Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Anita zadebiutowa³a w tvn24 w wieku 23 lat, w dodatku prowadzi³a pierwszy w historii serwis, ona mia³a wczeœniej jakies doœwiadczenia w tym kierunku ze j¹ tak dali od razu na g³êboka wodê? nie bali sie ze taka m³oda moze coœ zawaliÌ? :arrow:
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

Szkoda Âże czÂłowiek zaczyna doceniaĂŚ coÂś w momencie gdy to traci...
Pani Anity coraz mniej na wizji a ja tu zaczynam byÌ pod urokiem tej s³odkiej damy... Dlaczego tak póŸno jej spojrzenie przeszy³o m¹ duszê, jej uœmiech wywo³a³ emocje... :?: :?: :?: :( :( :( :(
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Oni mĂłwili, Âże byÂła tak dobra i zaufali jej i widzimy, Âże nie zawiodÂła.
WczeÂśniej byÂła 0,5 roku w wizji sport i prowadziÂła program cyfra na tvn.
WczeÂśniej przed startem ĂŚwiczyli wiele miesiĂŞcy na sucho i Anitka mĂłwiÂła, Âże nawet nie wiedziaÂła kiedy pojawiÂła siĂŞ na wizji. Dopiero po wielkim zamieszaniu w studiu zorientowaÂła siĂŞ, Âże prowadzi serwis.
Ale teÂż pamiĂŞtajmy, Âże wczeÂśniej kiedy Anitka staÂła siĂŞ prezenterkÂą i dziennkarkÂą inform,acyjnÂą peÂłnÂą parÂą byÂła reporterkÂą i prowadziÂła magazyn styl przez kilka misesiĂŞcy.

Miecugow mĂłwiÂł, Âże na poczÂątku nie dawaÂł jej duÂżych szans ala po kilku tygodniach zmieniÂł zdanie. OdsyÂłam do artykuÂłu o Anitce w twoim stylu gdzie jest bardzo duÂżo o Anitce.
Black mi mĂłwiÂł, Âże wysÂłaÂł ten artykuÂł do autora strony o Anitce ale go nie opublikowaÂł. Jak ktoÂś jest zainteresowany tym artykuÂłem to black ma go przepisanego.
Ostatnio zmieniony sobota 25 wrz 2004, 17:29 przez michos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

Od pocz¹tku zwróci³a moj¹ uwagê - wyró¿nia³a siê na tle innych dziennikarzy ale nigdy nie wzbudza³a we mnie tylu emocji... do czasu emisji "Mamy ciê" (ogl¹dniêtego przypadkiem) Od tego momentu COŒ siê zmieni³o... Teraz widzê ¿e nie jestem wyj¹tkiem widz¹c od jak dawna jest to forum...
A filmiki to z przyjemnoÂściÂą
Nati
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: środa 15 wrz 2004, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nati »

Ja tez sie do³¹czam. Michos jakbys móg³ to jakieœ videos z Anitk¹ :lol: by³oby mi³o :) pozdrawiaaaam

ps. ja dopiero zwróci³am uwage na Anite jak przypadkiem kupi³am TWÓJ STYL przed wyjazdem i by³ artyku³ :roll: :shock: nooo :D taka ³adna pani.. przyku³a moj± uwage ;) no i potem od razu MAMY CIE i ju¿ by³am pod jej urokiem hih

ps2. WydziaÂł Filologii w GdaĂąsku pozdrawia AnitĂŞ Werner :) :arrow:
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

no wÂłaÂśnie michos.... co z tymi filmikami?? :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A nie doszÂło na skrzynke. :?: SprĂłbujĂŞ wysÂłaĂŚ jeszcze raz a tobie nati zaraz wyÂślĂŞ.Nie sÂą to jakieÂś filmiki ktĂłrych nikt nie zna tylko juÂż umieszczone w necie ale juÂż usuniĂŞte.
Jakbym miaÂła karte tv to mĂłgÂłbym tego trochĂŞ wiĂŞcej mieĂŚ bo mam nagrane na video trochĂŞ faktĂłw, mamy ciĂŞ, 2 relacje z sesji zdjĂŞciowych w "co za tydzieĂą"
Tylko trochĂŞ to potrwa.
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

Trzymam CiĂŞ za sÂłowo... :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Szkoda Âże czÂłowiek zaczyna doceniaĂŚ coÂś w momencie gdy to traci...
Pani Anity coraz mniej na wizji a ja tu zaczynam byĂŚ pod urokiem tej damy
no wÂłasnie cieszĂŞ siĂŞ ze przekonaÂłam siĂŞ do Anity zanim jÂą tak potraktowali... i mogÂła siĂŞ niÂą w Faktach nacieszyc (sÂłodkiej z wiadomych wzglĂŞdĂłw z cytatu wykreÂśliÂłam :) )
Jak ktoÂś jest zainteresowany tym artykuÂłem to black ma go przepisanego.
musze koniecznie do niego napisaĂŚ :)

wy tu piszecie ¿e ma³o Anitki a co ja mam powiedzieÌ ??? za 4 dni mi wy³¹czaj¹ tvn 24 i zostanie mi ogl¹danie Anitki w Fucktach popo³ódniowych a te nie zawsze moge obejrzeÌ ... :cry: :cry: :cry:
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jak to wy³¹czaj¹ :?: :?: :?: Ju¿ nie bêdziesz mia³a tvn24 :?:
Z³ó¿ jakiœ protest lub zmieù operatora. Najlepiej za³ó¿ sobie cyfre a ostatnio chyba jakieœ promocje maj¹.
Kamui trochê bêdzie trudno z tym opisem Anitki w porankach. Wiesz ja onie mogê pisaÌ wiecznoœÌ ale jednak tego co siê nie ogl¹da dok³adnie siê nie zrozumie.

Jeszcze Ziemiec ci zniknie.
Walcz kamuii o tvn24 :lol:
zostanie mi ogl¹danie Anitki w Fucktach popo³ódniowych a te nie zawsze moge obejrzeÌ ...
Nastaww sobie automatyczne nagrywanie. Ja zawsze tak robie jak nie mogĂŞ jej oglÂądaĂŚ choĂŚ to juÂż inaczej smakuje.
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

PrzydaÂłaby siĂŞ jakaÂś nowa stacja TV, w ktĂłrej Anitka graÂłaby przysÂłowiowe pierwsze skrzypce :D :D :D
Ale na dzieĂą dzisiejszy pocieszam siĂŞ tym Âże mam TVN24... :) :)
crede, quod habes, et habes
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

jak ma grac pierwsze skrzypce to moze jakaÂś stacja nadajaca muzykĂŞ powaÂżnÂą by sie przydaÂła :P :arrow:
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

ZÂłoÂśliwi ludzie ÂżyjÂą krĂłtko...
crede, quod habes, et habes
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale na dzieĂą dzisiejszy pocieszam siĂŞ tym Âże mam TVN24...
Tak ale jak ona bardzo rzadko ostatnio jest w tvn24. Tylko 2 razy dyÂżur po 4 godziny. :cry: :cry: :cry:
Anitka ostatnio jest spychana ze wszystkich serwisĂłw i programĂłw. Nikt nie ma tak krĂłtkiego dyÂżuru. Taki porada ma 5 razy w tygodniu a Anitka tylko 2. Jeszcze do tego sÂą to serwisy w poranku ktĂłre zawierajÂą wiadomoÂści z wczorajszego dnia i serwisy w ktĂłrych Anitka nie moÂże pokazaĂŚ swoich zdolnoÂści.

Po ostatnich obserwacjach uwaÂżam, Âże tvn traktuje kobiety jako mniej wiarygodne przykuwajÂące wzrok swoim wyglÂądem a nie przedstawianymi informacjami. Wiadomym jest, Âże jest to telewizja i upiorĂłw siĂŞ nie pokazuje a tvn ostatnio to robi. OprĂłcz Anitki ostatnio bardzo rzadko ma dyÂżury KalczyĂąska, Kondratowicz i Kuligowska.
Imperium waltera po raz kolejny zdradza objawy demencji umysÂłowej i prezentuje mĂŞski szowinizm i nepotyzm promujÂąc te dwa gremliny. :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

Ale mamy jakieÂś wyjÂście :?: Ja tam siĂŞ cieszĂŞ, Âże wogĂłle jeszcze moÂżna Anitke zobaczyĂŚ w TV bo co bĂŞdzie jak zniknie... :?: Trzeba siĂŞ cieszyĂŚ nawet tymi kilkoma godzinami.
A co siĂŞ stanie z jej fanami, z tym forum gdy jej zabraknie :?: :?: Dobry fan to wierny fan...
To moje skromne zdanie.

Szefowie TVN widocznie maja jak¹œ wizje nowego image Faktów.. szkoda tylko ¿e s¹ chyba jedynymi, którym siê ten nowy image podoba...
crede, quod habes, et habes
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 32 gości