[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Felieton Lisa o ''pewnej blondynce'' dla dziennika ''Polska''. Wiadomo o kogo chodzi. :D
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Wiadomości

Post autor: object »

Bardzo piękny felieton! Polecam!
To dobrze że od razu stara się sprostowywać te kłamstwa. Musi bardzo kochać tę Hankę! Nie ma co.. mąż idealny :brawa:

A wracając do ,,Wiadomości" to już ich nie oglądam, przynajmniej kiedy prowadzą je ci sprzedajni prezenterzy którzy czytają to co im podsunął pod nos, nawet kiedy mija się to z prawdą. ,,Wiadomości" oglądam tylko wtedy, kiedy prowadzi je Hanna Lis. Dzięki temu mam pewność że zaserwowane mi informacji są w pełni obiektywne i niezależne!

BRAWA DLA HANNY LIS!!!!!!!!!!! :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Wiadomości

Post autor: prze_kw »

Dziecko, bo popuścisz...

Lis całkowicie się zbłaźnił tym artykułem...
Liczą się tylko Fakty.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Wiadomości

Post autor: piotrek888 »

Po przeczytaniu tego artykułu (T.L) jestem w szoku. On już nie jest dziennikarzem jakim go kiedyś postrzegano piszę felieton w obronie własnej żony. To już jest cyrk bezpłatny, sama pewnie kazała mu napisać ten artykuł bo czuje się osaczona. Mam dość jej fanaberii cholera ludzie płacą abonament za to, że ona pracuje kiedy chce, robi co chce jak jej się nie podoba to wara z TVP.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Wiadomości

Post autor: Marcin »

Hanna wiedziała, że przychodzi do programu, w którym emituje się skrajnie nierzetelne materiały. I wszelkie jej protesty w tym momencie są śmieszne. Odchodziła z Polsatu w imię rzetelności dziennikarskiej, trafiła do programu w którym od lat są z tym wielkie kłopoty i odmawia jego prowadzenia w imię owej rzetelności dziennikarskiej.

Hania się zdziwiła, że "Wiadomości" jednak nie są bajką. Super, gratulacje.
dona
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 04 maja 2007, 21:25

Post autor: dona »

Hanna wiedziała, że przychodzi do programu, w którym emituje się skrajnie nierzetelne materiały. I wszelkie jej protesty w tym momencie są śmieszne.
Jej protesty są śmieszne? Śmieszne jest to, że z nierzetelnego programu stara się zrobić obiektywny program informacyjny? Wyrażając swoją opinię na temat pewnych 'dziennikarzy' i próbując blokować ich nieobiektywne reportaże, pokazuje chyba, że chce coś zmienić, nie tylko czytać to, co jej pod nos podsuną.
Zarzucanie tu śmieszności jest więc chyba niedorzeczne!

Natomiast piotrek888, Twój post to jest cyrk. Piszesz o sprawie, o której kulisach nie masz żadnego pojęcia. Fakt, pisanie felietonów o swojej żonie i atakach na nią jest niezbyt fortunne... Ale nazwanie fanaberiami walki o standardy dziennikarskie jest kompletną głupotą!
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Wiadomości

Post autor: piotrek888 »

Płacenie abonamentu to też jest cyrk. Dzięki pieniądzom osób które płacą co miesiąc abonament państwo Lisowie mają piękne samochody domy itd. Walczy o rzetelność tylko że jak każe wywalać ludzi na bruk to też walczy o rzetelność nawet szofer jest upolityczniony.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wiem jedno. Niedługo w redakcji przebierze się miarka i odejdzie albo wielu reporterów, albo Hanka. Praca z tak nieobliczalną osobą jak ona na dłuższą metę jest niemożliwa. Czekam tylko na to, kto pierwszy nie wytrzyma. Ona wiedziała doskonale w co się pakuje! Przeszła do ''Wiadomości'' tylko dlatego, by nie pozostać zapomnianą, by dalej istnieć w polskim świecie dziennikarskim. Była to praktycznie jedyna alternatywa pracy. ''Panorama'' już przechodzi w zapomnienie. Ona chce coś zmienić? Owszem, zawartość swojego portfela kosztem emerytów, oddających te kilkadziesiąt zł ze swojej 800 zł emerytury. To jest przykre...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re:

Post autor: piotrek888 »

kamilo pisze:Ona chce coś zmienić? Owszem, zawartość swojego portfela kosztem emerytów, oddających te kilkadziesiąt zł ze swojej 800 zł emerytury. To jest przykre...

Jej zależy tylko na takich zmianach
dona
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 04 maja 2007, 21:25

Post autor: dona »

TVP zatrudnia setki darmozjadów, którzy pracują w różnego rodzaju biurach, administracji itp., w których pompuje się kase tych biednych emerytów.
Naprawdę nie mogę się nadziwić jak wielu z was patrzy na świat tak jak wam wygodnie... powierzchownie. Dlaczego jest nieobliczalna? Dlatego, bo wypowiada głośno swój sprzeciw wobec kilku reporterów? To już do tego człowiek nie może mieć prawa? Sugrowałabym odrzucenie swoich sympatii i antypatii wyrażając publicznie opinię na czyjś temat!
Przeszła do ''Wiadomości'' tylko dlatego, by nie pozostać zapomnianą, by dalej istnieć w polskim świecie dziennikarskim.
Ona chce coś zmienić? Owszem, zawartość swojego portfela kosztem emerytów, oddających te kilkadziesiąt zł ze swojej 800 zł emerytury. To jest przykre...
No i to przykłady kolejnych totalnych bzdur wypisywanych przez zawistnych ludzi na necie. Czasem warto się albo powstrzymać, ablo bardziej zastanowić zanim palnie się jakieś niesprawiedliwe wobec kogoś sądy.
Powiedz mi teraz, jak możesz pisać, że wepchała się do Wiadomości tylko po to, żeby dostawać te kilkadziesiąt tyś. zł? Tylko dlatego, że tak wypisuje Fakt, czy Super Express? Przyjmując takie założenia, każdy, w tym Ty wykonujesz swoją pracę tylko dla pieniędzy i wyciągasz kasę od państwa, od usługobiorców...
No i jezeli już jesteśmy tacy dokładni- emeryci już nie muszą łożyć na Hanne Lis, poza tym abonament wynosi niecałe 20 zł, a nie kilkadziesiąt. Jest on przeznaczony nie tylko na telewizję, ale także na publiczne radio, a płaci je niecała połowa Polaków.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Wiadomości

Post autor: object »

Z tobą piotrek i osobami podobnymi do ciebie jest dokładnie tak jak napisał Lis: albo [blondynka] czyta, co chcą i wtedy jest kretynką, albo czyta, co każą i wtedy jest sprzedajna, albo nie czyta i wtedy jest kapryśna, histeryczna i nieznośna.
Zresztą z osobą która namiętnie czyta ,,Fakt", ,,Super Express", ,,Party" i podobne głupoty dla wścibskich kur domowych i wierzy w każde napisane tam słowo w ogóle nie warto podejmować dyskusji. Piotrek nie raz nam na tym forum udowodnił że ,,Fakt" to jego biblia.
Myślicie że ile zarabia Kraśko, albo bożyszcze piotrka888888888888888- Durczok. Ja bym Hance nawet 3x tyle zapłacił żebym w końcu mógł obejrzeć niezależny serwis w TVP. Podoba mi się że ona przynajmniej robi COKOLWIEK w tym kierunku i że przynajmniej jasno zasygnalizowała wszystkim w Polsce, że jest problem. Podziwiam ją że ma tyle siły, bo chyba nie sądzicie że jest to dla niej przyjemne?

A gdyby Hance zależało tylko na pieniądzach to czytałaby te zmanipulowane informacje do usranej śmierci, a nie narażałaby się na zwolnienie, prawda? :twisted:

BRAWA DLA HANNY LIS ZA PODJęCIE WALKI O NIEZALEżNOść W ,,wIADOMOśCIACH"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Wiadomości

Post autor: piotrek888 »

Fakt nie jest moją biblią.Moje bożyszcze tzn. kto Durczok jak tak to pudło. Hanna Lis jest niżową dziennikarką, która kłóci się o wszystko, wiem jaka jest osobiście i nie wciskaj mi tu kitów że jest super bo tak nie jest.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Wiadomości

Post autor: Marcin »

To może teraz w imię standardów dziennikarskich powinna odejść z TVP do telewizji Trwam i protestować w stacji Rydzyka przeciwko braku rzetelności?

Wtedy też byłaby męczennicą wolności słowa i osobą, która chce robić niezależny serwis informacyjny? Powtórzę - Hanna wiedziała, że pakuje się w bagno.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Wiadomości

Post autor: object »

Hanna Lis jest niżową dziennikarką, która kłóci się o wszystko, wiem jaka jest osobiście i nie wciskaj mi tu kitów że jest super bo tak nie jest.
No pewnie że wiesz, np. z tygodnika ,,Party" nie? :lol: Weź mnie nie rozśmieszaj. I czy ja napisałem że jest jakaś super? Napisałem że ma honor i to akurat prawda. Nie interesuje mnie z kim sypia i czy wydaje na kosmetyki więcej niż twój roczny dohód, bo nie to jest tu najważniejsze.
To może teraz w imię standardów dziennikarskich powinna odejść z TVP do telewizji Trwam i protestować w stacji Rydzyka przeciwko braku rzetelności?

żal.pl myślisz że Rydzyk w ogóle jej to proponował?
Powtórzę - Hanna wiedziała, że pakuje się w bagno.

i od początku chciała je wysuszyć :lol2:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Wiadomości

Post autor: Marcin »

To może teraz w imię standardów dziennikarskich powinna odejść z TVP do telewizji Trwam i protestować w stacji Rydzyka przeciwko braku rzetelności?

żal.pl myślisz że Rydzyk w ogóle jej to proponował?
Chyba nie zrozumiałeś aluzji. A jeśli koniecznie chcesz być trendy, to nie żal.pl, ale "rzal". :D
Powtórzę - Hanna wiedziała, że pakuje się w bagno.

i od początku chciała je wysuszyć :lol2:
No więc sugerowałem że równie dobrze mogłaby suszyć bagno Rydzyka.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości