Jesień 2008 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Widziałbym takto ''Brzydulę'' o 18:30 :D Detektywi mogliby lecieć na przemian, z W-11 :)
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: adner »

Chyba żartujesz! Detektywi nie mogą być na zmianę z W11. Dwie godziny sądów i W11 na zmianę z Detektywami to coś najgłupszego co można wymyślić, doprawdy -.-
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Isadora »

Faktycznie zagęściło się od filmów i programów w TVN, sama jestem ciekawa jak będzie wyglądała jesienna ramówka :? telewizyjne show z udziałem gwiazd chyba faktycznie zejdą w najbliższym czasie z anten, bo co za dużo to niezdrowo, tak więc ewentualny jesienny TzG nie powinien narzekać na brak gwiazd, które rzutem na taśmę, będą chciały zarobić i nauczyć się przy okazji tańczyć, bo na fali sukcesu /nie wątpię/ filmu "Kochaj i tańcz" mogą powstać kolejne podobne, gdyby Zakościelny zatańczył wcześniej w TzG/a pewnie odmówił/ może to właśnie on a nie Damięcki grałby we wspomnianym filmie, również K.Figura zagra w tym filmie, w czym zapewnie pomógł jej udział w TzG. Nie miałabym nic przeciwko kontynuacji "39 i pół" i "Teraz albo nigdy", 13 odcinków to trochę przymało :grymas:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: lukaszo »

TVN rozważa kontynuację wiosennych formatów :arrow: http://www.wirtualnemedia.pl/article/23 ... rmatow.htm
TVN - programowo najlepsza
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Isadora »

Liczę na to, że rozważy pozytywnie :D
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

Wg mnie TVN powinien wprowadzić mniej nowości, bo o ile dobrze przeczytałem w tym newsie TVN zastanawia się nad przerwą w emisji formatów i powrót na wiosnę. Czyli że było by mniej więcej coś takiego - wiosna "39 i pół", jesień "Twarzą w Twarz" itd. A wg mnie coś takiego nie jest dobre. Lepiej mniej a "ramówka po ramówce". Rozumiem, że w wypadku "Superniani" musi tak być, bo czas realizacji odcinka tego wymaga, ale w wypadku innych formatów myślę, że nie jest to dobre rozwiązanie.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Kuba »

qmate pisze:A myślicie że będzie Teraz albo nigdy? Czy rozważana jest dalsza akcja czy wszystko zamyka się w 13 odcinkach i koniec kropka? Bo to bardzo fajny serial i mam nadzieję, że także jesienią go obejrzę.

O ewentualnej kontynuacji "39 i pół" w "Tele Tygodniu" mówili Magdalena Zawadzka i jej filmowy mąż, a o możliwości kontynuowania historii po 13 odcinkach "Teraz albo nigdy!" mówili pewni sukcesu producenci jeszcze przed startem serialu w "Telemagazynie" lub "Teleprogramie" (nie wiem, co teraz dodają do NTO i innych dzienników)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: pop »

Plotek.pl: Przyszłość dwóch dobrze zapowiadających się seriali "39 i pół" i "Teraz albo nigdy" oraz "Tańca z gwiazdami", stoi pod wielkim znakiem zapytania. Władze TVN są co prawda usatysfakcjonowane wynikami oglądalności swoich trzech sztandarowych produkcji, ale poważnie zastanawiają się na tym, żeby w ich miejsce wprowadzić inne seriale i programy m.in. "Got Talent"!

I tak właśnie powinno być - "Twarzą w twarz 2" - wtorek, 21:30, "Got Talent" - niedziela, 20:00. :>
Władze stacji TVN są właśnie w trakcie układania jesiennej ramówki. Problem w tym, że stacja planuje wprowadzić tak wiele nowych produkcji, że będzie zmuszana zrezygnować z programów i seriali, które widzowie oglądali wiosną. Jak informują wirtualnemedia.pl na antenie TVN-u pojawi się po wakacjach serial "Naznaczony" z Piotrem Adamczykiem w roli głównej oraz nowy program "Got Talent", do którego castingi rozpoczną się już w tym tygodniu.
...a, jeszcze "Naznaczony". :mhm:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

"Naznaczony" najprawdopodobniej pojawi się w miejsce "Kryminalnych".
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: qmate »

"Teraz albo nigdy" musi być! W ogóle, to czemu chcą zabierać widzą to, co lubią? Ja ich nie rozumiem...
//////////
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Isadora »

13 odcinków serialu to jednak trochę za mało, przyzwyczailiśmy się chyba do dłuższych produkcji, chętnie obejrzałabvym kontynuację "39 i pół" przynajmniej chociaż przez jeszcze jeden sezon, a Got Talent w żadnym wypadku nie zastąpi mi "Tańca z gwiazdami", tym bardziej, że jest to program, który wyjątkowo dobrze się ogląda w jesienne wieczory :)
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Bartek »

Tak sobie myślałem, myślałem nad tym, co TVN może zaproponować jesienią. Niewątpliwie zapowiada się bardzo dobry sezon, bowiem czeka nas sporo powrotów i nowości. Skusiłem się więc na przemyślenia gdzie i jak to się wszystko zmieści. Okazuje się, że niekoniecznie musi być tak źle. Oto efekt moich przemyśleń:
Obrazek

Ciekawe ile moich przypuszczeń się sprawdzi?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

W "Co za tydzień" był materiał o "Generale" - serial pojawi się wiosną.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Bartek »

Nie oglądam ostatnio Co za tydzień, stąd brak wiedzy. Ale tak jak w przypisach dałem, wystarczy wywrócić Prawdziwe Historie z generałem i już. Pojawia się nawet miejsce na jakiś zagraniczny serial o późnej porze. Chociaż wg mnie TVN powinien widzów przyzwyczajać do dokumentalnego czwartku o 21:30 i jednak jakiś dokument wyemitować. A tych ostatnio trochę jest w sumie do emisji.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Kuba »

"Sąd rodzinny" nie będzie nadawany naprzemiennie z "Sędzią Anną Marią Wesołowską" - wyląduje zapewne przed "Rozmowami w toku". "Ula brzydula" raczej wejdzie przed "Fakty", ale wydaje mi się, że zepchnie wszystko o pół godziny do góry - osobiście nie wyobrażam sobie "Detektywów" po 20:00. Liczę też na kolejną edycję "Clever" w niedzielne popołudnia - może i przed "Milionerami".

Fajnie byłoby też (skoro będzie gościć na naszych ekranach tylko przez dwa - trzy kolejne sezony), choć wydaje mi się to mało realne, żeby "Niania" trafiła na 14:30 w niedzielę - to dobra pora dla tego serialu (szczególnie, że sobota najprawdopodobniej zostanie przeznaczona dla "Got Talent", a rywalizacja na tym polu będzie spora - JOŚ, FB, "Hit na sobotę" Jedynki), a "Superniania" zajęła pasmo po "Dzień Dobry TVN" (z cudownymi, pudelkowymi, szesnastoletnimi prowadzącymi :hyh: ) - ostatnie odcinki nie notowały dobrych udziałów, a sobota - godzina 11:00 jest dobrą godziną dla takiego programu. "Hela" również powinna znaleźć się bardziej w okolicach południowych.

Edward Miszczak nie popełni też chyba tego samego błędu, co z "Odwróconymi" - myślę, że w piątek po 20:00 nie zagości na antenie żaden serial - bardziej prawdopodobna wydaje mi się sobota po "Got talent". Wyrażam również swoje głębokie ubolewanie z powodu braku "39 i pół" w jesiennej ramówce - mam nadzieję, że jest na co czekać do wiosny 2009.

Odnoszę również wrażenie, że wiosenna ramówka - mimo że okazała się oglądalnościowym hitem - zawiodła mnie nieco. Druga edycja "YCD" pod względem emocji i umiejętności tanecznych uczestników, byłą delikatnie mówiąc kiepska - rywalizacja nabrała rumieńców po odejściu m. in. Żaneci, Patrysia i Gieogija -.-. Również "Teraz albo nigdy!", które miało być moim wiosennym hitem - zawiodło. Scenariusz okazał się niedopracowany, a akcja ciągnie się jak flaki z olejem. Wymiękłem po 6 odcinku, ale oglądając kawałki 10, czy też kolejnych, widzę, że Basia dalej płacze i dochodzi do siebie. Jak tak można - to materiał na max 2 odcinki. Miałbym kilka innowacyjnych pomysłów (obrazujących to, czego się spodziewałem po tym serialu), nadających mu nieco pikantności w stylu amerykańskich serialowych nowości. Przy okazji "TAN!" przypomniało mi się, że "Magda M." też się tak ciągnęła, ale czy aż tak? Przypomnijcie mi, bo już sam nie wiem.

Liczę na naprawdę świetną jesień w wykonaniu TVN, bo konkurencja nie śpi (vide: fajne projekty Polsat Cafe, dobry start Polsat News, TopTrendy na fali wznoszącej - temat na oddzielny referat :wink:, chyba zapowiadająca się na hit "Fabryka Gwiazd" - cóż za nieudana nazwa - patrząc na liczbą zapytań, na przykład na forum RealityTV).

Pozdrawiam, Kuba
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości