Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: TinkiWinki »

not that kind pisze: To miał być dowcip :lol2: Zaczerpnięty zresztą od Kabaretu Potem (Tinki Winki zaraz mnie posądzi o brak kreatywności :devil: )
Prawdę mówiąc nigdy nie trawiłem dowcipów tego kabaretu, więc się nie wypowiem :D
not that kind pisze:Ja sprawdziłem i razem z filmami ze stycznia mam prawie 4 GB :lol2: !!
Hmm, i na co Wam to? Za dwa lata zaznaczycie folder Agatka Tomaszewska i klikniecie delete. Za pięć na dźwięk nazwiska Tomaszewska (lub innego :D) tylko się lekko uśmiechniecie i przypomnicie stare czasy. Za dziesięć, kiedy ją zobaczycie w tv, to tylko na ułamek sekundy coś tam w głowie zadzwoni i bezwiednie przełączycie na następny kanał.
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: epsztajnek »

Hmm, i na co Wam to? Za dwa lata zaznaczycie folder Agatka Tomaszewska i klikniecie delete. Za pięć na dźwięk nazwiska Tomaszewska (lub innego :D) tylko się lekko uśmiechniecie i przypomnicie stare czasy. Za dziesięć, kiedy ją zobaczycie w tv, to tylko na ułamek sekundy coś tam w głowie zadzwoni i bezwiednie przełączycie na następny kanał.
Rozumiem, że piszesz jako forumowy prowokator :D więc nie będę ciskał gromów. Powiem ci tylko, że z przyjemnością, od czasu do czasu przeglądam materiały z paniami z TV z początku dekady , także z tymi , które zniknęły już z ekranu i tylko żałuję, że z oczywistych względów technicznych mam z tamtych czasów tak mało, kiepskiej jakości, materiałów. No ale ja te materiały mam na CD - Read Only :devil: klawisz Delete nic nie da :devil:
I dlatego od półtora roku zbieram materiały już na DVD. Gdybyś zobaczył ile tego uzbierałem , z pewnością popukał byś się w głowę i poradził skorzystanie z usług agencji towarzyskiej w celu rozwiązania problemów :lol2: ( żebyśmy się tylko dobrze zrozumieli, mówię wyłącznie o prezenterkach i dziennikarkach TV )
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: epsztajnek »

Wlaśnie sprzed poznańskiej prokuratury nadaje relacje Joanna Komolka. I w pierwszej sekundzie odruchowo pomyślalem "Może Agata dziś wieczorem będzie w studio" ... ;(
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

TinkiWinki pisze:
not that kind pisze:Ja sprawdziłem i razem z filmami ze stycznia mam prawie 4 GB :lol2: !!
Hmm, i na co Wam to? Za dwa lata zaznaczycie folder Agatka Tomaszewska i klikniecie delete. Za pięć na dźwięk nazwiska Tomaszewska (lub innego :D) tylko się lekko uśmiechniecie i przypomnicie stare czasy. Za dziesięć, kiedy ją zobaczycie w tv, to tylko na ułamek sekundy coś tam w głowie zadzwoni i bezwiednie przełączycie na następny kanał.
..notka na pewno tyle nie ma Agatki ;)
..bo mi mówiła że kasuje nagrania zaraz prawie na drugi dzień po nagraniu ;(
..oczywiście wcześniej się z nami dzieli - jeśli jest potrzeba bo kingi nawala :lol2:
..już teraz widzisz Tinki kasuje :lol2:

..ale to notka - ona nie jest taką wielką fanką jak my :lol2:

..ja ci powiem że jestem kolekcjonerem i niczego się nie pozbywam :lol2:
..na taśmach VHS mam nawet odcinki 'Dynastii' - znasz ten serial :?: :devil:
..ja jako dziecko byłem fanem :jupi:
..mam mnóstwo taśm z filmami..teledyskami..koncertami :szalony:
..żal mi ich wyrzucać ;)
..nawet jeśli ich nie oglądam :D

..a to co łączy mnie teraz z Agatką jest wyjątkowe :)
..mam z nią kontakt :D
..korespondujemy ze sobą :lol2:
..nie mógłbym wszystkiego co ma z nią związek za 5..10..czy 15 lat ot tak skasować :nie:
..to tak by było jakbym najpiękniejszą część swojej młodości skasował :D
..możesz być pewien że nawet kiedy będę staruszkiem będę pamiętał o pięknej Agatce z tvn24 :racja:
Wlaśnie sprzed poznańskiej prokuratury nadaje relacje Joanna Komolka. I w pierwszej sekundzie odruchowo pomyślalem "Może Agata dziś wieczorem będzie w studio" ... ;(
..a ja postanowiłem że do wiosny nie będę miał złudzeń :lol2:
..nawet nie włączałem dzis tvn24 ;)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

obieżyświat pisze:
}{ypnosea pisze:
marcinkowsky pisze:kingi nam kompiluje ,żeby nas na duchu podnieść :lol2: !! Oczywiście dopóki nie wróci Agatka i sama za jej zgodą nie przyozdobi jakiejś krajowej okładki :tanczy: !!
A to sobie bardzo pomysłowo umilacie czas oczekiwania :lol: Pytanie, czy skutecznie? ;)
..200% skuteczności :szalony:
Wczoraj nie zdążyłem pochwalić king_kocura za ostanie, najsmakowitsze kąski :lol2: Z okładką Maxima poradziłeś sobie przednio, więc możesz śmiało skorzystać z przecieku od Tinki Winkiego i już tworzyć oryginalną okładkę magazynu na "P" :lol2: Przecież o seksapilu kobiet i sam twarz może zaświadczyć :szalony:
epsztajnek pisze:
Hmm, i na co Wam to? Za dwa lata zaznaczycie folder Agatka Tomaszewska i klikniecie delete. Za pięć na dźwięk nazwiska Tomaszewska (lub innego :D) tylko się lekko uśmiechniecie i przypomnicie stare czasy. Za dziesięć, kiedy ją zobaczycie w tv, to tylko na ułamek sekundy coś tam w głowie zadzwoni i bezwiednie przełączycie na następny kanał.
Rozumiem, że piszesz jako forumowy prowokator :D
Tylko i wyłącznie prowokator :lol2: Z wdziękiem nas prowokuje :hahaha: O takiej wspaniałej kobiecie jak Agata nigdy się nie zapomina :nie: Choćby widziało ją przez ułamek sekundy :)
A chyba nie muszę nikomu przypominać, ile godzin z naszego życia spędzamy... spędziliśmy do tej pory u boku Agatty? :lol2:
TinkiWinki pisze:Jeszcze jedno co mnie bardzo ciekawi. Ile MB (GB?) capsów, filmików z @ w roli głównej macie na swoich dyskach? :D Pochwalcie się.
Nie mogę się w ogóle przyznać, że takowy folder posiadam :red: :cicho:
obieżyświat pisze:
epsztajnek pisze:Wlaśnie sprzed poznańskiej prokuratury nadaje relacje Joanna Komolka. I w pierwszej sekundzie odruchowo pomyślalem "Może Agata dziś wieczorem będzie w studio" ... ;(
..a ja postanowiłem że do wiosny nie będę miał złudzeń :lol2:
..nawet nie włączałem dzis tvn24 ;)
Ja włączam ;( Ponieważ wyglądam jeszcze jednej... wiosny ;( Wiosny, która niestety też chyba cały czas zimuje ;(
Ale kończę już z tym zasmucaniem ;( Wczoraj niechcący wprowadziłem atmosferę smutku, dzisiaj chcę tego uniknąć :D
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Funckyrella »

Oj chłopaczki ;( Kiedy dowiedziałam się o urlopie Agaty (do wiosny? :shock: ), pomyślałam, że muszę znaleźć w końcu minutkę i Was pocieszyć :) Tylko nie wiem jak :mhm:
Na szczęście trzymacie się całkiem nieźle :) Największy sceptyk-prowokator zdecydował się Wam owocnie towarzyszyć :lol2: Myślę, że on pomoże Wam zakrzyczeć tę tęsknotę do Agatki :) A jeśli będzie nieskuteczny to ja postaram się coś wymyślić :lol2:
Może jak powiem Black'owi, że Agaty nie ma - najprawdopodobniej w kraju :lol2: to wpadnie do Was i też pocieszy? :) No w końcu jak jej nie ma, to nie będzie go kusiło, żeby pisać opinie na jej temat :lol2:

PS Jak tu inaczej :lol2: Ładniej :o
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

Funckyrella pisze:Oj chłopaczki ;(
Oj, Funcky :* Myślałem, że już na dobre o nas zapomniałaś :(
Kiedy dowiedziałam się o urlopie Agaty (do wiosny? :shock: ), pomyślałam, że muszę znaleźć w końcu minutkę i Was pocieszyć :) Tylko nie wiem jak :mhm:
Wystarczy Twoja obecność i świadomość, że myślisz o naszej tęsknocie :) Powiedz, że Agatta również :rydzyk:
Może jak powiem Black'owi, że Agaty nie ma - najprawdopodobniej w kraju :lol2: to wpadnie do Was i też pocieszy? :) No w końcu jak jej nie ma, to nie będzie go kusiło, żeby pisać opinie na jej temat :lol2:
To ona ukrywa się przed Agattą? :lol: Jeśli tak, to powiedz mu, że jest teraz bezpieczny :lol2: Chociaż nie możemy mieś stu procentowej pewności, że Agatta nie śledzi naszych poczynań :lol:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Funckyrella »

Alchemik pisze:Oj, Funcky :* Myślałem, że już na dobre o nas zapomniałaś :(

Wystarczy Twoja obecność i świadomość, że myślisz o naszej tęsknocie :) Powiedz, że Agatta również :rydzyk:
Czy Agata myśli o Was :mhm: A skąd ja mam to wiedzieć? :D Myślę, że o Was nie można nie myśleć, jeśli już kiedyś, skądś dowiedziało się o Waszym istnieniu :lol2:
O mojej pamięci mogę Was zapewnić :) Skoro ona wystarczy, to bardzo się cieszę, bo nie ukrywam, że o coś więcej z mojej strony raczej trudno :/
To ona ukrywa się przed Agattą? :lol: Jeśli tak, to powiedz mu, że jest teraz bezpieczny :lol2: Chociaż nie możemy mieś stu procentowej pewności, że Agatta nie śledzi naszych poczynań :lol:
Nie wiem, czy się przed nią ukrywa, ale stroni od komentarzy na jej temat :lol2: Mam nadzieję, że uda mi się go tu zwabić :devil: Jak powiem mu, że Anita ścięła włosy, to na pewno zajrzy :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

Funckyrella pisze:Czy Agata myśli o Was :mhm: A skąd ja mam to wiedzieć? :D Myślę, że o Was nie można nie myśleć, jeśli już kiedyś, skądś dowiedziało się o Waszym istnieniu :lol2:
No proszę :) A więc mamy do czynienia z inwestycją wiązaną :tanczy: Krąg ludzi myślących... o sobie nawzajem :lol2: Jakież to szczęście spotkało mnie w życiu - mogłem tak wspaniałych ludzi spotkać na swojej drodze :lol2:
O mojej pamięci mogę Was zapewnić :) Skoro ona wystarczy, to bardzo się cieszę, bo nie ukrywam, że o coś więcej z mojej strony raczej trudno :/
Wielokrotnie czułem, że jesteś z nami... myślami :) Nie tylko w chwilach tak trudnych jak te, których doświadczamy teraz, ale również w tych chwilach pięknych, radosnych i bogatych :szalony: Wiele miesięcy żyliśmy w symbiozie: bliskość, łączność pozostała i nie przeminie :)
Nie wiem, czy się przed nią ukrywa, ale stroni od komentarzy na jej temat :lol2: Mam nadzieję, że uda mi się go tu zwabić :devil: Jak powiem mu, że Anita ścięła włosy, to na pewno zajrzy :lol2:
koniecznie pod tym pretekstem go tutaj ściągnij :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:Czy Agata myśli o Was :mhm: A skąd ja mam to wiedzieć? :D Myślę, że o Was nie można nie myśleć, jeśli już kiedyś, skądś dowiedziało się o Waszym istnieniu :lol2:
No proszę :) A więc mamy do czynienia z inwestycją wiązaną :tanczy: Krąg ludzi myślących... o sobie nawzajem :lol2: Jakież to szczęście spotkało mnie w życiu - mogłem tak wspaniałych ludzi spotkać na swojej drodze :lol2:
..Funcky :)
..brakuje nam tu Ciebie :)
..zjawiasz się w najodpowiedniejszym momencie :*
..ale nie znikaj prędko - błagam :rydzyk:
..czuję że jeszcze będziesz nam potrzebna :)
..niejednokrotnie :)
..bo czuję że najgorsze dopiero przed nami :rozglada:
Wielokrotnie czułem, że jesteś z nami... myślami :) Nie tylko w chwilach tak trudnych jak te, których doświadczamy teraz, ale również w tych chwilach pięknych, radosnych i bogatych :szalony: Wiele miesięcy żyliśmy w symbiozie: bliskość, łączność pozostała i nie przeminie :)
..Agatka oczywiście też jest w to zamieszana :lol2:
..właściwie to ona jest wszystkiemu winna :lol2:
..od niej wszystko się zaczęło :lol2:
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:Nie wiem, czy się przed nią ukrywa, ale stroni od komentarzy na jej temat :lol2: Mam nadzieję, że uda mi się go tu zwabić :devil: Jak powiem mu, że Anita ścięła włosy, to na pewno zajrzy :lol2:
koniecznie pod tym pretekstem go tutaj ściągnij :lol2:
..Blacka też nam brakuje ;)
..był przecież niejako filarem tego wątku :)
..wielu rzeczy od niego i od Ciebie Funcky się nauczyłem :)
..powitamy go z otwartymi ramionami :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

obieżyświat pisze:..ale nie znikaj prędko - błagam :rydzyk:
..czuję że jeszcze będziesz nam potrzebna :)
..niejednokrotnie :)
..bo czuję że najgorsze dopiero przed nami :rozglada:
Widzę, że jednak wszyscy żyjemy ze świadomością tego, że mimo iż na razie jako tako trzymamy się w pionie pod nieobecność Agatty, to wkrótce i tak padniemy z "głodu"? :hyh:
..Agatka oczywiście też jest w to zamieszana :lol2:
..właściwie to ona jest wszystkiemu winna :lol2:
..od niej wszystko się zaczęło :lol2:
Myślałem, że o oczywistych kwestiach nie trzeba pisać? :lol2: Ale skoro uznałeś to za stosowne :lol2:
obieżyświat pisze:..Blacka też nam brakuje ;)
..był przecież niejako filarem tego wątku :)
..wielu rzeczy od niego i od Ciebie Funcky się nauczyłem :)
..powitamy go z otwartymi ramionami :)
Ty założyłeś wątek, a on go pomagał ci rozkręcać przez długie miesiące :lol2: Taaaa, powinien wrócić :) Choćby tymczasowo :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

Spóźniłem się :hmm: !! Już jesteście po porannej dyskusji ;( !! Ejjhh -żeby to było moje jedyne zmartwienie , to szybko bym się go pozbył :lol2: !!
obieżyświat pisze:
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:Czy Agata myśli o Was :mhm: A skąd ja mam to wiedzieć? :D Myślę, że o Was nie można nie myśleć, jeśli już kiedyś, skądś dowiedziało się o Waszym istnieniu :lol2:
No proszę :) A więc mamy do czynienia z inwestycją wiązaną :tanczy: Krąg ludzi myślących... o sobie nawzajem :lol2: Jakież to szczęście spotkało mnie w życiu - mogłem tak wspaniałych ludzi spotkać na swojej drodze :lol2:
..Funcky :)
..brakuje nam tu Ciebie :)
Owszem brakuje takiej kobitki , która sprowadza nas zawsze na ziemię , kiedy spacerujemy w chmurach :lol2: !! W ogóle mało u nas kobiet -zdecydowana przewaga mężczyzn :lol2: !! Tak więc Funcky zachęcamy byś rzuciła codzienne obowiązki i przyłączyła się do nas :lol2: !! Najlepiej na stałe , albo jak tylko będziesz mogła to dorywczo -też będziemy zadowoleni :lol2: !!
..Blacka też nam brakuje ;)
..był przecież niejako filarem tego wątku :)
..wielu rzeczy od niego i od Ciebie Funcky się nauczyłem :)
..powitamy go z otwartymi ramionami :)
Cudowne rodzeństwo znów miałoby być w komplecie :lol2: ?? Jestem za :lol2: !! Mimo że Black początkowo traktował mnie jak typowego szczeniaka , adepta forum , to później bardzo się polubiliśmy przecież :lol2: !!
Alchemik pisze:
epsztajnek pisze:
Hmm, i na co Wam to? Za dwa lata zaznaczycie folder Agatka Tomaszewska i klikniecie delete. Za pięć na dźwięk nazwiska Tomaszewska (lub innego :D) tylko się lekko uśmiechniecie i przypomnicie stare czasy. Za dziesięć, kiedy ją zobaczycie w tv, to tylko na ułamek sekundy coś tam w głowie zadzwoni i bezwiednie przełączycie na następny kanał.
Rozumiem, że piszesz jako forumowy prowokator :D
Tylko i wyłącznie prowokator :lol2: Z wdziękiem nas prowokuje :hahaha: O takiej wspaniałej kobiecie jak Agata nigdy się nie zapomina :nie: Choćby widziało ją przez ułamek sekundy :)
A chyba nie muszę nikomu przypominać, ile godzin z naszego życia spędzamy... spędziliśmy do tej pory u boku Agatty? :lol2:
Żeby wyrwać Agatkę z mojego serca musielibyście wynająć jakiś potwornie wielki karczownik , którym byście usunęli :lol2: !! Nawet jeśli kiedyś moje uczucie osłabnie ,to nigdy , przenigdy o niej nie zapomnę :lol2: !! A to , że teraz mam takie zasoby na twardym dysku i płytkach świadczy o tym , że mam pasję , ze mnie Agatka i jej działalność pasjonują i nigdy nie przestanie zadziwiać to , jak bardzo się z nią zżyłem :lol2: !! Jest mi z tym dobrze -kiedy jest Agatka jest mi bardzo dobrze, teraz trochę mniej dobrze, ale się nie poddaję i cały czas walczę , by wytrwać w oczekiwaniu na nią i nie popaść w skrajną rozpacz z powodu tęsknoty i perspektywy oczekiwania na tej tęsknoty ujarzmienie.....
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:Spóźniłem się :hmm: !! Już jesteście po porannej dyskusji ;( !! Ejjhh -żeby to było moje jedyne zmartwienie , to szybko bym się go pozbył :lol2: !!
Poranne dyskutando było miłe i smaczne, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by południowe było mniej smakowite :lol2:
marcinkowsky pisze:Owszem brakuje takiej kobitki , która sprowadza nas zawsze na ziemię , kiedy spacerujemy w chmurach :lol2: !! W ogóle mało u nas kobiet -zdecydowana przewaga mężczyzn :lol2: !! Tak więc Funcky zachęcamy byś rzuciła codzienne obowiązki i przyłączyła się do nas :lol2: !! Najlepiej na stałe , albo jak tylko będziesz mogła to dorywczo -też będziemy zadowoleni :lol2: !!
Dla zachowania równowagi oprócz notki i Funcky, potrzebowalibyśmy jeszcze paru kobiet :lol2: Im ich by było więcej, tym skuteczniej studziłyby nasze i naszej wyobraźni zwłaszcza zapędy :lol2: Muszę odbyć poważną rozmowę z żoną :lol2:
marcinkowsky pisze:Żeby wyrwać Agatkę z mojego serca musielibyście wynająć jakiś potwornie wielki karczownik , którym byście usunęli :lol2: !!
Nie chcę nawet myśleć o tak drastycznych posunięciach :neutral: To chyba wyglądałoby gorzej niż wyrywanie zęba :hyh: Jestem zbyt wrażliwy by być świadkiem przymusowego zabiegu usuwania Agatty z serca i umysłu :lol2: A poza tym nie ma żadnej potrzeby wyrywania Agatty z Twojego serca i umysłu - chyba, że chciałbyś stworzyć widowisko :lol2:
Chyba że posłużyłeś się tak naturalistycznym opisem, coby nakreślić siłę Twojego przywiązania do Agatty? :lol2:
Teraz każdy już wie, jakim silnym ono jest :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Poranne dyskutando było miłe i smaczne, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by południowe było mniej smakowite :lol2:
To miłe , ale chyba muszę w końcu zacząć dyskusję z książkami :lol2: !! :hmm:
Al pisze:Dla zachowania równowagi oprócz notki i Funcky, potrzebowalibyśmy jeszcze paru kobiet :lol2: Im ich by było więcej, tym skuteczniej studziłyby nasze i naszej wyobraźni zwłaszcza zapędy :lol2: Muszę odbyć poważną rozmowę z żoną :lol2:
Ciebie wychowała dobrze , to może i nas wychowa :lol2: !! :> ?? Surowa jest :> ?? :devil:
Nie chcę nawet myśleć o tak drastycznych posunięciach :neutral: To chyba wyglądałoby gorzej niż wyrywanie zęba :hyh: Jestem zbyt wrażliwy by być świadkiem przymusowego zabiegu usuwania Agatty z serca i umysłu :lol2: A poza tym nie ma żadnej potrzeby wyrywania Agatty z Twojego serca i umysłu - chyba, że chciałbyś stworzyć widowisko :lol2:
Chyba że posłużyłeś się tak naturalistycznym opisem, coby nakreślić siłę Twojego przywiązania do Agatty? :lol2:
Teraz każdy już wie, jakim silnym ono jest :lol2:
nie mam zamiaru nikogo wyrywać z serca i umysłu , a już na pewno nie Agatkę :lol2: !! Nie będę cię raczył przykrymi widokami , patrz lepiej w przeszłość i zobacz jak nasz związek swego czasu pięknie kwitł :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:Poranne dyskutando było miłe i smaczne, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by południowe było mniej smakowite :lol2:
To miłe , ale chyba muszę w końcu zacząć dyskusję z książkami :lol2: !! :hmm:
..nie przypominaj :hmm:
..ja wolę tu każdą wolną chwilę spędzać :szalony:
..składać deklaracje wierności :racja:
..pokrzepiać siebie i Was :lol2:
..tu jest jak w niebie - raju :lol2:
Al pisze:Dla zachowania równowagi oprócz notki i Funcky, potrzebowalibyśmy jeszcze paru kobiet :lol2: Im ich by było więcej, tym skuteczniej studziłyby nasze i naszej wyobraźni zwłaszcza zapędy :lol2: Muszę odbyć poważną rozmowę z żoną :lol2:
Ciebie wychowała dobrze , to może i nas wychowa :lol2: !! :> ?? Surowa jest :> ?? :devil:
..ja nie chcę być pantoflarzem :ban:
..ja nie chcę :devil:
..żartowałem :lol2:
..żebyśmy mieli jasność :lol2:
marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:Nie chcę nawet myśleć o tak drastycznych posunięciach :neutral: To chyba wyglądałoby gorzej niż wyrywanie zęba :hyh: Jestem zbyt wrażliwy by być świadkiem przymusowego zabiegu usuwania Agatty z serca i umysłu :lol2: A poza tym nie ma żadnej potrzeby wyrywania Agatty z Twojego serca i umysłu - chyba, że chciałbyś stworzyć widowisko :lol2:
Chyba że posłużyłeś się tak naturalistycznym opisem, coby nakreślić siłę Twojego przywiązania do Agatty? :lol2:
Teraz każdy już wie, jakim silnym ono jest :lol2:
nie mam zamiaru nikogo wyrywać z serca i umysłu , a już na pewno nie Agatkę :lol2: !! Nie będę cię raczył przykrymi widokami , patrz lepiej w przeszłość i zobacz jak nasz związek swego czasu pięknie kwitł :lol2: !!
..żyjemy w wolnym kraju :lol2:
..i dopóki tak jest nikt nawet nie może próbować nas z nią poróżnić :nie:
..nikt nie sprawi że o niej zapomnimy :nie:
..albo że się jej wyprzemy :lol2:
..bez względu na to pod jaką postacią - to jest taki związek na całe życie :lol2:
..na dobre i na złe :] :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości