Magdalena Kaliniak

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: epsztajnek »

Joanna Wrześniewska [...] (zauważyliście że ostatnio bardzo korzystnie wygląda?? :D )
Joanna ( ach , te Joanny :tanczy: ) zawsze korzystnie wyglądała , no może poza okresami, kiedy eksperymentowała z szalonymi fryzurami :/
Moim zdaniem po prostu wyraźnie widać różnicę jakościową :plus: nowego toru wizyjnego :brawa:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Tak w zasadzie, to nic nowego, ale liczy się sam fakt, że Kalinka doczekała się newsa o swoim awansie. :arrow: KLIK :D Teraz to już zacznie się kariera. :tanczy:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ważne , że padły tam słowa ' dołączy na stale (..) ' :tanczy: Niby oczywiste , ale jednak mnie to uspokoiło :aniol:
Teraz tylko czekać na taki już megaoficjalny debiut :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Wedle Naszych typów Magdalena pojawiła się w głównym wydaniu :jupi: Jak wypadła ?? A co to za pytanie -wspaniale :tanczy: W stosunku do popołudniowych wydań doszły słynne wrota i jedno kadrowanie przed zapowiedziami w połowie wydania :P Ach jestem dumny jako widz , że mnie taka utalentowana Pani przekazuje informacje :szalony:
Strasznie lubie jak tak zajawia tematy takim stanowczym głosem , ale nie krzykiem na początku i w połowie :D
I jakoś tak głowę wyprostowaną miała - tak więc małe zmiany :aniol: I ta mimika ..dobra wystarczy tego słodzenia :stop:
Jutro zaprasza na 18:50 - wydaje mi się , że przyjme tak miłe zaproszenie :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: pop »

Szczerze mówiąc Magdalena Kaliniak zniechęca mnie do oglądania "Wydarzeń". Denerwuje mnie jej mowa - tzn. akcent, dykcja i głos. Nie przepadam też za tego typu urodą. O wiele lepiej - przynajmniej według mnie - w roli prowadzącej "Wydarzenia" sprawdza się Joanna Wrześniewska-Zygier. Ale cóż, o gustach - jak dobrze wiadomo - się nie dyskutuje. :cicho: :spiewa:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jak dla mnie Magda dziś debiutowała w Wydarzeniach głównych, bo poprzednio niestety nie miałem przyjemności widzieć. Oczywiście wszystko na najwyższym poziomie, nawet obyło się bez jakże uroczych przejęzyczeń, które się jej często zdarzają w wydaniach popołudniowych :D
Zdecydowanie najlepsza prezenterka serwisu, powinna się pokazywac częściej niz w weekendy :D Wspaniała prezencja, świetny głos, to opanowanie i wdzięk! Mam nadzieje, ze jej obecnosc bedzie oznaczala mniej Jarka G :lol2: Wszak trzeba stawiac na młodych zdolnych :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

pop pisze:Denerwuje mnie jej mowa - tzn. akcent, dykcja i głos
:shock: No proszę :rozglada: A dla mnie Jej akcent, dykcja i przede wszystkim głos to najlepsze co się przydarzyło od dawien dawna polskiej Tv :aniol:
Jak bym miał powiedzieć co najbardziej uwielbiam w Magdzie Kaliniak to bez wahania powiedziałbym : głos :brawa:
Nie przepadam też za tego typu urodą.(..)wiele lepiej - przynajmniej według mnie - w roli prowadzącej "Wydarzenia" sprawdza się Joanna Wrześniewska-Zygier. Ale cóż, o gustach - jak dobrze wiadomo - się nie dyskutuje.
No moj ulubiony typ urody Magdalena nie reprezentuje , ale nie o to tutaj chodzi.Choć oczywiście jest ładna,a już na pewno jako prezenterka absolutnie jest w moim guście :D
J.Wrześniewska-Zygier rzeczywiście jest bardzo wporządku - tu się z Tobą zgodze.
arczi pisze:Jak dla mnie Magda dziś debiutowała w Wydarzeniach głównych, bo poprzednio niestety nie miałem przyjemności widzieć. Oczywiście wszystko na najwyższym poziomie, nawet obyło się bez jakże uroczych przejęzyczeń, które się jej często zdarzają w wydaniach popołudniowych
Zdecydowanie najlepsza prezenterka serwisu, powinna się pokazywac częściej niz w weekendy Wspaniała prezencja, świetny głos, to opanowanie i wdzięk! Mam nadzieje, ze jej obecnosc bedzie oznaczala mniej Jarka G Wszak trzeba stawiac na młodych zdolnych
Nawet nie mam z czym polemizować :hmm: A powtarzać się nie będe :nie: :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: prze_kw »

Liczą się tylko Fakty.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Magda najwyraźniej urlopuje , ale zasłużyła jak mało kto :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ta Pani długo urlopowała, poźniej poprowadziła kilka wydań i znów na dłuższy czas gdzies się skryła. Na szczescie powróciła z wielką klasą do Wydarzeń popołudniowych :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zapowiedziała się na jutro na 18:50 :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

No tak, do pracy się wzięła ostro :tanczy: W piatek zaczęła (co uwieczniłeś), poźniej główne wydania weekendowe,poniedziałek 15:50,wtorek-to samo.Koniec ? A skądże :jupi: Jutro też będzie, przynajmniej obiecała :D
A, że o widzów się troszczy udowodniła w rozmowie n/t krachu na giełdzie i rynku pytając ichniejszego eksperta 'co to oznacza dla Ciebie, dla mnie a w szczególności dla naszych widzów ?' :tanczy: Dla mnie to była taka nowosc, bo zawsze tylko prezentuje.To znaczy o ile prezentowanie w Wydarzeniach wypada nazwać tylko ;)Warto dostrzec delikatna modyfikacje koloru włosów.Bardzo fajna jak dla mnie. No świetna jest i to tyle :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No ostatnio to pracowity czas Pani Kaliniak miała :D Chyba ze 2 tygodnia z hakiem prowadziła wydania popołudniowe od poniedziałku do piątku, kiedyś ją też namierzyłem w głownych.

ObrazekObrazek ObrazekObrazek ObrazekObrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pani Kaliniak prowadziła serwisy w czasie nocy wyborczej. ;)
Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Magdalena Kaliniak

Post autor: maxxx »

A dziś mijają 4 miesiące odkąd Magda zaczęła prowadzić główne wydania. :tanczy: Tak jak typowaliśmy o 18:50 pojawia się w weekendy. Ale zawsze tak ładnie zaprasza na 'za dziesięć czwarta', że chyba nie może Jej tam być źle :aniol: Niezmiennie cudnie się ogląda 'Wydarzenia' przez tą panią prowadzone :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Magdzie przypadł zaszczyt poprowadzenia nocy sylwestrowej w Polsat News. :aniol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości