[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Mam talent

Post autor: Marcin »

to nie koniecznie babci Broni, ale np. temu młodemu ułanowi czy chłopak, który śpiewał sopranem.
Eghm, to oni się nie dostali? :shock: Ten odcinek tak zmontowali, że nie wiadomo kto się dostał.

A orientujecie się czy dostali się akrobaci z pierwszego odcinka (dwaj rozebrani panowie)?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

Marcin pisze:Eghm, to oni się nie dostali? :shock:
Niestety, niedostali się.
Marcin pisze:A orientujecie się czy dostali się akrobaci z pierwszego odcinka (dwaj rozebrani panowie)?
A oni się dostali. :)

Tu jest lista wszystkich uczestników, których zobaczymy w programach na żywo :arrow: http://mamtalent.plejada.pl/uczestnicy.html

Jeśli chodzi o oglądalność to nie było tak źle - sobotni odcinek oglądało 4 139 601 widzów. Myślałem, że będzie gorzej. Co by było gdyby nie było meczu... :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
marek110
Początkujący
Początkujący
Posty: 148
Rejestracja: poniedziałek 05 maja 2008, 12:32

Re: Mam talent

Post autor: marek110 »

Babcia Bronia była rewelacyjna..... i wilcze oczy Tuska :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: pop »

Studio jest nieco inne niż to w brytyjskiej wersji "Mam talent!", ale prezentuje się równie dobrze.

Ogólnie jak na razie program jest mało ciekawy - jedynie Ssnake jest tu na miejscu. Czekam z niecierpliwością na występ Klaudii Kulawik.

Wojciech Iwański dobrze powiedział rano, że on po prostu ma talent do robienia programów. Poza tym duet Prokop-Hołownia jak zwykle świetny.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Re: Mam talent

Post autor: Elek »

Ej szczerze to nudny program... castingi mialy swoj klimat a tutaj lekko czuć tandete:/ i jak na razie to marne występy:( czekam na klaudie.. w prowadzacy moim zdaniem sie sprawdzaja chociaz za duzo tego "na zywo"
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

Jak dla mnie to program bardzo fajny 8) Klaudia super zaśpiewała :D a wiadomo że zawsze się trafi jakiś nudny występ ;)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

Przeszła Klaudia i Sneak 8) ja tak obstawiałem od początku :D
Ostatnio zmieniony sobota 18 paź 2008, 22:23 przez ktos, łącznie zmieniany 1 raz.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: pop »

Wielka szkoda, że odpadł Karol Galos. Gdybym miał wybierać między Ssnake'iem a nim, to zdecydowanie wybrałbym Karola. Przejście Klaudii do finału to była formalność - od początku była promowana, jest o nie głośno w Internecie, ale nie ma się czemu dziwić - rzeczywiście ma dziewczyna talent i świetnie śpiewa.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Re: Mam talent

Post autor: Elek »

No super ze klaudia przeszla tylko ona w tej stawce sie dla mnie liczyla, reszta odwalila lekka lipe... moze dlatego mi sie tak wydaje bo wystepy sa zdecydowanie za krotkie:((( no ale i tak co sobote bede sledzil rywalizacje... ale wojewodzki dobrze klaudii powiedzial:).. i za tydzien koniecznie ma przejsc paulina lenda:)
peterq90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: niedziela 17 lut 2008, 20:08

Re: Mam talent

Post autor: peterq90 »

Dobrze,że Karol odpadł .Nie mogłem dłużej patrzeć na tą jego zmanierowaną mamuśkę która prawie nie wyskoczyła z tego siedzenia myśle ze on nie jest szczęśliwym dzieckiem
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Mam talent

Post autor: qmate »

Klaudia zaśpiewała naprawdę świetnie, potwierdziła, że ma talent. Reszta występów była niestety dość słaba, niewielkie postępy bądź nawet degradacja, jak w przypadku tego pierwszego zespołu. Odcinek średni, przyznaje, że castingi były rewelacyjne, program na żywo mniej zaskakuje i istotnie jest mniej emocjonujący, co przyznali sami jurorzy.

Aha! Studio... mam wrażenie, że scena jest trochę ciasna... i jest tam czasem za ciemno.
Ostatnio zmieniony sobota 18 paź 2008, 22:38 przez qmate, łącznie zmieniany 1 raz.
//////////
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Mam talent

Post autor: Adrian ;P »

Studio wyszło bardzo fajnie :) Spodziewałem się trochę innego :P Jakoś tak krótko dzisiaj wyszło... Wybór finalistów jak dla mnie bardzo dobry :D Za tydzień obstawiam na pana Borutę (brzuchomówcę) :)

Zdziwili mnie z nagrodą za 2 miejsce - 100 tysięcy złotych :lol2:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mam talent

Post autor: pawell »

Mnie się podobało tak pół na pół. Szkoda, że nie wykorzystali paru elementów z brytyjskiej wersji. Dzięki nim u nich było bardziej dynamicznie. Chodzi mi tu m.in. o bardzo dobrą oprawę muzyczną formatu (przy podawaniu numerów telefonów i schodzenia uczestnika ze sceny - u nas pojawia się dopiero, gdy prowadzący zapowiadają następnego uczestnika) no i loty kamerowe (mało tych "porządnych"). Studio jest bardzo ładne, fajne. :) Realizacyjnie OK było oczywiście parę wpadek - 2 razy zniknął obraz i podczas gdy wszyscy uczestnicy stali na scenie niektórych nie pokazali z bliska.

Co do występów to większość była marna. Wybili się tylko Ssnake, Karol i Klaudia. Liczę, że będzie ciekawiej w następnych odcinkach. :) Nie podobało mi się, że pokazywali zdjęcia z prób jako zapowiedź co po reklamie. :grozi: Myślę, że niektórzy mogli mieć po tym wrażenie, że program nie jest rzeczywiście na żywo.

Również jestem zaskoczony nagrodą za II miejsce. :hyh: :mhm: Nigdy wcześniej o tym nie wspomnieli.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Mam talent

Post autor: kamiiloo »

no wlasnie jak patrzylem na opinie, to zdjęcia z prób jako zapowiedz trochę podburzyła wiarę widzów, że program był na żywo. Przyznam się, że sam miałem wątpliwości heh. Jak dla mnie castingi były o wiele bardziej ciekawsze, było różnorodnie, ciekawie i interesująco. Studio bardzo ładne, tutaj bez uwag :)) ale po tym odcinku jakoś nie widzę jakiegos wielkiego "wow" co do tego programu, myslałem że programy na zywo będą jeszcze ciekawsze od castingów...
TVN innowacja i nowoczesność...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Mam talent

Post autor: piotrek888 »

Jak dla mnie eliminacja były lepsze było to 'coś' a tu tego nie ma. Studio to dla mnie połączenie Sopot Fesitval i Gtnl. Jest za ciemne jak dla mnie. Ale najważniejsze, że przeszła moja faworytka-Klaudia
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości