Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ja ci oczywiœcie bêde zdawaÌ relacje z poczynaù Anitki choÌ nie wygl¹da to ostatnio za ró¿owo. :cry: :cry: :cry: Te¿ siê obawiam, ¿e mog¹ j¹ nawet wywaliÌ bo powoli usuwaj¹ j¹ z dy¿urów a jak wiadomo tak ju¿ du¿o osób koùczy³o. :cry: :cry: :cry: Pewnego dnia przychodzisz do pracy i nie widzisz siebie w grafiku i mówisz sobie pora siê wynosiÌ. :cry: :cry: :cry: Jak nie chc¹ komuœ tego wprost powiedzieÌ to stosuj¹ w³aœnie tak pod³e metody. :cry: :cry: :cry:
tylko ze u niej ta m³odoœÌ i profesjonalizm to przeszkoda bo nie ma juz teraz jak wyp³yn¹Ì ... niestety
Ona teraz w tej stacji tylko trwa i nie uda siê jej wyp³yn¹Ì z poranków. :cry: :cry: :cry:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Wywiad z ,,Twojego stylu’’ mam, kto chce niech pisze, oczywiÂście przeÂślĂŞ!

To naprawdê zastanawiaj¹ce, czym sugerowano siê odsuwaj¹c Anitê od g³ównych faktów!
Tylu ludzi jÂą dostrzegÂło, tylu nie przeszÂło obok niej obojĂŞtnie ... wszystko tak piĂŞknie szÂło, wró¿yÂłem jej ogromny sukces, sÂławĂŞ ... aÂż tu nagle – kubeÂł zimnej wody na gÂłowĂŞ i wracamy, wracamy ... !
I znowu jedziemy w przedziale gorszej klasy! :cry: :evil:

To posuniĂŞcie szefĂłw tvn-u jest po prostu niezrozumiaÂłe! RodzÂą siĂŞ w nas podejrzenia, tworzymy wizje i ewentualne przyczyny usuniĂŞcia Anity!
A to, Âże zastÂąpiono AnitĂŞ czÂłowiekiem, ktĂłry kompletnie nie nadaje siĂŞ na prowadzÂącego program informacyjny jest chyba karÂą dla Anity!
Zaczynam wierzyĂŚ w to, Âże coÂś faktycznie przeskrobaÂła i w jej miejsce wstawiono automa+t, ktĂłry nie wie co to jest dykcja i interpretacja tekstu! Moim zdaniem mĂłgÂłby on recytowaĂŚ co najwyÂżej wierszyki w przedszkolu!
To z kolei jest dowodem na to, Âże Kajdan jest cholernym lizodupem, a moÂże nawet ,,kablem’’ – uwzglĂŞdniam takÂże moÂżliwoœÌ zÂłoÂżenia donosu przez niego na AnitĂŞ!
Albo z innej beczki, jest po prostu kumplem Paw³owskiego, no i si³¹ rzeczy na jego proœbê (a ¿e ciê¿ko choremu siê nie odmawia) umieszczono go w weekendowych faktach!

Next story: od momentu usuniêcia Lisa fakty szykowano dla Justysi Pochanke. Dla zmy³ki opinii publicznej nie od razu zgodzi³a siê na prowadzenie faktów g³ównych. Poczeka³a a¿ afera ucichnie, w miêdzyczasie mê¿uœ wybudowa³ jej nowe studio, pozby³a siê ostatecznie ostatniego zagro¿enia (Anity), które ku ich zaskoczeniu osi¹gnê³o sukces, i zasiad³a na tronie faktów i gra œwiêt¹ ju¿ za ¿ycia!

A Anita, owszem jest ambitna, zdolna, zdeterminowana, ale có¿ to znaczy w obliczu nepotyzmu?
Powiedzieli jej na pewno: ,,ciesz siĂŞ tym, co masz!’’.

To wszystko powoli i skutecznie doprowadza mnie do furii! A juÂż najbardziej to, Âże nikt siĂŞ z tej decyzji nie wytÂłumaczyÂł!

Mam nadziejĂŞ, Âże o Anicie nie bĂŞdziemy pisaĂŚ tylko, Âże ,,byÂła’’ wspaniaÂła!
Ona ma caÂły czas byĂŚ wspaniaÂła! Ci idioci z tvn powinni jej to uÂłatwiaĂŚ, a nie utrudniaĂŚ!
Ale pĂłki co ... nie jest najlepiej!
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

Moim zdaniem mĂłgÂłby on recytowaĂŚ co najwyÂżej wierszyki w przedszkolu


Nie krzywdÂźmy niewinnych dzieci :!: :D :D :D

To z kolei jest dowodem na to, Âże Kajdan jest cholernym lizodupem, a moÂże nawet ,,kablem’’ – uwzglĂŞdniam takÂże moÂżliwoœÌ zÂłoÂżenia donosu przez niego na AnitĂŞ!


Po prostu "wyÂścig szczurĂłw" i Anitka nie chce braĂŚ w tym udziaÂłu. Miom zdaniem jest na to zbyt uczciwa i szczera :!: :!:

PS. Jak tu siĂŞ ustawia cytaty????????
Ostatnio zmieniony poniedziałek 27 wrz 2004, 22:56 przez Wampir82, łącznie zmieniany 1 raz.
crede, quod habes, et habes
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak jest to wyÂścig szczurĂłw ale wyÂścig w ktĂłrym nie liczy siĂŞ to kim jesteÂś, co sobÂą reprezentujesz tylko nepotyzm. Jakby to byÂł wyÂścig szczurĂłw ale uczciwy(choĂŚ to chyba trochĂŞ kuriozalne) to wygrywaliby najlepsi a nie A*U*T*O*M*A*T czy pani pochanke ktĂłra siĂŞ nie nadaje do takiego programu lub ryman ktĂłry jest nudny jak flaki z olejem. :twisted: :twisted: :twisted:
Black zgadzam siĂŞ w 100%. Anitka przeskrobaÂła sobie tym, Âże jest mÂłoda i w dodatku najlepsza i osiÂągnĂŞÂła sukces.

Ciekawe jeszcze jest to kiedy i w jaki sposĂłb jej to powiedziano. PamiĂŞtam jeszcze tydzieĂą przed ostatnim weekendem w faktach byÂła wesoÂła i uraczyÂła nas piĂŞknym uÂśmiechem(nawet pokazaÂła zÂąbki)
Wszystko pod¹¿a³o w dobrym kierunku a¿ tu nagle wszystko co dotychczas osi¹gnê³a leg³o w gruzach i straci³a pozycjê nawet w tvn24.


PoczekaÂła aÂż afera ucichnie, w miĂŞdzyczasie mĂŞÂżuÂś wybudowaÂł jej nowe studio, pozbyÂła siĂŞ ostatecznie ostatniego zagroÂżenia (Anity), ktĂłre ku ich zaskoczeniu osiÂągnĂŞÂło sukces, i zasiadÂła na tronie faktĂłw i gra ÂświĂŞtÂą juÂż za Âżycia!
DokÂładnie black. PrzecieÂż nie mogÂła prowadziĂŚ faktĂłw w starym studiu gdzie byÂł lis a ona przecieÂż ma byĂŚ drugim lisem :twisted: :twisted: :twisted: i nie moÂże prowadziĂŚ faktĂłw w jakimÂś obskurnym pomieszczeniu. :twisted: :twisted: :twisted:

A dzisiaj "Wprost" napisa³o piórem pana raczka coœ co po czêœci wi¹¿e siê równie¿ z Anitk¹.

"OdgrywajÂącÂą tu rolĂŞ osobowoÂści Justyna Pochanke ma styl zdystansowany i elegancko neutralny, w Âżadnym razie nie przewidujÂący miejsca na solistyczne piruety. Reszta zespoÂłu(tvn24) to lektorzy, ktĂłrzy bardziej przypominajÂą tÂłumaczy symultanicznych niÂż seryjnie produkujÂących bÂłyskotliwe paradoksy wychowankĂłw Lisa z "FaktĂłw" :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Czyli po czĂŞÂści Raczek zbesztaÂł AnitkĂŞ okreÂślajÂąc jÂą jako lektora symultanicznego a wychwaliÂł w niebogÂłosy tego gremlina, :twisted: :twisted: :twisted: porĂłwnujÂąc jÂą do lisa. :twisted: :twisted: :twisted: OczywiÂście caÂły artykuÂł jest prolisowski w kaÂżdym zdaniu. :twisted: :twisted: :twisted:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Pochanke ,,odgrywa rolĂŞ’’ – tak, ale aktorkÂą jest kiepskÂą!

