[TVN] Sopot Festival 2005-2009

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re:

Post autor: podmark »

lukaasz777 pisze:ktoś oczekuje bombowej scenografi. To prosze napisz jak by miala wyglądać taka scena.
Tym kimś byłem ja, więc odpowiem. Chciałbym sceny równie dobrej, jak ta z 2005 roku. Wtedy było wszystkiego po trochu - i był widoczny las, świetnie oświetlone białe "rury", proste a jednak efektowne schody i dobre oświetlenie. No i znalazło się miejsce na orkiestrę, czego po raz drugi nie będzie w TVN. Co to za festiwal muzyczny bez orkiestry ?!

Scena mi się nie podoba. Jest kiczowata. A TVN stać na lepszą scenę - światełka i ekrany diodowe to nie wszystko. W 2005 roku nie było tyle nowoczesności, a wyglądało po stokroć lepiej.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: qmate »

Mi i oświetlona nie bardzo się podoba, szczególnie brzydko wygląda to na zdjęciu nr12 z Plejady. Oczywiście, wydaje mi się ładniejsza niż np. SHF, ale nie tak ładna jak na SF w 2005 czy 2006.
//////////
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: Adrian ;P »

Cytuje Express (program tv) ''To już kolejny tegoroczny festiwal w Sopocie. Nie wyróżnia się występem żadnej prawdziwej współczesnej gwiazdy i prawdopodobnie przejdzie bez większego echa'' :roll:
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: qmate »

Adrian ;P pisze:Cytuje Express (program tv) ''To już kolejny tegoroczny festiwal w Sopocie. Nie wyróżnia się występem żadnej prawdziwej współczesnej gwiazdy i prawdopodobnie przejdzie bez większego echa'' :roll:
I tak właśnie będzie. Brak jest emocji z roku 2005 (Doda/Mandaryna), brak wielkiej gwiazdy jak w 2006. Taki festiwal powinien nieść emocje, rywalizację, plotki i jakiś malutki skandal :D A tu brak ...
//////////
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: Marcin »

Od skandali jest chyba "Big Brother", a nie "Sopot Festival". :uhh:
lukaasz777
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: środa 13 sie 2008, 16:19

Post autor: lukaasz777 »

Tutaj prawie każdy krytykuje ;] Zobaczymy już jutro o 20 jak "zapłonie" nowa scenografia w blasku świateł, dźwięków i gwiazd. Będzie dobrze ;)
TVN. PROGRAMOWO NAJLEPSZA.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: kamiiloo »

myslalem ze plejada pokaze cala scene a tu nie :P no nie wiem, ja sie wypowiem jutro bo teraz to chyba bezsensu cos mowic...
TVN innowacja i nowoczesność...
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: tetar »

W Sopocie zaparkowal juz woz do realizacji transmisji w HD - jest tez nowe logo TVN HD.
Realizacja w 1080i, a na TVN HD w 720p.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: Greg Haus »

Tak jak sądziłem - Karnowski nie zasiądzie dziś w jury.
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: marjan »

Karnowski nigdy nie był w jury SF, tylko wręczał Bursztynowego Słowika. Wojciech Fułek w jury nie będzie po raz pierwszy, był też w poprzednich latach.
lukaasz777
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: środa 13 sie 2008, 16:19

Post autor: lukaasz777 »

Dzisiaj w "Dzień Dobry TVN" było dużo mówione o festivalu. Były migawki ze sceny i muszę wam powiedzieć, że naprawde scena wygląda bajkowo.

No to widzimy się wszyscy dziś o 20.00 !!!!!!!!! :):)
TVN. PROGRAMOWO NAJLEPSZA.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: Adrian ;P »

Doczytałem się w TeleTygodniu, że festival uświetnić ma występ Izy Miko :roll:
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: ~ »

Widać, że Polsat liczy na pomyłkę widzów i emituje w czasie Sopot Festivalu swój Sopot TOPtrendy Festiwal. Nieładnie :stop:.
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: marjan »

I znowu w międzynarodowym konkursie będzie jury złożone z samych Polaków. :hmm: Wiadomo, że mimo tego, że na wizji na pewno będą mówili o bezstronności i o tym, że oceniają ten konkretny występ, a nie tylko piosenkę, albo wykonawcę, to w rzeczywistości będą pewnie faworyzowali polskiego wykonawcę w finale. A już prawie pewne jest to, że komuś z jury się wymsknie w trakcie oceniania polskiego finalisty, żeby widzowie wysyłali smsy na Polaka. :x
Mogliby dać ze dwóch jurorów z zagranicy... Może jakąś gwiazdę drugie dnia, albo jakiegokolwiek niepolskiego piosenkarza.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: kamiiloo »

wlasnie, tak zajelismy sie scenografią, ż nie zapytałem, jak myslicie kto wygra? matty pewnie bedzie miał dużo głosów od młodszej dziewczecej publicznosci ale ja chyba wole velvet, hmm albo mansa, no sam nie wiem :)
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość