Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

stajlus pisze:to nie może być prawda :shock: skąd masz takie informacje? :shock: :shock:

dlaczego Wy w nie wierzycie? :> :shock:
..bo nie wiem czemu zoha8 zawsze dawała nam tu trafione informacje na temat Agatki urlopów :(
..nigdy jednak te informacje nie były tak tragiczne dla nas ;(
..urlop Agatki nigdy tak długo nie trwał jak ma teraz trwać ;(
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obi pisze:
stajlus pisze:to nie może być prawda :shock: skąd masz takie informacje? :shock: :shock:

dlaczego Wy w nie wierzycie? :> :shock:
..bo nie wiem czemu zoha8 zawsze dawała nam tu trafione informacje na temat Agatki urlopów :(
..nigdy jednak te informacje nie były tak tragiczne dla nas ;(
..urlop Agatki nigdy tak długo nie trwał jak ma teraz trwać ;(
Ja wierzę , bo inni wierzą :lol2: !! Idę za tłumem :lol2: !!
Wszystko idzie jednak nie tak jak powinno ;( !! Forum szwankuje -nawet pocieszać się wzajemnie nie możemy ;( !!
not that kind pisze:
obi pisze:..noteczko nie będzie że 'jakoś to będzie' ;(

..bo Agatki zbyt długo nie będzie ;( ;( ;(
To ja już nie wiem jak mam Was pocieszyć :roll: Może dzięki temu, że nie będzie Agaty podczas sesji egzaminacyjnej nikt Was nie będzie rozpraszał? :lol:
Przecież Agatka dodaje nam skrzyyydeł ;( !! Kto nas teraz będzie uskrzydlał w momencie , kiedy tego najbardziej potrzebujemy :( ?? ;(

No i zasadnicze pytanie -dlaczego na tak dłuuugo Agatka postanowiła od nas uciec :uhh: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

marcinkowsky pisze:Ja wierzę , bo inni wierzą :lol2: !! Idę za tłumem :lol2: !!
Wszystko idzie jednak nie tak jak powinno ;( !! Forum szwankuje -nawet pocieszać się wzajemnie nie możemy ;( !!
..mi juĹź nic nie pomoĹźe - nawet dyskusja ;(
..bo przecieĹź dyskutujemy tylko o urlopie Agatki ;(
..a to mnie jeszcze bardziej pogrąża w smutku ;(
..a urlop Agatki = rozstanie z nami ;(

..jak boli.. ;( ;(
Przecież Agatka dodaje nam skrzyyydeł ;( !! Kto nas teraz będzie uskrzydlał w momencie , kiedy tego najbardziej potrzebujemy :( ?? ;(
..za mocno się od niej uzależniliśmy ;(
..ale to było podejrzane że ostatnio tak dużo pracuje ;(

..teraz musi dłużej odpocząć :rozglada:
No i zasadnicze pytanie -dlaczego na tak dłuuugo Agatka postanowiła od nas uciec :uhh: ??
..nie wiem :?: :(
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: epsztajnek »

No i zasadnicze pytanie -dlaczego na tak dłuuugo Agatka postanowiła od nas uciec :uhh:
Zoha zdradź trochę tajemnicy... :rydzyk:
Szykuje się podróż poślubna :?: :(
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

O rany :shock: ?? Co za zmiany :o !! Ja jestem prawicowy , więc te awki po prawej stronie jak najbardziej mi się podobają :lol2: !! Teraz jest nawet logiczniej :lol2: !!
Chyba się nei przyzwyczaję do nowego look'u forum :szalony: !! No to trochę to mnie oddaliło od ponurej myśli o urlopie Agatki :lol2: !! :rozglada:
epsztajnek pisze:
No i zasadnicze pytanie -dlaczego na tak dłuuugo Agatka postanowiła od nas uciec :uhh:
Zoha zdradź trochę tajemnicy... :rydzyk:
Szykuje się podróż poślubna :?: :(
Wątpię ;) !! Chociaż nie wykluczam :lol2: !! Dobrze by zresztą było :lol2: !! Bo byśmy mieli już to z głowy :lol2: !! no i podróż poślubną , czyli rozstanie Agatki z nami też już byśmy przerobili :lol2: !!
A jeśli nie podróż poślubna i nie urlop , to może jakieś szkolenie :mhm: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:O rany :shock: ?? Co za zmiany :o !! Ja jestem prawicowy , więc te awki po prawej stronie jak najbardziej mi się podobają :lol2: !! Teraz jest nawet logiczniej :lol2: !!
Chyba się nei przyzwyczaję do nowego look'u forum :szalony: !! No to trochę to mnie oddaliło od ponurej myśli o urlopie Agatki :lol2: !! :rozglada:

Nowocześniej teraz forum wygląda :brawa: Trochę jednak potrwa, zanim się do przyzwyczaję :lol2:
Bardziej skomplikowane jest :D Ale wszytko do ogarnięcia :lol2:
marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:Szykuje się podróż poślubna :?: :(
Wątpię ;) !! Chociaż nie wykluczam :lol2: !! Dobrze by zresztą było :lol2: !! Bo byśmy mieli już to z głowy :lol2: !! no i podróż poślubną , czyli rozstanie Agatki z nami też już byśmy przerobili :lol2: !!
Podróż poślubna, jeśli ślub był :lol2: A ustaliliśmy, że go nie było :lol2: Teraz raczej ślubu, a co istotne wesela nie będzie, bo kończy się lada dzień karnawał i zaczyna Wielki Post :< Dla większości jest to istotny problem :D
marcinkowsky pisze:A jeśli nie podróż poślubna i nie urlop , to może jakieś szkolenie :mhm: ??

Agata miałaby się jeszcze dokształcać ? :o :lol2:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Nowocześniej teraz forum wygląda :brawa: Trochę jednak potrwa, zanim się do przyzwyczaję :lol2:
Bardziej skomplikowane jest :D Ale wszytko do ogarnięcia :lol2:
A Ty noteczko musiałaś znak w awku zmienić :hahaha: !!
not that kind pisze:Podróż poślubna, jeśli ślub był :lol2: A ustaliliśmy, że go nie było :lol2: Teraz raczej ślubu, a co istotne wesela nie będzie, bo kończy się lada dzień karnawał i zaczyna Wielki Post :< Dla większości jest to istotny problem :D
Święte słowa :] !! :aniol: Ksiądz by pewnie nie udzielił ślubu w wielkim poście :devil: !! Chyba , że biorą tylk ocywilny :mhm: ?? A diabli wiedzą :devil: !! Tylko , że z tą pewnością co do tego , że Agatka nie wyszła jeszcze za mąż to może różnie być ;) !! Wobec tego to , czego doświadczamy teraz , to faktycznie może być zaległa podróż poślubna :mhm: ??
not that kind pisze:Agata miałaby się jeszcze dokształcać ? :o :lol2:
:rozglada: Noooo .... :rozglada: ?? Żeby być jeszcze doskonalszą :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

oo kurde :shock: ja się tu nie odnajdę :hmm:
pisuję na różnych forach, ale to nigdy nie przechodziło tak ogromnej transformacji :shock:

za dużo zmian i porażających nowinek jak dla mnie :neutral:
w sumie to dobrze, że nie ma na razie Agaty, to będę miał czas na oswojenie się z nowym wyglądem forum :roll:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:oo kurde :shock: ja się tu nie odnajdę :hmm:
pisuję na różnych forach, ale to nigdy nie przechodziło tak ogromnej transformacji :shock:
No , chyba tak dużej nie przechodziło :D !! Przynajmniej ja nie pamiętam :lol2: !! Ale bardzo mi się podobają te zmiany :tanczy: !! I jak już pisałem nieco mnie odciągnęły od problemów "sercowych" mających związek ze zniknięciem Agatki :) !! :rozglada:
stajlus pisze:za dużo zmian i porażających nowinek jak dla mnie :neutral:
w sumie to dobrze, że nie ma na razie Agaty, to będę miał czas na oswojenie się z nowym wyglądem forum :roll:
No nie wiem , czy bez obecności w tvn24 Agatki pójdzie Ci sprawniej :nie: ?? !! Gdyby ona była z nami , musiałbyś przejść przyśpieszony kurs oswajania się i byłoby to z pożytkiem dla wszystkich :lol2: !! :tanczy: A w obecnej sytuacji ..... ;( !! będziesz się ociągał z nauką , bo nie ma inspiracji w pobliżu .,..... ;( !! ;( !! ;( ;( ;( ;( !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: epsztajnek »

Podróż poślubna, jeśli ślub był :lol2: A ustaliliśmy, że go nie było :lol2: Teraz raczej ślubu, a co istotne wesela nie będzie, bo kończy się lada dzień karnawał i zaczyna Wielki Post :< Dla większości jest to istotny problem :D
Zgadzam się z wami :aniol: Ale rozumowałem tak... skoro zoha twierdzi , że mamy czekać do wiosny... no właśnie ... do Wielkiej Nocy... kiedy będzie można zawrzeć związek .... A najlepiej niech nie będzie taka tajemnicza i zdradzi nam coś więcej, bo rzeczywiście - w domysłach możemy się zaplątać :devil:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:Ale rozumowałem tak... skoro zoha twierdzi , że mamy czekać do wiosny... no właśnie ... do Wielkiej Nocy... kiedy będzie można zawrzeć związek ....
To jak :mhm: ?? Węszysz podróż........ przedślubną :> ?? :lol: A ślub dopiero po podróży po poście -w Wielkanoc :> ?? :lol2: Może być i tak :lol2: !! Przecież teraz mamy takie zakręcone czasy :lol2: !!
epsztajnek pisze:A najlepiej niech nie będzie taka tajemnicza i zdradzi nam coś więcej, bo rzeczywiście - w domysłach możemy się zaplątać :devil:
A przede wszystkim pójść za daleko :devil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

Od kilku dni próbuję się do Was przedostać i... mam nadzieję, że uda mi się to teraz :rydzyk:

413 strona nie jest dla mnie szczęśliwą ;(

Po pierwsze zmiany na forum - za stary jestem na takie zawirowania :devil: A poza tym, jak ja się do czegoś przyzwyczaję... :devil: to po zmianach starego, przez dłuuuugie tygodnie nie mogę przyzwyczaić się do nowego :devil: Lecz pocieszające jest to, że zmiany odbyły się w kierunku ku lepszemu, więc być może tym razem tak źle z moim przestawianiem się nie będzie :lol2:

Po drugie, w nawiązaniu zresztą do pierwszego, przez ostatnie dni nie mogłem dostać się na forum :/ Przeczytałem jedynie informację od "zoha8" i... i nie mogłem wyrazić wobec Was mojego smutku ;( Miałem jednak więcej czasu na przemyślenia i pozbieranie sie po tej druzgocącej informacji... Chociaż to marne pocieszenie, kiedy ma się perspektywę tak długotrwałego rozstania z Agattą ;(
marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Podróż poślubna, jeśli ślub był :lol2: A ustaliliśmy, że go nie było :lol2: Teraz raczej ślubu, a co istotne wesela nie będzie, bo kończy się lada dzień karnawał i zaczyna Wielki Post :< Dla większości jest to istotny problem :D
Święte słowa :] !! :aniol: Ksiądz by pewnie nie udzielił ślubu w wielkim poście :devil: !! Chyba , że biorą tylk ocywilny :mhm: ?? A diabli wiedzą :devil: !! Tylko , że z tą pewnością co do tego , że Agatka nie wyszła jeszcze za mąż to może różnie być ;) !! Wobec tego to , czego doświadczamy teraz , to faktycznie może być zaległa podróż poślubna :mhm: ??
Teraz będą mnożyły się teorie, próbujące wytłumaczyć nam: dlaczego tak długo... :lol2: Każda jednak teza, postawiona w formie pytającej, będzie dla nas retoryczną :neutral: Chyba, że ktoś doinformowany i zorientowany w temacie będzie łaskaw nas "oświecić" :lol2:

;( zoha8 napisała, że Agatty nie będzie do wiosny? :uhh: Uznając za początek kalendarzowej wiosny 21 marca i biorąc pod uwagę fakt, że w tę środę mamy Popielec, zaczynający 40-dniowy okres Wielkiego Postu, mający swój kres w postaci Świąt Wielkanocnych, w tym roku w dniach 23 i 24 marca, można sądzić, że Agatta znikając na czas postu, ułatwiła nam, a właściwie to dokonała za nas wyboru wyrzeczenia się przyjemności i umartwienia przez to ciała i duszy na ten właśnie czas :neutral:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Od kilku dni próbuję się do Was przedostać i... mam nadzieję, że uda mi się to teraz :rydzyk:
Al -tak myślałem , że nie ma Cię przez problemy techniczne , ale nachodziła mnie też inna myśl , że może załamałeś się psychicznie po tym , jakie wieści zapodała nam zoha :rozglada: ? Cieszę się jednak , że wszystko .. no prawie wszystko jest ok :) !! :rozglada:
Alchemik pisze: ;( zoha8 napisała, że Agatty nie będzie do wiosny? :uhh: Uznając za początek kalendarzowej wiosny 21 marca i biorąc pod uwagę fakt, że w tę środę mamy Popielec, zaczynający 40-dniowy okres Wielkiego Postu, mający swój kres w postaci Świąt Wielkanocnych, w tym roku w dniach 23 i 24 marca, można sądzić, że Agatta znikając na czas postu, ułatwiła nam, a właściwie to dokonała za nas wyboru wyrzeczenia się przyjemności i umartwienia przez to ciała i duszy na ten właśnie czas :neutral:
Takiego postu jeszcze nigdy nie przeżywałem ;( !! Wszystkie moje najcięższe grzechy zostaną mi odpuszczone jeśli przez cały post nie będę mógł oglądać Agatki ;( !!

Gorzej jeśli to właśnie Agatka zdecydowała umartwiać się przez 40 dni i nocy na jakiejś pustyni :rozglada: ?? ;(
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:Od kilku dni próbuję się do Was przedostać i... mam nadzieję, że uda mi się to teraz :rydzyk:
Al -tak myślałem , że nie ma Cię przez problemy techniczne , ale nachodziła mnie też inna myśl , że może załamałeś się psychicznie po tym , jakie wieści zapodała nam zoha :rozglada: ? Cieszę się jednak , że wszystko .. no prawie wszystko jest ok :) !! :rozglada:
..Al Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..przytul Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

..tak mi źle Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze: ;( zoha8 napisała, że Agatty nie będzie do wiosny? :uhh: Uznając za początek kalendarzowej wiosny 21 marca i biorąc pod uwagę fakt, że w tę środę mamy Popielec, zaczynający 40-dniowy okres Wielkiego Postu, mający swój kres w postaci Świąt Wielkanocnych, w tym roku w dniach 23 i 24 marca, można sądzić, że Agatta znikając na czas postu, ułatwiła nam, a właściwie to dokonała za nas wyboru wyrzeczenia się przyjemności i umartwienia przez to ciała i duszy na ten właśnie czas :neutral:
Takiego postu jeszcze nigdy nie przeżywałem ;( !! Wszystkie moje najcięższe grzechy zostaną mi odpuszczone jeśli przez cały post nie będę mógł oglądać Agatki ;( !!
..post :uhh:
..to nie jest tylko post :uhh:
..to są katusze rozłąki ;(
marcinkowsky pisze:Gorzej jeśli to właśnie Agatka zdecydowała umartwiać się przez 40 dni i nocy na jakiejś pustyni :rozglada: ?? ;(
..będziemy tak przez 40 dni i nocy wymyślali dlaczego tak długo nie ma i nie będzie Agatki :uhh:
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re:

Post autor: marcinkowsky »

obi :lol2: !! No już nie rycz :ban: !! musimy wziąć się w garść :uwaga: !! Dziećmi nie jesteśmy :lol2: !! Pomyśl sobie , że Agatka taką rozłąkę ze swoim ukochanym musi częściej i dłużej przeżywać , niż my rozłąkę z nią -nauczmy się nią bez smutku dzielić :) !!
Boże :hmm: !! I ja to piszę -nie wierzę :szalony: !! Nie posądzałem siebie o taką szczodrość :szalony: !!
obi pisze:..post :uhh:
..to nie jest tylko post :uhh:
..to są katusze rozłąki ;(
marcinkowsky pisze:Gorzej jeśli to właśnie Agatka zdecydowała umartwiać się przez 40 dni i nocy na jakiejś pustyni :rozglada: ?? ;(
..będziemy tak przez 40 dni i nocy wymyślali dlaczego tak długo nie ma i nie będzie Agatki :uhh:
Powiedzmy , że najbliżej prawdy będzie teoria mówiąca o tym , że Agatka przez 40 dni i 40 nocy będzie hulać do upadłego w towarzystwie swojego faceta i jego i ich wspólnych znajomych :tanczy: !! I co :lol2: ?? Lepiej Ci :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 27 gości