Raczek – pchi! Kolejny mÂądrala z kompleksem, a moÂże raczej syndromem Lisa :lol: :D
Ostatnio zmieniony poniedziałek 27 wrz 2004, 16:26 przez Black Jack '62, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Czemu? Ja tam lubiĂŞ Raczka... :D NapisaÂł niegdyÂś fajnie o UrbaĂąskim i o sytuacji w "Jestem, jaki jestem - RING" z MichaÂłem WiÂśniewskim (:twisted:).
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Anitka nie umie udawaĂŚ. Jest wraÂżliwÂą, szlachetnÂą kobietÂą dla ktĂłrej te wszystkie ÂświĂąstwa sÂą obce. Nie wiem ile jeszcze w tej stacji wytrzyma. :?: :?: :?: Ostatnio nie wyglÂąda za dobrze. :cry: :cry: :cry:

SzczegĂłlnie widaĂŚ to w tvn24 gdzie wyglÂąda tak jakby caÂłkowicie uszÂło z niej powietrze. :cry: :cry: :cry: Jest smutna, maÂło siĂŞ uÂśmiecha i w jej gÂłosie i zachowaniu moÂżna dostrzec niepokĂłj. :cry: :cry: :cry: Nie jest to ta Anitka ktĂłrÂą znam. Ale wcale jej siĂŞ nie dziwie i podziwam jÂą, Âże jest w stanie tam pracowaĂŚ. :cry: :cry: :cry:
Czemu? Ja tam lubiĂŞ Raczka...
Ja go lubiÂłem. :twisted: Nawet mam jego autograf bo spotkaÂłem go kiedyÂś w markecie.
[/quote]
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

maciejek pisze:Czemu? Ja tam lubiĂŞ Raczka... :D NapisaÂł niegdyÂś fajnie o UrbaĂąskim i o sytuacji w "Jestem, jaki jestem - RING" z MichaÂłem WiÂśniewskim (:twisted:).



Owszem, tvn i ofertĂŞ programowÂą moÂże (a nawet trzeba ) krytykowaĂŚ do woli, ale nie moÂże uogĂłlniaĂŚ i wszystkich, poza p. Pochanke, nazywaĂŚ ,, tÂłumaczami symultanicznymi’’ - to chyba wynik strasznego niedopatrzenia! :twisted:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
LordTomas
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 386
Rejestracja: poniedziałek 06 wrz 2004, 16:50
Lokalizacja: Warschau

Sorry to all .

Post autor: LordTomas »

JeÂśli chodzi o odpowiedzi na te pytania na pw sorry Âże do tej pory nie odpowiedziaÂłem ale coÂś mi siĂŞ dzieje z neo :oops: :oops: :oops: :oops:
JeÂśli ktoÂś chce filmiki lub capsy z AnitÂą to mogĂŞ udostĂŞpniĂŚ
(format - .bik) :oops: :oops:
PS. odpowied¿ mo¿e dotrzeÌ póŸno ...
PS2. o filmikach pogadajmy na pw
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

Cytat
SzczegĂłlnie widaĂŚ to w tvn24 gdzie wyglÂąda tak jakby caÂłkowicie uszÂło z niej powietrze. :cry: :cry: :cry: Jest smutna, maÂło siĂŞ uÂśmiecha i w jej gÂłosie i zachowaniu moÂżna dostrzec niepokĂłj. :cry: :cry: :cry: Nie jest to ta Anitka ktĂłrÂą znam. Ale wcale jej siĂŞ nie dziwie i podziwam jÂą, Âże jest w stanie tam pracowaĂŚ. :cry: :cry: :cry:
Po prostu widaĂŚ Âże kocha to co robi a jak siĂŞ kocha to siĂŞ poÂświĂŞca...
crede, quod habes, et habes
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No wÂłaÂśnie odebrano jej jednÂą z najwiĂŞkszych miÂłoÂści jej Âżycia. :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Wampir82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sobota 25 wrz 2004, 13:48

Post autor: Wampir82 »

Trzeba rzuciĂŚ "kogoÂś" kto przestaÂł ciĂŞ szanowaĂŚ...
crede, quod habes, et habes
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A to, Âże zastÂąpiono AnitĂŞ czÂłowiekiem, ktĂłry kompletnie nie nadaje siĂŞ na prowadzÂącego program informacyjny jest chyba karÂą dla Anity!
Zaczynam wierzyĂŚ w to, Âże coÂś faktycznie przeskrobaÂła i w jej miejsce wstawiono automa+t, ktĂłry nie wie co to jest dykcja i interpretacja tekstu! Moim zdaniem mĂłgÂłby on recytowaĂŚ co najwyÂżej wierszyki w przedszkolu!
To z kolei jest dowodem na to, Âże Kajdan jest cholernym lizodupem, a moÂże nawet ,,kablem’’ – uwzglĂŞdniam takÂże moÂżliwoœÌ zÂłoÂżenia donosu przez niego na AnitĂŞ!
Albo z innej beczki, jest po prostu kumplem Paw³owskiego, no i si³¹ rzeczy na jego proœbê (a ¿e ciê¿ko choremu siê nie odmawia) umieszczono go w weekendowych faktach!
wszystkie tezy prawdopodobne oprĂłcz ostatniej kumplami Marcina sÂą 2 Tomki Sianecki i seka z Automatami sie raczej nie zadaje

Next story: od momentu usuniêcia Lisa fakty szykowano dla Justysi Pochanke. Dla zmy³ki opinii publicznej nie od razu zgodzi³a siê na prowadzenie faktów g³ównych. Poczeka³a a¿ afera ucichnie, w miêdzyczasie mê¿uœ wybudowa³ jej nowe studio, pozby³a siê ostatecznie ostatniego zagro¿enia (Anity), które ku ich zaskoczeniu osi¹gnê³o sukces, i zasiad³a na tronie faktów i gra œwiêt¹ ju¿ za ¿ycia!
to co napisa³es to prawda ale ja sie tak zastanawiam czy to poprostu nie by³o tak ze rzeczywiscie od pocz¹tku by³o wiadomo ¿e Fuckty przejmie królowa Justyœ i nawet Anitka wiedzia³a ze jest tylko na zastêpstwo ... (poprostu nie chce mi sie wierzyÌ ze ludzie s¹ az tak podli ¿e mogli j¹ tak oszukaÌ) co nie zmienia fucktu ze psot¹pili chamsko bo kiedy okaza³o siê ze dziewczyna pomimo œwiadomoœci ¿e to tylko na trochê okaza³a siê profesjonalistk¹ postanowili j¹ zmieszaÌ z b³otem i zniszczyÌ karierê tylko po to ¿eby wypromowac na gwiazdê królow¹ Justyœ.Ju¿ Michosowi pisa³am na priv o zajawce na tvn 24 gdzie migaj¹ ró¿ne postacie wtopione w t³o jedyn¹ wyrazist¹ i pokolorowan¹ jest Miecugow i....... suprise suprise Justna Pochanke ;) ... Jednak obiektywnie ¿ecz bior¹c mo¿na Justyny nie lubiÌ ale jednak w proównaniu do Scotta Gubera jest mistrzyni¹ dziennikarstwa i jego kandydatury na miejsce po Anitce wogóle nie rozumiem... Przecie¿ on sie do czytania regulaminów tylko nadaje do niczego innego...albo ma chody albo wie z kim spac moze z Justyn¹ :) ??? Kto wie...Poprostu brak s³ów na takie podejscie.Dzisiaj Anitka robi³a przegl¹d prasy zawsze lubilam tego s³uchaÌ bo przeciez ma ³adny g³os i zawsze coœ tam od siebie doda³a ale jak zacze³a dzisiaj czytaÌ artku³ z Faktu o miêsie jakiœ pó³tuszach i innych to mi siê naprawde przykro zrobi³o ze dziennikarka tej klasy musi pierdoliÌ takie idiotyzmy... podczas gdy na now¹ gwiazde tvn 24 kreowana jest niejaka Jêdzowska... No comments odsuneli te¿ Kalczyùsk¹ i czêsciej jest m³otowaty Porada kolejna dobra decyzja...
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

to co napisaÂłes to prawda ale ja sie tak zastanawiam czy to poprostu nie byÂło tak ze rzeczywiscie od poczÂątku byÂło wiadomo Âże Fuckty przejmie krĂłlowa JustyÂś i nawet Anitka wiedziaÂła ze jest tylko na zastĂŞpstwo ... (poprostu nie chce mi sie wierzyĂŚ ze ludzie sÂą az tak podli Âże mogli jÂą tak oszukaĂŚ) co nie zmienia fucktu ze psotÂąpili chamsko bo kiedy okazaÂło siĂŞ ze dziewczyna pomimo ÂświadomoÂści Âże to tylko na trochĂŞ okazaÂła siĂŞ profesjonalistkÂą postanowili jÂą zmieszaĂŚ z bÂłotem i zniszczyĂŚ karierĂŞ tylko po to Âżeby wypromowac na gwiazdĂŞ krĂłlowÂą
Anitka napewno o niczym nie wiedzia³a. Nie mog³a wiedzieÌ, ¿e zaraz odejdzie bo niemia³aby ¿adnej motywacji do pracy i nie da³aby wywiadów do gazet jakby wiedzia³a, ¿e odchodzi. Kamuii jak nie wierzysz w tak¹ pod³oœÌ ludzi to widaÌ, ¿e jeszcze ich ma³o znasz. Ludzie potrafi¹ byÌ naprawdê podli i okrutni. :cry: :cry: :cry: Potrafi¹ zniszczyÌ cz³owieka z dnia na dzieù maj¹c w dupi. jego uczucia. Przecie¿ widaÌ wyraŸnie, ¿e oni ograniczyli jej fakty jak i obecnoœÌ w tvn24 wiêc jest to akcja na szerok¹ skalê maj¹ca w konsekwencji zniszczyÌ Anitkê. :cry: :cry: :cry:
Jednak obiektywnie Âżecz biorÂąc moÂżna Justyny nie lubiĂŚ ale jednak w proĂłwnaniu do Scotta Gubera jest mistrzyniÂą dziennikarstwa i jego kandydatury na miejsce po Anitce wogĂłle nie rozumiem... PrzecieÂż on sie do czytania regulaminĂłw tylko nadaje do niczego innego...albo ma chody albo wie z kim spac moze z JustynÂą
Anitkê wywalili dlatego bo by³a zagro¿eniem dla pochanke i mog³a j¹ przyÌmiÌ(co od pocz¹tku jej siê udawa³o). Dzisiejszy dzieù by³ tego kolejnym dowodem. Przecie¿ oni wiedzieli, ¿e marcin jest chory i nie bêdzie móg³ prowadziÌ faktów i Anitkê specjalnie wyrzucono aby promowaÌ pochanke :twisted: :twisted: :twisted: pod nieobecnoœÌ Anitki i Marcina. A*tomat jest tam tylko dziêki znajomoœciom :twisted: :twisted: :twisted: i wrzechogarniaj¹cej œlepoty tvn-u.


Dzisiaj Anitka robi³a przegl¹d prasy zawsze lubilam tego s³uchaÌ bo przeciez ma ³adny g³os i zawsze coœ tam od siebie doda³a ale jak zacze³a dzisiaj czytaÌ artku³ z Faktu o miêsie jakiœ pó³tuszach i innych to mi siê naprawde przykro zrobi³o ze dziennikarka tej klasy musi pierdoliÌ takie idiotyzmy... podczas gdy na now¹ gwiazde tvn 24 kreowana jest niejaka Jêdzowska... No comments odsuneli te¿ Kalczyùsk¹ i czêsciej jest m³otowaty Porada kolejna dobra decyzja...
RĂłwnieÂż nad tym ubolewam i nie mogĂŞ patzryĂŚ jak Anitka siĂŞ marnuje.
Tego gremlna nie oglÂądam bo robi mi siĂŞ nie dobrze na widok tej ruskiej laleczki. :twisted: :twisted: :twisted: I takie zero jest teraz kreowane na gwiazdĂŞ. :twisted: :twisted: :twisted: Napewno Anitce jest przykro kiedy widzi kolejne odsuniĂŞcia jej od prowadzenia programu i zastÂąpienia jÂą przez jĂŞdrzejowskÂą. :twisted: :twisted: :twisted:


Trzeba rzuciĂŚ "kogoÂś" kto przestaÂł ciĂŞ szanowaĂŚ...
Tylko pytanie. Kto kogo pierwszy rzuci :?: :?: :?: Czy oni jÂą wywalÂą czy ona sama siĂŞ z tÂą stacjÂą poÂżegna. :?: :?: :?:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Coœ mi siê zdaje, ¿e lojalnoœÌ Anity wobec tej stacji weŸmie górê! Niestety! :cry:
Na razie moÂżemy siĂŞ cieszyĂŚ, Âże caÂłkowicie nam Anity nie zabrali!
ChoĂŚ to Âżadne pocieszenie!

Naprawdê nie mogê wyjœÌ z podziwu dla decyzji tvn-u :twisted:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości