Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

..ja teĹź :D
..gotowy na wszystko :lol2:
Wspaniale :lol2: A gdzie nasz "moderator" :> I Reszta ekipy :>

Bez nich ani rusz :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

obi pisze:
Alchemik pisze: :hahaha: No tak :devil: Takiego zamieszania mógł tylko Black narobić :devil: Mogłem się łatwo domyślić :devil: mimo to, bardo dziękuję Wam za wytłumaczenie tej zawiłości :lol2:
..nie ma za co :lol2:
..lubię to ludziom tłumaczyć :lol2:
..kiedyś działy się tu niestworzone rzeczy :lol2:
..teraz to jest spokĂłj i sielanka :P
..widać że spokojniejsi ludzie zaczęli się tu pojawiać :P
..i tak jest dobrze :D
Bardzo ciekawych rzeczy można się od Was dowiedzieć :D Zawsze, ilekroć pisałem to słówko zautomatyzowane, pojawiło się w rezultacie rzeczone imię i nazwisko prezentera TVN-u :lol: Nie miałem bladego pojęcia, czemu? :lol:
Ja jestem już gotowy :D I tak będzie przez najbliższy czas :D
..ja teĹź :D
..gotowy na wszystko :lol2:
[/quote]
Ja również :D Zdaje się, że nasz moderator zapomniał o planach na wieczór :lol: A mieliśmy jakoś łagodzić sobie dzisiejszy brak Agaty ;(
Ostatnio zmieniony środa 30 sty 2008, 17:50 przez king_kocur, łącznie zmieniany 1 raz.
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

king_kocur pisze:Bardzo ciekawych rzeczy można się od Was dowiedzieć :D Zawsze, ilekroć pisałem to słówko zautomatyzowane, pojawiło się w rezultacie rzeczone imię i nazwisko prezentera TVN-u :lol: Nie miałem bladego pojęcia, czemu? :lol:
..no to cieszę się że i Tobie mogłem co nieco wyjaśnić :lol2:
Ja również :D Zdaje się, że nasz moderator zapomniał o planach na wieczór :lol: A mieliśmy jakoś łagodzić sobie dzisiejszy brak Agaty ;(
..nie ma moderatora :lol2:
..nie ma teĹź notki i stajlusa ;)
..a ich marcinkowsky też wymieniał :)
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

obi pisze:
king_kocur pisze:
Ja również :D Zdaje się, że nasz moderator zapomniał o planach na wieczór :lol: A mieliśmy jakoś łagodzić sobie dzisiejszy brak Agaty ;(
..nie ma moderatora :lol2:
..nie ma teĹź notki i stajlusa ;)
..a ich marcinkowsky też wymieniał :)
stajlus melduje się na posterunku 8)

tylko nie bardzo sobie przypominam, jaki ja miałem udział tam wtedy, w tamtej dyskusji :mhm:
czy aĹź taki znaczny :>
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

stajlus , nie martw się :D !! Udział masz i to znaczący :D

A my czekamy na notkę i epsztajnek'a :D !! Wprawdzie epszt napisał w tym przedziale stronicowym tylko jednego posta ;) !! Ale poczekamy jeszcze z pól godzinki :D !!
Natomiast bez notki nie wyobraĹźam sobie reaktywacji tych stron :nie: !!

Na notkę musimy czekać :] !!

A mnie nie było , nie odzywałem się , bo jeszcze robię ostatnie zabiegi kosmetyczne :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:stajlus , nie martw się :D !! Udział masz i to znaczący :D
Skoro "moderator" tymczasowy tak Ci napisał, to nie możesz mu nie wierzyć :lol2:
A my czekamy na notkę i epsztajnek'a :D !! Wprawdzie epszt napisał w tym przedziale stronicowym tylko jednego posta ;) !! Ale poczekamy jeszcze z pól godzinki :D !!
Natomiast bez notki nie wyobraĹźam sobie reaktywacji tych stron :nie: !!
Teraz epsztajnek może żałować, że mało pisał i został wykluczony niejako z Dream-Ata-Team'u :lol2: Ale zarówno na notkę, jak i epsztajnek'a czekamy :D
A mnie nie było , nie odzywałem się , bo jeszcze robię ostatnie zabiegi kosmetyczne :lol2: !!
Obyś zbyt gruntownych poprawek nie nanosił :uwaga: Ja wszystkiego się dopatrzę :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:A my czekamy na notkę i epsztajnek'a :D !! Wprawdzie epszt napisał w tym przedziale stronicowym tylko jednego posta ;) !! Ale poczekamy jeszcze z pól godzinki :D !!
Natomiast bez notki nie wyobraĹźam sobie reaktywacji tych stron :nie: !!
Teraz epsztajnek może żałować, że mało pisał i został wykluczony niejako z Dream-Ata-Team'u :lol2: Ale zarówno na notkę, jak i epsztajnek'a czekamy :D
Znowu czułam, że mnie obgadujecie :lol2: Ale dopiero teraz zajrzałam, żeby sprawdzić, czy publicznie :devil:
Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:A mnie nie było , nie odzywałem się , bo jeszcze robię ostatnie zabiegi kosmetyczne :lol2: !!
Obyś zbyt gruntownych poprawek nie nanosił :uwaga: Ja wszystkiego się dopatrzę :lol2:
Do twarzy Ci marcinkowsky z tytułem moderatora :devil:
Pamiętaj, że i ja rozliczę Cię z każdego capsa :devil:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:
Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:A my czekamy na notkę i epsztajnek'a :D !! Wprawdzie epszt napisał w tym przedziale stronicowym tylko jednego posta ;) !! Ale poczekamy jeszcze z pól godzinki :D !!
Natomiast bez notki nie wyobraĹźam sobie reaktywacji tych stron :nie: !!
Teraz epsztajnek może żałować, że mało pisał i został wykluczony niejako z Dream-Ata-Team'u :lol2: Ale zarówno na notkę, jak i epsztajnek'a czekamy :D
Znowu czułam, że mnie obgadujecie :lol2: Ale dopiero teraz zajrzałam, żeby sprawdzić, czy publicznie :devil:
I jest nasz skarb :jupi: !! Czułem , że nas nie zawiedziesz :* !!
Jeśli chodzi o epsztajnek'a , to może zdąży się pojawić do momentu , kiedy dotrzemy do jego posta :lol2: ?? Zobaczymy jak nam to pójdzie :lol2: ??
not that kind pisze:
Alchemik pisze:Obyś zbyt gruntownych poprawek nie nanosił :uwaga: Ja wszystkiego się dopatrzę :lol2:
Do twarzy Ci marcinkowsky z tytułem moderatora :devil:
Pamiętaj, że i ja rozliczę Cię z każdego capsa :devil:
Dziękuję za wszelakie komplementy i za to , że przez Was będę teraz działał pod presją :lol2: !!

Tutaj kończy się dyskusja, a właściwie to urywa się i czytający (ewentualny czytający :lol2: ) czuje się , jakby wpadał w przepaść :lol2: !! Gwoli przypomnienia , chociaż pewnie pamiętacie , że gdy raz podczas awarii forum udało mi się wejść w starą wersję forum odzyskałem te 3 stracone strony :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

Ja sobie tego odzyskiwania tych stron na razie jeszcze nie wyobraĹźam :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Tu nie ma nic do wyobraĹźania :lol2: !!

Po prostu czekaj na znak ode mnie :lol2: !!

Tak się to zaczyna i tak to wyglądało forum na tamtejszej 380 stronie :lol2: :arrow:
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
stajlus pisze:
marcinkowsky pisze:Tylko nie tak pesymistycznie :stop: !! Jeszcze sporo cudownych momentów i chwil przed nami -przed nami fanami i przed Agatką :P !! Chwil , które zbliżą nas do siebie :lol2: !!
nie wyobrażam sobie, co by być to mogło :mhm:
zakładam, że coś więcej aniżeli zwykła wymiana serdeczności w mailach z okazji świąt różnorakich? :lol2:
Poniosło mnie wczoraj trochę , na falach wyobraźni :devil: !! Jak zwykle , kiedy mam mało czasu i mój umysł zmuszony jest pracować ze zdwojoną albo nawet i ze strojoną mocą :devil: !! Więc już się nad tym , co by to mogło być więcej niż maile nie zastanawiajmy -dobrze : :D ?? Powiedzmy , że na tej ogromnej wymianie mailowej w szukaniu innych dróg kontaktu poprzestaniemy :P !! :lol2:

stajlus pisze: na całe życie z pewnością tamta wpadka jej nie okaleczyła :D
ale teraz może jest skutecznym hamulcem przed całkowitym wyswobodzeniem się :mhm: nie wiem :D spekuluję tylko ;)
Pozbierać to się już pozbierała Agatka na pewno dawno temu :D !! Czasami mam jednak wrażenie , że jest coś co Agatkę powstrzymuje przed takim totalnym pokazaniem nam prawdziwej jej :D Czy to , o czym pisaliśmy wczoraj -ta wpadka , to nie wiem :D ?? Nie wiem też , czy rozumiecie o co mi chodzi :lol2: ??

stajlus pisze: ''gdyby nie nadzieja, serce by pękło'' :D
I dlatego nadzieja zawsze umiera ostatnia :devil: !!
Jakby Agatka pojawiła sie w tvn24 , to głośno krzyczcie , co bym usłyszał :lol2: !! :*
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

marcinkowsky pisze: I dlatego nadzieja zawsze umiera ostatnia :devil: !!
Jakby Agatka pojawiła sie w tvn24 , to głośno krzyczcie , co bym usłyszał :lol2: !! :*
Uuuuwaaaagaaaaa!!! :lol:

Agata we Włocławkuuuuuuuuuuuu!!! :lol:


A ja wpadam jeszcze z linkami do niedzielnych serwisĂłw :D
:arrow: część I , czyli raport wieczorny :D
:arrow: część II , czyli serwis po 23. i końcówka podsumowania dnia :lol2:

Mam nadzieję, że tym razem nic nie pokręciłem :lol2:

--------------------
Aktualizacja :lol2: JuĹź wszystko rozumiem :lol2:
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

marcinkowsky pisze:
stajlus pisze: na całe życie z pewnością tamta wpadka jej nie okaleczyła :D
ale teraz może jest skutecznym hamulcem przed całkowitym wyswobodzeniem się :mhm: nie wiem :D spekuluję tylko ;)
Pozbierać to się już pozbierała Agatka na pewno dawno temu :D !! Czasami mam jednak wrażenie , że jest coś co Agatkę powstrzymuje przed takim totalnym pokazaniem nam prawdziwej jej :D Czy to , o czym pisaliśmy wczoraj -ta wpadka , to nie wiem :D ?? Nie wiem też , czy rozumiecie o co mi chodzi :lol2: ??
..niezłą postawiliście diagnozę :mhm:
..może być w tym coś z prawdy :mhm:
..może być że jakieś rany jeszcze po tamtym incydencie się nie zabliźniły :mhm:
..miejmy jednak nadzieję że nie o to chodzi :D
..że nie dlatego Agatka się do nas m.in. nie uśmiecha :neutral:
king_kocur pisze:Uuuuwaaaagaaaaa!!! :lol:

Agata we Włocławkuuuuuuuuuuuu!!! :lol:
..co ona tam - tak daleko od Poznania robi :?: :o
..ile miała wejść :?: :rozglada:
..piszcie prędko :rydzyk:

---------------
Aktualizacja :lol2: JuĹź wszystko rozumiem :lol2:
..ja teĹź :jupi:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Post autor: king_kocur »

MĂłwi o problemach tamtejszego szpitala :]
..ile miała wejść :?: :rozglada:
Jak na ten moment jedno tylko :(
Kolejne wejścia stoją pod znakiem zapytania :/
Pojawił się inny ważny temat: odwołane posiedzenie rządu :? Którym to tematem TVN24 żyje w każdej sekundzie emitowanej w eterze :hyh:
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

king_kocur pisze: MĂłwi o problemach tamtejszego szpitala :]
..no tak :lol2:
..bo o czym innym tu nadawać relacje spoza Warszawy :lol2:
king_kocur pisze: Kolejne wejścia stoją pod znakiem zapytania :/
Pojawił się inny ważny temat: odwołane posiedzenie rządu :? Którym to tematem TVN24 żyje w każdej sekundzie emitowanej w eterze :hyh:
..cholera :/
..niedobrze :/
..może być naprawdę mało okazji do wejść na żywo :/

..a kingi - masz jakieś capsy..nagrania :rozglada:
..albo opisz jak wszystko w relacji wyglądało :)
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

obi pisze:
king_kocur pisze:Kolejne wejścia stoją pod znakiem zapytania :/
Pojawił się inny ważny temat: odwołane posiedzenie rządu :? Którym to tematem TVN24 żyje w każdej sekundzie emitowanej w eterze :hyh:
..cholera :/
..niedobrze :/
..może być naprawdę mało okazji do wejść na żywo :/
ale jedno ściśle wiąże się z drugim :D
odwołali posiedzenie zapewne z tego powodu, że nie mają pomysłu na to jak szpitalom pomóc :D
w związku z powyższym, znając praktyki tvn24 będą rozdmuchiwać ten temat :tanczy:

a Agata stoi przed szpitalem (jako jedna z wielu reporterĂłw) :)
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 9 gości