku sam nie sÂłyszaÂłem, wiĂŞc nie mogĂŞ oceniĂŚ spĂłjnoÂści wizji i fonii.

Aj, jutro rano widzĂŞ 6.20 WykrĂŞĂŚ numer, o pasuje mi, to przed teleturniejem bĂŞdzie pewnie blok reklamowy, to lookne oprawĂŞ. Wstaje o 6.00 to mi pasuje.
//////////
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

qmate pisze:Wstaje o 6.00 to mi pasuje.
Ja podobnie :) Zgram materiaÂły.

Tylko kto powiedziaÂł, Âże nowej oprawy nie wstawiÂą juÂż w "Nic straconego" :)
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

Fajna Âładna i nowoczesna, lecz z zachowaniem prostoty i za
Czy fajna - kazdy ma inne zdanie mnie sie nie podoba Tobie tak wiec ok
Nowoczesna - tu bym nie powiedzial ,ze nowoczesna bo tvp3 w lodzi ma cos podobnego w pogodzie po wiadomosciach i jest to tandetne.
Prostota - jak bnajbardziej , jest tak banalna ,ze az nienowoczesna tak banalna.

[ Dodano: Wto Sty 01, 2008 7:21 pm ]
ja sie nie zdziwie jak nowa oprawa pojawi sie dopiero w poniedzialek ... albo w marcu na nowa ramowke :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości