Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:A ja taki pewien nie byłem,tak tylko głupio napisałem
A mnie coś tak dziwnie przeszła taka myśl kilkadziesiąt minut temu. Nie, nie że będzie Porada, ale wątpliwość czy będzie Joasia. Nie chciałem o tym pisać, bo do tej 17.10 bym się jeszcze nasłuchał od Was :rozglada:
Ja nie miałbym nic przeciwko I tak w tym tygodniu było wiele więcej niż zazwyczaj.
Żeby Nas to tylko znowu nie zgubiło :hahaha:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:A mnie coś tak dziwnie przeszła taka myśl kilkadziesiąt minut temu. Nie, nie że będzie Porada, ale wątpliwość czy będzie Joasia. Nie chciałem o tym pisać, bo do tej 17.10 bym się jeszcze nasłuchał od Was
No mnie też,bo poprostu zawsze nawet jak się tylko chwilke pooglada tvn24 można Asiule gdzieś zlokalizować na tyłach :lol2:
A dziś moje wprawne oko nic nie dostrzegło :grozi:
Żeby Nas to tylko znowu nie zgubiło
To nie kuśmy losu :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Joanna Kryńska

Post autor: lukaszo »

Joanna Kryńska dzisiaj prowadziła Prosto z Polski a kamilo pisał niedawno że program na sobotę nagrywany jest w piątek :D.
Chyba ci coś nie wyszło kamilo bo wczoraj (w piątek) był Jakub Porada a dzisiaj (w sobotę) Joanna Kryńska :D.
Nie zawsze jesteś tak dobrze poinformowany jakbyś chciał drogi kolego :D.
Więc wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to że sobotnie wydanie Prosto z Polski jest nadawane również 'na żywo' :D.
TVN - programowo najlepsza
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

lukaszo pisze:Więc wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to że sobotnie wydanie Prosto z Polski jest nadawane również 'na żywo'.
Mój drogi lukaszo, wiem, że jestem na Twojej czarnej liście, bo teraz nie masz o czym pisać i wiem, że szukasz powodu, by mnie zaatakować przy każdej możliwej okazji . :spiewa:
Napisz e-maila do TVN24, jak ich zainteresujesz to może Ci odpowiedzą na te wątpliwości i wtedy wygłaszaj te swoje dziwaczne teorie. Nie mam ochoty, by z Tobą polemizować :]
Jeśli chcesz wierzyć, że sobotni magazyn jest nagrywany w sobotę - to wierz. Wiedz tylko, że jesteś w błędzie. Choćby z tej prozaicznej przyczyny, że tydzień roboczy trwa 5 dni. :rozglada:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

Też zgłupiałem , jak zobaczyłem Kryńkę dzisiaj w PzP. Nie wiem o co chodzi, jak to wytłumaczyć :shock: :wariat:
Obrazek Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Mam przed sobą program telewizyjny na 1-go maja i co widzę? Powtórkę PzP o 23.30. :shock: Czyli obawa, że nie obejrzę magazynu jest już nieaktualna. Szkoda tylko, że będzie to wypełniacz dla długo weekendowej ramówki. :ech:
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re:

Post autor: lukaszo »

kamilo pisze:
lukaszo pisze:Więc wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to że sobotnie wydanie Prosto z Polski jest nadawane również 'na żywo'.
Mój drogi lukaszo, wiem, że jestem na Twojej czarnej liście, bo teraz nie masz o czym pisać i wiem, że szukasz powodu, by mnie zaatakować przy każdej możliwej okazji . :spiewa:
Napisz e-maila do TVN24, jak ich zainteresujesz to może Ci odpowiedzą na te wątpliwości i wtedy wygłaszaj te swoje dziwaczne teorie. Nie mam ochoty, by z Tobą polemizować :]
Jeśli chcesz wierzyć, że sobotni magazyn jest nagrywany w sobotę - to wierz. Wiedz tylko, że jesteś w błędzie. Choćby z tej prozaicznej przyczyny, że tydzień roboczy trwa 5 dni. :rozglada:
Drogi kamilo mam wrażenie że próbujesz być najmądrzejszy na tym forum.
Jednak jak się okazuje każdy człowiek nie raz się myli.
Mam tu na myśli magazyn Prosto z Polski a dokładniej jego sobotnie wydanie.
Wcale nie jesteś na mojej czarnej liście.
Nie szukam powodu by cię atakować przy każdej możliwej okazji.
Wydaje mi się że jesteś trochę przewrażliwiony na swoim punkcie.
A i nie martw się mam o czym pisać :D.
Ostatnio zmieniony sobota 26 kwie 2008, 19:44 przez lukaszo, łącznie zmieniany 3 razy.
TVN - programowo najlepsza
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

lukaszo pisze:Drogi kamilo mam wrażenie że próbujesz być najmądrzejszy na tym forum. Jednak jak się okazuje każdy człowiek nie raz się myli.
Ty wcale nie masz takiego wrażenia, tylko chcesz mi dowalić. Widzisz, tym się różnimy, że wszystkie opinie na swój temat przyjmuję z dystansem. Te Twoje - nie robią na mnie wrażenia. :nie:
Mam tu na myśli magazyn Prosto z Polski a dokładniej jego sobotnie wydanie.
Przecież pisałeś, co masz na myśli. Tobie nie chodzi o dyskusję nt. magazynu, a nawet jego prowadzącej, o czym - przypominam - jest ten wątek, tylko na mój temat. Oświadczam, że na Twoje wypociny nie będę już odpowiadał. Nie chcę psuć sobie nastroju, Tobie, kolegom z wątku i jego czytelnikom. :ech:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

To, ze magazyn sobotni magazyn nie jest na żywo, jest pewne :]
Świadczyć może o tym np. sposób realizacji. Materiał wskakuje zaraz po zapowiedzi i Joasia nie patrzy się w monitorek poniżej kamery :lol2: Takie subtelne niuansiki, ale widać i na to warto zwracać uwagę :hyh:
Ja podejrzewam, że dzisiejszy magazyn jest czwartkowy :lol2:
Popatrzcie na ułożenie Joasiowych włosów- jest identyczne jak 24 kwietna, poza tym ten sam makijaż :lol2:
Tak mi się przynajmniej wydaje :rozglada:
Wygląda na to, że Joasia sobie nie odpuszcza i jeszcze kolegów wyręcza :lol2:
Wszystko tylko po to, by być z nami :jupi:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

No i czy Ona nie jest wspaniała? :lol2:
Porównując capsy dzisiejsze i czwartkowe zgadzam się z domysłami arcziego. Nie tylko włoski, ale też podkład pod marynarkowy na to wskazują :aniol:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:No i czy Ona nie jest wspaniała?
Jest :lol2: Tak się przygladałem waszej dyskusji i wreszcie mnie coś zainteresowało,więc potwierdzam :lol2:
Porównując capsy dzisiejsze i czwartkowe zgadzam się z domysłami arcziego. Nie tylko włoski, ale też podkład pod marynarkowy na to wskazują
No dokładnie,jaka przezorna juz w czwartek sobie zrobiła wolne,była odrobiona :aniol: A dziś to tak z głupa trafiłem na 'PzP' :lol2: I jakoś tak się zatrzymałem na 20 minut :tanczy: I jak tu nie wierzyć w siłe przyciagania :spiewa: Bo naprawdę sądzac,że Jej nie będzie nie myslałem o magazynie w kontekscie dzisiejszym :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:Jest Tak się przygladałem waszej dyskusji i wreszcie mnie coś zainteresowało,więc potwierdzam
Już mi nie przypominaj o tej dyskusji :nie:
No dokładnie,jaka przezorna juz w czwartek sobie zrobiła wolne,była odrobiona A dziś to tak z głupa trafiłem na 'PzP' :lol2: I jakoś tak się zatrzymałem na 20 minut I jak tu nie wierzyć w siłe przyciagania Bo naprawdę sądzac,że Jej nie będzie nie myslałem o magazynie w kontekscie dzisiejszym
U mnie takiej niespodzianki to nie było, bo teraz nadrabiam zaległości i się wyluzowuję, o ile można tak powiedzieć przy tematyce magazynu :lol2:
Don Matteo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 307
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2007, 23:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: Don Matteo »

Dzisiejszy DnŻ
Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Takie wielkie zaskoczenie dla mnie to nie było ,bo juz się jakoś dziwnie kręciła w okolicach stanowisk komputerowych przy których zwyczajowo przygotowywany jest serwis :lol2: Jeszcze na 4 minuty przed wejściem spacerowała sobie po studio z karteczkami w reku 8)
Na poczatku miałem wrażenie,że jest troszkę przygaszona,ale szybciutko to wrażenie okazało sie mylne :spiewa: Najpierw bardzo rzeczowa rozmowa z dziennikarzem śledczym p.Sochą z 'Superwizjera Tvn' ,który był autorem reportażu n.t porwania i zamordowania K.Olewnika :uhh: Tak koło 12 minut dyskutowali,Joasia mówiła,że Ci zatrzymani panowie robili wode z mózgu rodzinie Olewników :stop: Czyli kawa na ławe :spiewa:
Asia z gościem i długopisikiem (bardzo się nie przydał :lol2: ):
Obrazek

Potem kilka łączeń z reporterami:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

I nie zabrakło czegoś specjalnego :tanczy: :jupi: Dla mistrzyni to chleb powszedni :lol2: :
Obrazek

Tu Ją kamera 'przeciagła',ale nie wywołało to jakiegos dyskomfortu wręcz przeciwnie ;) :
Obrazek

I powitanie z kolegą Zubim :D :
Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Joanna Kryńska

Post autor: epsztajnek »

A ktoś tu przebąkiwał, że Joanna zaczyna długi weekend :devil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 23 gości