Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Och :) Widzę, że macie "już" capsy :roll: To ja w takim razie dam z innej godziny :lol:
To "PzP" jest powtarzane o tej godzinie :o ?? Jak dobrze wiedzieć :jupi: !! Bo ja nie zawsze , a raczej bardzo rzadko mam możliwość oglądania telewizji między 16. a 18. więccc... :spiewa:
Dzięki Wam za capsy i info :* !! :)
Ale zaczęło się tak samo :D Od podróży palcem po mapie :lol2:
Fajnie zabrzmiało :lol2: !! Zajefajna nazwa tej miejscowości :lol2: !! Że też ona w ogóle była na mapie :hahaha: :o !!

A Agatka tak w ogóle świetną ma kiecę i bluzkę :lol2: !! Wystroiła się co najmniej jak na imprezę do klubu :lol2: !! :P :P
Ale inaczej skończyło, bo posiadówką w altanie :lol2:
Ten fragment widziałem , ale nie byłem niestety w stanie rozpoznać , że to Agatka :/ !! Zwłaszcza , że nie widziałem początku materiału i nie wiedziałem , że Agatka sama zbierała materiały :spiewa: !! No , ale dzięki Tobie wszystko stało się jasne :* !! :)

A dzisiaj na liveach znów widziałem tego "nowego" z Poznania :neutral: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

To "PzP" jest powtarzane o tej godzinie
W okresie wakacyjnym PzP powtarzane jest zamiast "kropki..." czyli o 20 i 24 - jeżeli nie powtarzają jakiegoś dokumentu
Widzę jakieś oczko , ale nic poza tym
I oto chodziło - to nie jest obrączka :cicho:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:
To "PzP" jest powtarzane o tej godzinie
W okresie wakacyjnym PzP powtarzane jest zamiast "kropki..." czyli o 20 i 24 - jeżeli nie powtarzają jakiegoś dokumentu
Dobrze wiedzieć :tanczy: !! W razie czego zawsze można liczyć na powtóreczkę :tanczy: !!
Widzę jakieś oczko , ale nic poza tym
I oto chodziło - to nie jest obrączka :cicho:
No ale wciąż stoimy przed tym dylematem , czy Agatka po polsku nosi obrączkę na prawej dłoni , czy po amerykańsku na lewej :lol2: ?? :roll: Więc nadal wiemy , że nic nie wiemy :devil: !! :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..wow :o
..a ja miałem przeczucie żeby akurat tego dnia oglądać 'Prosto z Polski' :szalony:
..w sumie to niczego się nie spodziewałem :lol2:
..a nagle słyszę że pada imię i nazwisko Agatki to chwytam za pilota żeby podgłosić fonię :szalony:
..świetny materiał :brawa:
not that kind pisze:Ale zaczęło się tak samo :D Od podróży palcem po mapie :lol2:
Obrazek Obrazek
..to taka miejscowość że chyba trudno było ją odszukać :lol2:
..prawie na granicy województw wlkp. i zachodniopomorskiego :D
..tak więc ładny kawałek drogi :D
Obrazek
..nie no - strój odlotowy :szalony:
..normalnie jakbym widział Agatkę w SQ :szalony: :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Hej :shock: !! Tak nam się spodobała ta kiecka , że cały czas ją rozpamiętujemy w milczeniu .... owiec , żeby nie napisać baranów :lol2: ?? :lol2:

Gdzie się znowuż podziała nasza Agatka :> ?? :ban:
A może tylko ja jej nie widzę :rozglada: ??

No , ale nieeeee :rozglada: !! Przecież ktoś by coś napisał :rozglada: ?? Prawda :> ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Hej :shock: !! Tak nam się spodobała ta kiecka , że cały czas ją rozpamiętujemy w milczeniu .... owiec , żeby nie napisać baranów :lol2: ?? :lol2:
..daj spokój bo się obrażę :nie: :lol2:
Gdzie się znowuż podziała nasza Agatka :> ?? :ban:
A może tylko ja jej nie widzę :rozglada: ??
..ja też nigdzie i nigdy jej nie mogę dostrzec :/
..to coś w tym prawdy musi być :(
..poza tym nie jesteśmy sami ;)
..ktoś by Agatkę na pewno kiedyś dostrzegł :)

..czekałem do tego momentu z pisaniem bo chciałem sprawdzić jak sprawy się mają :mhm:
..teraz mogę już wyciągać wnioski :)
..w Poranku Agatki nie było :/
..na stanowisku reportera wielkopolskiego kto inny :/
..na razie nie wygląda kolorowo :/

..dzień na żywo też odpadł :/
..zostaje jeszcze pasmo wieczór i noc :)
..oby nie burzowy :spiewa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..zostaje jeszcze pasmo wieczór i noc :)
..oby nie burzowy :spiewa:
Właśnie odpadło :/ !! wygląda na to, że teraz ten prezenter prowadzący serwisy o pełnej godzinie podczas dnia na żywo , zostaje również na noc :mhm: !! :spiewa:
To niestety nie wygląda dobrze z naszego punktu widzenia :( !! ;(

Ale nic to ;) !! Nie można tak z marszu się załamywać :D !! Jeśli ktoś na dzisiejszy wieczór miał dwa plany : A i B , to czas wcielić w życie plan B :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

Cholerka :/ A co w sytuacji, kiedy miało się tylko plan A - wieczór z Agatą? :rozglada:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Hmmmm :mhm: ?? W takiej sytuacji zostaje ci tylko podróż do Poznania :lol2: !!
Wiesz ;) Jakieś tam szanse , jeśli nie cień szansy na to , że Agatka jest w Poznaniu są :tanczy: !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..nie wiem co Ci tak wesoło :>

..to że dzis nie ma Agatki i po raz kolejny są takie dyżury oznacza że znów tracimy możliwość oglądania Agatki - prezenterki :(
..wiesz co to oznacza :?: ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Ano jest mi wesoło, bo cieszę się pewnie tak jak Agatka z jej wszystko na to wskazuje - urlopu :lol2: !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

Nie śledzę ostatnio uważnie tego, co się w tvn24 dzieje, ale po ilości Waszych postów wnioskuję, że nie ma na czym oka i ucha zawiesić :rozglada: Mój ulubiony Pan redaktor na urlopie :D Moja ulubiona Pani Redaktor na urlopie :D Czy co niektórzy nie mają przypadkiem za dobrze? :> :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Ktoś tu powiedzał, że Agata na urlopie ? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Śmiej się ze mnie do woli :hahaha: !! :lol2: Samemu z siebie chce mi się śmiać :lol2: !! :hahaha:

I jednocześnie jestem na siebie wściekły :twisted: ! :twisted: !! Bo przez te moje nietrafione , chybione wręcz przeczucia nie widziałem dobrej połowy Poranka :twisted: :twisted: !!

A teraz jeszcze zapowiadają obrady sejmu i jakiejś komisji ;( !! :twisted: :twisted:

A tu takie cudowne rzeczy były od rana :) !! :P
Agatka w tym nowym studio :o ?? Wygląda jakby udzielała ekskluzywnego wywiadu :) !! :P Ale zdaje się , że to był serwis ze studia :mhm: ??
To jakaś nowość w Poranku , czy stały punkt :lol2: ?? Bo nie zdziwiłbym się, gdyby specjalnie dla Agatki stworzony :lol2:

Ależ się dzisiaj wystroiła :lol2: !! Jaki odważny dekolcik :P !! Szkoda jednak , że znów tradycyjnie płaskie buciki ;) !!
A jak komentuje ,to co działo się i dzieje w sejmie :brawa: !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 34 gości