Nowe studio Faktów

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Czy zblizajaca sie kompletna "metamorfoza" Faktow wyjdzie im na dobre ???

Tak - Fakty tvn na tym zyskaja!
50
71%
Nie - Fakty tvn na tym straca!
12
17%
Nie będzie to miało większego wpływu na Fakty!
8
11%
 
Liczba głosów: 70

mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Teraz juÂż wiem na co wydano te 5 mln euro, a podobno to jeszcze nie wszystko. Nie mam zastrzerzeĂą chyba do niczego. Dobry pomysÂł z koĂącowymi napisami w Magazynie 24 Godziny, w koĂącu wiem kto to oprĂłcz prowadzÂącego przygotowuje.
PS. Mam nadziejĂŞ, Âże Bilans i serwisy sportowe teÂż wkrĂłtce bĂŞdÂą prowadzone z nowego studia.
PS2. Konkurencjo drÂżyj!!! :lol:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mi w nowym studio i oprawie graficznej podoba³ siê te¿ bardzo Magazyn 24 Godziny. :D Fajnie, ¿e siê ten stó³ przesuwa. Publika odbiera to, jakby to siê dzia³o w 3 ró¿nych studiach :o Ot wypas :wink:
Ostatnio zmieniony niedziela 07 sie 2005, 10:24 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

szymcio9 pisze:Ciekawe czy Tomasz Lis to ogladaÂł :twisted:
Co do Lisa to juÂż siĂŞ pojawia w Polsacie. Wczoraj widziaÂłem jakiÂś zwiastun - gdzieÂś idzie w jakimÂś dziwnym czerowno-pomaraĂączowym tle, a nastĂŞpnie siĂŞ obraca do kamery i "stopklatka" - lektor mĂłwi ciÂąg dalszy nastÂąpi. (na ekranie "cdn."). I ma nowÂą fryzurĂŞ :!:

Ps. WidziaÂłem teÂż zwiastun programu pt. "KÂłamca". Lektorem jest Wielki Brat.
Bojakki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 09:57

Post autor: Bojakki »

Studio Faktow jest na prawde super. Nie jest takie przekolorowane jak te zagraniczne, jest schludne i super nowoczesne. Niektorzy chyba sie spodziewali jakis fajerwerkow, a to ma byc powazny program informacyjny, a nie zabawa sylwestrowa. Jak gdzies przeczytalem to Fakty wygladaja dopiero w 60% tak jak maja wygladac do konca roku!! Wiec spodziewajcie sie jescze lepszego efektu.

Widac, ze konkurencja juz panikuje. TVP1 i Polsat w koncu nie tak dawno zmieniali oprawe i studia swoich programow infomacyjnych, a gdy uslyszeli, ze TVN zmienia to oni tez zaraz. LOL. Polsat to nawet laczy sie z TV4, zeby miec jakiekolwiek szanse z Faktami, wiedza ze w pojedynke stoja na straconej pozycji. Faktom przyalby sie jescze jakis wybitny prezenter, jak Lis i pozostawia konkurencje daleko w tyle. Ci co teraz prowadza sa bardzo dobrzy, ale nie nadzywyczajni.
SMT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 15 maja 2004, 20:59
Lokalizacja: Warszawa Stolica Centrum

Post autor: SMT »

No to wlasnie taka nowa sila jest justysia pochanke, o niebo lepsza od rymana!!!

PZDR: SMT

PS: Poco ktos wywalil moj temat o smallville??? :x
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Bojakki pisze:
Widac, ze konkurencja juz panikuje. TVP1 i Polsat w koncu nie tak dawno zmieniali oprawe i studia swoich programow infomacyjnych, a gdy uslyszeli, ze TVN zmienia to oni tez zaraz. LOL. Polsat to nawet laczy sie z TV4, zeby miec jakiekolwiek szanse z Faktami, wiedza ze w pojedynke stoja na straconej pozycji.
TVP zapowiada³a zmianê studia ju¿ w marcu - w tym czasi swoje nowe studio zacz¹³ budowaÌ TVN - wiêc trudno powiedzieÌ, kto od kogo zgapia. Ale jako instytucja publiczna na wszytko powy¿ej jakiejœ tam ceny musz¹ og³aszaÌ przetargi - a wiadomo jak to jest z przetargami w Polsce. TV4 w ca³oœci nale¿y do Polsatu i od kilku lat maj¹ wspóln¹ agencjê informacyjn¹ - czêœÌ amteria³ów z Informacji idzie nastênie o 21.00
Podejrzewam, ¿e gdyby Walter nie zwolni³ Lisa nowego studia jeszcze nie by³oby - w du¿ej mierze zaczeli wprowadzaÌ zmiany, aby uspokoiÌ zdenerowan¹ redakcjê Faktów. Fakty wci¹¿ gni³yby w starej i zakurzonej scenografi, a tu¿ za œcian¹ TVN24 sp³aca³by wci¹¿ poprzedni wystrój - bo na pewno wp³ywy z reklam jeszcze nie zwróci³y starego studia.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Ale w portalu Gazeta.pl czytaÂłem kiedyÂś zapis z czastu ktĂłry siĂŞ odbyÂł chyba w 2002 lub 2003 roku z Panem Walterem. PisaÂł w nim, Âże majÂą zamiar wybudowĂŚ nowe studio dla FaktĂłw i TVN 24. MĂłwiÂł takÂże, Âże jak widzi projekty to juÂż siĂŞ nie moÂże tego doczekaĂŚ. WiĂŞc chyba o nowym studiu wspomniaÂł pierwszy TVN a nie TVP
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Tak, wiem o którym czacie mówisz - nawet zamieœciê³m tutaj gdzieœ specialnu link - to by³ czat z M. Sojk¹, który ju¿ w styczniu mówi³ o nowym studiu. Ale nie poda³ ¿adnych komkretów etc. Wtedy zapad³a decyzja, prace przyspieszono po sporzez z Lisem, a na dobre ruszy³y w marcu. Ale Miko nie mo¿esz mówiÌ, ¿e ktoœ coœ od kogoœ zgapia - nied³ugo pewnie nie bedzie mo¿na mówiÌ o tych samych tematach - np Wiadomoœci o 19.30 zgapi³y z Faktów o 19.00. Polsat o zmianie studia mówi³ ju¿ dawno - chyba w paŸdzierniuku, odmienione mia³o ruszyÌ w na prze³omie stycznia i lutego. Potem podali, ¿e maj¹ jakieœ k³opoty etc, ale wci¹z trwa³y prace - podobno przenosz¹ ca³¹ redakcjê (teraz Wydarzenia) w zupe³nie inne miesjce Warszawy.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Racjonalista
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 13:11

Post autor: Racjonalista »

Co prawda to juÂż dawno byÂło, ale chcĂŞ tylko dodaĂŚ, Âże nowa muzyka otwierajÂąca fakty jest wspaniaÂła: taka industrialna, niepokojÂąca, nawiÂązujÂąca klimatem do lat 80-tych (Studio Sport tak siĂŞ wtedy zaczynaÂło: http://www.polskaludowa.com/dzwiek/nagr ... _sport.mp3 ).

W ogĂłle zajrzyjcie tutaj: http://www.polskaludowa.com/dzwiek/dzwi ... my_RTV.htm
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

moÂże planujÂą to gdy kanaÂł zacznie upadaĂŚ...albo odejdÂą resztki dobrych doÂświdczonych dziennikarzy, a zostanÂą Jedrzejowskie takie i Grassy z Jaconiami :wink:
Ale by teraz wtych nowych studiach Âświetnie siĂŞ prezentowali Ziemiec, Kutyna czy Borocka :!:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Oto 1 minutowe nagranie nowego elementu scenografii z FaktĂłw -> KLIK!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Fusiak pisze:Oni chyba nawet w porankach majÂą narysowane na podÂłodze linie, po ktĂłrych porusza siĂŞ prezenter, bo przecieÂż te same pozycje programu sÂą nadawane zawsze dokÂładnie w tych samych miejscach z fokÂładnie takich samych ujĂŞĂŚ...
by czÂąstkowo odkrywaĂŚ krĂłlestwa elementy :wink:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A ja jako jedyny nie rozumiem na czym polega owa zmiana. :? KtoÂś mi to w zrozumiaÂły sposĂłb wytÂłumaczy? :(
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

te lampy byÂły ok i mogÂły zostaĂŚ :!:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ÂŁukasz pisze:A ja jako jedyny nie rozumiem na czym polega owa zmiana. :?
nie tylko ty nie rozumiesz tej zmiany ja teÂż nie wiem po co ona nastÂąpiÂła fajniej to wyglÂądaÂło bez tego nowego elementu :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość