Kibice... ?

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Kibice... ?

Post autor: Abe »

Ekhm.... dostaÂłem takiego maila dziwnego dziÂś....
NADAWCA: M.Piatkowska@tvn.pl

Witam,
chciaÂłabym serdecznie zaprosiĂŚ na Casting do programu "Kibice WisÂły kontra
Kibice Legii", wszystkich miÂłoÂśnikĂłw druÂżyny WisÂła KrakĂłw.
Szukamy wspaniaÂłych osĂłb, ktĂłre kibicujÂą druÂżynie, znajÂą jej historiĂŞ,
chodz¹ na mecze, znaj¹ piosenki i chcia³yby siê zabawiÌ oraz stan¹Ì w 50
osobowej druÂżynie i zmierzyĂŚ siĂŞ z druÂżyna przeciwnÂą, czyli Kibicami Legii.
Program, jest fantastycznÂą zabawÂą.

Casting odbĂŞdzie siĂŞ :
9 paÂździernika w Krakowie, o godz. 17, na ul. Nowohucka 44, Studi ÂŁĂŞg.

Wszystkich miÂłoÂśnikĂłw, serdecznie zapraszamy........

Powiadom, jak najwiĂŞcej znajomych, i przyjdz.......


Ehhh... to jakieÂś Âżarty ? RĂłwnie dobrze moÂże to byĂŚ jaki spam czy coÂś w tym stylu ale komu by siĂŞ chciaÂło robiĂŚ takie Âżarty ?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mowa chyba o "Ciao Darwin"
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hmm, a czy przed studiem bĂŞdÂą przygotowane odziaÂły policji, wojska oraz karetki? ProponujĂŞ przygotowaĂŚ takÂże dwa szpitale. Wiadomo, przegrani bĂŞdÂą chicieli pokazaĂŚ kto naprawdĂŞ rzÂądzi....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

To bez sensu, oni siĂŞ pozabijajÂą! A jeÂżeli rzeczywiÂście powstaje nowy program, to juÂż sam tytuÂł ("Kibice WisÂły kontra Kibice Legii") jest beznadziejny. :?
CzegoÂś rĂłwnie maÂło oryginalnego nie widziaÂłem. To sa chyba jaja. 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Raczej chodzi o Ciao Darwin (czy jak siĂŞ to tam nazywa), nie spodziewam siĂŞ aby wyprodukowali jakiÂś nowy program specjalnie lda kiboli.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

"Ciao Darwin", dokÂładnie tak siĂŞ Ăłw program nazywa. Podzielam Twoje zdanie - taki program jest niepotrzebny, raczej na pewno chodzi o Darwina. :wink:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Re: Kibice... ?

Post autor: MakAleks »

Abe pisze:[...]
NADAWCA: M.Piatkowska@tvn.pl
[...]
Casting odbĂŞdzie siĂŞ :
9 paÂździernika w Krakowie, o godz. 17, na ul. Nowohucka 44, Studi ÂŁĂŞg.
[...]
Ehhh... to jakieÂś Âżarty ? RĂłwnie dobrze moÂże to byĂŚ jaki spam czy coÂś w tym stylu ale komu by siĂŞ chciaÂło robiĂŚ takie Âżarty ?
CoÂś tu nie pasuje przecieÂż nagranie Ciao Darwin odbywa siĂŞ w Warszawie a casting miaÂł by byĂŚ w Krakowie. :?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To jest na pewno CIAO DARWIN. Wczoraj widziaÂłem reklamĂłwkĂŞ "...JesteÂś kibicem WisÂły, albo Legii. JEsteÂś wÂłaÂścicielem psa lub kota? PrzyjdÂź na casting do programu Ciao Darwin..."
Horus21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 19 wrz 2004, 00:27
Lokalizacja: KRAKĂ“W

Post autor: Horus21 »

tak tak to chodzi o ciao darwin bo widzialem reklamowke w tivi castingu reklamowke. producent musi byc odwaznym facetem ale coz to jego spawa jak chce miec powtorke z drugiej wojny swiatowej to niech ma moze mu ekipy kibole nie wytluka :( :roll: a tak pozatym to w kraku zjedzie sie pol nowej huty :lol: :evil: :lol:
"Jestem i mnie nie ma widze choc nie mam oczu"
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

No ale czy ten mail to spam w formie jakiegoÂś Âżartu czy informacja na serio i wy teÂż to dostaliÂście ? :? Odpowiedzcie, bo jak do tej pory nie uzyskaÂłem odpowiedzi.... :?
Horus21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 19 wrz 2004, 00:27
Lokalizacja: KRAKĂ“W

Post autor: Horus21 »

to nie sa zarty to jest na serio casting odbywa sie w wawie i kraku no bo przeciez nie ma w polsce lepszych kiboli niz w karku na NOWEJ CHUCIE a wydaje mi sie ze TVN chce jakas nowa aferke wmontowac. program bedzie wygladal tak podejdzie kibol do Szwedesa wezmie siekiere wbije mu ja w plecy i Powie CIAO DARWIN do piachu :lol: :twisted: :lol: no chyba ze przyjedzie SWAT i zapanuje nad balaganem
"Jestem i mnie nie ma widze choc nie mam oczu"
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości