[TVN] Na Wspólnej

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Re: Na Wspólnej

Post autor: harry »

dokładnie, nawet byłem pewien że coś takiego będzie, a tak tylko napis i jeszcze taki szary jakis
sam odcinek zakręcony, ale jutro już wracamy do fabuły i jutro Gosia Socha :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Na Wspólnej

Post autor: Adrian ;P »

Ja już myślałem, że Pani Maria będzie Telekmare myła swoim Cifem xD I powie ''Tylko jedna kropla'' :lol2:
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Na Wspólnej

Post autor: mfdtv4 »

Jeżeli miała być to odskocznia od "zwykłych" odcinków to z pewnością im wyszło. Natomiast nie było to ani śmieszne ani nawet dobrze zagrane. Kompletna parodia. Ja śmiałem się, że tak dobrze grający aktorzy w tym specjalnym 1000 odcinku nie popisali się. Fabuła - DNO. Napisana tak, tylko, żeby znalazły się tam postacie pozostałych seriali TVN. Ja wolałbym jakiś odcinek wspomnień a nie taka szmira... E.... Zepsuli mi opinie o tym seriali i ogólny pogląd. BRZYDKA czcionka na początku i na końcu! I szkoda, że nie pokazali więcej aktorów NW tylko Ziębów i Brzozowskich :/
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Na Wspólnej

Post autor: TVN_FAN »

Ani to śmieszne ani to straszne. Takie nijakie - dokładnie, odskocznia od "normalnych" odcinków dobra i nawet fajna ale nic poza tym :) Jak na 1000 odcinek można się było spodziewać coś innego.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Na Wspólnej

Post autor: pawell »

Małe podsumowanie "Na Wspólnej" po 1000 odcinkach :arrow: http://www.medialink.pl/artykul/1663,10 ... nej,group4

Niestety to są wyniki TNS OBOP - wg tego ośrodka wczorajszy specjalny, jubileuszowy odcinek oglądało 2,3 mln osób przy 17,7 procentowym udziale w rynku. :roll: Czekam na wynik AGB NMR. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Re: Na Wspólnej

Post autor: Ptr15 »

Reklamują, że Na Wspólnej jest o 20:10, a w rzeczywistości zaczyna sie sporo wcześniej, bo już o 20:04 - 05. Czyli jak ktoś włączy TVN o tej 20:10, to w przypadku tego serialu traci 1/3 odcinka. Już niestety pare razy tak trafiłem więc teraz pilnuje i oglądam Uwagę :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Na Wspólnej

Post autor: Adrian ;P »

30 minut serial raczej nie trwa. Trwa trochę ponad 20 minut
monetowy_chlopak

Re: Na Wspólnej

Post autor: monetowy_chlopak »

Od poniedziałku starają sieemitować program o 20:10.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Na Wspólnej

Post autor: piotrek888 »

Kod: Zaznacz cały

serwis prasowy tvn

2008-09-25
Zmiana w programie TVN
	
Od 29/09/2008 (pn. – cz.) serial Na Wspólnej będzie miał swoją godzinę emisji o 20:05.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Na Wspólnej

Post autor: Adrian ;P »

W końcu godzina zejdzie na 20 :lol:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Na Wspólnej

Post autor: TVN_FAN »

Adrian ;P pisze:W końcu godzina zejdzie na 20 :lol:
Konkurencja z "M jak Miłość" Przy godzinie 20:10 serial kończył się już po rozpoczęciu hitu Dwójki.
Wirtualne Media pisze:Po czterech tygodniach emisji seriali obyczajowych TVP 2 i TVN-u prawie w tym samym paśmie (od poniedziałku do czwartku ok. 20.05-20.10), górą jest ten pierwszy. Z danych telemetrycznych wynika bowiem, że "Barwy szczęścia" mają średnio o 750 tys. widzów więcej niż "Na Wspólnej".

W okresie od 1 do 25 września br. średnia oglądalność "Barw szczęścia" (rozpoczynają się ok. 20.05) wyniosła 3,84 mln widzów, a TVP 2 w czasie emisji serialu miała 26,86 proc. udziału w grupie 4+ i 24,54 proc. w 16-49. Konkurencyjne "Na Wspólnej" (zaczynało się o 20.10 lub nawet wcześniej, a od dziś już na stałe o 20.05) przyciągało przed telewizory w tym czasie 3,1 mln widzów przy udziale wynoszącym odpowiednio 21,56 proc. i 20,97 proc. - pokazują dane AGB Nielsen Media Research. W analogicznym okresie ub.r. "Barwy" nie były emitowane, a "Na Wspólnej" nadawane wtedy o 21.00 oglądało 3,64 mln osób (udział TVN-u wynosił 23,75 proc. w 4+ i 23,13 proc. w 16-49).

Operze mydlanej TVN-u tylko raz udało się wygrać z serialem Dwójki - miało to miejsce w czwartek 4 września, gdy "Na Wspólnej" obejrzało 3,18 mln widzów, a "Barwy szczęścia"- 3,06 mln. Najlepszy wynik - 3,73 mln oglądających - serial TVN-u zanotował natomiast 18 września. Tego dnia TVP 2 nie emitowała swojej opery mydlanej ze względu na mecz piłki nożnej. Największą przewagę "Barw szczęścia" nad "Na Wspólnej" można zaobserwować w poniedziałki i wtorki, gdy zaraz po "Barwach" Dwójka nadaje "M jak miłość", będący najpopularniejszym serialem w Polsce, zaś najmniejszą lub jej brak - w środy i czwartki.
Drugi raz się dziwię w ciągu krótkiego czasu :lol: Ale wg mnie dowodzi to tezy, że w "Na Wspólnej" pojawia się zbyt dużo wątków i akcja staje się zbyt nudna, żeby przeciętnego widza zainteresowało.
ZIMA
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Na Wspólnej

Post autor: adner »

madziulka pisze:Żaneta wraca na wspólną, Grzesiek umiera... :/ odcinek 1031
Nie powiem, co bym ci zrobił, jakbyś mi to powiedziała w mojej obecności, a nie na forum dyskusyjnym. Podpowiem tylko, że nie byłoby co zbierać. Książki też czytasz od końca?
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Na Wspólnej

Post autor: D00 »

Czy mi się wydaje, czy dzisiaj odcinek był dłuższy? Poza tym dodano przed reklamą zapowiedź "po przerwie".
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Na Wspólnej

Post autor: Adrian ;P »

Nie wiem właśnie :P Ale od dzisiaj W-11 jest o 20:40, więc chyba bardziej krótsze...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Na Wspólnej

Post autor: Adrian ;P »

Od 1 czerwca Na Wspólnej w TVN Siedem o 6:40 do 1 odcinka :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości