[TVN] Sopot Festival 2005-2009

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: r_r16 »

Pod logo TVN właśnie pojawiło się logo SF z napisem "sobota, niedziela 20.00". Wg mnie mało czytelne. Trochę mi zajęło odczytanie tego, co tam pisze. :P
Obrazek
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: kamiiloo »

no wlasnie za duzo tych wszystkich elementow, aczkolwiek logo sf wyglada interesujaco...
TVN innowacja i nowoczesność...
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: qmate »

heh.,.. teraz go nie ma :( A czy logo się zmieniło? Bo jakies takie trochę zmienione mi się wydaje? I ten napis pod słowem SOPOT jest tak nieczytelny, że nie wiem czy to napis czy grafika...mówię teraz oczywiście o zamieszczonym wyżej capsie, bo na antenie teraz tego nie ma
//////////
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: r_r16 »

Właśnie to logo wyglądało trochę inaczej. Jakby nie dokończona animacja wejściowa. Tak jakby zaczęło się pojawiać, a nie skończyło. Wątpię, by logo się zmieniło. Może to były jakieś testy "jak to wygląda" na antenie?
lukaasz777
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: środa 13 sie 2008, 16:19

Post autor: lukaasz777 »

Najważniejsze, że jest to logo :) TVN się bardzoo stara... :)
TVN. PROGRAMOWO NAJLEPSZA.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: kamiiloo »

mogli trche odswiezyc logo :) na plus... jak dla mnie wyglada dobrze
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: r_r16 »

Mam nadzieję, że go nie odświeżyli. Bo po co? Obecne jest świetne i nie ma sensu nic z nim robić.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: kamiiloo »

no a po co sie odswieza graiki? :P
TVN innowacja i nowoczesność...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: ktos »

Szymon Majewski współgospodarzem Sopot Festival 2008

Szymon Majewski poprowadzi wraz z Magdą Mołek niedzielny koncert Sopot Festival 2008. Na scenie 24 sierpnia wystąpią: Samantha Fox, Sabrina, Sandra, Kim Wilde, Limahl i Kajagoogoo, Shakin' Stevens, oraz Tomas Anders i Modern Talking.

Pierwszego dnia , 23 sierpnia - podczas rywalizacji o Bursztynowego Słowika, Magda Mołek będzie musiała poradzić sobie bez wsparcia Majewskiego, na scenie pojawi się bowiem sama. Porozmawia z jurorami konkursu między innymi Piotrem Metzem, Robertem Kozyrą i Andrzejem Krzywym.

Sopot Festival odbędzie się po raz 45. Telewizja TVN jest organizatorem imprezy od czterech lat. Wcześniej prawa do niej należały do TVP.
http://www.wirtualnemedia.pl/article/24 ... l_2008.htm
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: marjan »

Super wiadomość! :tanczy: Trzy lata temu Majewski był świetnym prowadzącym. Wprowadza ten swój luz do całej konferansjerki. Nie żebym miał coś do Magdy Mołek, ale taka para prowadzących będzie na pewno lepsza niż sama Magda.
No i liczę na to, że Majewski znów będzie wychodził na widownię i rozmawiał z publicznością w Operze. :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: r_r16 »

kamiiloo pisze:no a po co sie odswieza graiki? :P
Jeśli są dobre nie ma sensu ich odświeżać. Tym bardziej logo, które jest głównym znakiem rozpoznawczym danego programu, czy stacji telewizyjnej. Rozumiem odświeżenie logo np. "Milionerów" - program jest dość stary i pierwsze logo używane teraz byłoby po prostu brzydkie. Ale logo SF ma dopiero 3 lata, jest dobre i nowoczesne i nie ma sensu nic z nim robić. Zmiana samego logo, bez oprawy graficznej byłoby śmieszne. A oprawa graficzna SF (razem z logo) jest znakiem rozpoznawczym festiwalu i zmieniając je TVN wprowadziłby jeszcze większy zamęt (wczoraj mój ojciec jak zobaczył zwiastun SF powiedział coś mniej więcej: "Przecież Sopot już był...").
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: Greg Haus »

Bardzo dobry news ;D Czuje, że Majewski się sprawdzi w swej roli!
lukaasz777
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: środa 13 sie 2008, 16:19

Post autor: lukaasz777 »

Super :) Będzie ciekawieee !

Co do grafiki to ta grafika właśnie jest zarąbista ! Nie rozumiem dlaczego mamy ją zmieniać ! Tak właśnie powinno być. Cały czas ta sama oprawa, żeby bylo wiadomo o jaki festival chodzi. To taki znak rozpoznawczy ;)
TVN. PROGRAMOWO NAJLEPSZA.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: Ptr15 »

Wkońcu wprowadzili drugą osobę z TVN. Trzy lata temu Szymek Majewski bardzo dobrze prowadził (oczywiście nie z jakąś klasą, ale tego akurat w nim się nie doszukuję). Klasa to Mołek, a luz i poczucie humoru to Majewski. Także jestem zadowolony i czekam na niedzielny koncert, który i tak wg mnie najlepiej sie zapowiada.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: kamiiloo »

r_r16 pisze:
kamiiloo pisze:no a po co sie odswieza graiki? :P
Jeśli są dobre nie ma sensu ich odświeżać. Tym bardziej logo, które jest głównym znakiem rozpoznawczym danego programu, czy stacji telewizyjnej. Rozumiem odświeżenie logo np. "Milionerów" - program jest dość stary i pierwsze logo używane teraz byłoby po prostu brzydkie. Ale logo SF ma dopiero 3 lata, jest dobre i nowoczesne i nie ma sensu nic z nim robić. Zmiana samego logo, bez oprawy graficznej byłoby śmieszne. A oprawa graficzna SF (razem z logo) jest znakiem rozpoznawczym festiwalu i zmieniając je TVN wprowadziłby jeszcze większy zamęt (wczoraj mój ojciec jak zobaczył zwiastun SF powiedział coś mniej więcej: "Przecież Sopot już był...").
ale sie boicie tych zmian, nie wiem jakas fobia przez zmiane grafiki tvn? heh logo wygladalo znacznie fajnniej, tak inaczej trzeba sie otwierac na nowe a nie zamykać i nie rozumiem czemu zmiana loga bez calej grafiki od razu bybloby "śmieszne" no ale ok
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości