[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

muszyx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czwartek 02 lis 2006, 21:18
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: muszyx »

Jako? od niechcenia ogl?da?em nowych MilionerĂłw... Studio w miar? ?adne by?o. Reszta do wymiany.
Czo?Ăłwka - Brytyjska ?ywsza... :twisted:
Belki - litery raz ma?e, raz za wielkie. Czcionka nie pasuje.
Klimat - gdzie? si? przez ostatnie lata zgubi?...
W skali od 1 do 10 da?bym 5. ;)

A co do powi?za? Ma?ka z Hubertem i ustawian? gr?, to... nie b?d? wyra?a? swojego zdania, bo mo?e si? to sko?czy? dla mnie "do?ywotnim" ba(na)nem i usuni?ciem mojego konta. :devil: :twisted:
Nominacje do "Zgniłego jaja 2008":
TVN24 - najbardziej nieobiektywna stacja w Polsce
TVN - najbardziej kiczowate propozycje programowe
TVN Turbo - The best of kicz 2008
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

POpieram pisze:Ju? po rozmowie w "DDTVN".

Ale lizus. :devil: :D

Nie pozdrowi? nas. ;( :lol:
Mo?na to gdzie? obejrze?? Nagra? kto?? Zaspa?em... ;(
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mo?e pĂł?niej dadz? filmik na stron? "Dzie? Dobry TVN". ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
lunasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 31 lip 2007, 14:23
Kontakt:

Post autor: lunasz »

wprowadzam w domu
inteligencja narazie na poziomie stresu
haha
wspĂł?czuj? tam siedzie?
jak tam z temperatur??goraco?
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Dzi? portal media2.pl przekroczy? granic? dobrego smaku - oko?o godziny 10 - 10:30 pojawi? si? artyku? "(Nie)Sprawiedliwo?? w >>Milionerach<<" napisany oczywi?cie przez szanownego redaktora Karola Przygod? :> . Ca?y artyku? bredzi? o jaki? powi?zaniach, ?e niby uczestnik by? z Hubertem na ty, ?e si? znaj?, ?e pod?o?one ?atwe pytania, ?e kreuj? go na gwiazd? TVN, bo by? ju? dzi? w DDTVN. Komentarzy by?o rekordowo a? 30 (!), wszystkie oczywi?cie negatywne, gdy doda?em swĂłj i potwierdzi?em okaza?o si?, ?e ten artyku? ju? nie istnieje. Szkoda, ze nie pomy?la?em o capsach, mog?em to przewidzie? :(. Szkoda rĂłwnie?, ze pan Karol Przygoda musi wy?adowywa? swoje frustracje na ?amach g?Ăłwnego portalu. Je?li to czyta, niech si? odezwie, ch?tnie podyskutuj?. W ogĂłle, czy kto? jeszcze natkn?? si? na ten artyku??

Panie Karolu: je?li si? co? pisze, prosz? bra? odpowiedzialno?? za s?owa.
Liber
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: piątek 13 lip 2007, 16:21

Post autor: Liber »

To, ?e uczestnik zna si? z prowadz?cym to jasne i bezsprzeczne, Maciek robi? chyba nawet jak?? relacj? z fina?u Wyprawy Robinson z zamku Ksi??ni, ale my?l?, ?e nie ma to znaczenia. Artyku?u nie przeczyta?em, bo jak s?dz? jest b??d w korzystaniu z cmsa (Redaktor u?y? najpewniej b??dnie znaku cudzys?owia). Nie s?dz? by kto? w Milionerach specjalnie dawa? ?atwe pytania czy co? takiego. Mam MilionerĂłw nagranych i Maciek rzeczywi?cie najszybciej wciska? klawisze.
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

media2.pl przesadzaj?. dowiedzieli si?, ?e cz?owiek z konkurencji wygra? kase w tvn'ie i zapoza? si? z urba?skim i odrazu atakuj?. to jest ich metoda obrony, bo sami nie maj? si? czym pochwalic :) zazdro??, nic innego, no mo?e jeszcze ch?? zaistnienia...

a filmiki s? ju? na stronie DDTVN:
http://dziendobrytvn.onet.pl/1464217,1,aktualnosci.html
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Takie bzdury to pan Przygoda mo?e sobie pisa? na forum czy blogu.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

No pisa? o tym na forum, pisa?... :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

czyta?em ten artykul i komentarze (jeden nawet moj :D ). Po prostu kompromitacja - nie dziwie sie, ze artykulu juz nie ma. :devil:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Maciek nie zna? wcze?niej Huberta, by? jego fanem i wielbicielem "MilionerĂłw". Chyba nie ma z czego robi? afery. Nie stresuje si? - to znak, ?e nadaje si? do tv. Taki wygadany ch?opak na pewno ma ju? w TVN za?atwiony program... call tv. xD

Ja ?a?uj? jednego - ?e jestem za m?ody i ju? prawdopodobnie nie b?d? mia? szansy, ?eby wzi?? udzia? w "Milionerach"... Ale zawsze jest szansa, ?e dostan? si? na publiczno??, chocia? do Krakowa mam daleko. :D

Jeszcze raz gratuluj? Ma?kowi.! :D Szkoda, ?e my nie za?apiemy si? na te lody. :lol:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Moze w nastepnej reaktywacji programu. :D Albo nawet jeszcze teraz. Nie wiadomo ile program zostanie na antenie.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

Ja sie modle, zeby byl co najmniej 3 lata. :)
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

No ja tak?e gratuluj?. Pytania w Milionerach wczorajszych by?y trudne, nie by?o nic z mojej dziedziny a Maciek chyba trzy pytania pod rz?d mia? z Polskiego :neutral:
//////////
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

karolchelm pisze: a filmiki s? ju? na stronie DDTVN:
http://dziendobrytvn.onet.pl/1464217,1,aktualnosci.html
Super! Ale mi rado?? sprawi?e? tym linkiem! Dzi?ki wielkie! Jak pisa?em ju? wcze?niej bardzo chcia?em zobaczy? Ma?ka w DDTVN, ale zaspa?em a jak sprawdza?em w po?udnie na stronie DDTV, to filmikĂłw jeszcze nie by?o i ju? si? ba?em, ?e tego nie dodadz?, bo w ko?cu na stronie s? tylko fragmenty! Ale na szcz??cie dali! :tanczy:

W ogĂłle wczoraj jak ogl?da?em MilionerĂłw, to dobrze mi si? wydawa?o, ?e kojarze Ma?ka, tylko nie wiedzia?em sk?d (pomijam fakt, ?e Maciek od pierwszych chwil przypomina? mi aktora Luke'a MacFarlane'a). I jak wieczorem wszed?em na komputer, to przypomnia?o mi si? to forum na ktĂłrym od wiekĂłw nie by?em.
Maciek jeszcze raz gratuluj? i ?ycz? powodzenia na maturze! Mnie te? w tym roku czeka i zdaj? z tych samych przedmiotĂłw co Ty. No i te? mam takie samo marzenie z TVNem. Tylko czeka? a? zaczn? powstawa? Twoje fan kluby!! Masz potencjal medialny!!

Ok... Id? sobie zrobi? herbatk?, bo ju? zaraz 2 odcinek nowych MilionerĂłw!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości