Oprawa graficzna TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Po prostu TVN nie trÂąbi o tym bo w sumie... nie ma o czym. PrzeciĂŞtnego widza takie rzeczy w ogĂłle nie interesujÂą.
//////////
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

JEST NOWA OPRAWA!

W jakimÂś stopniu przypomina mi ona Sopot Festival...
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

Ja chce poprzedniÂą!

Motyw kwiatu? dmuchawca? Wielkie obrazy (nie ma life action), mega belki z datÂą i godzinÂą programu. Na razie pokazano 2 identy- 1 obszerny i 2 identyczny jak wczorajsza plansza. Zmiany niestety na minus :(
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Zgadzam siĂŞ z poprzednikami. Nie Âładne to jest a juÂż najgorsza to byÂła ta pierwsza animacja, okropnie to wyglÂądaÂło, te "nitki" takie sztywne. Logo olbrzymie. Belki sÂą nieÂładne, jak juÂż wejdÂą jest zero animacji. W ogĂłle co one przedstawiajÂą, nie mam pojĂŞcia. Kompozycja nie Âładna, belka jest biaÂła i za duÂża. Powiem Wam jedno, zmiana jest zdecydowanie na NIE. Jak nie przywrĂłcÂą starej oprawy albo nie zrobiÂą nowej to ja nie wiem co bĂŞdzie...

Ja chcĂŞ starÂą oprawĂŞ...
//////////
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

No i tutaj mogĂŞ siĂŞ z wami zgodziĂŚ, za duÂżo tego biaÂłego... I wszystko takie wielkie...

[ Dodano: Sro Sty 02, 2008 5:41 am ]
Nowy ident i to, co leciaÂło dzisiaj o 6:20 wrzuciÂłem na swĂłj kanaÂł w YouTube.
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

Prawdopodobnie nie bĂŞdzie plansz dziÂś, wkrĂłtce, jutro tylko same ID... :evil:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

co oni zrobili z ta oprawÂą?? a ta muza yyyy musze sie narazie oswoiĂŚ, jeszcze nie mam zdania :P
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

czerk pisze:Prawdopodobnie nie bĂŞdzie plansz dziÂś, wkrĂłtce, jutro tylko same ID... :evil:
Mylisz siĂŞ, bo widziaÂłem planszĂŞ 'jutro'. :) Natomiast nie zauwaÂżyÂłem jeszcze reklamy... :mhm:

WstĂŞpnie mi siĂŞ Âśrednio podoba, ale z ocenÂą siĂŞ jeszcze wstrzymam, bo maÂło widziaÂłem. I po 6 latach trudno bĂŞdzie siĂŞ przyzwyczaiĂŚ. :D Ale jak to mĂłwiÂą to kwestia czasu. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

o juz wiem czego mi brakuje, nasycenia kolorĂłw, dla mnie za bardzo rozmyte no i jest pare tych ID maÂło spĂłjne, nie wiem w co oni grajÂą :P w kwadratowe sztaÂłty czy bardziej obÂłe hmm no i sa nitki
TVN innowacja i nowoczesność...
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

okropna jest ta grafika nic lepsza od poprzedniej a tamta przynajmniej Âładniejsza..w dodatku ta jest jakaÂś szara...
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Post autor: madziulka »

wÂłaÂśnie przed chwilÂą widziaÂłam nowÂą oprawĂŞ, powiem szczerze Âże wczeÂśniejsza byÂła o wiele lepsza :neutral:
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Nic ciekawego. WidaĂŚ ewidentne nawiÂązania do poprzedniej oprawy, ale w gorszym wydaniu.
TVN jakoÂś boi siĂŞ gruntownej zmiany wizerunku.
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

obecna oprawa zalatuje mi troche tvp :|
TVN innowacja i nowoczesność...
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Nie jest dobrze... To co ju¿ kilka osób pisa³o - kolory za blade, za ma³o wyraŸne. Za bardzo panowie z tvn zapatrzyli siê na ¿ó³Ì i b³êkit i nie pozwalaj¹ na jak¹kolwiek ró¿norodnoœÌ w oprawie mimo ¿e jest to bardzo ³atwe do osi¹gniêcia nie usuwaj¹c tych dwóch flagowych kolorów z samego loga.

Po drugie - ta muzyczka z identu to jakieÂś wielkie nieporozumienie!

Po trzecie - dalej brak trĂłjwymiaru. MiaÂło byĂŚ nowoczeÂśnie, a jest dalej dokÂładnie ten sam poziom zaawansowania grafiki.

Ktoœ pisa³ ¿e byÌ mo¿e mieli siê now¹ opraw¹ zaj¹Ì ludzie którzy tworzyli oprawê dla ABC. Zobaczcie jak tam wygl¹da³o kiedyœ logo, a jak uda³o siê je unowoczeœniÌ bez wprowadzania jednoczesnie ¿adnych drastycznych zmian z samym logo:

Obrazek
Logo wyjÂściowe, dwuwymiarowe

Obrazek
Z poprzedniego sezonu

Obrazek

Obrazek
Aktualne logo, trĂłjwymiar

http://leak.myjive.net/2006/08/02/abc-hd/

Obrazek

I zobaczcie jak to wyglÂąda w realu:
http://www.youtube.com/watch?v=puynBXmxz7k
http://www.youtube.com/watch?v=RjTOlt1Ls5s

I jeszcze jedno promo, jedno z lepszych jakie widziaÂłem. Panowie z tvn powinni braĂŚ przykÂład -
http://www.youtube.com/watch?v=LVdLLSWsHqY
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

DOKLADNIE
ta grafa ABC jest swietna - trojwymiarowa z roznymi odcieniami i glebia goloru.
A to co dal TVN to DNO jedno WIELKIE DNO.

Porazka na maxa.
to nie jest nowoczesnosc to nie krok w przod tylko krok w tyl.
jestem bardzo zawiedziony.
obecnie tvn ma jedna z gorszych grafik.
Polsat w chwili obecnej ma najlepsza.

TVN ma cos ala tvp - TRAGEDIA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości