Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

I mi narobil apetytu od rana z tymi pączkami :lol:
Tomasza Wasilewskiego tez zapchal pączuszkiem, odebral mu pilocika do planszy pogodowej i sam prowadzil prognoze gdy w tym czasie pan Tomasz sie zajadal smakolykiem. A gdy zwrocil uwage Jarkowi ze ma naciskac na zielony guzik, to Jarek odpowiedzial mu: "Nie mowi sie w trakcie jedzenia!" :D
Obrazek
Jaroslaw z redaktorem Pałasińskim.
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Post autor: Zuzu »

Tak spokojnie można powiedzieć, że poranek był dzisiaj bardzo smaczny... :lol: ja nie widziałam ale mama mi coś mówiła że rano jakoś po 6 Jarek w czasie pogody stał plecami do Tomka Wasilewskiego :lol: :lol: potem w kilku kolejnych prognozach Tomek się nie pojawiał, potem wrócił, bo go pewnie Jarek pączkami przekupił... :P :lol2:
Poranek jak zawsze super, aż chce się wstawać (nawet w ferie :) ) no oczywiście mam nadzieję, że i jutro będę miała motywację żeby wcześniej wstać :P

[ Dodano: Sob Lut 02, 2008 10:21 am ]
Sobotni poranek jak zwykle super, a morderstwo laptopa na końcu to w ogóle wymiata :P ciekawe czy jutro dowiemy się co z niego zostało :lol:
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

Dzisiaj Kuźniar na koniec poranka zrzucił z góry laptopa. On to ma pomysły :D.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Capsy z tegoĹź wydarzenia :lol:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Post autor: Zuzu »

Super dzięki kamilo twoje capsy sie przydają :P :lol: dokładniej przedstawiają opisaną sytuację :lol: :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jeszcze dokładniej widać to na filmiku :arrow: http://www.tvn24.pl/26086,1537468,wiadomosc.html ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Dorotka969 »

nie ma co akcja z laptopem była najlepsza :D na początku to się zastanawiałam "kurde, co tam u góry robi Jarek?? czy coś przegapiłam??" ale później jak już zobaczyłam, że ma laptopa, to wiedziałam, że cosik sie będzie działo :) cóż nie ma to jak Poranek z Jarkiem i Jego pomysły :)
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Zuzu »

No Jarek i Jego pomysły zaskakują, ale ja to lubię i czekam na nowe :lol: ... :tanczy: Już nie mogę się doczekać kolejnego Poranka :D Myślałam, że będzie w poniedziałek, no ale cóż poczekam może pojawi się pod koniec tygodnia :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jarek już dziś zaczął poranne dyżury :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Z wywiadu z J. Muchą :arrow:
Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: maxxx »

Żeby tak każdy był z załogi kadrowany :roll: :lol2: Ale jest Jarek-detektyw :tanczy: :arrow:

Obrazek

Podsłuchuje Krzyśka,radocha :lol2: :arrow:

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Nika »

maxxx pisze:Żeby tak każdy był z załogi kadrowany
Jestem za! :P
Ale jest Jarek-detektyw
Jarek "uchachany" detektyw chciales powiedziec :lol2: Podsluchiwal Krzyska i dowiedzial sie tylko tyle, ze Krzysztof, aby na pewno przygotowywuje sie do nastepnego serwisu. I sugerowal, ze ktos tam w tle niby przeklnal, ale zaznaczyl ze to na pewno nie redaktor Gorlicki, bo on tak nie klnie. :szalony:
P.S. Te pufy na, ktorych siedza sa niesamowicie oczojeb..., ale wygladaja na wygodne, ciekawe czy raz po raz ucina sobie ktos na nich drzemkę ?! :lol2:
Kania
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: piątek 01 gru 2006, 18:41

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Kania »

Szkoda ze tego nie widziałam. Sesja i egzamin w sobote ktos zaplanował. widziałam tylko poczatek. Jarek cos wspominal o kntuzji.
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Dorotka969 »

ja wiedziałam, że warto było wstać o 8 i włączyć Poranek :):) Jarek był dzisiaj niemożliwy :D zgadzam się kanapy niezłe :D nie zdziwiłabym się jakby na jednej kimał Jarek a na drugim Krzysiu :D:D a teraz już idę spać by wstać na kolejny Poranek :))
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Zuzu »

Sobota i niedziela z Jarkiem w TVN24 jak zawsze suuupeeerrr :lol: 8) No i jutro też będzie-tym bardziej super...a w sondzie TVN24 na najseksowniejszego Polaka nadal zajmuje drugie miejsce, i o to chodzi....(ale mogłoby być pierwsze :P )
http://www.tvn24.pl/26086,1538271,wiado ... nda1000900 - i głosujemy dalej :D :D
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Dorotka969 »

zagłosowane :D:D kurcze jutro pierwszy dzień po feriach w szkole...;/ ale dobrze, że Jarek będzie w Poranku to się rozbudzę :)))
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości