[TVN] Sopot Festival 2005-2009

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: szym »

Oh Laura powinna dostać Bursztynowego Słowika, żeby Festival wyszedł z twarzą. Ufam, że dostanie, chyba że jury do końca będzie mnie zaskakiwać. :d
Słowika Publiczności pewnie dostanie któryś z lovelasów, dziewczęta już rzuciły się na komórki, co widać po cząstkowych wynikach, w których kiepski Danny miał 65 procent. Jest więc duża szansa, że po raz pierwszy wyróżnienia nie otrzyma polski wykonawca, za co trzymam kciuki. Wyrównałoby się z zeszłorocznym podwójnym wychwalaniem Feela. :hyh:
:)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: piotrek888 »

adner pisze:Mans oh Mans, twoja piosenka w radiu brzmi dwieście razy lepiej...
Ale za to jaką ma kondycje żadnej zadyszki podobało mi się
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: Ptr15 »

Nie ma co porównywać piosenki z radia do tej śpiewanej na żywo.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: mfdtv4 »

Nowa wersja Brother Oh Brother nie podobała mi się :( Taka nie dośpiewana, wersja westernowa? Śpiewał jakby go ktoś gonił. Danny ma jak widzę dużą przewagę, ale mam nadzieję, że to się zmieni. Jeżeli wygra DANNY to Konkurs będzie klapą miesiąca, nawet roku.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: r_r16 »

Jury według mnie tragiczne. Kozyra cały czas wychwala Pectusa - jeśli on zdobędzie nagrodę, przyznawaną przez jury - będzie DNO! Mnie podobała się Ruslana, Velvet i Mans Zelmerlow.
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: adner »

No. Mans ma 24% i dobrze, bo na niego wysłałem :) Oby tylko utrzymał prowadzenie! A Ruslana powinna wygrać Bursztynowego Słowika, a Danny bursztynowego buraka :D

Pan z Pectus przypomina małego, głodnego hobbita, który chciałby zjeść mikrofon.
Ostatnio zmieniony sobota 23 sie 2008, 22:19 przez adner, łącznie zmieniany 2 razy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: mfdtv4 »

No, no Mans prowadzi :) Jakby wygrał to nawet dobrze. Mimo, że wg mnie nie zaśpiewał rewelacyjnie to lubię jego i jego piosenkę :)
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: mfdtv4 »

To są moje przypuszczenia jaką decyzję podejmie jury i widzowie:
BURSZTYNOWY SŁOWIK - PECTRUS
SŁOWIK PUBLICZNOŚCI MANS ZELMERLOW

Ja chciałbym, aby Bursztynowy Słowik trafił do Rusłany a Słowik Publiczności do Mansa albo do Oh Laura. W żadnym razie nie powinien zwyciężyć zespół Pectrus i Danny!

Kolejna reklama o dziwo po pół godzinnej transmisji. Ciekawe ile potrwa? Zaczęła się 22:21 :) a potrwa do? Myślę, że 22:35 :D
Ostatnio zmieniony sobota 23 sie 2008, 22:21 przez mfdtv4, łącznie zmieniany 1 raz.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: r_r16 »

Głosowałem na Mansa - według mnie najlepszy ze wszystkich. Może nie zaśpiewał rewelacyjnie, ale piosenka świetna. :D

I reklama... :/
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: kamiiloo »

wyslalem na mansa tez :) jury irytujaco przekonane do pektus :/ a znowu nie tacy rewelacyjni byli :|
TVN innowacja i nowoczesność...
lukaasz777
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: środa 13 sie 2008, 16:19

Post autor: lukaasz777 »

Bursztynowy słowik do Lory... !
Słowik publiczności do Matta... !

Niestety pewnie będzie inaczej bo panowie z jury na silę muszą prawda wypromować Pectusa... Ehhh

Czekamy na wyniki... :)
TVN. PROGRAMOWO NAJLEPSZA.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: qmate »

Ja uważam, że Bursztynowy powinien trafić do Oh Laura lub do Rusłany. Matt Pokora trochę mnie zawiódł. Velvet nawet nieźle. A po Danny'm, Mansie można było się spodziewać słabego występu. Pectus bez komentarza.

A Słowik Publiczności: szkoda, że nie trafi do Rusłany, ma mało %. Pewnie trafi do Mansa albo Matta, wolę już do Matta Pokory.

Wg. mnie w przyszłym roku nie powinno być żadnej choreografii i tańców, wykonawcy powinni siedzieć na krześle jak bufony - to spodobałoby się panu z tego radyjka. :stop: :stop: :stop:
//////////
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: mks »

Przyczepiliście się do Roberta Kozyry, a on jako jedyny z całej ekipy wiedział co mówi. Gość jest bezczelny, ale w takiej sytuacji dziwne byłoby gdyby nie był. Według mnie marnuje się w Zetce, jest ostrzejszy i bardziej błyskotliwy od Wojewódzkiego.

Ja sobie myśle, co czuje Natalia Lesz, upokorzona i zgnieciona przed wielomilionową publicznością. To już ewidentny koniec jej promowanej kariery, została ośmieszona. Na jej miesjcu bym nie wyszedł długo na scenę.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: mfdtv4 »

Za chwilę dowiemy się kto zgarnie te nagrody. Reklama trwała dokładnie 16 minut :)
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Sopot Festival 2008

Post autor: adner »

Jutro wiadomość dnia: ojciec Lesz wykupuje Radio Zet i wykopuje Kozyrę :D, a zapłakana Natalia chowa się pod łóżko.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość