Marta Gordziewicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

DziÂś miaÂłem okazji sÂłyszeĂŚ 2 telefoniczne relacje Marty nt. utrudnionego powrotu PolakĂłw do kraju na ÂświĂŞta :)
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

kamilo pisze:DziÂś miaÂłem okazji sÂłyszeĂŚ 2 telefoniczne relacje Marty nt. utrudnionego powrotu PolakĂłw do kraju na ÂświĂŞta :)

chyba nie wyjechala na zawsze????? Nasze cudowne miasto czeka na Martunie :D :D :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

areczek pisze:chyba nie wyjechala na zawsze?????
OczywiÂście, Âże nie. TypujĂŞ, Âże jutro przyleci samolotem - ÂświĂŞta bĂŞdzie chciaÂła spĂŞdziĂŚ w domu jak kaÂżdy :)
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

kamilo pisze:
areczek pisze:chyba nie wyjechala na zawsze?????
OczywiÂście, Âże nie. TypujĂŞ, Âże jutro przyleci samolotem - ÂświĂŞta bĂŞdzie chciaÂła spĂŞdziĂŚ w domu jak kaÂżdy :)

Oby, bo czekam na relacje z kraju :D :D :D :D Ale z zagranicy tez :D :D :D :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:OczywiÂście, Âże nie. TypujĂŞ, Âże jutro przyleci samolotem - ÂświĂŞta bĂŞdzie chciaÂła spĂŞdziĂŚ w domu jak kaÂżdy
Wydaje mi siĂŞ,Âże jednak zostanie tam na ÂŚwiĂŞta-sama tak odpowiedziaÂła na takie pytanie Jarka czy wraca :aniol: MoÂże ma tam jakas rodzine jeÂśli nie na staÂłe to z sobÂą :spiewa:
W kaÂżdym badz razie na nieszczesliwa nie wygladaÂła-mĂłwiÂła ,Âże miÂła odmiana :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Wydaje mi siĂŞ,Âże jednak zostanie tam na ÂŚwiĂŞta-sama tak odpowiedziaÂła na takie pytanie Jarka czy wraca
Dzisiejszego ''Poranka'' a wiĂŞc i wypowiedzi Marty nie widziaÂłem :)
Ale rzadko zdarza siĂŞ, by reporterĂłw oÂśrodkĂłw regionalnych wysyÂłali za granicĂŞ :roll:
Na pewno nie jest to wbrew jej woli :hyh:
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

maxxx pisze:
kamilo pisze:OczywiÂście, Âże nie. TypujĂŞ, Âże jutro przyleci samolotem - ÂświĂŞta bĂŞdzie chciaÂła spĂŞdziĂŚ w domu jak kaÂżdy
Wydaje mi siĂŞ,Âże jednak zostanie tam na ÂŚwiĂŞta-sama tak odpowiedziaÂła na takie pytanie Jarka czy wraca :aniol: MoÂże ma tam jakas rodzine jeÂśli nie na staÂłe to z sobÂą :spiewa:
W kaÂżdym badz razie na nieszczesliwa nie wygladaÂła-mĂłwiÂła ,Âże miÂła odmiana :D

Jak jest tam z partnerem, to chyba jest zadowolona ;( ;( ;( ;( ;( ale ja ubolewam, bo martunia jest przy nadziei ;( ;( ;( i jeszcze tak daleko od Krakowa ;( ;( ;( Ale na pewno w Londynie nie nie zostanie na zawsze :) :) :) Dzisiaj nadala relacje o polskiej rodzinie w Londynie i wigilii u nich :D :D :D Jaka ona urocza w lokach :D :D :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Nooooooooooo :shock: :shock: :shock: :shock: i nawet do normalnego TVN trafila :D :D :D :D :D Moja ulubienica pracuje za trzech :D :D :D ale taki rodzinny czas w pracy, wczoraj, przedwczoraj i dzisiaj, kiedy dostanie wolne na wypoczynek :D :D :D
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Marta dziœ przed po³udniem przechadza³a siê pustymi ulicami œwi¹tecznego Londynu , mia³a mêski kapelusz na g³owie... Niestety , poniewa¿ nie by³em jeszcze dostatecznie rozbudzony, zamiast cofn¹Ì nagranie do scapsowania, skasowa³em je ( identyczna wpadka , jak niedawno z Sylwi¹ Walendowsk¹. Tak mam rozmieszczone klawisze na pilocie :< )
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

epsztajnek pisze:Marta dziœ przed po³udniem przechadza³a siê pustymi ulicami œwi¹tecznego Londynu , mia³a mêski kapelusz na g³owie... Niestety , poniewa¿ nie by³em jeszcze dostatecznie rozbudzony, zamiast cofn¹Ì nagranie do scapsowania, skasowa³em je ( identyczna wpadka , jak niedawno z Sylwi¹ Walendowsk¹. Tak mam rozmieszczone klawisze na pilocie :< )

Kapelusz????????? Wielka szkoda, ale nie widzialem ;( ;( ;( ;( ;( Jak byla w okolicach lotniska, to nie miaa kapelusza :D :D :D :D A dzisiaj moja ulubienica robila zakpy na OXFORD :D :D :D :D :D

[ Dodano: Sro Gru 26, 2007 7:45 pm ]
epsztajnek, a nie masz fotek z dzisiaj??????

[ Dodano: Sob Gru 29, 2007 4:07 pm ]
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( brak odpowiedzi, brak fotek ;( ;( ;( ;( ;( a Marta pracuje prawie codziennie w tym Londynie
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Marta w Londynie oczekuje na pó³noc...
Obrazek Obrazek
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Znalaz?em w internecie :D :D :D Marta to czy nie???????



[img][img]http://img136.imageshack.us/img136/7018/dsc09437qa8.jpg[/img][/img]
Bartek1587
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 10
Rejestracja: czwartek 10 sty 2008, 17:29

Post autor: Bartek1587 »

Tak to jest na 100% Marta Gordziewicz
TVN OD 10 LAT PROGRAMOWO NAJLEPSZE
areczek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: piątek 22 wrz 2006, 13:46

Post autor: areczek »

Jakie fajne strony :D :D :D :D :D To chyba te? ona???????

[img][img]http://img172.imageshack.us/img172/1271/martazakod4.jpg[/img][/img]

[ Dodano: Czw Sty 10, 2008 8:31 pm ]
[img][img]http://img146.imageshack.us/img146/1429 ... iczml2.jpg[/img][/img]

[ Dodano: Czw Sty 10, 2008 8:32 pm ]
Na tych ostatnich, to chyba kto? j? z ukrycia fotografowa?. Chyba na zakupach, s?dz?c po tle :D :D

Ciekawe kto?????
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], pinokio81 i 17 gości