[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

szymoncz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sobota 05 lis 2005, 23:37

Re: Milionerzy

Post autor: szymoncz »

Chciałbym Wam coś pokazać... Oto artykuł z wtorkowego wydania gazety "Fakt". Jest on poświęcony właśnie Paulinie. Na zdjęciu z gazety widać, że zawodniczka jest ubrana w inne ciuchy niż w poprzednim wydaniu, co oznacza, że jest to odcinek z pytaniem za milion.. Na fotografii widać również monitor z zamazanym pytaniem za główną wygraną! Próbowałem jakoś rozszyfrować tę zagadkę, niestety bezskutecznie...

Obrazek

Jak widać, pytanie jest dość długie, a więc odpada chyba teoria z mitologicznym pytaniem, o którym było tak głośno.

Oto moje spostrzeżenia:

Odpowiedź A jest krótka - ma 3 lub 4 litery. (Być może nawet 2.)

Odpowiedź B zawiera około 6 liter.

Odpowiedź C ma około 8 liter.

Natomiast odpowiedź D składa się z dwóch słów.

Jestem doprawdy bardzo ciekaw jakie będzie to pytanie. Życzę Paulinie z całego serca powodzenia :-)
http://www.katolik.forka.us Serdecznie zapraszam do rejestracji! Na Wasze pytania odpowiada Ksiądz!
dominik300
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 7
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 11:25

Re: Milionerzy

Post autor: dominik300 »

z tego wynika że pytania zamieszczone w internecie są nieprawdziwe.
1. W jednej z wersji będzie ono brzmiało: Która z bogiń ma taką samą broń jak Artemida:
A: Selene B: Diana C: Juwenta D: Ops.

2. Inna mówi, że pytanie za milion to: Która z niżej wymienionych postaci mitologicznych nie była dzieckiem Bellerofonta?
A: Hippolochos B: Filonoe C: Isandros D: Laodamia
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Milionerzy

Post autor: Marcin »

Obrazek

Tu też dzisiejszy odcinek. Popatrzcie na monitor. Widać coś pomarańczowego i zielonego (z tego mogłoby wynikać, że zaznaczyła coś, ale źle). Tylko, że główne pytanie jest nieco wyżej... :rozglada:

Jedno jest pewne - skoro prawdziwe pytanie o milion złotych nigdzie nie przeciekło, to być może jej rzekoma rezygnacja po pytaniu za milion jest nieprawdziwa. Gdyby przeciekł rezultat, to pewnie razem z pytaniem. A już wiemy, że te pytania raczej nie pasują.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: pop »

Heh, przez te wasze posty zacząłem żałować, że nie obejrzę dzisiejszych "Milionerów". ;(

:lol2:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

Wy naprawdę sądzicie, że ona na tym zdjęciu była w trakcie gry o milion? Przecież ona patrzy w tym momencie wprost na kamerę,. Takiego zdjęcia nie da się zrobić podczas programu , bo takiego ujęcia nie ma w czasie Milionerów. To zdjęcie jest pewnie robione spacjalnie dla prasy ( bo jakby fakt tam był, to byśmy już dawno wszytsko wiedzili, łacznie z tym czym zajmuje się jej chłopak i co robiła jej mama w 98 roku ...). Oczywiśnie nie znaczy to, że pytanie musi być takie jak podają internauci. :)
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Milionerzy

Post autor: sybic »

Wczoraj w programie "Uwaga" był wywiad z Panią Pauliną, z Urbańskim... znaczy podgrzewają atmosferę.
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Milionerzy

Post autor: adner »

Greg Haus, to jest zdjęcie.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Milionerzy

Post autor: qmate »

Monitor widoczny na skanie z gazety i ten na zdjęciu mają chyba te same pytania, bo na zdjęciu również widać, że odpowiedź A jest najkrótsza, D - najdłuższa.

Przekonamy się za pół godziny, i to jeszcze przez pierwszą przerwą na reklamy 8)
//////////
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Milionerzy

Post autor: Greg Haus »

Pytanie i inne i takie samo jednocześnie :D
michnik101
Początkujący
Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: niedziela 23 mar 2008, 18:07

Re: Milionerzy

Post autor: michnik101 »

Ale dokładnie takiej wersji nie było :D
I oczywiście przerwa 8)
Trzymam kciuki za Paulinę!
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Milionerzy

Post autor: qmate »

Pytanie faktycznie o Artemidę natomiast odpowiedzi inne. Teraz reklama... Tylko nie szukajcie prawidłowej odpowiedzi teraz, jesli jej nie znacie, bo nie będzie emocji jak zaznaczy odp. hehe 8)
//////////
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Milionerzy

Post autor: adner »

Ta miła pani okaże się idiotką, jeżeli nie wskaże Legolasa. Pytanie jest prostsze, niż to, które "przewidywali" na forach.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Milionerzy

Post autor: qmate »

O jej czemu napisałeś jaka jest odpowiedź . . . Tak w ogóle to trochę dziwne jest, że w środku pytania jest reklama, nigdy nie było takiej sytuacji.
//////////
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Milionerzy

Post autor: adner »

No cóż, chyba każdy wie, że Artemida posługiwała się łukiem... jeżeli nie, to chyba stracę wiarę w polską edukację.
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Milionerzy

Post autor: TinkiWinki »

Podobno pytaniem za milion będzie:
Jak masz na imię?
A. Beata
B. Paulina
C. Hubert
D. Justyna
Ale nie wiem ile w tym prawdy Obrazek
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości