Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

}{ypnosea pisze:Ech :ech: :ech: Myślałam, że Agata będzie dzisiaj w Poranku :neutral:
..a wiesz że ja też tak myślałem :roll:
Czy to, że jej nie ma oznacza, że będzie wieczorem? :)
..też na to liczyłem :D
..ale o 18. okazało się że nie ma serwisu :uhh: :>
Albo spytam inaczej ;)
Jakie są szanse na to, że będzie wieczorem? :D
..coś mi się zdaje że marne :/
..ale nie tracę nadziei :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

..coś mi się zdaje że marne
I dobrze ci się zdaje :devil:
Agatka i wojna ? :nie: Chociaż zdaje się kiedyś wyobrażaliśmy ją sobie w wojskowym uniformie ;)
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

epsztajnek pisze:
..coś mi się zdaje że marne
I dobrze ci się zdaje :devil:
..niestety :/
..ostatnio dobrze typuję :/
..i niestety nie w LOTTO :/
Agatka i wojna ? :nie: Chociaż zdaje się kiedyś wyobrażaliśmy ją sobie w wojskowym uniformie ;)
..ja widziałem jej jedno zdjęcie :D
..ojjj :red:
..ma na nim krótkie sportowe moro-spodenki :lol2: :red: :lol2: :lol2: :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Spodenki moro , spodenkami moro , a Agatka dzisiaj w Poranku :jupi: !!

Tylko , że byłoby pięknie , gdybym nie dał się znowu zaskoczyć :hmm: !! Zaspałem - znowu :/ !!! Myślałem , że najprędzej to Agatka może być jutro :spiewa: !! A tu się okazuje , że ona już dzisiaj :D !!

Ale znowu nie za bardzo mam czas na oglądanie :hmm: !! Tak więc pilnujcie jej :rydzyk: !! Plissss :rydzyk: !! Pioękna i profesjonalna jak zawsze :) !! więc naprawdę warto :) !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

Jest - rzeczywiście :D I nawet pomimo konfliktu zbrojnego na Kaukazie, który dominuje w serwisach, na koniec dla rozluźnienia atmosfery, Agata jest w stanie się ładnie i kojąco uśmiechnąć :P
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Agata chyba ćwiczyła uśmiechy przed lustrem :D Lepiej będzie widać w następnej dostawie :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

Ćwiczenia, a może życie ją inspiruje do częstego uśmiechania się :P

Piękne fotki :P :brawa: Agata ma dzisiaj idealną fryzurę :P I strój też :P
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

}{ypnosea pisze:Ćwiczenia, a może życie ją inspiruje do częstego uśmiechania się :P
Miejmy nadzieję :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

not that kind pisze:
}{ypnosea pisze:Ćwiczenia, a może życie ją inspiruje do częstego uśmiechania się :P
Miejmy nadzieję :D
Agata może mieć wiele powodów do radości :D My jednak wiemy tylko o powodzie zawodowym :D Boć przecież tylko tyle widzimy ;)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Agata ma dzisiaj idealną fryzurę I strój też
Otóż to :tanczy: Nie mam czasu się rozpisywać, ale ponieważ ostatnio ją skrytykowałem za jedno i drugie, dziś należy się pochwała :brawa: :plus:
Zwłaszcza te podkręcone końcówki włosów uroczo wyglądają.
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

epsztajnek pisze:Zwłaszcza te podkręcone końcówki włosów uroczo wyglądają.
Szczególnie, kiedy układają się na szyi i wyglądają jak naszyjnik :D :P
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Dzisiaj miałem pecha podwójnego :/ O pierwszym juz pisałem : zaspałem :hmm: !! Właściwie to nie zaspałem , a w ogóle nie wiedziałem , że trzeba wstać :hmm: !! Się mówi o takich przypadkach : zero przeczucia :spiewa: !! :/ :?

No a drugi to taki , że po wyjściu z domu włączyłem nagrywanie , ale większość , albo inaczej - znaczna część tego co mi się nagrało , to nie były serwisy Agatki :/ !! :uhh:

Ale jak już były , to były cudowne :P !! :brawa: Jeśli coś więcej mogę napisać , to tylko dołączyć się do Waszych głosów i potwierdzić , że Agatka przepięknie dzisiaj wyglądała : (co widać doskonale na capsach od notki :P !! I spisywała się bardzo profesjonalnie :P !!

Ciekawe , czy przez najlbliższe dni to będą Poranki z jej udziałem , czy może weekend będą to serwisy nocne :D ?? Na razie nie wiem jak planować w związku z powyższym weekend :lol2: ?? :rozglada: Ale w sobotni ranek prawie wszystko będzie , a przynajmniej powinno być jasne :P !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Dzisiaj miałem pecha podwójnego :/ O pierwszym juz pisałem : zaspałem :hmm: !! Właściwie to nie zaspałem , a w ogóle nie wiedziałem , że trzeba wstać :hmm: !! Się mówi o takich przypadkach : zero przeczucia :spiewa: !! :/ :?
..totalne zaskoczenie i u mnie :/

..wygląda na to że w zaistniałej sytuacji powinniśmy codzienni wstawać za 5 szósta rano :spiewa:
..wtedy byśmy nic nie przeoczyli ;)
}{ypnosea pisze:
not that kind pisze:
}{ypnosea pisze:Ćwiczenia, a może życie ją inspiruje do częstego uśmiechania się :P
Miejmy nadzieję :D
Agata może mieć wiele powodów do radości :D My jednak wiemy tylko o powodzie zawodowym :D Boć przecież tylko tyle widzimy ;)
..na pewno powodem do radości nie jest dla niej pilność i czujność jej fanów :spiewa:
..a może cieszyła się że znów nas wystrychnęła na dudka :> :lol2:

..btw. cudowny uśmiech to ona ma :P
}{ypnosea pisze:
epsztajnek pisze:Zwłaszcza te podkręcone końcówki włosów uroczo wyglądają.
Szczególnie, kiedy układają się na szyi i wyglądają jak naszyjnik :D :P
..któż mógł jej dopracować tak fryzurkę :roll:
..fryzjer zakładowy :>
..czy może w Wawie salony otwierają przed 5. rano :?: :lol:
..cudowna :P :szalony:
No a drugi to taki , że po wyjściu z domu włączyłem nagrywanie , ale większość , albo inaczej - znaczna część tego co mi się nagrało , to nie były serwisy Agatki :/ !! :uhh:
..ja nawet nie będę się chwalił ile nagrałem :hmm:
..a właściwie to ile nie nagrałem :red:

..mimo to teraz oglądało się miło :P
..choć z wyrzutem sumienia i żalem że mogło tego być więcej :/
Ale jak już były , to były cudowne :P !! :brawa: Jeśli coś więcej mogę napisać , to tylko dołączyć się do Waszych głosów i potwierdzić , że Agatka przepięknie dzisiaj wyglądała : (co widać doskonale na capsach od notki :P !! I spisywała się bardzo profesjonalnie :P !!
..perfekcja w 100 procentach :D
..niemożliwe :>
..a jednak :lol2:
Ciekawe , czy przez najlbliższe dni to będą Poranki z jej udziałem , czy może weekend będą to serwisy nocne :D ?? Na razie nie wiem jak planować w związku z powyższym weekend :lol2: ?? :rozglada: Ale w sobotni ranek prawie wszystko będzie , a przynajmniej powinno być jasne :P !! :tanczy:
..jeśli można typować :devil:
..to ja stawiam na weekendowe wieczory :tanczy:
..a do tego czasu Poranki :P :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

obieżyświat pisze:
marcinkowsky pisze:Dzisiaj miałem pecha podwójnego :/ O pierwszym juz pisałem : zaspałem :hmm: !! Właściwie to nie zaspałem , a w ogóle nie wiedziałem , że trzeba wstać :hmm: !! Się mówi o takich przypadkach : zero przeczucia :spiewa: !! :/ :?
..totalne zaskoczenie i u mnie :/

..wygląda na to że w zaistniałej sytuacji powinniśmy codzienni wstawać za 5 szósta rano :spiewa:
..wtedy byśmy nic nie przeoczyli ;)
Wygląda na to, że to jedyny sposób ;)
Jeżeli oczywiście ma się możliwość oglądania Poranków od szóstej ;)
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

}{ypnosea pisze:
obieżyświat pisze:
marcinkowsky pisze:Dzisiaj miałem pecha podwójnego :/ O pierwszym juz pisałem : zaspałem :hmm: !! Właściwie to nie zaspałem , a w ogóle nie wiedziałem , że trzeba wstać :hmm: !! Się mówi o takich przypadkach : zero przeczucia :spiewa: !! :/ :?
..totalne zaskoczenie i u mnie :/

..wygląda na to że w zaistniałej sytuacji powinniśmy codzienni wstawać za 5 szósta rano :spiewa:
..wtedy byśmy nic nie przeoczyli ;)
Wygląda na to, że to jedyny sposób ;)
Jeżeli oczywiście ma się możliwość oglądania Poranków od szóstej ;)
Hihihi :devil: !! O szóstej rano , to ja się najczęściej kładę spać :devil: !! Ale mniejsza to :devil: !!

Dla Agatki mogę spać 3 godziny na dobę :devil: !! Najważniejsze , żeby ona była wyspana i pięknie i profesjonalnie nam się prezentowała :P !!

Tak sobie przejrzałem wszystkie capsy -jeden po 5 razy :lol2: !! i mam wśród nich favorytkę :P !!

Obrazek
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości