Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..lepiej skoncentruj się na tym żeby jutro wstać o odpowiedniej godzinie :D
Wstałem :jupi: !! Opłacało się :tanczy: !! Obudziłem się wprawdzie z ogromnym bólem głowy , ale kojący i musujący głos Agatki sprawił , że ból odszedł w niepamięć :tanczy: !!

Ależ sobie z Jareczkiem miło rozmawiają :P !! :D Agatka mu służy m.in. jako znawczyni dzielnic Poznania i go poprawia :lol2: !!
On ją wypytuje o jakieś małpki, ona mu obiecuje więcej informacji w kolejnych wejściach :devil:

Uśmiecha się -zwłaszcza ,kiedy mówi i o tarczy antyrakietowej i dzisiejszym fakcie podpisania umowy :devil: !!

Tylko teraz jej się zepsuł nastrój i powiedziała Jarkowi , że do końca dnia się nie uśmiechnie z powodu przegranej siatkarzy , bo "akurat w zwycięstwo siatkarzy wierzyła " :lol2: !! ;( Jarek chciał ją podejść i prosił o zaprezentowanie "uśmiechniętej Agaty" , ale ona się nie dała i słowa o nie uśmiechaniu się dotrzymuje na razie :x !! :devil:
..bo nie możesz stale liczyć na to że notka przyjdzie z odsieczą :P

..choć na capsy liczę zawsze i nie rozczarowuję się nigdy :D :*
Eeeeeejjjhh -notka nas przyzwyczaiła , że na nią zawsze można liczyć :* !! :D
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..ja tylko na chwilę :D
..na razie ;)

..bo się doczekać repostu nie moglem a teraz mi się niestety spieszy :/

..ja nie wiem co ta nasza Agatka sobie myśli :mhm:

..że jak jest urocza i za nią szalejemy to będziemy rwać włosy z głowy z tego powodu że ona się nie będzie uśmiechać :?: :>

..nie :nie:
..za duży już jestem żeby robiły na mnie wrażenie fochy tej pannicy :x :devil:
..nie to nie - bez łaski :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Tarcza, tarcza i Poranek wkrótce pójdzie w odstawkę ;)
:arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Przepiękna :P !! Przepiękne capsy :brawa: !!
not that kind pisze:Tarcza, tarcza i Poranek wkrótce pójdzie w odstawkę ;)
:arrow:
Zgadza się :/ !! I to akurat dzisiaj , kiedy oglądam Poranek od pierwszych sekund :/ !! Ale może to i lepiej , jak wczoraj , kiedy oglądałem Poranek przez ostatnią godzinę :hmm: !! :spiewa:
Pocieszające jest to , że Condi ma mało czasu , to może nie będzie długo gadać :devil: !! A co za tym idzie zajmą mało czasu antenowego :lol: !! :D

A Agatka dzisiaj i jej sposób bycia mnie oczarowuje bardziej niż zwykle :szalony: !! Jest tak swobodna i orzeźwiająca jak poranna bryza :P !! Kiedy zapowiada materiały , łączy się z reporterami , rozmawia z telefonicznymi gośćmi :P !! Wszystko na 6 z plusem :brawa: !! :D
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

Okropni jesteście :x Wykrakaliście te straszne konferencje :x

Ale fakt pozostaje faktem, że Agata ma dyżur w historycznym dla Polski i świata dniu :D I tak na przykład konferencję marszałka sejmu streściła bardzo ładnie i z gracją wplotła to wydarzenie w inne, które miało miejsce wcześniej :P W ogóle jest dzisiaj znowu bardzo, ale to bardzo profesjonalna :P :brawa: :brawa: :brawa:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

}{ypnosea pisze:Okropni jesteście :x Wykrakaliście te straszne konferencje :x
To nie my :devil: !! Tylko Condoleezza :devil: !! To ona jest dla nas niewygodnym gościem :devil: !! Dla nas i dla mieszkańców Redzikowa :lol2: !! :devil:

No kilka serwisków wzięło w łeb , ale co poradzić :spiewa: !! Glową muru nie przebijemy :/ !! ;) Choć czasami próbujemy :lol2: !! :devil:
Ale fakt pozostaje faktem, że Agata ma dyżur w historycznym dla Polski i świata dniu :D I tak na przykład konferencję marszałka sejmu streściła bardzo ładnie i z gracją wplotła to wydarzenie w inne, które miało miejsce wcześniej :P W ogóle jest dzisiaj znowu bardzo, ale to bardzo profesjonalna :P :brawa: :brawa: :brawa:
Nom :szalony: !! To już nie jest ta skromna i nieco wystraszona Agatka co kiedyś :D !! Ale niemniej ją lubię :P !! :lol2: !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Z ostatniego dzisiejszego serwisu :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Wow :o !! :tanczy: no toś mnie noteczko zaskoczyła : lol2: !! Myślałem , że tamte capsy wyżej , to wszystko , co masz nam do zaoferowania , a Ty taką szczodrością jeszcze sypnęłaś :) !! :*

Wszystkie capsy są oczywiście super , ale ten jest po prostu zabójczy :haha: !!

[img=http://img138.imagevenue.com/loc810/th_ ... _810lo.jpg]

Agatka ma na nim niesamowitą , taką zawadiacką minę :P !! :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: sybic »

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Zjawisko niespotykane na tą skalę , że aż sybic sobie o nas przypomniałeś :D !! Ściągam , ściągam i zaraz się okaże jakież to cudeńko nam przesyłasz :lol2: !! :tanczy:

Jednak już teraz mówię Ci - dzięki :lol2: !!

Zaś z nowości :lol2: !! Wstałem rano i się rozczarowałem . bo w Poranku Agatki nie ma ..... w serwisach ;) !!
Za to jest już w domciu , w Poznaniu i mówi o tym , że jakiegoś gwałciciela wypuścili na wolność :rozglada: !! :o A stoi na dworze i mam nadzieję , że z odpowiednią obstawą :rydzyk: !! :rydzyk:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
Zjawisko niespotykane na tą skalę , że aż sybic sobie o nas przypomniałeś :D !! Ściągam , ściągam i zaraz się okaże jakież to cudeńko nam przesyłasz :lol2: !! :tanczy:
..unikaty rozdajesz :lol2:
..prawdziwe unikaty :tanczy:

..cudowne te rozmówki :P
..dzięki sybic :P
Zaś z nowości :lol2: !! Wstałem rano i się rozczarowałem . bo w Poranku Agatki nie ma ..... w serwisach ;) !!
Za to jest już w domciu , w Poznaniu i mówi o tym , że jakiegoś gwałciciela wypuścili na wolność :rozglada: !! :o A stoi na dworze i mam nadzieję , że z odpowiednią obstawą :rydzyk: !! :rydzyk:
..rzeczywiście :o

..ale ja chyba zaraz dam capsy z innej relacji bo zdaje się że tej o której pisałeś nie widziałem :/
..sądzę po godzinie Twojego wpisu :/
..nie spodziewałem się że jak nie ma jej w Poranku to będzie od razu na stanowisku reporterskim :rozglada:

..a oto i ona z moim opóźnionym zapłonem ;)
:arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..unikaty rozdajesz :lol2:
..prawdziwe unikaty :tanczy:

..cudowne te rozmówki :P
..dzięki sybic :P
Z pewnością są to unikatowe uśmiechy :D !! Chyba , że Agatka zagości na dłużej w Porankach :D !! :tanczy:
..ale ja chyba zaraz dam capsy z innej relacji bo zdaje się że tej o której pisałeś nie widziałem :/
..sądzę po godzinie Twojego wpisu :/
..nie spodziewałem się że jak nie ma jej w Poranku to będzie od razu na stanowisku reporterskim :rozglada:
No tak ;) !! Ja widziałem już dużo wcześniej Agatkę :spiewa: !! Ale nie załamuj się :D !! Wygląda na to , że tvn24 postanowił się zająć tym tematem dość dokładnie :D !! W Dniu na żywca też już była relacja :D !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

..ten wiatr :szalony:

..ale dzis mam szczęście że mogę posiedzieć dłużej prze tvn 24 :tanczy:
..w ogóle przed telewizorem :tanczy:

..capsów nam trzeba a zdaje się noteczka o nas zapomniała :rozglada:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Agatka miała jeszcze rozmowę po 16.30, ale niestety nie zdążyłem ustrzelić żadnego capsa :/ !! Myślałem , że to jedyna rozmowa była dzisiaj :mhm: !! A po tej rozmowie z lekarzem , Agatka ( tak myślę ) chyba rozmawiała z kimś z prokuratury :roll: ??

To by oznaczało , że czegoś jednak nie widziałem :/ !!
..capsów nam trzeba a zdaje się noteczka o nas zapomniała :rozglada:
Niestety wygląda na to , że tak ;( !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

..capsów nam trzeba a zdaje się noteczka o nas zapomniała
Pamiętajcie, że z Notką tworzymy zespół komplementarny :stop:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], marcin3usb i 32 gości