Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Swój 1500 post (wiem, jubileusz żaden :stop: ) zacznę od tego, że kolorystyka dzisiejszego stroju Joasi pasuje do włosków. One z kolei ułożone są tradycyjnie. Sporo też Jej nakitowali błyszczyku :rozglada:
Symboliczna namiastka Joasi :tanczy: :arrow: :arrow:

Z początku uśmiechów żadnych nie było :nie:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Na końcu coś się zaczęło z uśmiechem, przy materiale o paniach w policyjnym mundurze, jednak przy pożegnaniu nic większego nie było :spiewa:
Obrazek Obrazek

A co się dzisiaj dzieje z kolegami :?: Chyba pierwszy raz muszę tu pisać 2 posty pod rząd :uhh:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Nika »

kamilo pisze:Swój 1500 post (wiem, jubileusz żaden )
"Gratuluje kamilo! I w dodatku awansowales, teraz jestes fanem forum, i nie tylko forum mam nadzieje..."
Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:"Gratuluje kamilo! I w dodatku awansowales, teraz jestes fanem forum, i nie tylko forum mam nadzieje..."
Nie wierzę :shock: Joanna zaczęło mówić ludzkim głosem :o Dzięki Ci Joasiu tzn. Niko :buzi: :buzi: :buzi:

PS. Łapy precz od Joasi :ban:
Obrazek
mylogin12
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 03:31

Wallpaper

Post autor: mylogin12 »

Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Czyżby to było jej stałe stanowisko pracy czy tylko przejściowe?
A może to stanowisko rozrywki :lol2: Może poprostu przeglada sobie forum a potem dopiero idzie do domciu :spiewa:
Optymista :spiewa:
epsztajnek pisze:dlaczego Pani Redaktor nie zaprezentuje się nam przed kamerami w sweterku
Bo Pani redaktor lubi sie droczyć ze swoimi fanami :rozglada: Ale zamiłowanie do sweterkow,szaliczkow,apaszek jest ewidentne i udowodnione :tanczy:
kamilo pisze:A co się dzisiaj dzieje z kolegami Chyba pierwszy raz muszę tu pisać 2 posty pod rząd
Oj już jestem,nie narzekaj :lol2: Chyba,że to troska :lol2:
PS. Łapy precz od Joasi
:ban: :ban: :ban:
P.S 1 Równiez gratuluje 1500 posta kamilo :tanczy:
P.S 2 Jaka cudna tapeta :P Żywcem jak z kalendarza-jakaś jesienna pora :aniol:

I jeszcze jestem winien Joasię :aniol: :arrow:

ObrazekObrazekObrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Oj witam was rówinież serdecznie :D
Jak widzę, Joasia bez kucyka, ale nadal cuowna :tanczy:
Niestety nie widziałem PzP więc dziś o merytorycznej części się nie wypowiadam 8)

A co do stanowiska pracy, to warto oglądać zawsze M24- Joasia zawsze tam się chwilę krząta :D
Chyba są to jakieś formalności związane z kolejnym dniem :rozglada:
Pewnie ustala dyżury czy coś tam takiego- mówiła o tym producentka Faktów popołudniowych podczas 'dnia od kuchni w tvn24' :rozglada: Na pewno zajęcie bardzo pasjonujące :jupi:

Mogłaby kiedyś zapomnieć marynarki i być zmuszoną wystąpić w sweterku :tanczy:
W końcu jak najbardziej nadaje się on na wizję :szalony:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re:

Post autor: Nika »

arczi pisze:Mogłaby kiedyś zapomnieć marynarki i być zmuszoną wystąpić w sweterku
W końcu jak najbardziej nadaje się on na wizję
Jakby Walter to zobaczyl to by ja Superstacji polecil. :szalony:
Niestety nie widziałem PzP więc dziś o merytorycznej części się nie wypowiadam
Tak gadasz jakbys przedtem sie wypowiadal. :lol2:
Jak widzę, Joasia bez kucyka, ale nadal cuowna
Co Wy macie z tymi kucykami?! Gadacie jak male dziewczynki o uczesaniu dla lalki Barbie! 8)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:A może to stanowisko rozrywki Może poprostu przeglada sobie forum a potem dopiero idzie do domciu
Optymista
Oj wersja tak optymistyczna, że aż nierealna :ech:
Bo Pani redaktor lubi sie droczyć ze swoimi fanami Ale zamiłowanie do sweterkow,szaliczkow,apaszek jest ewidentne i udowodnione
Szkoda, że jedynie podejrzane poza antenę, a nie na wizji ;(
Oj już jestem,nie narzekaj Chyba,że to troska
Oczywiście, że troska i tęsknota :twisted: Człowiek nie ma nawet do kogo gęby otworzyć :nie: Po cichu liczyłem, że Nika mnie bardziej wesprze w tych trudnych momentach, jednak nie chciałem jej nic sugerować :stop:
P.S 1 Równiez gratuluje 1500 posta kamilo
Dzięki :aniol: Szkoda, że o samej Joasi nie ma jeszcze nawet 500 :rydzyk:
P.S 2 Jaka cudna tapeta Żywcem jak z kalendarza-jakaś jesienna pora
Chętnie przerobiłbym ją sobie jako tapetkę, by móc się jej przyglądać w długie jesienne wieczory, ale boję się, że żona obdarłaby mnie ze skóry :evil:
arczi pisze:Mogłaby kiedyś zapomnieć marynarki i być zmuszoną wystąpić w sweterku
W końcu jak najbardziej nadaje się on na wizję
Prędzej by do domu z powrotem przyjechała po ciuchy a niżeli wystąpiła w sweterku :rozglada:
Nika pisze:Jakby Walter to zobaczyl to by ja Superstacji polecil.
Joanna tam? :hahaha:
Co Wy macie z tymi kucykami?! Gadacie jak male dziewczynki o uczesaniu dla lalki Barbie!
Dziękuję Ci bardzo, że nade mną czuwasz i nie pozwolisz bym się rozmarzył :devil:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

arczi pisze:A co do stanowiska pracy, to warto oglądać zawsze M24- Joasia zawsze tam się chwilę krząta
Chyba są to jakieś formalności związane z kolejnym dniem
Pewnie ustala dyżury czy coś tam takiego- mówiła o tym producentka Faktów popołudniowych podczas 'dnia od kuchni w tvn24' Na pewno zajęcie bardzo pasjonujące
No pewnie tak jest,często zapominamy ,że Joasia jest nie tylko prezenterka tego magazynu :spiewa: Pewne ustala kto gdzie i o czym jutro-może spradza spływajace na prostozpolska skrzynkę meilowa propozycję od reporterów co mają na oku i od zwykłych ludzi :aniol:
Teraz o sweterku :spiewa: Raczej by musial ktoś schować-z Jarkiem to sie nie widuje :lol2: Innego kandydata nie widzę :lol2: :spiewa:
Nika pisze:Jakby Walter to zobaczyl to by ja Superstacji polecil.
To by musiała tam wyladowac również Ania Kalczyńska :lol2: Bo też czasami zasweterkuje sobie :spiewa:
kamilo pisze:Oczywiście, że troska i tęsknota Człowiek nie ma nawet do kogo gęby otworzyć
Może jutro będzie lepiej :rozglada:
Dzięki Szkoda, że o samej Joasi nie ma jeszcze nawet 500
Przyjdzie miejmy taka nadzieje i na to kolej 8)
Chętnie przerobiłbym ją sobie jako tapetkę, by móc się jej przyglądać w długie jesienne wieczory, ale boję się, że żona obdarłaby mnie ze skóry
Dla pocieszenia Ci powiem,że nie mam żony a tez mam pewne obiekcje :cicho: Najwyżej Ją zasłonisz ikonami :spiewa: :spiewa: :spiewa:
Prędzej by do domu z powrotem przyjechała po ciuchy a niżeli wystąpiła w sweterku
Czyli dziś wypełniamy posty realnymi problemami ;(
Dziękuję Ci bardzo, że nade mną czuwasz i nie pozwolisz bym się rozmarzył
Ach ta Nika karci Nas-a My chcemy jak najlepiej :(
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Co Wy macie z tymi kucykami?! Gadacie jak male dziewczynki o uczesaniu dla lalki Barbie! 8)
Ciesz się, że nie gadamy jak mali chłopcy o Joasiowej d......... :devil: :devil: :devil:

Podobnie jak Joasia, też musiałem zostać w pracy po godzinach, i kiedy wróciłem do domu, miałem dosyć patrzenia na komputer ( tak to jest, kiedy się człowiek zajmuje zawodowo informatyką :> ) . Ale dziś to nadrobię... tym bardziej , że wczoraj było dobrze dobrane oświetlenie w studio i Joasia znów pięknie wyglądała.

Co do tapety, wspaniały pomysł.... Chyba będę ją miał zawsze przed oczami , kiedy będę sobie śpiewać "Jesień idzie przez park" Klenczona ( tak, to radosny był dzień, gdy zapewniałaś mnie, że nic nie rozdzieli nas już .... ) :aniol:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:No pewnie tak jest,często zapominamy ,że Joasia jest nie tylko prezenterka tego magazynu Pewne ustala kto gdzie i o czym jutro-może spradza spływajace na prostozpolska skrzynkę meilowa propozycję od reporterów co mają na oku i od zwykłych ludzi
No tak :hmm: 20 minut magazynu, a 2 dni przygotowań :roll:
Teraz o sweterku Raczej by musial ktoś schować-z Jarkiem to sie nie widuje Innego kandydata nie widzę
Dziś już ma Poranek. Może to nie przypadek :lol2:
To by musiała tam wyladowac również Ania Kalczyńska Bo też czasami zasweterkuje sobie
Nie puszczę Jej do Superstacji :nie: Zresztą Ani też nie :nie: Nie dam ich na stracenie :nie:
Może jutro będzie lepiej
Mam nadzieję. Już teraz widzę, że jesteś, ale ja najpierw musiałem nadrobić zaległości i wówczas przejść do posta :spiewa:
Przyjdzie miejmy taka nadzieje i na to kolej
Mam nadzieję, że przyjdzie kolei i na 1500 :rydzyk:
Dla pocieszenia Ci powiem,że nie mam żony a tez mam pewne obiekcje Najwyżej Ją zasłonisz ikonami
Co Ty - to zbrodnia :cicho:
Czyli dziś wypełniamy posty realnymi problemami
Bliżej realiów, bliżej naszych spraw :rozglada:
Ach ta Nika karci Nas-a My chcemy jak najlepiej
Już mi przeszła ochota na kucyka :xx:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

epsztajnek pisze:Ale dziś to nadrobię... tym bardziej , że wczoraj było dobrze dobrane oświetlenie w studio i Joasia znów pięknie wyglądała.
Jedyny minus to byl taki,że kadrowanie w większości było nie takie jakie najbardziej lubimy(oczywiście z serwowanych nam :spiewa: ) :rozglada:
Co do tapety, wspaniały pomysł....
Można się pokusić o kalendarz-ale to juz raczej na rok 2009 :lol2:
kamilo pisze:Dziś już ma Poranek. Może to nie przypadek
Może nie :D Ale nawet gdyby było coś na rzeczy to do tej 17:10 Joasia dała by mu taki wycisk,że niemożliwoscia byłoby aby nie przyniósł marynarki w zębach-mówiąc krótko :racja:
Nie puszczę Jej do Superstacji Zresztą Ani też nie Nie dam ich na stracenie
Proponuje juz zaprzestać tego kosmicznego tematu :spiewa:
Mam nadzieję. Już teraz widzę, że jesteś, ale ja najpierw musiałem nadrobić zaległości i wówczas przejść do posta
Ach bylem ale potem musiałem wyjść,a potem....forbidden :neutral: :/
Co Ty - to zbrodnia
No to juz nie wiem co mozna doradzić :hmm: To najlepiej sobie gdzieś zapisać i co pewien czas przez przypadek tam zagladać :lol2:
Już mi przeszła ochota na kucyka
To dobry znak :jupi: Bo Joasia jest przekorna i może dziś to udowodni,a co to oznacza ..nie będę zapeszał :xx: ;)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Można się pokusić o kalendarz-ale to juz raczej na rok 2009
No to na każdy miesiąc będzie inna Joasia :tanczy:
Może nie Ale nawet gdyby było coś na rzeczy to do tej 17:10 Joasia dała by mu taki wycisk,że niemożliwoscia byłoby aby nie przyniósł marynarki w zębach-mówiąc krótko
Jakby przyniósł w zębach to by oberwał jeszcze raz za to, że są wyślinione :evil:
Proponuje juz zaprzestać tego kosmicznego tematu
Podpisuję się pod tą propozycją :aniol:
Ach bylem ale potem musiałem wyjść,a potem....forbidden
Teraz jak widzę znowu musiałeś wyjść. Mam nadzieję, że tylko po to, by sobie naszykować wygodne miejsce do oglądania magazynu :rydzyk:
No to juz nie wiem co mozna doradzić To najlepiej sobie gdzieś zapisać i co pewien czas przez przypadek tam zagladać
To się mija z naturą tapety :uhh:
To dobry znak Bo Joasia jest przekorna i może dziś to udowodni,a co to oznacza ..nie będę zapeszał
Miałem to również po mniejszej części na myśli. Choć, szczerze mówiąc dziś wątpię w kucyka :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Joanna Kryńska

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:No to na każdy miesiąc będzie inna Joasia
No takie są założenia :tanczy: Trzeba sie będzie dobrze rozgladnać za tłem-ale najważniejsze to mamy-epicentrum zdjęcia :jupi:
Jakby przyniósł w zębach to by oberwał jeszcze raz za to, że są wyślinione
Ale by się na drugi raz nauczył-wiesz madry Polak po szkodzie :lol2:
Teraz jak widzę znowu musiałeś wyjść. Mam nadzieję, że tylko po to, by sobie naszykować wygodne miejsce do oglądania magazynu
A zjawiam się i znikam jak kamfora :lol2: Ale na magazyn gotów jak najbardziej :spiewa:
To się mija z naturą tapety
..i z naszą...naturą :spiewa:
Miałem to również po mniejszej części na myśli. Choć, szczerze mówiąc dziś wątpię w kucyka
Zaraz poznamy odpowiedz,ale jakby co to nie będę rozczarowany :nie: :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:No takie są założenia Trzeba sie będzie dobrze rozgladnać za tłem-ale najważniejsze to mamy-epicentrum zdjęcia
Wszystko inne to już szczegół :jupi:
Ale by się na drugi raz nauczył-wiesz madry Polak po szkodzie
Jednak nie chciałbym być w jego skórze :spiewa:
A zjawiam się i znikam jak kamfora Ale na magazyn gotów jak najbardziej
Ja już sapię i się ślinię z myślą jak będzie wyglądać i czy się będzie ładnie uśmiechać :rydzyk:
..i z naszą...naturą
Joannę trzeba mieć na wierzchu, albo... dać sobie spokój :ech:
Zaraz poznamy odpowiedz,ale jakby co to nie będę rozczarowany
Widać jeszcze nie pora - musimy się bardziej przygotować i oczyścić :hyh: :arrow:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości