[TVP2] Panorama

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Krystyna CzubĂłwna przyjĂŞÂła propozycjĂŞ TVP2 i juÂż od listopada poprowadzi ''PanoramĂŞ''.
"Fakt": Krystyna CzubĂłwna po szeÂściu latach przerwy wraca do TVP. Tak jak kiedyÂś bĂŞdzie prowadziÂła "PanoramĂŞ". UsÂłyszymy jÂą i zobaczymy w TVP 2 juÂż w listopadzie.
Krystyna CzubĂłwna to osoba, o ktĂłrej siĂŞ mĂłwi, Âże ma najpiĂŞkniejszy damski gÂłos w Polsce - pisze "Fakt".

W³adze TVP 2 namawiaj¹ j¹, by poprowadzi³a wszystkie g³ówne wydania programu, czyli te o 21.30. Ona jednak nie chce wystêpowaÌ na wizji a¿ tak czêsto. Twierdzi, ¿e wystarcz¹ jej 2-3 wydania w tygodniu. Popularna prezenterka na brak zajêÌ nie narzeka.

- Jest zasypywana propozycjami, stale sÂłyszymy jej gÂłos, kiedy czyta teksty w filmach przyrodniczych. Ma teÂż inne obowiÂązki. Od roku teÂż jest babciÂą - pisze "Fakt".
ÂźrĂłdÂło: onet.pl

Na pewno ''Panorama'', gdy wróci do niej Czubówna bêdzie mia³a przynajmniej na jakiœ czas wy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

OsobiÂście strasznie nie trawiĂŞ tej pani.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kolejna zmiana scenografii "Panoramy":
Press pisze:"Panorama" TVP 2 zmieni scenografiĂŞ studia. W nowej ukaÂże siĂŞ najprawdopodobniej w styczniu 2008 roku.

Obecnie prowadzone sÂą rozmowy w sprawie projektĂłw nowego wystroju studia programu. Wiadomo, Âże scenografia ma byĂŚ bardziej nowoczesna i ró¿niĂŚ siĂŞ od stylistyki ”WiadomoÂści”. Ostatniej duÂżej zmiany wyglÂądu ”Panoramy” w DwĂłjce dokonano w 2005 roku.
No tak ostatnia duÂża zmiana byÂła w 2005 roku, ale w miĂŞdzyczasie byÂło parĂŞ liftingĂłw studia. Poza tym co zmiana to gorzej to wyglÂąda, wiĂŞc chyba lepiej Âżeby zrobili to raz i dobrze.

ZresztÂą "Panorama" to jakiÂś ewenement wÂśrĂłd programĂłw informacyjnych. ÂŻeden dziennik jeszcze nie miaÂł tak czĂŞstych zmian - scenografii i godziny emisji.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Panorama to nie jest najwaÂżniejszy punkt TVP2 gdyÂż jest to kanaÂł rozrywkowy i dlatego nie jest przywiÂązywana szczegĂłlna uwaga np. do pory emisji.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak samo TVN czy Polsat sÂą stacjami rozrywkowymi, ale te kanaÂły nie majÂą Âżadnych problemĂłw co do godziny emisji swoich dziennikĂłw. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Tak tyle Âże Panorama w TVP2 jest tylko dlo ozdoby stacji , tak nawet teÂż stwierdzili szefowie TVP2 , a kanaÂłem informacyjno-publicystycznym jest TVP1 i tam najwaÂżniejszÂą rolĂŞ odgrywajÂą WiadomoÂści.A na potwierdzenie tego mogĂŞ podaĂŚ przykÂład , Âże zastanawiano siĂŞ w lato czy by zakoĂączyĂŚ emisji Panoramy w TVP2
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Panorama byÂła do tej pory przez ostatnie 2 lata marginalizowana i takie sÂą skutki, zmiany scenografii najpierw z biaÂłej na pomaraĂączowÂą potem z pomaraĂączowej na drewniano - niebieskÂą. RĂłwnieÂż zmiana pory emisji, a raczej zmiany. Odchodzenie i przychodzenie nowych twarzy np. Ziemiec z WiadomoÂści do Panoramy z Panoramy do Puls Raportu...Wszystko to powodowaÂło ogromne zamieszanie w programie informacyjnym dwĂłjki. Mam nadzije, Âże te styczniowe zmiany bĂŞdÂą granicÂą i momentem stabilizacji tego programu :?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kolejne eksperymenty ws. zmiany pory emisji ''Panoramy''. Jak pisze dzisiejszy ''Dziennik'' kierownictwo Dwójki zak³ada powrót wieczornego wydania ''Panoramy'' znów na 22.00 i zrezygnowania z wydania weekendowego. Jak mówi szef TVP2, Wojciech Pawlak powodem s¹ niskie wyniki ogl¹dalnoœci. Obecnie ''Panoramê'' o 21.30 ogl¹da 1,83 mln widzów. Zespó³ ''Panoramy'' jest zmartwiony zapowiedziami zmian.

Wydaje mi siĂŞ, Âże kaÂżda zmiana pory emisji ''Panoramy'' bĂŞdzie wpÂływaÂła na coraz wiĂŞkszy spadek oglÂądalnoÂści.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Niech ÂściÂągnÂą tÂą PanoramĂŞ z ramĂłwki i bĂŞdzie spokĂłj. PrzecieÂż oni co 3 miesiÂące zmieniajÂą czas jej emisji. Panorama do domu :P
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A dzisiejsze wydanie internetowe ''Press'' donosi, ¿e ''Panorama'' ma trwaÌ tylko 10 minut. Bêdzie emitowana o 23 lub póŸniej.
To juÂż teraz nikt tego nie bĂŞdzie oglÂądaÂł :nie:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Od września ''Panorama'' pół godziny później - o 0:30. :rozglada:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: "Panorama" TVP2

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Od września ''Panorama'' pół godziny później - o 0:30.
Ja to jak sie kilka tygodni temu dowiedziałem,że jest o godzinie 0:00 to myślałem,że to jakieś żarty :neutral:
Więc teraz skomentuje to tak,że chyba na Woronicza dowcip im się wyostrzył :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: "Panorama" TVP2

Post autor: TVN_FAN »

maxxx pisze:Więc teraz skomentuje to tak,że chyba na Woronicza dowcip im się wyostrzył :lol2:
:D :D :D :D :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: Co najmniej wyostrzył :D :D :D :D - po kiego diabła o tej porze jeszcze trzymać ten program. "Panorama" kiedyś była bardzo ciekawym i interesującym programem informacyjnym ale odkąd zaczęła się jej wędrówka godzinowa zupełnie straciła na randze. A szkoda :?
ZIMA
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A ja lubię czasami zerknąć na ''Panoramę'' o północy, jak w ciągu dnia nie mam dostępu do informacji. W tej chwili to taki ''Dzień po dniu'' na miarę TVP. :rozglada:
TVN_FAN pisze: "Panorama" kiedyś była bardzo ciekawym i interesującym programem informacyjnym ale odkąd zaczęła się jej wędrówka godzinowa zupełnie straciła na randze.
Pamiętam, jak parę dobrych lat temu, jeszcze jako nastolatek, zawsze o 21.00 oglądałem Krystynę Czubównę. :lol2:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Re: "Panorama" TVP2

Post autor: Martin »

Może gdyby przenieść ją do TVP Info i uczynić wieczornym programem informacyjno-publicystycznym to podniósłby się jej poziom...
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości